Historie gymnázia Na Pražačce
pruh

Posloupnost studentů od založení školy

Jedenáctiletá střední škola v Praze 11 - Žižkově, Jeseniova ulice

Školní rok 1957 - 1958     ředitel Milomír Pacholík


Školní rok 1957-1958     třída 9a     třídní profesor Miroslav Dlouhý

Babůrková Zdeňka, Benešová Růžena, Burešová Olga, Čuříková Jaroslava, Fiksová Ivana, Fořt Jiří, Fořtová Eva, Franková Jitka, Gabrielová Marta, Hanzlík Petr, Homolka František, Chumlová Zdeňka, Jakubcová Eva, Jarůšek Karel, Jírů Helena, Kaválková Jana, Kocourová Marie, Kopecká Marie, Kořínek Zdeněk, Kristenová Dagmar, Kubelíková Helena, Levý Miloš, Liršová Anna, Maršál Jaroslav, Miláčková Eva, Novotný Jiří, Pánová Daniela, Petříčková Jarmila, Potměšil Jiří, Prošková Jana, Riegel Jiří, Roubalová Irena, Rusová Eva, Salivar Jaroslav, Sedláček Vladimír, Sodomková Jana, Srbová Irena, Šik Přemysl, Švandová Marie, Tomáš Jiří, Urbancová Anna, Vágnerová Daniela, Vinařová Jelena, Vít Vladimír, Vítová Jana, Vopěnková Stanislava, Zdeňková Miroslava, Zemínová Milena

Školní rok 1957-1958     třída 9b     třídní profesorka Marie Vašková

Bláhová Jana, Brodská Jiřina, Čapková Hana, Černá Jiřina, Feiglová Eva, Franková Soňa, Hájková Marie, Hajský Ladislav, Havránek Ladislav, Hojer Josef, Holovská Marcela, Houžka Rudolf, Hubičková Emilie, Jílek Pavel, Jirkovská Jana, Kalínská Emilie, Kejzlarová Jiřina, Kellerová Jiřina, Kozarová Milena, Krugová Kamila, Křivský Jiří, Kubelková Eva, Kubištová Eva, Kussová Věra, Míča Karel, Mora Pavel, Novotná Jaroslava, Peclinovská Eva, Pithartová Marie, Plívová Blanka, Pospíšilová Jarmila, Prexler Vít, Režná Eva, Růžička Karel, Růžičková Jana, Skaláková Věra, Smola Miroslav, Schimperková Marie, Štěchová Božena, Uhlířová Helena, Vaněčková Jana, Vít Antonín, Vohralíková Jiřina, Vršecká Jarmila, Vyštejn František, Zemanová Marcela, Znojemská Zdeňka

Školní rok 1957-1958     třída 9c     třídní profesor Vojtěch Košťál

Badová Jana, Bílková Bohumila, Brázdová Ludmila, Čapek Karel, Davídková Emilie, Dědouchová Marie, Formandl Antonín, Hamet Pavel, Hladká Vilma, Hovorka Zdeněk, Hrobská Eva, Hušner Karel, Jauernigová Daniela, Kadlecová Marcela, Karlík Stanislav, Kolomý Jiří, Kubínová Emilie, Krušinová Marie, Kuchařová Marie, Macková Zdena, Marková Jana, Mrázková Zora, Nájemníková Jitka, Osvald Ivan, Paroubek Ivan, Perničková Jiřina, Pohlová Vladimíra, Pondělíček Konstantin, Procházková Eva, Prokůpek Bedřich, Prošková Jiřina, Řezáčová Marie, Řezníčková Jiřina, Sahulková Světluše, Skořepová Alena, Soukupová Věra, Slugová Dagmar, Smítka Jaroslav, Šál Václav, Šeinerová Eva, Štorkánová Milada, Štumpfová Eva, Toušková Věra, Trnková Věra, Turková Hana, Waldstein Jiří

Školní rok 1958 - 1959     ředitel Milomír Pacholík


Školní rok 1958-1959     třída 9a     třídní profesor Jiří Špét

Beranová Jiřina, Blažíčková Jarmila, Cejnarová Květuše, Černá Jitka, Fejfarová Maryša, Fraňková Jaroslava, Gautschová Vlasta, Hanyková Jana, Homolková Marie, Horáková Jarmila, Horníková Emilie, Hýblová Marta, Houdková Jitka, Chalupská Jana, Kopecká Jitka, Kořanová Jana, Krafková Eleonora, Kropáčková Marie, Křížková Hana, Kühnelová Hana, Kusebauchová Zdeňka, Kyriánová Anna, Macasová Jaroslava, Nikolská Adriana, Pazderková Hana, Pazourková Helena, Svačinová Zdena, Šenfeldová Václava, Ševčíková Helena, Štáchová Helena, Šulcová Hedvika, Turková Zdeňka, Vanická Eva, Vanická Ivanka, Vašková Annerose, Vávřová Eva, Vičánková Alena, Závodná Lenka

Školní rok 1958-1959     třída 9b     třídní profesor Lubomír Herza, od 1.11.1958 Pavla Málková

Albrechtová Marta, Badová Jiřina, Dušková Danielle, Dvořáková Hana, Eibová Tamara, Gajdzicová Kristina, Hatajová Drahomíra, Huňová Jitka, Chrůmová Věra, Javorská Helena, Koblihová Hana, Krulichová Ludmila, Křípalová Eva, Křiklánová Blanka, Lichtenbergová Dagmar, Lišková Jarmila, Mejstříková Jiřina, Mikulová Hana, Mixánová Jana, Obermannová Růžena, Pecková Jaroslava, Peterová Jana, Peterová Věra, Povolná Marcela, Rychtaříková Eva, Ryndová Blanka, Skybová Kristina, Stará Hana, Svobodová Věra, Šeděnková Valerie, Šindelářová Jaroslava, Šišková Jana, Šmejkalová Naděžda, Štěpničková Milada, Štočková Eliška, Valsová Marta, Vospálková Jiřina, Wienerová Eva, Zvelebilová Eva

Školní rok 1958-1959     třída 9c     třídní profesorka Jiřina Brandejsová

Beneš Pavel, Bílek Pavel, Budka Vladimír, Burian Zdeněk, Březina Jiří, Černý Oldřich, Doležal Vladimír, Fidlerová Jana, Filip František, Forajtová Magdalena, Gába František, Hájek Luboš, Hartman Lubomír, Holeček Jiří, Horká Milena, Hrníčková Zdeňka, Hrubeš Jan, Hýbler Jaroslav, Keller Karel, Kohout Václav, Kolář Bořek, Kovařík Jan, Kytka Karel, Lisá Milena, Mareš Svatopluk, Martinů Miroslava, Maršoun Otakar, Mücksteinová Olga, Paperstein Vladimír, Petruželková Eva, Plzáková Blanka, Ročková Hana, Růžičková Jiřina, Saffin Karel, Schreinzerová Jiřina, Šauerová Zuzana, Štěpán Jan, Šťastná Marie, Švarc Václav

Školní rok 1958-1959     třída 9d     třídní profesorka Nasťa Holá

Bártová Marie, Beneš Zdeněk, Boháčová Daniela, Cymbálová Jiřina, Daněk František, Doleček Milan, Dvořáková Marie, Gloza Pavel, Hásek Pavel, Hašková Jindra, Janovský Miroslav, Jará Eliška, Jeřábek Milan, Joublová Marie, Kiszová Markéta, Koutník Milan, Maršíková Naděžda, Mařík Pavel, Nekolný Jan, Peška Josef, Pluhař Alexander, Podstatová Daniela, Slabý Josef, Svobodová Zdeňka, Šedivý Zdeněk, Šindlerová Eva, Šnelerová Dagmar, Topinka Miroslav, Trybyrová Marie, Turek Jan, Uhlíř Maxmilián, Vacová Jindřiška, Vodičková Ivana, Voneš Vladimír, Voračka Milan, Voříšková Zlata, Zitta Václav

Školní rok 1958-1959     třída 9e     třídní profesor Vojtěch Sachunský

Adamec Oldřich, Bošková Stanislava, Bouchalová Jaroslava, Budešinský Miloš, Gruber Jiří, Havelková Ivana, Holasová Milada, Chroustová Ivana, Kalandrová Věra, Kalinová Eva, Kašparová Marie, Katscherová Jindřiška, Knop Vladimír, Korpejsová Věra, Kotrbatá Libuše, Křižanová Vlasta, Landa Jaroslav, Lébrová Marcela, Mervartová Marta, Muránský Stanislav, Novotná Jarmila, Plocek Alexander, Rošická Eva, Rothová Věra, Rozsypal Pavel, Rychtařík Alois, Řežábková Libuše, Seifertová Iva, Sosnovská Ivanka, Svojsíková Eva, Šilha Josef, Šťastný Jiří, Šulcová Ivana, Švarc Václav, Thorovský Jan, Tůmová Marie, Večeřová Zdeňka, Vítek Vlastimil, Zábranský Miroslav, Zapletal Miroslav, Zima Karel, Žeberová Alena

Školní rok 1958-1959     třída 10a     třídní profesorka Sáša Cikhartová

Babůrková Zdeňka, Benešová Růžena, Burešová Olga, Čuříková Jaroslava, Fiksová Ivana, Fořt Jiří, Fořtová Eva, Franková Jitka, Gabrielová Marta, Hanzlík Petr, Homolka František, Chumlová Zdeňka, Jakubcová Eva, Jarůšek Karel, Jírů Helena, Kaválková Jana, Kocourková Marie, Kopecká Marie, Kořínek Zdeněk, Kristenová Dagmar, Kubelíková Helena, Levý Miloš, Liršová Anna, Maršál Jaroslav, Miláčková Eva, Novotný Jiří, Pánová Daniela, Petříčková Jarmila, Potměšil Jiří, Prošková Jana, Riegel Jiří, Roubalová Irena, Rusová Eva, Salivar Jaroslav, Sedláček Vladimír, Sodomková Jana, Srbová Irena, Šik Přemysl, Švandová Marie, Tomáš Jiří, Urbancová Anna, Vágnerová Daniela, Vinařová Jelena, Vít Vladimír, Vítová Jana, Vopěnková Stanislava, Zdeňková Miroslava, Zemínová Milena

Školní rok 1958-1959     třída 10b     třídní profesorka Miloslava Všetečková, od 19.11.1958 Tamara Pokorná

Bláhová Jana, Brodská Jiřina, Čapková Hana, Černá Jiřina, Friglová Eva, Franková Soňa, Hajský Ladislav, Havránek Ladislav, Hájková Marie, Hojer Josef, Holovská Marcela, Houžka Rudolf, Hubičková Emilie, Jirkovská Jana, Jílek Pavel, Kalínská Emilie, Kejzlarová Jiřina, Kellerová Jiřina, Kozarová Milena, Krugová Kamila, Křivský Jiří, Kubelková Eva, Kubištová Eva, Kussová Věra, Míča Karel, Mora Pavel, Novotná Jaroslava, Peclinovská Eva, Pithartová Marie, Plívová Blanka, Pospíšilová Jarmila, Prexler Vít, Režná Eva, Růžička Karel, Růžičková Jana, Skaláková Věra, Schimperková Marie, Smola Miroslav, Štěchová Božena, Uhlířová Helena, Vaněčková Jana, Vít Antonín, Vohralíková Jiřina, Vršecká Jarmila, Vyštejn František, Zemanová Marcela, Znojemská Zdeňka

Školní rok 1958-1959     třída 10c     třídní profesor Vojtěch Košťál

Badová Jana, Bílková Bohumila, Boudná Jaroslava, Brázdová Ludmila, Čapek Karel, Davídková Emilie, Dědouchová Marie, Formandl Antonín, Hamet Pavel, Hladká Vilma, Hovorka Zdeněk, Hrobská Eva, Hušner Karel, Jauernigová Daniela, Kadlecová Marcela, Karlík Stanislav, Kolomý Jiří, Krušinová Marie, Kubínová Emilie, Kuchařová Marie, Levý Miloš, Macková Zdena, Marková Jana, Melichar Zdeněk, Mrázková Zora, Nájemníková Jitka, Osvald Ivan, Paroubek Ivan, Perničková Jiřina, Pohlová Vladimíra, Pondělíček Konstantin, Prokůpek Bedřich, Prošková Jiřina, Řezáčová Marie, Řezníčková Jiřina, Sahulková Světluše, Skořepová Alena, Smítka Jaroslav, Soukupová Věra, Slugová Dagmar, Šál Václav, Šeinerová Eva, Štorkánová Milada, Štumpfová Eva, Toušková Věra, Trnková Věra, Turková Hana, Waldstein Jiří

Jedenáctiletá střední škola v Praze 11 - Žižkově, Pražačka č.p. 1700

Školní rok 1959 - 1960     ředitel Milomír Pacholík


Školní rok 1959-1960     třída 11a     třídní profesor Jiří Špét

Babůrková Zdeňka, Badová Jana, Benešová Růžena, Bílková Bohumila, Burešová Olga, Dědouchová Marie, Fiksová Ivana, Fořtová Eva, Franková Jitka, Gabrielová Marta, Chumlová Zdeňka, Jakubcová Eva, Jírů Helena, Kadlecová Marcela, Kocourová Marie, Kopecká Marie, Kristenová Dagmar, Kubelíková Helena, Kubínová Emilie, Liršová Anna, Miláčková Eva, Nájemníková Jitka, Perničková Jiřina, Petříčková Jarmila, Prošková Jana, Rusová Eva, Skořepová Alena, Sodomková Jana, Srbová Irena, Turková Hana, Urbancová Anna, Vinařová Jelena, Zdeňková Miroslava, Zemínová Milena

Školní rok 1959-1960     třída 11b     třídní profesorka Jiřina Brandejsová

Čapková Hana, Černá Jiřina, Čuříková Jaroslava, Feiglová Eva, Franková Soňa, Hájková Marie, Holovská Marcela, Kalínská Emilie, Kejzlarová Jiřina, Kellerová Jiřina, Kozarová Milena, Krugová Kamila, Kubelková Eva, Kubištová Eva, Kussová Věra, Novotná Jaroslava, Pánová Daniela, Peclinovská Eva, Petrovická Eva, Pithartová Marie, Pospíšilová Jarmila, Režná Eva, Roubalová Irena, Růžičková Jana, Schimperková Marie, Skaláková Věra, Štěchová Božena, Švandová Marie, Uhlířová Helena, Vágnerová Daniela, Vaněčková Jana, Vohralíková Jiřina, Vopěnková Stanislava, Vršecká Jarmila, Znojemská Zdeňka

Školní rok 1959-1960     třída 11c     třídní profesorka Anna Vopálková

Bláhová Jana, Brázdová Ludmila, Brodská Jiřina, Davídková Emilie, Fořt Jiří, Hajský Ladislav, Hanzlík Petr, Havránek Ladislav, Hladká Vilma, Homolka František, Houžka Rudolf, Hoyer Josef, Hubičková Emilie, Jauernigová Daniela, Jílek Pavel, Jirkovská Jana, Jarůšek Karel, Kořínek Zdeněk, Křivský Jiří, Míča Karel, Mora Pavel, Novotný Jiří, Plívová Blanka, Potměšil Jiří, Prexler Vít, Riegel Jiří, Růžička Karel, Řežábek Zdeněk, Štumpfová Eva, Taušková Věra, Trnková Věra, Vít Antonín, Zemanová Marcela

Školní rok 1959-1960     třída 11d     třídní profesor Vojtěch Košťál

Boudná Jaroslava, Čapek Karel, Formandl Antonín, Hamet Pavel, Hovorka Zdeněk, Hušner Karel, Karlík Stanislav, Kolomý Jiří, Krušinová Marie, Kuchařová Marie, Macková Zdena, Marková Jana, Melichar Zdeněk, Mrázková Zora, Osvald Ivan, Paroubek Ivan, Pohlová Vladimíra, Prošková Jiřina, Prokůpek Bedřich, Řezáčová Marie, Řezníčková Jiřina, Sahulková Světluše, Salivar Jaroslav, Sedláček Vladimír, Slugová Dagmar, Smola Miroslav, Soukupová Věra, Šál Václav, Šeinerová Eva, Štorkánová Milada, Tomáš Jiří, Vít Vladimír

Střední všeobecně vzdělávací škola v Praze 3 - Žižkově, Pražačka č.p. 1700

Školní rok 1960 - 1961     ředitel Milomír Pacholík


Školní rok 1960-1961     třída 11a     třídní profesor Jiří Špét

Beranová Jiřina, Blažíčková Jarmila, Cejnarová Květuše, Černá Jitka, Fejfarová Maryša, Fraňková Jaroslava, Gantchová Vlasta, Hanyková Jana, Homolková Marie, Horáková Jarmila, Horníková Emilie, Houdková Jitka, Hýblová Marta, Chalupská Jana, Kopecká Jitka, Kořanová Jana, Krafková Eleonora, Kropáčková Marie, Křížková Hana, Kühnelová Hana, Kyriánová Anna, Kyzlinková Věra, Macasová Jaroslava, Nikolská Adriana, Pazderková Hana, Pazourková Helena, Prošková Pavla, Svačinová Zdena, Šenzelcová Václava, Ševčíková Helena, Štáchová Helena, Vanická Eva, Vanická Ivanka, Vašková Annerose, Vičánková Alena, Závodná Lenka

Školní rok 1960-1961     třída 11b     třídní profesorka Marie Heldová

Albrechtová Marta, Badová Jiřina, Dušková Danielle, Dvořáková Hana, Hatajová Drahomíra, Huňová Jitka, Chrůmová Věra, Javorská Helena, Koblihová Hana, Krulichová Ludmila, Křiklánová Blanka, Křípalová Eva, Lišková Jarmila, Mejstříková Jiřina, Mikulová Hana, Mistánová Jana, Obermannová Růžena, Pecková Jaroslava, Peterová Věra, Povolná Marcela, Rychtaříková Eva, Skybová Kristina, Stará Hana, Svobodová Věra, Šeděnková Valerie, Šindelářová Jaroslava, Šišková Jana, Šmejkalová Naděžda, Štěpničková Milada, Štočková Eliška, Valsová Marta, Vospálková Jiřina, Wienerová Eva, Zvelebilová Eva

Školní rok 1960-1961     třída 11c     třídní profesor Jiří Fuchs

Beneš Pavel, Beneš Zdeněk, Bílek Pavel, Budka Vladimír, Bwian Zdeněk, Březina Jiří, Černý Oldřich, Doležal Vladimír, Gába František, Gloza Pavel, Hájek Luboš, Hartman Lubomír, Hásek Pavel, Holeček Jiří, Hrubeš Jan, Hýbler Jaroslav, Janovský Miroslav, John Jiří, Keller Karel, Kohont Václav, Kolář Bořek, Koutník Milan, Kovařík Jan, Kytka Karel, Mareš Svatopluk, Maršoun Otakar, Paperstein Vladimír, Saffin Karel, Slabý Josef, Šedivý Zdeněk, Štěpán Jan, Turek Jan, Voneš Vladimír, Voračka Milan

Školní rok 1960-1961     třída 11d     třídní profesorka Nasťa Holá

Bártová Marie, Cymbálová Jiřina, Daněk František, Dvořáková Marie, Fidlerová Jana, Farajtová Magdalena, Horká Milena, Hrníčková Zdeňka, Jará Eliška, Jeřábek Milan, Jouklová Marie, Lený Miloš, Lisá Milena, Maršíková Naděžda, Martinů Miroslava, Mařík Pavel, Müchsteinová Olga, Peška Josef, Petruželková Eva, Plzáková Blanka, Ročková Hana, Růžičková Jiřina, Sauerová Zuzana, Schreinzerová Jiřina, Šnelerová Dagmar, Šťastná Marie, Švarc Václav, Topinka Miroslav, Trikarová Marie, Uhlíř Maxmilián, Vacová Jindřiška, Vodičková Ivana, Voříšková Zlata, Zitta Václav

Školní rok 1960-1961     třída 11e     třídní profesor Vojtěch Sachunský

Bošková Stanislava, Boucholová Jaroslava, Budešinský Miloš, Havelková Ivana, Holasová Milada, Chroustová Ivana, Janda Jaroslav, Kalandrová Věra, Kalinová Eva, Kašparová Marie, Katscherová Jindřiška, Knop Vladimír, Korpejsová Věra, Krasenská Ladislava, Křižanová Vlasta, Lébrová Marcela, Madžirová Věra, Mervartová Marta, Muránský Stanislav, Novotná Jarmila, Plocek Alexander, Rošická Eva, Rychtařík Alois, Řežábková Libuše, Seifertová Iva, Sosnovská Ivanka, Svojsíková Eva, Šilha Josef, Šťastný Jiří, Šulcová Ivana, Thorovský Jan, Tůmová Marie, Večeřová Zdeňka, Vítek Vlastimil, Zábranský Miroslav, Zapletal Miroslav, Zima Karel, Žeberová Alena

Školní rok 1961 - 1962     ředitel Milomír Pacholík


Školní rok 1961-1962     třída 3a     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Aiblová Věra, Bachorová Blažena, Čančík Richard, Dvořáková Ludmila, Hála Vladimír, Hladíková Miluše, Hlaváčková Maria, Hlaváčová Věra, Hoffmanová Renata, Hynková Alena, Charousek Gustav, Jakubcová Anna, Javůrková Martina, Jonáš Pavel, Kocábek Vladimír, Lysá Marta, Malina Jaroslav, Němec Jan, Panuščík Michal, Pavelka Václav, Plichtová Jitka, Rachačová Irena, Rus Robert, Souček Jaromír, Sovadina Miloš, Suldovský Josef, Svoboda Miroslav, Svobodová Růžena, Šádek Josef, Šimůnek Josef, Šindelářová Daniela, Šmidt Josef, Štorkánová Dana, Švecová Marie, Tarantová Zuzana, Tobek Miloslav, Trnková Helena, Tylingerová Hana, Voříšek Vladimír, Vycpálek Pavel, Wágnerová Helena

Školní rok 1961-1962     třída 3b     třídní profesor Jiří Špét

Berthová Helena, Bureš Zdeněk, Fialková Jaromíra, Fulín Vladimír, Hora Radomír, Jirman Petr, Kluge Josef, Knopp Rudolf, Kos Josef, Králík Bohumil, Krása Emil, Krejcar Miloš, Kubát Jan, Kubík Michal, Kubová Jitka, Kubů Jana, Malý Pavel, Mrázová Michaela, Nekolný Jan, Novák Karel, Pánek Oldřich, Pánková Jana, Pluhař Alexandr, Potměšilová Zora, Přerostová Alena, Roubal Karel, Schejbalová Emilie, Sovová Miroslava, Šantora Jan, Šíma Pavel, Šlapalová Dana, Tollingerová Jitka, Vaňková Ivana, Vostřel Stanislav, Vráblík František, Zykmundová Ivana, Žižka Jan

Školní rok 1961-1962     třída 3c     třídní profesorka Blažena Vlčková

Barešová Marie, Bartlová Jana, Benedová Petra, Bodláková Věra, Brabcová Eva, Dvořáková Dana, Fidlerová Věra, Gaidzicová Kristina, Hamhalterová Marie, Hanušková Olga, Havlůjová Miroslava, Jiříčková Jitka, Kalinová Ilona, Kaprálová Eva, Kazdová Anna, Kecková Stanislava, Klimentová Jana, Kopcová Zuzana, Kotrbová Ludmila, Krejzová Jiřina, Krupková Valerie, Křemečková Olga, Křížková Marie, Kurcová Jaroslava, Lábová Marie, Lexmannová Antonie, Marešová Zdeňka, Mráčková Dana, Němcová Vladimíra, Neumannová Marcela, Nováková Alena, Nuhlíčková Danuše, Sadílková Milada, Stránská Jarmila, Škorpíková Milada, Traxmandlová Eva, Tučková Alena, Urbanová Milada, Váchová Eva, Zbrojová Radmila

Školní rok 1961-1962     třída 3d     třídní profesorka Věra Fafková

Bártová Vlasta, Bobková Ivana, Borská Věra, Březinová Jindřiška, Bunda Miloš, Čecháková Ivana, Čiháková Marta, Dvořáková Libuše, Henzl Pavel, Hlava Vladimír, Horáková Jana, Jankovičová Olga, Jiříkovský Miloš, Kobíková Vladislava, Komínková Alena, Koránková Jitka, Kůtová Eva, Lukešová Ludmila, Málková Olga, Matoušková Helena, Pařík Ivan, Pařízková Jarmila, Peřinová Eva, Pirc Dušan, Pokorná Marie, Preiningerová Ludmila, Prudká Eva, Ryšlavá Miloslava, Řemenář Michael, Řihovská Naděžda, Sedláčková Pavla, Šašková Olga, Töpferová Věra, Urbanová Věra, Vasovičová Ljiljana, Vávra Petr, Veselá Eliška, Vodičková Hana, Votavová Zuzana

Školní rok 1961-1962     třída 3e     třídní profesor Bohumil Kamínek

Bartůněk Ivan, Benešová Kristina, Čech Ivan, Čeledová Eva, Červinková Libuše, Dolling Ingrid, Dujíček Petr, Francová Marta, Groh Jan, Guth Ivan, Havlíček Jiří, Hlinková Jarmila, Holá Růžena, Horyna Mojmír, Jandová Rosemarie, Kasal Martin, Káš Pavel, Kolínský Jiří, Koukolová Jana, Kovářík Ilja, Křížová Hana, Liška Jaromír, Mašterová Libuše, Mayer Jan, Mucha Ivan, Novák Jan, Nováková Jiřina, Pospíšil Svatopluk, Procházková Alexandra, Raková Hana, Rotter Ondřej, Straka Vojtěch, Svobodová Stanislava, Syslová Dana, Šavrdová Zuzana, Vavroušová Jana, Vlk Roman, Volfová Manuela, Zich Otakar

Školní rok 1962 - 1963     ředitel Jaroslav Koreš


Školní rok 1962-1963     třída 3a     třídní profesor Jiří Jenšovský

Baranová Zuzana, Batíková Jana, Bartová Anna, Boříková Daniela, Bucková Ivana, Buňatová Vlasta, Černá Eva, Fišlová Radmila, Frühauf Jiří, Gregorová Šárka, Hatinová Jana, Hermanová Alena, Hnídek Vítězslav, Höferová Sylvie, Kabeláčová Káťa, Kobíková Ivanka, Kropáčková Taťána, Langerová Jana, Matzková Dana, Neradová Věra, Nikolaides Vladimír, Novotná Iva, Novotná Olga, Plachý Jiří, Potůčková Alena, Rybín Vladimír, Seidl Jan, Schiffová Zuzana, Smetana Jiří, Stejskalová Zuzana, Straková Jana, Stýblo Jiří, Štemberová Jitka, Švecová Květuše, Tesař Vladislav, Trpkošová Eva, Venta Jiří, Veselá Jasna, Zelenka Václav

Školní rok 1962-1963     třída 3b     třídní profesor Miroslav Kruml

Buriánová Kateřina, Bruna Miloslav, Budkovský Karel, Fialová Miloslava, Gros Jiří, Günzlová Miroslava, Hájková Eva, Hájková Hana, Hodrová Daniela, Horký Ivan, Hrubešová Hana, Chudobová-Kopečná Eva, Koutníková Helena, Křížek Pavel, Kuncová Marie, Láblerová Jana, Mikulčák Petr, Pechník Gríša, Petřík Ivo, Pipek Jiří, Pittlová Marie, Povondrová Jana, Prokop Michal, Pšenička Jaromír, Rojar Jaromír, Řádek Jan, Síba Miroslav, Strnad Pavel, Škabrada Jiří, Šťastný Jaromír, Štich Vladimír, Šturma Bohumil, Trnka Ivan, Tuháček Vladimír, Vítková Blanka

Školní rok 1962-1963     třída III. večerní     třídní profesor Vojtěch Sachunský

Aplt Jaroslav, Bartošek Pavel, Bátrna Petr, Bezpalec Petr, Bílek Jiří, Bruthaus Bohuslav, Hořánek František, Hrachovec Jaroslav, Jícha Jan, Kohoutek Milan, Kotrbatý Jan, Krim Jiří, Kubec Ladislav, Kubát Pavel, Nedrda Josef, Pich Josef, Petřík Pavel, Pikard Pavel, Pošva Bohdan, Rezek Václav, Šašek Pavel, Tomášů Zdena, Valeš Arnošt, Vališ Jiří, Vosátka Josef, Výborný Emil

Školní rok 1963 - 1964     ředitel Jaroslav Koreš


Školní rok 1963-1964     třída 3a     třídní profesorka Anna Vopálková

Ambrožová Květa, Čermák Jan, Čermáková Květoslava, Daněk Milan, Ditrych Jiří, Fleischer Jan, Grubački Gordana, Hadrava Jiří, Hájková Anna, Hervertová Hana, Horn Milan, Kolmanová Alena, Kotorová Jitka, Kuchta Pavel, Kůsová Marie, Lázňovský Ladislav, Lomoz Pravoň, Mašek Jiří, Peroutková Eva, Plecháčková Ludmila, Podroužek Jan, Pokorný Karel, Polívková Věra, Říha Josef, Schánělec František, Sirotek Pavel, Suchý Josef, Šilhanová Vilma, Škoda Pavel, Šlapák Miloslav, Uhrová Jaroslava, Walterová Jarmila, Zlámal Jiří, Zrno Vladimír

Školní rok 1963-1964     třída 3b     třídní profesorka Miroslava Všetečková

Arnetová Hana, Bartůněk Milan, Belb Eduard, Boudný Pavel, Bradáčová Hana, Brunhoferová Marcela, Čermák Václav, Černost Jan, Červa Václav, Doláková Václava, Dorschner Oldřich, Dürst Jiří, Golovinská Alexandra, Horák Ivan, Jandík Eduard, Janďourek Karel, Kaláb Milan, Kaprál Petr, Kohout Pavel, Kotol Milan, Kušková Helena, Mrázková Eva, Nedvěd František, Paroubek Jan, Petráková Olga, Pilař Česlav, Podešva Jiří, Polák Petr, Rektor Antonín, Stern Robert, Vančurová Hana, Velímská Hana, Vencl Zdeněk, Zbrojová Bronislava

Školní rok 1963-1964     třída 3c     třídní profesorka Tamara Pokorná

Čechová Zdeňka, Fialová Jana, Havlíčková Ivana, Holubová Taťana, Jandová Naděžda, Jermanová Jana, Jouglíčková Božena, Kalabová Eva, Kašparová Petruška, Kohoutová Libuše, Křížová Věra, Kubů Dana, Kulíčková Eva, Kvardová Jitka, Langová Taťana, Mašková Jarmila, Matušková Hana, Neblová Růžena, Neumannová Jitka, Nováčková Jaroslava, Pilná Renata, Růžičková Jana, Sochůrková Libuše, Svojsíková Dagmar, Šálková Bohumila, Šamanová Taťana, Škorpilová Hana, Třešková Milena, Vágnerová Milena, Vodičková Jarmila, Vrbovcová Eva, Vrťátková Zdeňka, Winterová Eva, Zdráhalová Naděžda

Školní rok 1963-1964     třída III. večerní     třídní profesor Vojtěch Sachunský

Blažek Jiří, Čihák Jiří, Géci Jiří, Jiráček Karel, Kubát Karel, Kubišta Miroslav, Majcinger Ladislav, Nekolná Eva, Pilous Vladimír, Potužák Miroslav, Procházka Ivan, Slavíková Květoslava, Štancl František, Štorc Jan, Šulc Josef, Tomsa Karel, Vesecký Josef, Kutheilová Eva

Školní rok 1964 - 1965     ředitel Jaroslav Koreš


Školní rok 1964-1965     třída 3a     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Bézová Jaroslava, Bínová Jana, Blažková Olga, Dvořák Jiří, Dvořáková Věra, Famfule Václav, Felgr Jaroslav, Hrabětová Jaroslava, Javůrková Běla, Jílková Zdeňka, Kaiseršotová Věra, Kočí Pavel, Kolovecká Ludmila, Kroupa Petr, Kurečková Šárka, Lacinová Eva, Mareš František, Mašková Miloslava, Müller Zdeněk, Novák Miloslav, Nováková Milada, Ottová Dagmar, Richter Karel, Srb Michal, Svatošová Marie, Svoboda Gustav, Škácha Petr, Štafová Jaroslava, Štěpnička Josef, Šumová Helena, Tůma Vladimír, Vašák Otakar, Vodrážková Pavla, Vysloužil František, Zachařová Eva, Zemanová Arnoštka, Zykmundová Alexandra

Školní rok 1964-1965     třída 3b     třídní profesorka Sáša Cikhartová

Březina Vlastimil, Bureš Karel, Bureš Luděk, Dostálová Jarmila, Heral Jan, Horká Daniela, Kadlčák Karel, Kadlec Vladimír, Kleinert Jiří, Kořínková Věra, Kotula František, Liška Pavel, Malá Eva, Marschal Miloslav, Michálek Jaroslav, Pasch Vilém, Pavlík Luděk, Petrásek Josef, Píchová Jana, Plháček Miloš, Pohl Petr, Radostová Marie, Rott Miroslav, Růžičková Štěpánka, Řízek Miloslav, Svoboda Jaroslav, Šedivý Vlastimil, Špatz Gustav, Tlapáková Ludmila, Trepeschová Blanka, Trnka Jiří, Vaněk Ivan, Vondrášek Pavel, Vrána Lubomír

Školní rok 1964-1965     třída 3c     třídní profesorka Blažena Vlčková

Ašerová Lenka, Beerová Jana, Beráková Marta, Bičová Marta, Bímová Libuše, Březinová Vlasta, Burešová Václava, Červená Jana, Dejmková Hana, Drozdová Ivana, Dvořáková Hana, Fatková Marie, Fibichová Irena, Fučíkovská Daniela, Chvalinová Petra, Janečková Libuše, Jirků Eva, Kalábová Jitka, Kliková Alena, Knesplová Jana, Kodymová Marcela, Kopřivová Oldřiška, Kotlíková Věra, Křupková Irena, Kutláková Marie, Kvasničková Alena, Mrázová Vladimíra, Palacká Ivana, Paterová Eva, Poslušná Jana, Radová Jitka, Rážová Jana, Richtrová Ivanka, provd. Bírová, Řehořová Irena, Schubertová Anna, Šámalová Jaroslava, Šebková Jaroslava, Tomková Dana, Urbanová Emilie, Vojtěchová Jitka, Vránková Marie

Školní rok 1964-1965     třída 3d     třídní profesorka Milada Pistorová

Bílý Milan, Bejšovcová Jana, Blechová Darina, Brunová Alena, Březinová Eva, Czonská Anna, Háčková Věra, Hais Vojtěch, Hannichová Lidka, Hlaváč Pavel, Chlumská Jana, Janská Jaroslava, Jejkalová Milada, Ježek Jiří, Jiráková Hana, Kaucká Jaroslava, Kitzbergerová Marie, Kitzbergerová Milena, Kmošková Zuzana, Kolář Pavel, Konvalinková Zdeňka, Kořínek Stanislav, Kuška Miloš, Kýhos Karel, Lachman Zdeněk, Macek Miloš, Perníčková Jaroslava, Pešek Jiří, Piazza Jan, Růžičková Jiřina, Skamene Alexandr, Stryhal Jiří, Šarochová Eva, Štanglerová Jana, Válek Ivo, Valsová Jindřiška, Vejvoda Břetislav, Vlčková Jarmila, Weisser Vladimír

Školní rok 1964-1965     třída 3e     třídní profesorka Anna Vopálková

Baloun Josef, Burdová Jitka, Cipro Petr, Cymbálová Věra, Hanzlíková Dana, Hekerlová Jana, Hoffmannová Ludmila, Homoláčová Alena, Hřebíková Jaroslava, Kaiserová Jindřiška, Kohnová Dáňa, Kohout Petr, Krámek Josef, Krejčíková Ivana, Kremličková Eva, Kučera Vladimír, Kůla Miroslav, Květoňová Marcela, Kyzlinková Anna, Lodrová Vlasta, Lukešová Margarita, Müllerová Eva, Nožička Václav, Orlová Helena, Pelantová Jana, Pokorná Svatava, Přibylová Ivana, Růžičková Helena, Svobodová Marie, Škopková Jana, Šustrová Petruška, Šmahelová Zdena, Thám Alois, Vápeník Vladimír, Vasovič Miloš, Ziegelheimová Jitřenka, Zikánová Dana, Žďárská Hana

Školní rok 1965 - 1966     ředitel Jaroslav Koreš


Školní rok 1965-1966     třída 3a     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Adámek Pavel, Bažantová Irena, Bejčková Daniela, Brázdová Naděžda, Čermák Jiří, Dostál Jan, Dvořák Tomáš, Gregorová Olga, Heidu Rudolf, Heřman Michal, Holub Michal, Horká Alena, Humhejová Dagmar, Janoušková Jiřina, Jindrová Milena, Kovaříková Anna, Kovářová Jaroslava, Kroupová Helena, Křovák František, Miškovská Ivana, Odehnalová Bohdana, Pavlásková Václava, Petránek Svojmil, Petrásková Jaromíra, Pipková Miloslava, Rolek Pavel, Rubín Antonín, Rychtaříková Zdeňka, Smolík Jiří, Šefelín Miloslav, Šícha Jiří, Šimek Libor, Švec Jiří

Školní rok 1965-1966     třída 3b     třídní profesor Ivan Bušek

Adámková Dagmar, Fejlek Ladislav, Grant Petr, Hanyšová Helena, Hnilička Milan, Choděra Bedřich, Janušová Hana, Jelínková Eva, Jordák Karel, Klimt Pavel, Knobloch Pavel, Kubečková Zuzana, Lehká Růžena, Loužecká Kamila, Maleč Josef, Marešová Eva, Marhounová Zuzana, Martišová Šárka, Měchura Miroslav, Netrdová Olga, Novák Jiří, Partl Vladimír, Petrovicová Vladimíra, Plachá Eva, Pokorný Libor, Pospíšil Bohumil, Pospíšilová Yvona, Přistoupil Jan, Sochorová Daniela, Stehlík Václav, Štěpánová Šárka, Štroblová Blanka, Thonn Jiří, Tošerová Helena, Uher Jaroslav, Ulovcová Drahomíra, Vacek Antonín, Vajsejtlová Lucie, Voneš Vladimír

Školní rok 1965-1966     třída 3c     třídní profesorka Jarmila Bláhová

Cáchová Věra, Francová Magda, Gultová Ilja, Hnídková Helena, Horák Petr, Jáněová Jaroslava, Kahoun Jindřich, Kotyzová Hana, Mikolášová Ludmila, Mikuláštíková Karla, Mikotová Zuzana, Muchová Ivana, Mykytyn Petr, Němcová Dagmar, Plzáková Alena, Posltová Milena, Purmová Věra, Radová Anna, Schmidová Alena, Stefan Hvězdoslav, Svobodová Scarlett, Šafrová Milena, Švec Zdeněk, Švecová Dáša, Taubner Jan, Vedral Vladimír, Vítová Věra, Vlasák Miroslav, Zach Petr, Ziegler Jan, Zubová Marie, Ždárková Eva

Školní rok 1965-1966     třída 3d     třídní profesorka Eva Vavřinová

Balcarová Zora, Bendová Danuše, Červenka Josef, Eliášová Alena, Engelová Malvína, Hladíková Jana, Housková Anna, Junkerová Marie, Kadrlatý Oldřich, Kořán Martin, Kostka Vladimír, Kozáková Hana, Lukešová Eva, Malinová Eva, Marek Jaroslav, Melounková Věra, Motejl Miloslav, Onderková Dana, Pipková Vlasta, Rosenbaumová Irena, Rothová Eva, Řežábková Markéta, Seidlová Mlada, Sixtová Eva, Slavíková Eva, Smetanová Jana, Šaur František, Švandová Ivana, Velátová Jaromíra, Vlášková Jaroslava, Vojáčková Olga, Žáková Jana

Školní rok 1965-1966     třída 3e     třídní profesorka Věra Choděrová

Bartůšková Jaroslava, Bastlová Helena, Bauerová Zdeňka, Bendová Gabriela, Beranovská Eva, Česáková Dobromila, Dostálová Kateřina, Filjová Hana, Hepnerová Ivana, Horáčková Dagmar, Housová Helena, Jakubcová Hana, Jeníček Karel, Kalinová Jaroslava, Karlová Marie, Klapač Michal, Korecká Božena, Kreuzová Renata, Kubíková Ludmila, Kulhánková Hana, Lacinová Naďa, Lencová Eva, Pacholíková Jana, Peške Miroslav, Pirk Jan, Poláková Dana, Sapožnikov Petr, Slabá Gabriela, Svobodová Jana, Štěpina Jan, Teplicová Drahoslava, Vaňková Alena, Vodičková Miluše, Votíková Ivana, Wymerová Jana

Školní rok 1966 - 1967     ředitel Jaroslav Koreš


Školní rok 1966-1967     třída 3a     třídní profesorka Miloslava Všetečková

Bohata Jan, Bohuslavová Marie, Čiháková Marta, Doležel Ivo, Dorzen František, Dvořák Vladimír, Gütig Petr, Hájková Hana, Hamanová Hana, Jileček Miroslav, Jurenka Jindřich, Katscher Petr, Klapka Pavel, Knoblochová Kateřina, Koďous Jan, Lupač Aleš, Nohejl Lubomír, Pavlík Miloslav, Rosický Michal, Růžička Vlastimil, Schybal Václav, Sommerová Eva, Sosna Jaromír, Špimrová Hana, Taušer Karel, Těšík Jiří, Trachta Ivan, Trávová Zuzana, Trubač Zdeněk, Třesohlavá Lenka, Ulbrichová Petra, Verner Ivan, Vydrová Helena

Školní rok 1966-1967     třída 3b     třídní profesorka Anna Vopálková

Baráková Alena, Baránek Petr, Beneš Svatopluk, Bernauer Bohumil, Bluďovský Richard, Brožková Věra, Čáp František, Čechová Hana, Draštíková Bohumila, Dvořák Václav, Fišmanová Marcela, Grillová Pavla, Hájek Marko, Hauptmannová Eva, Hořejší Magdalena, Kott Leon, Kříž Richard, Kučerová Helena, Landa Vladimír, Landcingerová Vlasta, Lebenhart Petr, Logner Jan, Moural Jan, Mráz Jan, Novotná Jindra, Pičman Jaroslav, Plevka Otakar, Pokorná Hana, Pospíšilová Jana, Rybář Jaroslav, Říhová Marie, Sedmík Karel, Šindlerová Zdeňka, Trdlicová Ivana, Trojanová Hana, Vomáčková Olga, Vrabcová Bohdana

Školní rok 1966-1967     třída 3c     třídní profesorka Danuše Ratajová

Adamíra Jiří, Gábová Marta, Hauserová Jaroslava, Havriluková Ivana, Herzogová Auena, Jirousková Irena, Jiroušek Jiří, Kellerová Ivana, Kestlerová Jana, Lešner Jiří, Macková Libuše, Mácha Otmar, Mašková Eliška, Mirtesová Hana, Michovská Eva, Nedomová Jitka, Nechvátal Miroslav, Nováková Dana, Novotný Václav, Pavelka Zdeněk, Petr František, Podzimek Petr, Ročková Vladislava, Řezníček Antonín, Seifert Aleš, Soukup Václav, Soumar Zdeněk, Šebela Miroslav, Tichá Eva, Zdobinová Eva

Školní rok 1966-1967     třída 3d     třídní profesorka Eva Břešťáková

Dejmková Jitka, Dušková Ivana, Havlíčková Hana, Hellebrandová Elena, Heránová Drahomíra, Ježková Zdeňka, Karpašová Jana, Kontová Miroslava, Koutský Josef, Kristenová Vlasta, Křížová Alena, Kvapil Jaromír, Linhart Ladislav, Macková Olga, Majerová Božena, Makalová Ivana, Michálek Emanuel, Měchurová Eva, Mošnová Marie, Pejčoch Jaroslav, Polák Jiří, Púll Matúš, Guesada Enrique, Rozlivková Helena, Rychtaříková Jaroslava, Sternová Zuzana, Šlachtová Jaroslava, Šťastná Marta, Taušová Marie, Trejbalová Libuše, Trojovská Marcela, Voborníková Jarmila, Vopařilová Dagmar, Weisserová Jitka, Vaňková Eva, Židoňová Alena

Školní rok 1967 - 1968     ředitel Jaroslav Koreš


Školní rok 1967-1968     třída 1a     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Bálek Michal, Bičová Irena, Čamek Miroslav, David Miroslav, Davidová Jitka, Erhart Karel, Fišer Marek, Fišlová Jitka, Gregor Vladimír, Gregorová Ivana, Housková Kateřina, Hron Karel, Jančařík Jiří, Janich František, Jizba Josef, Kladiva Jaroslav, Klanc Zdeněk, Klapka Ivo, Lérová Zuzana, Mejstřík Michal, Padrnková Eva, Pračková Zuzana, Provazník Jiří, Provodová Jana, Purman Petr, Robek Vlastislav, Růžička Václav, Růžičková Hana, Rybová Ivana, Saska Michal, Strnad Jaroslav, Šrámková Eva, Šorejs Svatopluk, Vašák František, Vodičková Helena, Vučka Petr

Školní rok 1967-1968     třída 1b     třídní profesorka Jitka Švestková

Babická Dana, Baryl Jan, Bébr Petr, Blažek Jaroslav, Boudná Vlasta, Čuřínová Jana, Dolejší Vladimír, Ernýgr Štěpán, Faltýnek Josef, Horák Josef, Janča Ladislav, Kopecká Hana, Kratochvílová Jiřina, Kraus Jan, Ksandrová Olga, Kučera Jaroslav, Kwolková Dana, Linhart Vladimír, Mansfeld Jiří, Moláčková Ivana, Náhlovská Jitka, Petr Oskar, Pěkný Miloslav, Piťha Jiří, Remta Bohuslav, Sikač Jiří, Šebestová Jiřina, Škaloudová Lada, Talacko Václav, Tesař Radovan, Tomeš Jaroslav, Tomsová Věra, Tučková Dana, Tůma Jaroslav, Valoušková Pavla, Velek Jiří

Školní rok 1967-1968     třída 1c     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Behenská Ivana, Černá Milena, Černý Jiří, Forstová Ivana, Hahnová Zdenka, Haissingerová Sylva, Havlíčková Vladimíra, Havránková Iva, Herrman Petr, Hodaňová Zdenka, Horáčková Jaroslava, Horáková Olga, Houšková Olga, Hrubešová Dana, Jeništová Marie, Jilich Petr, Junková Drahomíra, Jůzlová Ivana, Koutská Alena, Kolumková Eva, Laczková Jarmila, Lázničková Radmila, Mašková Milena, Počepická Jiřina, Poláková Marcela, Rychtařík František, Saurová Vlasta, Schimon Jiří, Sobotka Ivan, Škaloudová Veronika, Šmejkalová Jana, Štěrbáková Zdenka, Těšíková Helga, Vaněčková Dana, Vejlová Eva, Volková Eva, Zlámanová Taťjána

Školní rok 1967-1968     třída 1d     třídní profesorka Dana Ratajová

Bartík Václav, Belicová Lidie, Berthová Julie, Boťková Anna, Bošková Božena, Brabcová Květuše, Buštová Ivana, Czivišová Ilona, Geiger Ivo, Firla Jiří, Hejkal Tomáš, Heřmánková Blanka, Chrástková Jana, Jelínek Jan, Kontová Helena, Kotrčová Hana, Krabcová Františka, Králová Jaroslava, Lebeda Vladimír, Lišková Helena, Mandausová Věra, Nováková Eva, Rothová Dagmar, Růžičková Iva, Říha Alexej, Smetanová Věra, Sulková Zoja, Svoboda Jiří, Šesták Oldřich, Štursová Eva, Tomšíková Jaroslava, Vačkařová Věra, Vápeníková Jasněna, Vlková Zuzana, Vojtíšek Oldřich, Vozábal Pavel, Zelenková Eva, Živná Libuše

Školní rok 1967-1968     třída 2a     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Adamírová Mahulena, Bartůněk Jan, Bekrová Jaroslava, Bučinová Zuzana, Čápová Eva, Henzl Štěpán, Hořčičková Helena, Hůla Václav, Humhejl Jan, Kabele Miloslav, Kotíková Eva, Kotyzová Jana, Krebs Karel, Křížová Eliška, Kupka Oldřich, Lébl Michal, Linek Karel, Machar Petr, Malíková Marcela, Navarová Marta, Nekolná Eva, Němcová Dagmar, Pražanová Jitka, Prokopec Marek, Ráb Petr, Riedlová Marie, Stadlerová Václava, Stenglová Eva, Stoklasa Ivan, Štampach Svatopluk, Štíchová Ludmila, Šubrt Jan, Šuraň Petr, Tomašíková Zuzana, Trojanová Pavla, Tvrzová Jitka, Vyskočová Jana, Weisser Jiří

Školní rok 1967-1968     třída 2b     třídní profesor Ivan Bušek

Bažant Vladimír, Červená Květoslava, Červený Luděk, Čurda František, Čuřín Karel, Divišová Ivana, Domkář Karel, Eger Václav, Fiedlerová Ivana, Homolková Jitka, Hyťhová Eva, Knébl Michal, Kubec Václav, Kurečková Jitka, Liedl Josef, Machovcová Helena, Málek Jaroslav, Mašín Miloslav, Melnická Renata, Niče Jaroslav, Pelzl Rudolf, Petrová Alena, Pražák Jiří, Procházka Jaromír, Puchernová Hana, Rothröckel Pavel, Sika Jiří, Stránská Ivana, Stumpf Jaroslav, Svobodná Jana, Šaradin Juraj, Valchář Josef, Vašová Galina, Velemínský Jan, Záhoř Martin, Zugárek Saša

Školní rok 1967-1968     třída 2c     třídní profesorka Stanislava Boschková

Badová Marie, Bečka Jiří, Beneš Tomáš, Bergsteinová Veronika, Bláha Ivo, Bláhová Jitka, Dammerová Daniela, Hladký Aleš, Hulíková Hana, Jann Václav, Kamínek Vladimír, Kaše Tomáš, Linhartová Eva, Matolín Vladimír, Mikuláštík Pavel, Mišičková Věra, Novák Petr, Padevět David, Pelikánová Yvona, Přichystalová Květa, Pták Petr, Roubalová Jitka, Senderská Viktorie, Schwarzová Alexandra, Sobotková Ludmila, Soukup Ondřej, Sulková Šárka, Šimek Vladimír, Štěpánková Miroslava, Váňová Ivana, Volmutová Lenka, Vondráčková Věra, Vosátková Marie, Zbrojová Jarmila, Zezulka Pavel, Žďárský Miroslav

Školní rok 1967-1968     třída 2d     třídní profesorka Irena Novotná

Bednaříková Zdeňka, Bezucha Jiří, Bodoková Světluše, Bohunová Marcela, Brychnáčová Dagmar, Čechurová Michaela, Červenková Michaela, Findejsová Jana, Harazimová Hana, Hodková Terezie, Hrdlička Jiří, Hrušková Jarmila, Jirásková Andrea, Kašparová Eva, Klíč Karel, Kocourková Zdeňka, Kovanda Jaroslav, Křížová Olga, Kvasničková Jaroslava, Merta Zdeněk, Miksová Helena, Mládková Blanka, Mlinářová Vlasta, Nejdlová Eva, Novotná Zuzana, Policarová Marie, Poňavič Miroslav, Prágr Jiří, Rataj Jan, Rychtaříková Marcela, Říhová Miloslava, Škvorová Jitka, Šollová Zdeňka, Štičková Tamara, Trnka Bohumil, Vaněk Jan, Veselková Marie, Wirth Ivan

Školní rok 1967-1968     třída 3a     třídní profesor Petr Hanousek

Beránek Vladislav, Bondyová Květa, Čápová Hana, Dráb Jiří, Dřevikovský Tomáš, Dvořák Michal, Hanušová Blanka, Hladík Vladislav, Houska Martin, Hronová Pavla, Kácová Zuzana, Kohoutová Lenka, Köllnerová Zdislava, Kurečková Anna, Loudová Věra, Málek Jiří, Němeček Vratislav, Nepožitková Alena, Nováčková Dagmar, Nováčková Ivana, Novotný Petr, Ouda Jiří, Reichlová Irena, Rybková Jaroslava, Růžičková Marie, Řežábek Jaromír, Smolíková Jana, Stránský František, Svobodová Jana, Šebek Jan, Tvrdek Miroslav, Tvrzová Miroslava, Vacata Vladimír, Valenta Miloš, Vaněčková Olga, Vodička Jan, Zálešáková Jaroslava, Zimová Jana

Školní rok 1967-1968     třída 3b     třídní profesorka Věra Štěpánová

Baburek Ivan, Bedaň Milan, Burešová Eva, Červinková Jana, Fuchsová Adéla, Gabriel Robert, Horová Daniela, Hynková Alexandra, Janečko Jan, Jeřman Miloš, Jindová Zdena, Koukl Václav, Kozák Jiří, Krátký František, Kunt Jiří, Maršák Lubor, Nejedlý Jaromír, Prejzeá Václav, Růžičková Jana, Štveráková Ludmila, Tarabová Vladana, Tomská Magdalena, Tučková Alena, Vostřelová Jaroslava

Školní rok 1967-1968     třída 3c     třídní profesor Jiří Fuchs

Boleslavová Ivana, Bursík Jaroslav, First Jaroslav, Klímková Helena, Knébl Petr, Kopalová Stanislava, Krch Aleš, Krámková Helena, Krátký René Tomáš, Ksandr Jiří, Marek Lubomír, Mika Michal, Miksová Dagmar, Musil Pavel, Neumann Petr, Oktabcová Blanka, Olexa Josef, Prohazka Karel, Pršala Jaroslav, Reif Ivo, Škudera Jiří, Šíma Přemysl, Švarc Jindřich, Tattermusch Petr, Urbanová Zdeňka, Weisser Roman, Zeman Miloš, Zemanová Irena, Žemlička Bohumil

Školní rok 1967-1968     třída 3d     třídní profesorka Helena Kádnerová

Bělohorská Libuše, Březinová Emilie, Cahlíková Ivana, Čamková Alena, Čapková Alena, Dolejší Jiřina, Doškářová Jarmila, Ficková Marta, Harníčková Michaela, Homolková Šárka, Housková Barbora, Hradecká Dagmar, Hudcová Alena, Iblová Jaroslava, Janoušková Helena, Kaiserová Miloslava, Kalivodová Jindra, Kamenická Jana, Knotková Jana, Líznerová Magdalena, Matasová Hana, Michalová Alena, Nechvátalová Zdeňka, Pakostová Zuzana, Pravdová Věra, Prokopová Monika, Rácová Vlastimila, Řechková Miroslava, Semotánová Radana, Senderská Eva, Sychrovská Eva, Ševčíková Dagmar, Tuvorová Věra, Zuklínová Dana, Žižková Jana

Školní rok 1967-1968     třída 3e     třídní profesorka Sáša Cikhartová

Baštová Jiřina, Bešťáková Kateřina, Boťová Antonie, Cejnarová Jiřina, Coufalová Libuše, Čumlivský Denko, Grubački Liliana, Güntherová Jaromíra, Heinbergerová Zuzana, Hemzal Kamil, Hošková Michaela, Hrdlička Pavel, Jozlová Dana, Karpašová Helena, Klausová Zuzana, Kočová Eva, Kočová Zina, Kubelková Jana, Kušková Jiřina, Linc Stanislav, Loukotka Ivan, Marek Ivan, Mrázková Soňa, Novotná Jitka, Pavlíčková Michaela, Pirková Hana, Poláčková Jitka, Prošková Helena, Rohlíčková Jana, Svátková Ivana, Škodová Jana, Vimrová Pěva, Zahradníková Hana

Školní rok 1968 - 1969     ředitel Jaroslav Koreš


Školní rok 1968-1969     třída 1a - přírodovědná     třídní profesorka Eva Vavřinová

Bartošová Zoja, Beneš Pavel, Brus Karel, Buttoraz Enrico, Brychta Jan, Čechura Daniel, Dlouhý Vladimír, Drda Zdeněk, Dudová Ivana, Gabrielová Jana, Honová Renáta, Hošková Alena, Jelínek Radko, Kadeřábková Sylvie, Kaliba Daniel, Kejř Pavel, Křížek Josef, Kubák Petr, Kubecová Helena, Kubrycht Martin, Merkl Oldřich, Myška Petr, Najmon Čestmír, Pokorný Miroslav, Pražan Jiří, Rosická Olga, Sluka Jiří, Staňková Ivana, Svoboda Lukáš, Šmahelová Olga, Šon Roman, Šugárová Lenka, Trdlica Ondřej, Turek Ivan, Vaisová Jaroslava, Vedralová Jana

Školní rok 1968-1969     třída 1b - přírodovědná     třídní profesorka Věra Štěpánová

Barák Zdeněk, Beneš Vladimír, Bělohubá Helena, Cahová Miroslava, Čermáková Helena, Červená Hana, Duchoň Miloslav, Fajkoš Alfréd, Hajíčková Marta, Hanek Karel, Hodaň Jaroslav, Horejš René, Hrubantová Jitka, Jareš Jaroslav, Kleinová Božena, Kormout Milan, Líčeník Radim, Merta Aleš, Mudra Václav, Müllerová Magda, Nachtman Jiří, Novotný Petr, Patočková Květuše, Pechová Hana, Peták Lubomír, Rakušan Karel, Rejzková Irena, Řehák Vojtěch, Slotty Michal, Svatoš Vladislav, Šerá Lenka, Šilhánková Václava, Škvorová Pavla, Tesařová Pavla, Vostřel Josef

Školní rok 1968-1969     třída 1c - přírodovědná     třídní profesorka Helena Kádnerová

Balogh Jindřich, Barbajanis Damianos, Beránek Adolf, Berger Ondřej, Bidlová Ivana, David Ivan, Dlabačová Blanka, Duzbaba Aleš, Eisová Soňa, Hanzal Karel, Hanžlová Vlasta, Hovorka Zdeněk, Charvát Zdeněk, Jonášová Hana, Keslová Eva, Klimeš Vít, Kohlová Nataša, Kolářová Eva, Kozáková Hana, Křivánek Jakub, Kuptík Ivan, Kvita Petr, Lom Jiří, Malina Jiří, Marková Zuzana, Marousek Miloš, Neumannová Helena, Pištěk Karel, Procházka Jiří, Ryska Miroslav, Sova Zdeněk, Stehlík Jiří, Tomek Ivan, Voborník Josef, Vondra Josef, Vránová Ivana, Zaoral Michal

Školní rok 1968-1969     třída 1d - humanitní     třídní profesorka Blažena Vlčková

Benešová Alexandra, Ditlová Kateřina, Dolejšová Zoja, Dvořáková Jindra, Holá Eva, Holubová Marta, Chvalovská Eva, Jágrová Hana, Janda Jiří, Keprtová Marcela, Lamačová Zora, Lánský Luděk, Lenzová Irena, Lipertová Irena, Lišková Irina, Macháčková Eva, Mayerová Michaela, Michálková Marta, Musílková Eva, Náhodová Věra, Nepožitková Hana, Placerová Eva, Pokorná Irena, Rábová Irena, Reiterová Eliška, Rothová Irena, Rychtrová Daniela, Slavíková Ivana, Smrkovská Jiřina, Šilhánová Kateřina, Šollová Helena, Štancová Zora, Štandera Jan, Štilec Jiří, Štochlová Jana, Šulcová Zuzana, Vlachová Zuzana, Volf Martin, Widemann Jan, Wittochová Daniela, Zrcková Hana

Školní rok 1968-1969     třída 1e - humanitní     třídní profesor Václav Votava

Brachová Stanislava, Brázda Tomáš, Bubeníková Jana, Doubková Marie, Dušek Martin, Fogl Josef, Hinková Blanka, Hroňková Vlasta, Hubínková Hana, Jílková Sylva, Kafková Jiřina, Kohoutková Dana, Koutková Miluše, Křížová Blanka, Kyselová Jana, Macháčková Ludmila, Málková Pavla, Maršíková Doris, Mezuliáníková Světlana, Nová Alena, Nováčková Lenka, Pavlok Jan, Reif Aleš, Romanová Ivana, Sedláčková Daniela, Slavíková Květoslava, Smejkal Jan, Staňková Jana, Štrobachová Jana, Suková Dana, Šrámková Magdalena, Trmal Michal, Übl Jan, Urbanová Lenka, Velková Jitka, Vítková Věra, Vopařilová Markéta, Zachová Ludmila

Školní rok 1968-1969     třída 2a - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Bálek Michal, Bičová Irena, Čamek Miroslav, David Miroslav, Davidová Jitka, Erhart Karel, Fišer Marek, Fišlová Jitka, Gregor Vladimír, Gregorová Ivana, Housková Kateřina, Hron Karel, Jančařík Jiří, Janich František, Jizba Josef, Klanc Zdeněk, Klapka Ivo, Knoblochová Jana, Lérová Zuzana, Lišková Helena, Mejstřík Michal, Padrlíková Eva, Parvoničová Miroslava, Pračková Zuzana, Provazník Jiří, Provodová Jana, Purman Petr, Robek Vlastilav, Růžička Václav, Růžičková Hana, Rybová Ivana, Saska Michal, Strnad Jaroslav, Šrámková Eva, Šorejs Svatopluk, Vašák František, Vodičková Helena, Vučka Petr

Školní rok 1968-1969     třída 2b - přírodovědná     třídní profesorka Jitka Švestková

Babická Dana, Baryl Jan, Bébr Petr, Blažek Jaroslav, Boudná Vlasta, Čuřínová Jana, Dolejš Vladimír, Ernýgr Štěpán, Faltýnek Josef, Fidler Ivan, Horák Josef, Janča Ladislav, Jeřábková Alena, Kopecká Hana, Kratochvílová Jiřina, Kraus Jan, Ksandrová Olga, Kučera Jaroslav, Kwolková Dana, Linhart Vladimír, Mansfeld Jiří, Moláčková Ivana, Náhlovská Jitka, Petr Oskar, Pěkný Miloslav, Piťha Jiří, Remta Bohuslav, Sikač Jiří, Šebestová Jiřina, Škaloudová Lada, Talacko Václav, Tesař Radovan, Tomeš Jaroslav, Tomsová Věra, Tučková Dana, Tůma Jaroslav, Valoušková Pavla, Velek Jiří

Školní rok 1968-1969     třída 2c - humanitní     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Behenská Ivana, Černá Milena, Černý Jiří, Forstová Ivana, Hahnová Zdenka, Haissingerová Sylva, Havlíčková Vladimíra, Havránková Iva, Herrman Petr, Hodaňová Zdenka, Horáčková Jaroslava, Horáková Olga, Houšková Olga, Hrubešová Dana, Jeništová Marie, Jilich Petr, Junková Drahomíra, Jůzlová Ivana, Koutská Alena, Kolumková Eva, Laczková Jarmila, Lázničková Radmila, Mašková Milena, Počepická Jiřina, Poláková Marcela, Rychtařík František, Saurová Vlasta, Schimon Jiří, Sobotka Ivan, Škaloudová Veronika, Šmejkalová Jana, Štěrbáková Zdenka, Těšíková Helga, Tůmová Iva, Vaněčková Dana, Vejlová Eva, Volková Eva, Zlámanová Taťjána

Školní rok 1968-1969     třída 2d - humanitní     třídní profesorka Danuše Ratajová

Bartík Václav, Belicová Lidia, Berthová Julie, Bočková Anna, Bošková Božena, Brabcová Květuše, Buštová Ivana, Czivišová Ilona, Geiger Ivo, Firla Jiří, Hejkal Tomáš, Heřmánková Blanka, Chrástková Jana, Jelínek Jan, Kladiva Jaroslav, Kontová Helena, Kotrčová Hana, Krabcová Františka, Králová Jaroslava, Lebeda Vladimír, Mandausová Věra, Nováková Eva, Pieserová Helena, Rothová Dagmar, Růžičková Iva, Říha Alexej, Smetanová Věra, Svoboda Jiří, Šesták Oldřich, Štursová Eva, Tereková Taťjána, Tomšíková Jaroslava, Vačkařová Věra, Vápeníková Jasněna, Vlková Zuzana, provd. Janoušková, Vojtíšek Oldřich, Vozábal Pavel, Zelenková Eva, Živná Libuše

Školní rok 1968-1969     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Adamírová Mahulena, Bekrová Jaroslava, Bučinová Zuzana, Čápová Eva, Henzl Štěpán, Hořčičková Helena, Hůla Václav, Humhejl Jan, Kabele Miloslav, Karásek Tomáš, Kotíková Eva, Kotyzová Jana, Krebs Karel, Křížová Eliška, Kupka Oldřich, Lébl Michal, Linek Karel, Machar Petr, Malíková Marcela, Navarová Marta, Nekolná Eva, Němcová Dagmar, Pražanová Jitka, Prokopec Marek, Ráb Petr, Riedlová Marie, Stadlerová Václava, Stoklasa Ivan, Štampach Svatopluk, Štíchová Ludmila, Šubrt Jan, Šuraň Petr, Tomašíková Zuzana, Trojanová Pavla, Tvrzová Jitka, Vyskočová Jana, Weisser Jiří

Školní rok 1968-1969     třída 3b - přírodovědná     třídní profesor Ivan Bušek

Bažant Vladimír, Červená Květoslava, Červený Luděk, Čurda František, Čuřín Karel, Divišová Ivana, Domkář Karel, Eger Václav, Fiedlerová Ivana, Homolková Jitka, Hyťhová Eva, Knébl Michal, Kubec Václav, Kurečková Jitka, Liedl Josef, Machovcová Helena, Málek Jaroslav, Mašín Miloslav, Melnická Renata, Niče Jaroslav, Pelzl Rudolf, Petrová Alena, Pospíšilová Daniela, Pražák Jiří, Procházka Jaromír, Puchernová Hana, Rothröckel Pavel, Sika Jiří, Stránská Ivana, Stumpf Jaroslav, Svobodná Jana, Šaradin Juraj, Valchář Josef, Vašová Galina, Velemínský Jan, Záhoř Martin, Zugárek Saša

Školní rok 1968-1969     třída 3c - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Badová Marie, Bečka Jiří, Beneš Tomáš, Bergsteinová Veronika, Bláha Ivo, Bláhová Jitka, Hladký Aleš, Hulíková Hana, Jann Václav, Kamínek Vladimír, Kaše Tomáš, Matolín Vladimír, Mikuláštík Pavel, Mišičková Věra, Novák Petr, Padevět David, Pelikánová Yvona, Přichystalová Květa, Roubalová Jitka, Senderská Viktorie, Schwarzová Alexandra, Sobotková Ludmila, Soukup Ondřej, Sulková Šárka, Štěpánková Miroslava, Váňová Ivana, Volmutová Lenka, Vondráčková Věra, Vosátková Marie, Zbrojová Jarmila, Zezulka Pavel, Žďárský Miroslav

Školní rok 1968-1969     třída 3d - humanitní     třídní profesorka Irena Novotná

Bednaříková Zdeňka, Bodoková Světluše, Bohunová Marcela, Bružková Daniela, Brychnáčová Dagmar, Čechurová Michaela, Findejsová Jana, Harazimová Hana, Hodková Terezie, Hrdlička Jiří, Jirásková Andrea, Kašparová Eva, Klíč Karel, Kocourková Zdeňka, Kovanda Jaroslav, Křížová Olga, Kvasničková Jaroslava, Merta Zdeněk, Miksová Helena, Mládková Blanka, Mlinářová Vlasta, Nechvátalová Zdeňka, Nejdlová Eva, Policarová Marie, Poňavič Miroslav, Prágr Jiří, Rataj Jan, Rychtaříková Marcela, Říhová Miloslava, Škvorová Jitka, Šollová Zdeňka, Štičková Tamara, Trnka Bohumil, Vaněk Jan, Veselková Marie, Wirth Ivan

Gymnázium Na Pražačce, č.p. 1700, Nad Ohradou 23, Praha 3 - Žižkov

Školní rok 1969 - 1970     ředitel Jaroslav Koreš


Školní rok 1969-1970     třída 1a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Bartoš Petr, Brixi René, Divišová Ivana, Eisová Zdeňka, Erben Dominik, Franěk Čestmír, Fuchs Jiří, Hapala Jiří, Hejhálek Jiří, Holubová Hana, Houška Jiří, Janovský Milan, Klímová Lenka, Koman Břetislav, Kotrč Jiří, Kuličová Jana, Kysilka Rudolf, Lán Jiří, Lederer Aleš, Lér Ondřej, Maňasová Alena, Matěna Vladimír, Nácovský Martin, Němečková Hana, Paska Jan, Plíhal Jiří, Rajchl Rostislav, Smrčka Pavel, Štěrba Pavel, Štréblová Hana, Švec Jiří, Talafousová Hana, Trpák Karel, Tůmová Libuše, Ungrová Jana, Žalská Eva

Školní rok 1969-1970     třída 1b - přírodovědná     třídní profesor Ivan Bušek

Albichová Eva, Benýšek Svatopluk, Berger Antonín, Brejcha Vladimír, Čech Martin, Dufek Petr, Grusa Miloš, Hodboď Josef, Hora Ivan, Jokešová Jana, Karabiberov Václav, Kirs Pavel, Kočvarová Miroslava, Kohlíček František, Král Jan, Krumlová Marta, Kyzlinková Ivana, Loos Aleš, Moučka Jaroslav, Novotný Jaroslav, Páca Vlastislav, Palla Zbyněk, Patková Eva, Petránek Lubomír, Pirková Marketa, Podzimková Alena, Rayman Karel, Seidlová Radka, Sklenář Jiří, Stelibský Jan, Ševčík Jaroslav, Škorpil David, Topinková Věra, Turková Hana, Vandrovcová Věra, Vedral František, Zach Pavel, Zugárek Michal

Školní rok 1969-1970     třída 1c - humanitní     třídní profesorka Zdeňka Hahnová

Bartíková Blanka, Baštová Jaroslava, Bažantová Marie, Benda Jiří, Bielický Michal, Bílková Božena, Bradáč Jan, Čihák Jaromír, Dvořák Přemysl, Firlová Dana, Gailová Zdeňka, Hejhalová Mirjana, Humlová Marie, Jandová Kamila, Jeník Vladimír, Jindra Přemysl, Kapalínová Helena, Kocourek Rudolf, Koucký Daniel, Krejzová Karina, Loukotka Tomáš, Luštincová Libuše, Mácha Tomáš, Milotová Yvona, Padevětová Kamila, Petrach Jiří, Reml Lubomír, Slabá Věra, Slouková Miroslava, Suchý Pavel, Svatošová Kateřina, Valentová Jana, Vernerová Jaroslava, Vojtíšková Dagmar, Zeigerová Helena

Školní rok 1969-1970     třída 1d - humanitní     třídní profesorka Irena Novotná

Benešová Eva, Bohatová Renata, Čunátová Jana, Dolejš Vladimír, Frous Michal, Gudev Martin, Hájková Dagmar, Hlaďo Tomáš, Hojda Zdeněk, Holubářová Dagmar, Jiráček Pavel, Kasíková Věra, Koubová Jana, Král Karel, Kratochvílová Vladimíra, Kruliš Tomáš, Lišková Eva, Mácová Daniela, Mácha Pavel, Marčíny Zdeněk, Mejstříková Jana, Najmanová Jiřina, Němečková Dagmar, Neubauer Vladimír, Paducha Tomáš, Přichystal Miloslav, Riantová Zdeňka, Roháček Miloslav, Sekerková Jiřinka, Stránská Aurora, Suda Vladimír, Šimková Dana, Šindelářová Monika, Šolc Ladislav, Šotolová Hana, Vacatová Věra, Vávrová Milena

Školní rok 1969-1970     třída 2a - přírodovědná     třídní profesorka Eva Vavřinová

Bartošová Zoja, Beneš Pavel, Brus Karel, Brychta Jan, Buttoraz Enrico, Čechura Daniel, Dlouhý Vladimír, Drda Zdeněk, Dudová Ivana, Gabrielová Jana, Honová Renáta, Hošková Alena, Jelínek Radko, Kadeřábková Sylvie, Kaliba Daniel, Kejř Pavel, Křížek Josef, Kubák Petr, Kubecová Helena, Kubrycht Martin, Myška Petr, Najmon Čestmír, Pokorný Miroslav, Pražan Jiří, Rosická Olga, Sluka Jiří, Staňková Ivana, Svoboda Lukáš, Šmahelová Olga, Šugárová Lenka, Turek Ivan, Vedralová Jana

Školní rok 1969-1970     třída 2b - přírodovědná     třídní profesorka Věra Štěpánová

Barák Zdeněk, Beneš Vladimír, Bělohubá Helena, Cahová Miroslava, Čermáková Helena, Červená Hana, Duchoň Miloslav, Fajkoš Alfréd, Hajíčková Marta, Hanek Karel, Hodaň Jaroslav, Horejš René, Hrubantová Jitka, Chlumský František, Jareš Jaroslav, Kleinová Božena, Kormout Milan, Líčeník Radim, Merta Aleš, Mudra Václav, Müllerová Magda, Nachtman Jiří, Novotný Petr, Patočková Květuše, Pechová Hana, Peták Lubomír, Rakušan Karel, Rejzková Irena, Řehák Vojtěch, Slotty Michal, Svatoš Vladislav, Šerá Lenka, Šilhánková Václava, Škvorová Pavla, Tesařová Pavla, Vostřel Josef

Školní rok 1969-1970     třída 2c - přírodovědná     třídní profesorka Helena Kádnerová

Balogh Jindřich, Barbajanis Damianos, Beránek Adolf, Berger Ondřej, Bidlová Ivana, David Ivan, Dlabačová Blanka, Eisová Soňa, Hovorka Zdeněk, Charvát Zdeněk, Jonášová Hana, Klimeš Vít, Kohlová Nataša, Kolářová Eva, Kozáková Hana, Kuptík Ivan, Kvita Petr, Lom Jiří, Malina Jiří, Marousek Miloš, Neumannová Helena, Pištěk Karel, Procházka Jiří, Ryska Miroslav, Sova Zdeněk, Stehlík Jiří, Tomek Ivan, Voborník Josef, Vondra Josef, Vránová Ivana, Zaoral Michal

Školní rok 1969-1970     třída 2d - humanitní     třídní profesorka Blažena Vlčková

Benešová Alexandra, Ditlová Kateřina, Dolejšová Zoja, Dvořáková Jindra, Holá Eva, Holubová Marta, Chvalovská Eva, Jágrová Hana, Janda Jiří, Keprtová Marcela, Lamačová Zora, Lánský Luděk, Lenzová Irena, Lipertová Irena, Lišková Irina, Macháčková Eva, Mayerová Michaela, Michálková Marta, Musílková Eva, Nepožitková Hana, Placerová Eva, Rábová Irena, Reiterová Eliška, Rothová Irena, Rychtrová Daniela, Smrkovská Jiřina, Šilhánová Kateřina, Šollová Helena, Štancová Zora, Štandera Jan, Štilec Jiří, Štochlová Jana, Šulcová Zuzana, Vlachová Zuzana, Volf Martin, Widemann Jan, Wittochová Daniela, Zrcková Hana

Školní rok 1969-1970     třída 2e - humanitní     třídní profesor Václav Votava

Barteková Mirjana, Brachová Stanislava, Brázda Tomáš, Bubeníková Jana, Doubková Marie, Dušek Martin, Fogl Josef, Hinková Blanka, Hroňková Vlasta, Hubínková Hana, Jílková Sylva, Kafková Jiřina, Kohoutková Dana, Koutková Miluše, Křížová Blanka, Kyselová Jana, Macháčková Ludmila, Málková Pavla, Maršíková Doris, Mezuliáníková Světlana, Nová Alena, Nováčková Lenka, Pavlok Jan, Reif Aleš, Romanová Ivana, Sedláčková Daniela, Slavíková Květoslava, Smejkal Jan, Staňková Jana, Štrobachová Jana, Suková Dana, Šrámková Magdalena, Trmal Michal, Übl Jan, Urbanová Lenka, Velková Jitka, Vítková Věra, Vopařilová Markéta, Zachová Ludmila

Školní rok 1969-1970     třída 3a - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Bálek Michal, Bičová Irena, Čamek Miroslav, David Miroslav, Davidová Jitka, Erhart Karel, Fišer Marek, Fišlová Jitka, Housková Kateřina, Hron Karel, Janich František, Jizba Josef, Klanc Zdeněk, Klapka Ivo, Knoblochová Jana, Lérová Zuzana, Lišková Helena, Mejstřík Michal, Padrlíková Eva, Parvoničová Miroslava, Pelc Jaromír, Popelka Jaroslav, Pračková Zuzana, Provazník Jiří, Purman Petr, Robek Vlastislav, Růžičková Hana, Rybová Ivana, Saska Michal, Strnad Jaroslav, Šrámková Eva, Šorejs Svatopluk, Vašák František, Vodičková Helena, Vučka Petr

Školní rok 1969-1970     třída 3b - přírodovědná     třídní profesorka Jitka Švestková

Babická Dana, Baryl Jan, Bébr Petr, Blažek Jaroslav, Boudná Vlasta, Čuřínová Jana, Ernýgr Štěpán, Faltýnek Josef, Fidler Ivan, Horák Josef, Janča Ladislav, Jeřábková Alena, Knébl Michal, Kopecká Hana, Kratochvílová Jiřina, Kraus Jan, Ksandrová Olga, Kučera Jaroslav, Kupka Oldřich, Kwolková Dana, Mansfeld Jiří, Moláčková Ivana, Náhlovská Jitka, Petr Oskar, Pěkný Miloslav, Piťha Jiří, Remta Bohuslav, Sikač Jiří, Šebestová Jiřina, Škaloudová Lada, Tesař Radovan, Tomeš Jaroslav, Tomsová Věra, Tučková Dana, Tůma Jaroslav, Valoušková Pavla, Velek Jiří

Školní rok 1969-1970     třída 3c - humanitní     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Behenská Ivana, Černá Milena, Černý Jiří, Červenková Michaela, Hahnová Zdenka, Haissingerová Sylva, Havlíčková Vladimíra, Havránková Iva, Herrman Petr, Hodaňová Zdenka, Horáčková Jaroslava, Horáková Olga, Houšková Olga, Jeništová Marie, Jilich Petr, Junková Drahomíra, Jůzlová Ivana, Koutská Alena, Kolumková Eva, Laczková Jarmila, Lázničková Radmila, Mašková Milena, Počepická Jiřina, Poláková Marcela, Rychtařík František, Saurová Vlasta, Schimon Jiří, Sobotka Ivan, Škaloudová Veronika, Šmejkalová Jana, Štěrbáková Zdenka, Těšíková Helga, Tůmová Iva, Vaněčková Eva, Zlámanová Taťjána

Školní rok 1969-1970     třída 3d - humanitní     třídní profesorka Danuše Ratajová

Belicová Lidia, Berthová Julie, Bočková Anna, Bošková Božena, Brabcová Květuše, Buštová Ivana, Czivišová Ilona, Geiger Ivo, Firla Jiří, Hejkal Tomáš, Heřmánková Blanka, Chrástková Jana, Jelínek Jan, Kontová Helena, Kotrčová Hana, Krabcová Františka, Králová Jaroslava, Lebeda Vladimír, Mandausová Věra, Mládková Blanka, Nováková Eva, Pieserová Helena, Rothová Dagmar, Růžičková Iva, Říha Alexej, Smetanová Věra, Svoboda Jiří, Šesták Oldřich, Tereková Taťjána, Tomšíková Jaroslava, Vačkařová Věra, Vápeníková Jasněna, Vlková Zuzana, provd. Janoušková, Vojtíšek Oldřich, Vozábal Pavel, Zelenková Eva, Živná Libuše

Školní rok 1970 - 1971     ředitel Jiří Pokorný


Školní rok 1970-1971     třída 1a - přírodovědná     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Benešová Renata, Blažková Kateřina, Boleslav Miloš, Codr Tomáš, Hádek Jaroslav, Havránková Alena, Jehlík Václav, Jelínková Marie, Kofránek Petr, Kreuzová Eva, Nachtman Petr, Novák Lubor, Novotný Pavel, Nešpor Jiří, Olšovská Šárka, Pavlíček Michal, Pejčoch Ladislav, Radechovský Jan, Reich Eduard, Salmon Jiří, Sedláček Radvan, Smolík Jan, Šafář Jiří, Šafránek Ludvík, Šmídová Jana, Šrámek Michal, Štilec Jan, Včelák Jiří, Vlasáková Jiřina, Vlasatá Helena, Vondrášková Olga, Vosátková Barbora, Vyskočilová Ludmila, Zachystal Dušan, Zika Pavel

Školní rok 1970-1971     třída 1b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Beneš Petr, Cymbálová Renata, Čapková Michaela, Dacíková Nataša, Daneš Jan, Florian Jakub, Fenclová Hana, Hofbauer Břetislav, Horálková Andrea, Horová Monika, Chytrý Karel, Kinštová Jitka, Kocourková Božena, Koktová Jitka, Kolská Květuše, Košáková Zuzana, Kubát Jiří, Kubrychtová Jaroslava, Kysilka Rudolf, Mudrová Věra, Nosková Drahomíra, Petráčková Eva, Plajner Pavel, Polák Vladimír, Přibylová Marie, Revenda Josef, Rozsypal Otto, Rybínová Alena, Seidlová Libuše, Stará Alena, Špaček Rudolf, Tlučhořová Hana, Uhlířová Barbora

Školní rok 1970-1971     třída 1c - přírodovědná     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Bošková Markéta, Drbohlav Jan, Hejlová Alena, Hladká Miluše, Hromádko Aleš, Churáčková Magda, Javůrková Alexandra, Kočvarová Miroslava, Kotvaldová Ludmila, Krumlová Jaroslava, Landa Ivan, Liman Petr, Malatincová Oldřiška, Michalová Dana, Nováková Jaromíra, Nožičková Jana, Ptáčková Hana, Rašner Ladislav, Salavová Libuše, Schmitzerlová Lenka, Skočdopole Ludvík, Skondrojani Irini, Slavíček Jiří, Svobodová Zdeňka, Sychrovský Jiří, Teššeny Viliam, Tojšl Václav, Tuček Richard, Vernerová Jaroslava, Walter Vladislav, Weichertová Ivana, Zintlová Zuzana, Žák Josef, Žežulková Jana

Školní rok 1970-1971     třída 1d - humanitní     třídní profesor Zdeněk Matys

Berková Milada, Casková Dana, David Libor, Eidernová Pavla, Hrdličková Eva, Hudcová Radana, Charvátová Ivana, Janovská Jaroslava, Javůrková Magda, Jiránková Světlana, Kadečková Dragica, Kavková Veronika, Kestl Vladimír, Konečná Ludmila, Kopecká Daniela, Kučerová Helena, Likovská Daniela, Matoušová Olga, Mazur Jan, Mircová Miroslava, Mojžíšová Miluše, Müllerová Václava, Olšovská Milada, Pavlíček Roman, Polický Zdeněk, Přádová Zuzana, Růzhová Marcela, Seykorová Olga, Soukup Jindřich, Srba Robert, Steinlaufová Jana, Sterpinová Pavla, Šebková Jana, Šimková Eva, Štrausová Šárka, Tocauerová Pavla, Votrubová Hana, Vozábová Anežka, Wittochová Ludmila, Žák Petr

Školní rok 1970-1971     třída 2a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Bartoš Petr, Brixi René, Divišová Ivana, Erben Dominik, Franěk Čestmír, Fuchs Jiří, Hapala Jiří, Hejhálek Jiří, Houška Jiří, Jandásek Martin, Janovský Milan, Klímová Lenka, Koman Břetislav, Kotrč Jiří, Kuličová Jana, Lán Jiří, Lederer Aleš, Lér Ondřej, Maňasová Alena, Matěna Vladimír, Nácovský Martin, Němečková Hana, Paska Jan, Plíhal Jiří, Rajchl Rostislav, Smrčka Pavel, Štěrba Pavel, Štréblová Hana, Šťastný Jiří, Talafousová Hana, Trpák Karel, Tůmová Libuše, Ungrová Jana, Urbanová Dagmar, Žalská Eva

Školní rok 1970-1971     třída 2b - přírodovědná     třídní profesor Ivan Bušek

Albichová Eva, Beneš Vladimír, Benýšek Svatopluk, Berger Antonín, Brejcha Vladimír, Čech Martin, Dufek Petr, Grusa Miloš, Hodboď Josef, Hora Ivan, Jokešová Jana, Karabiberov Václav, Kirs Pavel, Kohlíček František, Král Jan, Krumlová Marta, Kyzlinková Ivana, Loos Aleš, Moučka Jaroslav, Novotný Jaroslav, Páca Vlastislav, Palla Zbyněk, Patková Eva, Petránek Lubomír, Pirková Marketa, Podzimková Alena, Procházka Michal, Rayman Karel, Seidlová Radka, Sklenář Jiří, Stelibský Jan, Ševčík Jaroslav, Škorpil David, Topinková Věra, Turková Hana, Vandrovcová Věra, Vedral František, Zach Pavel, Zugárek Michal

Školní rok 1970-1971     třída 2c - humanitní     třídní profesorka Zdeňka Hahnová

Bartíková Blanka, Baštová Jaroslava, Benda Jiří, Bílková Božena, Bradáč Jan, Čihák Jaromír, Dvořák Přemysl, Firlová Dana, Gailová Zdeňka, Hejhalová Mirjana, Humlová Marie, Jandová Kamila, Jeník Vladimír, Jindra Přemysl, Kapalínová Helena, Kocourek Rudolf, Koucký Daniel, Krejzová Karina, Loukotka Tomáš, Luštincová Libuše, Mácha Tomáš, Milotová Yvona, Padevětová Kamila, Petrach Jiří, Reml Lubomír, Slabá Věra, Slouková Miroslava, Suchý Pavel, Svatošová Kateřina, Šlapáková Kateřina, Tichá Hana, Valentová Jana, Vojtíšková Dagmar, Zeigerová Helena

Školní rok 1970-1971     třída 2d - humanitní     třídní profesorka Irena Novotná

Benešová Eva, Bohatová Renata, Čunátová Jana, Dolejš Vladimír, Frous Michal, Gudev Martin, Hájková Dagmar, Hlaďo Tomáš, Hojda Zdeněk, Holubářová Dagmar, Jiráček Pavel, Koubová Jana, Kratochvílová Vladimíra, Kruliš Tomáš, Lišková Eva, Mácová Daniela, Mácha Pavel, Marčíny Zdeněk, Mejstříková Jana, Najmanová Jiřina, Němečková Dagmar, Paducha Tomáš, Paloučková Radana, Přichystal Miloslav, Riantová Zdeňka, Roháček Miloslav, Sekerková Jiřinka, Stránská Aurora, Suda Vladimír, Šimková Dana, Šindelářová Monika, Šolc Ladislav, Šotolová Hana, Vacatová Věra, Vávrová Milena, Zelenka Bedřich

Školní rok 1970-1971     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Eva Vavřinová, Ludmila Šplíchalová

Beneš Pavel, Brus Karel, Brychta Jan, Buttoraz Enrico, Čechura Daniel, Dlouhý Vladimír, Drda Zdeněk, Dudová Ivana, Gabrielová Jana, Honová Renáta, Hošková Alena, Jelínek Radko, Kadeřábková Sylvie, Kaliba Daniel, Kejř Pavel, Křížek Josef, Kubák Petr, Kubecová Helena, Kubrycht Martin, Myška Petr, Najmon Čestmír, Pokorný Miroslav, Pražan Jiří, Rosická Olga, Sluka Jiří, Staňková Ivana, Svoboda Lukáš, Šmahelová Olga, Šugárová Lenka, Turek Ivan, Vedralová Jana

Školní rok 1970-1971     třída 3b - přírodovědná     třídní profesorka Věra Štěpánová

Barák Zdeněk, Bělohubá Helena, Cahová Miroslava, Čermáková Helena, Červená Hana, Duchoň Miloslav, Fajkoš Alfréd, Hajíčková Marta, Hanek Karel, Hodaň Jaroslav, Horejš René, Hrubantová Jitka, Chlumský František, Jareš Jaroslav, Kleinová Božena, Kormout Milan, Líčeník Radim, Merta Aleš, Mudra Václav, Müllerová Magda, Nachtman Jiří, Novotný Petr, Patočková Květuše, Pechová Hana, Peták Lubomír, Rakušan Karel, Rejzková Irena, Řehák Vojtěch, Slotty Michal, Svatoš Vladislav, Šerá Lenka, Šilhánková Václava, Škvorová Pavla, Tesařová Pavla, Vostřel Josef

Školní rok 1970-1971     třída 3c - přírodovědná     třídní profesorka Helena Kádnerová

Balogh Jindřich, Beránek Adolf, Berger Ondřej, Bidlová Ivana, Červenková Věra, David Ivan, Dlabačová Blanka, Eisová Soňa, Hovorka Zdeněk, Charvát Zdeněk, Jonášová Hana, Klimeš Vít, Kohlová Nataša, Kolářová Eva, Kozáková Hana, Kuptík Ivan, Lom Jiří, Malina Jiří, Nedeljkovič Dragan, Neumannová Helena, Pištěk Karel, Procházka Jiří, Rothová Irena, Ryska Miroslav, Sova Zdeněk, Stehlík Jiří, Tomek Ivan, Voborník Josef, Vondra Josef, Vránová Ivana, Zaoral Michal

Školní rok 1970-1971     třída 3d - humanitní     třídní profesorka Blažena Vlčková

Benešová Alexandra, Ditlová Kateřina, Dvořáková Jindra, Holá Eva, Holubová Marta, Chvalovská Eva, Jágrová Hana, Janda Jiří, Keprtová Marcela, Lamačová Zora, Lánský Luděk, Lenzová Irena, Lipertová Irena, Lišková Irina, Macháčková Eva, Mayerová Michaela, Michálková Marta, Musílková Eva, Nepožitková Hana, Placerová Eva, Rábová Irena, Reiterová Eliška, Rychtrová Daniela, Smrkovská Jiřina, Šilhánová Kateřina, Šollová Helena, Štancová Zora, Štandera Jan, Štilec Jiří, Štochlová Jana, Šulcová Zuzana, Vlachová Zuzana, Volf Martin, Widemann Jan, Wittochová Daniela, Zrcková Hana

Školní rok 1970-1971     třída 3e - humanitní     třídní profesor Václav Votava

Barteková Mirjana, Brachová Stanislava, Brázda Tomáš, Bubeníková Jana, Doubková Marie, Dušek Martin, Fogl Josef, Hinková Blanka, Hroňková Vlasta, Hubínková Hana, Kafková Jiřina, Kohoutková Dana, Koutková Miluše, Křížová Blanka, Kyselová Jana, Macháčková Ludmila, Málková Pavla, Maršíková Doris, Mezuliáníková Světlana, Nová Alena, Nováčková Lenka, Pavlok Jan, Reif Aleš, Romanová Ivana, Sedláčková Daniela, Slavíková Květoslava, Smejkal Jan, Staňková Jana, Suková Dana, Šrámková Magdalena, Trmal Michal, Übl Jan, Urbanová Lenka, Velková Jitka, Vítková Věra, Vopařilová Markéta, Zachová Ludmila

Školní rok 1971 - 1972     ředitel Jiří Pokorný


Školní rok 1971-1972     třída 1a - přírodovědná     třídní profesor Petr Hanousek

Baudyšová Zuzana, Bednářová Irena, Belčev Petr, Cerhová Ludmila, Čechovský Ivan, Čunátová Olga, Dacíková Nataša, Doležalová Květoslava, Dvořáková Lenka, Fučík Zdeněk, Horák Vlastimil, Hubálek Zdeněk, Chleboun Jan, Jaklová Hana, Justa Petr, Kobr Martin, Kobza Jiří, Kohl Aleš, Kriseová Ivana, Krtičková Lucie, Kubištová Hana, Kubová Lydie, Mengler Zdeněk, Nová Renata, Potoček Josef, Pračka Martin, Růžičková Marie, Scholz Mario, Sklenička Jan, Sládek Jiří, Šimůnek Jaroslav, Šrámková Jana, Terek Jiří, Teššenyová Anna, Tichý Vojtěch, Třesohlavý Josef, Vávrová Lenka, Žežulková Jarmila

Školní rok 1971-1972     třída 1b - přírodovědná     třídní profesor Jan Žižka

Andreas Jan, Assmann Jan, Beranová Lenka, Cabicarová Jiřina, Doležalová Jarmila, Hájková Marcela, Hlínová Michaela, Humpolec Pavel, Charyparová Hana, Kohout Milan, Kozáková Helena, Kyzourová Zuzana, Liegerová Jana, Man Oleg, Mašková Jana, Opatrná Radmila, Popelka Jiří, Patočková Jana, Rektorisová Ivana, Rulfová Zuzana, Sajdlová Irena, Snopek Karel, Svobodová Věra, Šanda Bohumil, Škochová Markéta, Šrámková Jana, Šťastný Zdeněk, Trčová Helena, Ublová Milada, Vašková Ivana, Vedralová Růžena, Vlasáková Jiřina, Vobořilová (Petříčková) Lenka, Vodseďálková Blanka, Volfová Jana, Volfová Marie

Školní rok 1971-1972     třída 1c - humanitní     třídní profesorka Anna Veselá

Albrechtová Miluše, Barbajani Kanela, Beneš Zdeněk, Bělíková Marie, Borčová Alena, Boudníková Monika, Celba Richard, Cibulková Dagmar, Červenková Zora, Dokoupilová Hana, Dufková Jaroslava, Dyková Jarmila, Jeřábková Hana, Kadlec Martin, Kafková Yvetta, Kalábová Šárka, Kališová Jana, Kozák Jiří, Paganíková Iveta, Pokorná Marie, Poracká Jitka, Pospíšilová Břetislava, Posseltová Věra, Přeučilová Ilona, Radechovská Jiřina, Rusá Alena, Sálusová Stanislava, Sobotka Věroslav, Springerová Eva, Šístková Marie, Šteffková Lenka, Toman Bohuslav, Vacek Milan, Vereš Pavel, Vokálek Aleš, Všetečková Jaroslava, Zániová Bronislava, Záruba Pavel, Zemínová Zdeňka

Školní rok 1971-1972     třída 2a - přírodovědná     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Benešová Renata, Blažková Kateřina, Boleslav Miloš, Codr Tomáš, Hádek Jaroslav, Havránková Alena, Jehlík Václav, Jelínková Marie, Kofránek Petr, Kreuzová Eva, Nachtman Petr, Novák Lubor, Novotný Pavel, Nešpor Jiří, Olšovská Šárka, Pavlíček Michal, Pejčoch Ladislav, Radechovský Jan, Reich Eduard, Salmon Jiří, Sedláček Radvan, Smolík Jan, Šafář Jiří, Šafránek Ludvík, Šmídová Jana, Šrámek Michal, Štilec Jan, Včelák Jiří, Vlasatá Helena, Vondrášková Olga, Vosátková Barbora, Vyskočilová Ludmila, Zachystal Dušan, Zika Pavel

Školní rok 1971-1972     třída 2b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Beneš Petr, Botka Petr, Čapková Michaela, Daneš Jan, Dvořák Petr, Fajkusová Dagmar, Fajkusová Marcela, Florian Jakub, Fenclová Hana, Hofbauer Břetislav, Horálková Andrea, Horová Monika, Chytrý Karel, Kinštová Jitka, Kocourková Božena, Koktová Jitka, Kolská Květuše, Košáková Zuzana, Kubát Jiří, Kubrychtová Jaroslava, Kysilka Rudolf, Nosková Drahomíra, Petráčková Eva, Plajner Pavel, Polák Vladimír, Přibylová Marie, Revenda Josef, Rozsypal Otto, Rybínová Alena, Seidlová Libuše, Stará Alena, Špaček Rudolf, Tlučhořová Hana, Uhlířová Barbora, Zourková Eva

Školní rok 1971-1972     třída 2c - přírodovědná     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Bošková Markéta, Drbohlav Jan, Hejlová Alena, Hladká Miluše, Hovorková Olga, Hromádko Aleš, Churáčková Magda, Javůrková Alexandra, Kačer Jan, Kočvarová Miroslava, Kotvaldová Ludmila, Krumlová Jaroslava, Ladman Petr, Liman Petr, Malatincová Oldřiška, Michalová Dana, Nováková Jaromíra, Petráčková Eva, Ptáčková Hana, Salavová Libuše, Schmitzerlová Lenka, Skočdopole Ludvík, Skondrojani Irini, Svobodová Zdeňka, Sychrovský Jiří, Teššeny Viliam, Tojšl Václav, Tuček Richard, Vernerová Jaroslava, Walter Vladislav, Weichertová Ivana, Zintlová Zuzana, Žežulková Jana

Školní rok 1971-1972     třída 2d - humanitní     třídní profesor Zdeněk Matys

Berková Milada, Casková Dana, David Libor, Eidernová Pavla, Hrdličková Eva, Hudcová Radana, Janovská Jaroslava, Javůrková Magda, Jiránková Světlana, Kadečková Dragica, Kavková Veronika, Konečná Ludmila, Kučerová Helena, Likovská Daniela, Matoušová Olga, Mazur Jan, Mircová Miroslava, Mojžíšová Miluše, Müllerová Václava, Olšovská Milada, Pavlíček Roman, Polický Zdeněk, Přádová Zuzana, Růzhová Marcela, Seykorová Olga, Soukup Jindřich, Srba Robert, Steinlaufová Jana, Sterpinová Pavla, Šebková Jana, Šimková Eva, Štrausová Šárka, Tocauerová Pavla, Trojan Oldřich, Votrubová Hana, Vozábová Anežka, Wittochová Ludmila, Žák Petr

Školní rok 1971-1972     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Bartoš Petr, Brixi René, Divišová Ivana, Dvořáčková Jana, Erben Dominik, Franěk Čestmír, Fuchs Jiří, Hapala Jiří, Hejhálek Jiří, Houška Jiří, Jandásek Martin, Janovský Milan, Klímová Lenka, Koman Břetislav, Kotrč Jiří, Kuličová Jana, Lán Jiří, Lederer Aleš, Lébr Jiří, Lér Ondřej, Maňasová Alena, Matěna Vladimír, Nácovský Martin, Němečková Hana, Paska Jan, Plíhal Jiří, Rajchl Rostislav, Smrčka Pavel, Štěrba Pavel, Štréblová Hana, Šťastný Jiří, Talafousová Hana, Trpák Karel, Tůmová Libuše, Ungrová Jana, Urbanová Dagmar, Žalská Eva

Školní rok 1971-1972     třída 3b - přírodovědná     třídní profesor Ivan Bušek

Albichová Eva, Beneš Vladimír, Benýšek Svatopluk, Berger Antonín, Brejcha Vladimír, Čech Martin, Dufek Petr, Grusa Miloš, Hodboď Josef, Hora Ivan, Jokešová Jana, Karabiberov Václav, Kohlíček František, Král Jan, Krumlová Marta, Kyzlinková Ivana, Loos Aleš, Moučka Jaroslav, Novotný Jaroslav, Páca Vlastislav, Palla Zbyněk, Patková Eva, Petránek Lubomír, Pirková Marketa, Podzimková Alena, Procházka Michal, Rayman Karel, Seidlová Radka, Sklenář Jiří, Stelibský Jan, Ševčík Jaroslav, Škorpil David, Topinková Věra, Turková Hana, Ungrová Zuzana, Vandrovcová Věra, Vedral František, Zach Pavel, Zugárek Michal

Školní rok 1971-1972     třída 3c - humanitní     třídní profesorka Zdeňka Hahnová

Bartíková Blanka, Baštová Jaroslava, Benda Jiří, Bílková Božena, Bradáč Jan, Čihák Jaromír, Dvořák Přemysl, Firlová Dana, Gailová Zdeňka, Hejhalová Mirjana, Humlová Marie, Jandová Kamila, Jeník Vladimír, Jindra Přemysl, Kapalínová Helena, Kocourek Rudolf, Koucký Daniel, Krejzová Karina, Loukotka Tomáš, Luštincová Libuše, Mácha Tomáš, Milotová Yvona, Padevětová Kamila, Petrach Jiří, Reml Lubomír, Slabá Věra, Slouková Miroslava, Suchý Pavel, Svatošová Kateřina, Šámalová Ivana, Tichá Hana, Valentová Jana, Vojtíšková Dagmar, Zeigerová Helena

Školní rok 1971-1972     třída 3d - humanitní     třídní profesorka Irena Novotná

Benešová Eva, Bohatová Renata, Čunátová Jana, Dolejš Vladimír, Frous Michal, Golát Luděk, Gudev Martin, Hájková Dagmar, Hlaďo Tomáš, Hojda Zdeněk, Holubářová Dagmar, Hudravová Marcela, Jiráček Pavel, Koubová Jana, Kratochvílová Vladimíra, Kruliš Tomáš, Lišková Eva, Mácová Daniela, Marčíny Zdeněk, Mejstříková Jana, Najmanová Jiřina, Němečková Dagmar, Paducha Tomáš, Paloučková Radana, Přichystal Miloslav, Riantová Zdeňka, Sekerková Jiřinka, Stránská Aurora, Suda Vladimír, Šimková Dana, Šindelářová Monika, Šolc Ladislav, Šotolová Hana, Vacatová Věra, Vávrová Milena, Zelenka Bedřich

Školní rok 1971-1972     třída 4a - přírodovědná     třídní profesorka Ludmila Šplíchalová

Beneš Pavel, Brus Karel, Brychta Jan, Buttoraz Enrico, Čechura Daniel, Dlouhý Vladimír, Drda Zdeněk, Dudová Ivana, Gabrielová Jana, Honová Renáta, Hošková Alena, Jelínek Radko, Kadeřábková Sylvie, Kaliba Daniel, Kejř Pavel, Křížek Josef, Kubák Petr, Kubecová Helena, Kubrycht Martin, Myška Petr, Najmon Čestmír, Pokorný Miroslav, Pražan Jiří, Rosická Olga, Sluka Jiří, Staňková Ivana, Svoboda Lukáš, Šmahelová Olga, Šugárová Lenka, Turek Ivan, Vedralová Jana

Školní rok 1971-1972     třída 4b - přírodovědná     třídní profesorka Věra Štěpánová

Barák Zdeněk, Bělohubá Helena, Cahová Miroslava, Čermáková Helena, Červená Hana, Duchoň Miloslav, Fajkoš Alfréd, Hajíčková Marta, Hanek Karel, Hodaň Jaroslav, Horejš René, Hrubantová Jitka, Chlumský František, Jareš Jaroslav, Kleinová Božena, Kormout Milan, Líčeník Radim, Lízal Jan, Merta Aleš, Mudra Václav, Müllerová Magda, Nachtman Jiří, Novotný Petr, Patočková Květuše, Pechová Hana, Peták Lubomír, Rakušan Karel, Rejzková Irena, Řehák Vojtěch, Slotty Michal, Svatoš Vladislav, Šerá Lenka, Šilhánková Václava, Škvorová Pavla, Tesařová Pavla, Vostřel Josef

Školní rok 1971-1972     třída 4c - přírodovědná     třídní profesorka Marie Stamu

Balogh Jindřich, Beránek Adolf, Berger Ondřej, Bidlová Ivana, Červenková Věra, David Ivan, Dlabačová Blanka, Eisová Soňa, Hovorka Zdeněk, Jonášová Hana, Klimeš Vít, Kohlová Nataša, Kolářová Eva, Kozáková Hana, Kuptík Ivan, Lom Jiří, Malina Jiří, Nedeljkovič Dragan, Neumannová Helena, Pištěk Karel, Procházka Jiří, Rothová Irena, Ryska Miroslav, Smiljanič Milan, Sova Zdeněk, Stehlík Jiří, Tomek Ivan, Voborník Josef, Vondra Josef, Vránová Ivana, Zaoral Michal

Školní rok 1971-1972     třída 4d - humanitní     třídní profesorka Blažena Vlčková

Benešová Alexandra, Ditlová Kateřina, Dvořáková Jindra, Holá Eva, Holubová Marta, Chvalovská Eva, Jágrová Hana, Janda Jiří, Keprtová Marcela, Lamačová Zora, Lánský Luděk, Lenzová Irena, Lipertová Irena, Lišková Irina, Macháčková Eva, Mayerová Michaela, Michálková Marta, Musílková Eva, Nepožitková Hana, Placerová Eva, Rábová Irena, Reiterová Eliška, Rychtrová Daniela, Smrkovská Jiřina, Šilhánová Kateřina, Šollová Helena, Štancová Zora, Štandera Jan, Štilec Jiří, Štochlová Jana, Šulcová Zuzana, Vlachová Zuzana, Volf Martin, Widemann Jan, Wittochová Daniela, Zrcková Hana

Školní rok 1971-1972     třída 4e - humanitní     třídní profesor Václav Votava

Barteková Mirjana, Brachová Stanislava, Brázda Tomáš, Bubeníková Jana, Doubková Marie, Dušek Martin, Fogl Josef, Hinková Blanka, Hroňková Vlasta, Hubínková Hana, Kohoutková Dana, Koutková Miluše, Křížová Blanka, Kyselová Jana, Macháčková Ludmila, Málková Pavla, Maršíková Doris, Mezuliáníková Světlana, Nová Alena, Nováčková Lenka, Pavlok Jan, Reif Aleš, Romanová Ivana, Sedláčková Daniela, Slavíková Květoslava, Smejkal Jan, Staňková Jana, Suková Dana, Šrámková Magdalena, Trmal Michal, Übl Jan, Urbanová Lenka, Velková Jitka, Vítková Věra, Vopařilová Markéta, Zachová Ludmila

Školní rok 1972 - 1973     ředitel Jiří Pokorný


Školní rok 1972-1973     třída 1a - přírodovědná     třídní profesorka Věra Štěpánová

Assmannová Ivana, Beneš Radim, Benešová Sylva, Černý Hynek, Černá Helena, Černá Jitka, David Ivo, Dolejš Zdeněk, Fencl Josef, Fic Michal, Hrodek Tomáš, Jirásek Aleš, Kozák Tomáš, Kraus Miroslav, Kůstková Jana, Matějíček Vladimír, Matoušková Vladimíra, Modrovičová Zina, Mojžíš Josef, Nedvědová Naděžda, Oberstein Roman, Perič Milan, Peštová Miroslava, Pojarová Lenka, Poláková Ivana, Procházka Luděk, Riegrová Věra, Rozen Jiří, Řeháček Zdeněk, Spilka Miroslav, Svoboda Luděk, Scholz Milan, Tauš Zbyněk, Veverka Tomáš, Vondrovic Petr, Zadák Josef

Školní rok 1972-1973     třída 1b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Běláček Jaromír, Beranová Vladimíra, Codrová Michaela, Codrová Monika, Coufalová Milada, Čebiš Martin, Flemming Zdeněk, Habáňová Ivana, Habartová Eliška, Hanusová Milada, Charvát Vladimír, Janďourková Magda, Jedlička Jaroslav, Kozohorská Veronika, Krahulcová Daniela, Krilková Zuzana, Kříž Josef, Kubů Jana, Leštinová Eva, Málková Irena, Nejedlý Zdeněk, Němec Martin, Ničová Jitka, Opolzer Zdeněk, Ottová Eva, Pešková Zuzana, Pokorná Alexandra, Polák Pavel, Pragerová Jana, Ráb Jan, Rathous Ivo, Slavíková Milada, Šárová Olga, Šimková Markéta, Vágnerová Jana, Vitner Jan, Vítek Tomáš, Zelenka Bohumil

Školní rok 1972-1973     třída 1c - humanitní     třídní profesorka Ludmila Šplíchalová

Albrechtová Miluše, Bohatová Dana, Brabec Zbyněk, Brychová Mira, Burgrová Jaroslava, Carvová Eva, Dlouhý Lubomír, Frousová Lenka, Grill Robert, Hájková Irena, Hanková Zdeňka, Hlaváčková Ivana, Horejšová Yvona, Jánská Anna, Kapalová Helena, Krausová Eva, Lanzinger Petr, Mach Petr, Machová Ludmila, Markesová Jaroslava, Moulis Petr, Nekolná Jana, Nepimachová Eva, Nováková Michaela, Pokorná Lenka, Rabušicová Jitka, Sklenář Zdeněk, Sklenářová Zdeňka, Soukupová Iva, Stoklasová Klára, Störzer Rudolf, Tomková Růžena, Uhrová Miloslava, Victorínová Ivana, Vružková Kateřina, Zeibertová Jana, Zíková Jana

Školní rok 1972-1973     třída 2a - přírodovědná     třídní profesor Petr Hanousek

Baudyšová Zuzana, Bednářová Irena, Belčev Petr, Cerhová Ludmila, Čechovský Ivan, Čunátová Olga, Dacíková Nataša, Doležalová Květoslava, Dvořáková Lenka, Fučík Zdeněk, Horák Vlastimil, Hubálek Zdeněk, Chleboun Jan, Jaklová Hana, Justa Petr, Kobr Martin, Kobza Jiří, Kohl Aleš, Kriseová Ivana, Krtičková Lucie, Kubištová Hana, Kubová Lydie, Mengler Zdeněk, Nová Renata, Potoček Josef, Pračka Martin, Růžičková Marie, Scholz Mario, Sklenička Jan, Sládek Jiří, Šimůnek Jaroslav, Šrámková Jana, Terek Jiří, Teššeny Vladimír, Teššenyová Anna, Tichý Vojtěch, Třesohlavý Josef, Vávrová Lenka, Žežulková Jarmila

Školní rok 1972-1973     třída 2b - přírodovědná     třídní profesor Jan Žižka

Assmann Jan, Cabicarová Jiřina, Doležalová Jarmila, Hájková Marcela, Hlínová Michaela, Humpolec Pavel, Charyparová Hana, Kehár Tomáš, Kohout Milan, Kozáková Helena, Kyzourová Zuzana, Liegerová Jana, Lonská Hana, Man Oleg, Mašková Jana, Opatrná Radmila, Popelka Jiří, Patočková Jana, Rektorisová Ivana, Rulfová Zuzana, Sajdlová Irena, Snopek Karel, Svobodová Věra, Šanda Bohumil, Škochová Markéta, Šrámková Jana, Šťastný Zdeněk, Trčová Helena, Ublová Milada, Vašková Ivana, Vedralová Růžena, Vlasáková Jiřina, Vodseďálková Blanka, Vojtěchovská Lenka, Volfová Jana, Volfová Marie

Školní rok 1972-1973     třída 2c - humanitní     třídní profesorka Anna Veselá

Barbajani Kanela, Beneš Zdeněk, Bělíková Marie, Borčová Alena, Boudníková Monika, Celba Richard, Cibulková Dagmar, Červenková Zora, Dokoupilová Hana, Dufková Jaroslava, Dyková Jarmila, Jeřábková Hana, Kadlec Martin, Kafková Yvetta, Kalábová Šárka, Kališová Jana, Kozák Jiří, Ondrášková Lenka, Paganíková Iveta, Pokorná Marie, Poracká Jitka, Pospíšilová Břetislava, Posseltová Věra, Přeučilová Ilona, Radechovská Jiřina, Rusá Alena, Sálusová Stanislava, Sobotka Věroslav, Springerová Eva, Šístková Marie, Šteffková Lenka, Toman Bohuslav, Vacek Milan, Vereš Pavel, Vobůrková Miroslava, Vokálek Aleš, Všetečková Jaroslava, Zániová Bronislava, Záruba Pavel, Zemínová Zdeňka

Školní rok 1972-1973     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Benešová Renata, Blažková Kateřina, Boleslav Miloš, Codr Tomáš, Hádek Jaroslav, Havránková Alena, Jehlík Václav, Jelínková Marie, Kofránek Petr, Kreuzová Eva, Kučera Milan, Nachtman Petr, Novák Lubor, Novotný Pavel, Nešpor Jiří, Olšovská Šárka, Pavlíček Michal, Pejčoch Ladislav, Radechovský Jan, Reich Eduard, Salmon Jiří, Sedláček Radvan, Smolík Jan, Šafář Jiří, Šafránek Ludvík, Šmídová Jana, Šrámek Michal, Štilec Jan, Včelák Jiří, Vlasatá Helena, Vondrášková Olga, Vosátková Barbora, Vyskočilová Ludmila, Zachystal Dušan, Zika Pavel, Žalská Eva

Školní rok 1972-1973     třída 3b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Beneš Petr, Botka Petr, Březina Vladimír, Čapková Michaela, Daneš Jan, Dvořák Petr, Fajkusová Dagmar, Fajkusová Marcela, Fejfarová Ivana, Florian Jakub, Fenclová Hana, Hofbauer Břetislav, Horálková Andrea, Horová Monika, Chytrý Karel, Kinštová Jitka, Kocourková Božena, Koktová Jitka, Kolář Pavel, Kolská Květuše, Košáková Zuzana, Kubát Jiří, Kubrychtová Jaroslava, Kysilka Rudolf, Nosková Drahomíra, Plajner Pavel, Polák Vladimír, Přibylová Marie, Raab Miroslav, Revenda Josef, Rozsypal Otto, Rybínová Alena, Seidlová Libuše, Stará Alena, Špaček Rudolf, Tlučhořová Hana, Uhlířová Barbora

Školní rok 1972-1973     třída 3c - přírodovědná     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Bošková Markéta, Drbohlav Jan, Hejlová Alena, Hladká Miluše, Hoffmanová Jana, Hovorková Olga, Hromádko Aleš, Chvalová Eva, Javůrková Alexandra, Kačer Jan, Kočvarová Miroslava, Kotvaldová Ludmila, Kožíšková Doris, Krumlová Jaroslava, Ladman Petr, Liman Petr, Malatincová Oldřiška, Matoušek Zbyněk, Michalová Dana, Nováková Jaromíra, Petráčková Eva, Ptáčková Hana, Salavová Libuše, Schmitzerlová Lenka, Skočdopole Ludvík, Skondrojani Irini, Svobodová Zdeňka, Sychrovský Jiří, Šindelářová Monika, Teššeny Viliam, Tojšl Václav, Tuček Richard, Urbanová Soňa, Vernerová Jaroslava, Walter Vladislav, Weichertová Ivana, Zintlová Zuzana, Žežulková Jana

Školní rok 1972-1973     třída 3d - humanitní     třídní profesorka Marie Stamu

Berková Milada, Casková Dana, David Libor, Eidernová Pavla, Hrdličková Eva, Hudcová Radana, Janovská Jaroslava, Javůrková Magda, Jiránková Světlana, Kadečková Dragica, Kavková Veronika, Konečná Ludmila, Kučerová Helena, Likovská Daniela, Marčíny Zdeněk, Matoušová Olga, Mazur Jan, Mircová Miroslava, Mojžíšová Miluše, Müllerová Václava, Olšovská Milada, Pavlíček Roman, Polický Zdeněk, Přádová Zuzana, Růzhová Marcela, Seykorová Olga, Soukup Jindřich, Srba Robert, Steinlaufová Jana, Sterpinová Pavla, Šebková Jana, Šimková Eva, Štrausová Šárka, Tocauerová Pavla, Trojan Oldřich, Votrubová Hana, Vozábová Anežka, Wittochová Ludmila, Žák Petr

Školní rok 1972-1973     třída 4a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Bartoš Petr, Brixi René, Divišová Ivana, Erben Dominik, Franěk Čestmír, Fuchs Jiří, Hapala Jiří, Hejhálek Jiří, Houška Jiří, Jandásek Martin, Janovský Milan, Klímová Lenka, Koman Břetislav, Kotrč Jiří, Kuličová Jana, Lán Jiří, Lederer Aleš, Lébr Jiří, Lér Ondřej, Maňasová Alena, Matěna Vladimír, Nácovský Martin, Němečková Hana, Paska Jan, Plíhal Jiří, Rajchl Rostislav, Smrčka Pavel, Štěrba Pavel, Štréblová Hana, Šťastný Jiří, Talafousová Hana, Trpák Karel, Tůmová Libuše, Ungrová Jana, Urbanová Dagmar

Školní rok 1972-1973     třída 4b - přírodovědná     třídní profesor Ivan Bušek

Albichová Eva, Beneš Vladimír, Benýšek Svatopluk, Berger Antonín, Brejcha Vladimír, Čech Martin, Dufek Petr, Grusa Miloš, Hodboď Josef, Hora Ivan, Jokešová Jana, Karabiberov Václav, Kohlíček František, Král Jan, Krumlová Marta, Kyzlinková Ivana, Loos Aleš, Moučka Jaroslav, Novotný Jaroslav, Páca Vlastislav, Palla Zbyněk, Patková Eva, Petránek Lubomír, Pirková Marketa, Podzimková Alena, Procházka Michal, Rayman Karel, Seidlová Radka, Sklenář Jiří, Stelibský Jan, Ševčík Jaroslav, Škorpil David, Topinková Věra, Turková Hana, Ungrová Zuzana, Vandrovcová Věra, Vedral František, Zach Pavel, Zugárek Michal

Školní rok 1972-1973     třída 4c - humanitní     třídní profesorka Zdeňka Hahnová

Bartíková Blanka, Baštová Jaroslava, Benda Jiří, Bílková Božena, Bradáč Jan, Čihák Jaromír, Drumeva Alena, Dvořák Přemysl, Firlová Dana, Gailová Zdeňka, Hejhalová Mirjana, Humlová Marie, Jandová Kamila, Jeník Vladimír, Jindra Přemysl, Kapalínová Helena, Koucký Daniel, Krejzová Karina, Loukotka Tomáš, Luštincová Libuše, Mácha Tomáš, Manová Yvona, Padevětová Kamila, Petrach Jiří, Reml Lubomír, Slabá Věra, Slouková Miroslava, Suchý Pavel, Svatošová Kateřina, Šámalová Ivana, Tichá Hana, Valentová Jana, Vojtíšková Dagmar, Zeigerová Helena

Školní rok 1972-1973     třída 4d - humanitní     třídní profesorka Irena Novotná

Benešová Eva, Bohatová Renata, Čunátová Jana, Dolejš Vladimír, Frous Michal, Golát Luděk, Gudev Martin, Hájková Dagmar, Hlaďo Tomáš, Hojda Zdeněk, Holubářová Dagmar, Jiráček Pavel, Koubová Jana, Kratochvílová Vladimíra, Kruliš Tomáš, Lišková Eva, Mácová Daniela, Mejstříková Jana, Najmanová Jiřina, Němečková Dagmar, Paducha Tomáš, Paloučková Radana, Přichystal Miloslav, Riantová Zdeňka, Sekerková Jiřinka, Stránská Aurora, Suda Vladimír, Šimková Dana, Šolc Ladislav, Šotolová Hana, Vacatová Věra, Vávrová Milena, Zelenka Bedřich

Školní rok 1973 - 1974     ředitel Jiří Pokorný


Školní rok 1973-1974     třída 1a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Abrahámová Dana, Bartůšek Miloš, Beneš Jan, Beroušek Václav, Bumbová Dana, Burgr Miroslav, Čermáková Irena, Červinková Helena, Francová Helena, Fučíkovský Jiří, Hájková Miroslava, Hamáček Antonín, Hašková Milena, Hejtmánek Roman, Heřmanová Daniela, Chalupská Eva, Kalous Miroslav, Kettner Petr, Kocourková Olga, Lonek Miroslav, Meisl Petr, Novák Michael, Nováková Jana, Pláteník Oldřich, Přívracký Petr, Sazimová Jana, Schneider Bohdan, Stasinková Eva, Steinbachová Zuzana, Stolínová Jana, Svobodová Eva, Špirhanzl Václav, Ulrichová Alexandra, Verzich Jiří, Vlk Jaroslav, Vnuk Jan, Zikmund Jan

Školní rok 1973-1974     třída 1b - přírodovědná     třídní profesor Ivan Bušek

Bohdanecká Zuzana, Boleslav Ivan, Culková Lenka, Čačalová Renata, Černý Miroslav, Čunátová Dana, Dokládalová Lenka, Faktorová Alena, Holubová Eva, Houška Vojtěch, Hovorková Eva, Hromek Michal, Knopp Petr, Králová Marcela, Králová Martina, Kunzová Marcela, Macháček Pavel, Masojídková Lenka, Mazuch Mirko, Mottl Michal, Mráz Petr, Nováková Štěpánka, Rombald Jan, Stelibská Dana, Šimánková Alena, Šimková Jitka, Šmolík Martin, Štolcpartová Hana, Texlová Jana, Titlová Margita, Trojanová Marcela, Trubáček Kryštof, Urban Pavel, Vrbová Hana, Walter Luděk, Watier Antonín, Zázvorka Jan

Školní rok 1973-1974     třída 1c - humanitní     třídní profesorka Jana Červinková

Bartošová Irena, Beníšková Jaroslava, Beránková Iva, Bergerová Helena, Dostálová Eva, Filipová Ivana, Fousková Irena, Halbrštatová Zuzana, Hašková Barbara, Hubač Jiří, Hubač Tomáš, Chvála Zdeněk, Kalvasová Eva, Kmínková Jarmila, Kolářová Marie, Kudrnáč Ivo, Kupcová Lenka, Kvášová (Leblová) Markéta, Léblová Olga, Lipertová Irena, Mareda Zdeněk, Matyášová Hana, Moravcová Jiřina, Nováková Soňa, Podzimková Alena, Raabová Irena, Rösslerová Alena, Volfová Ivana, Zdvíhalová Karolina, Zemánková Marcela, Zouzalová Ludmila

Školní rok 1973-1974     třída 2a - přírodovědná     třídní profesorka Věra Štěpánová

Assmannová Iva, Beneš Radim, Benešová Sylva, Částková Anna, Černý Hynek, Černá Helena, Černá Jitka, David Ivo, Dolejš Zdeněk, Fencl Josef, Fic Michal, Hrodek Tomáš, Jirásek Aleš, Kozák Tomáš, Kraus Miroslav, Kůstková Jana, Matějíček Vladimír, Modrovičová Zina, Mojžíš Josef, Nedvědová Naděžda, Oberstein Roman, Perič Milan, Petrůjová Jana, Pojarová Lenka, Poláková Ivana, Procházka Luděk, Riegrová Věra, Rozen Jiří, Řeháček Zdeněk, Spilka Miroslav, Svoboda Luděk, Scholz Milan, Šeňková Ivana, Tauš Zbyněk, Veverka Tomáš, Vondrovic Petr, Zadák Josef

Školní rok 1973-1974     třída 2b - přírodovědná     třídní profesor Miloš Macek

Běláček Jaromír, Beranová Vladimíra, Codrová Michaela, Codrová Monika, Coufalová Milada, Čebiš Martin, Černý Václav, Flemming Zdeněk, Habáňová Ivana, Habartová Eliška, Charvát Vladimír, Janďourková Magda, Jedlička Jaroslav, Krahulcová Daniela, Krilková Zuzana, Kříž Josef, Kubů Jana, Leštinová Eva, Málková Irena, Nejedlý Zdeněk, Němec Martin, Ničová Jitka, Opolzer Zdeněk, Pešková Zuzana, Pokorná Alexandra, Polák Pavel, Pragerová Jana, Ráb Jan, Rathous Ivo, Slavíková Milada, Šárová Olga, Šimková Markéta, Vágnerová Jana, Vitner Jan, Vítek Tomáš, Zelenka Bohumil

Školní rok 1973-1974     třída 2c - humanitní     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Bohatová Dana, Brychová Mira, Burgrová Jaroslava, Dlouhý Lubomír, Frousová Lenka, Grill Robert, Hájková Irena, Hlaváčková Ivana, Horejšová Yvona, Jánská Anna, Kapalová Helena, Krausová Eva, Mach Petr, Machová Ludmila, Markesová Jaroslava, Moulis Petr, Nekolná Jana, Nepimachová Eva, Nováková Michaela, Pech Jan, Pokorná Lenka, Sklenář Zdeněk, Sklenářová Zdeňka, Soukupová Iva, Stoklasová Klára, Störzer Rudolf, Tomková Růžena, Uhrová Miloslava, Victorínová Ivana, Vružková Kateřina, Zeibertová Jana, Zíková Jana

Školní rok 1973-1974     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Anna Voráčová

Baudyšová Zuzana, Bednářová Irena, Belčev Petr, Cerhová Ludmila, Čechovský Ivan, Čunátová Olga, Dacíková Nataša, Doležalová Květoslava, Fučík Zdeněk, Horák Vlastimil, Hubálek Zdeněk, Chleboun Jan, Jaklová Hana, Justa Petr, Kobr Martin, Kobza Jiří, Kohl Aleš, Kriseová Ivana, Krtičková Lucie, Kubištová Hana, Kubová Lydie, Mengler Zdeněk, Nová Renata, Potoček Josef, Pračka Martin, Růžičková Marie, Scholz Mario, Sklenička Jan, Sládek Jiří, Šimůnek Jaroslav, Šrámková Jana, Terek Jiří, Teššeny Vladimír, Teššenyová Anna, Tichý Vojtěch, Třesohlavý Josef, Vávrová Lenka, Žežulková Jarmila

Školní rok 1973-1974     třída 3b - přírodovědná     třídní profesor Jan Žižka

Assmann Jan, Cabicarová Jiřina, Doležalová Jarmila, Hájková Marcela, Hlínová Michaela, Humpolec Pavel, Charyparová Hana, Kehár Tomáš, Kohout Milan, Kozáková Helena, Kubeš Jaroslav, Kyzourová Zuzana, Liegerová Jana, Lonská Hana, Man Oleg, Mašková Jana, Novák Roman, Opatrná Radmila, Popelka Jiří, Patočková Jana, Rektorisová Ivana, Rulfová Zuzana, Sajdlová Irena, Snopek Karel, Svobodová Věra, Šanda Bohumil, Škochová Markéta, Šrámková Jana, Šťastný Zdeněk, Trčová Helena, Ublová Milada, Vašková Ivana, Vedralová Růžena, Vodseďálková Blanka, Vojtěchovská Lenka, Volfová Jana, Volfová Marie

Školní rok 1973-1974     třída 3c - humanitní     třídní profesorka Irena Novotná

Barbajani Kanela, Beneš Zdeněk, Bělíková Marie, Borčová Alena, Boudníková Monika, Celba Richard, Cibulková Dagmar, Červenková Zora, Dokoupilová Hana, Dufková Jaroslava, Dyková Jarmila, Jeřábková Hana, Kadlec Martin, Kafková Yvetta, Kalábová Šárka, Kališová Jana, Kozák Jiří, Ondrášková Lenka, Paganíková Iveta, Pokorná Marie, Poracká Jitka, Pospíšilová Břetislava, Posseltová Věra, Přeučilová Ilona, Radechovská Jiřina, Rusá Alena, Sálusová Stanislava, Sobotka Věroslav, Springerová Eva, Šístková Marie, Šteffková Lenka, Toman Bohuslav, Vacek Milan, Vereš Pavel, Vobůrková Miroslava, Vokálek Aleš, Všetečková Jaroslava, Zániová Bronislava, Záruba Pavel, Zemínová Zdeňka

Školní rok 1973-1974     třída 4a - přírodovědná     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Benešová Renata, Blažková Kateřina, Boleslav Miloš, Codr Tomáš, Hádek Jaroslav, Havránková Alena, Jehlík Václav, Jelínková Marie, Kofránek Petr, Kreuzová Eva, Kučera Milan, Nachtman Petr, Novák Lubor, Novotný Pavel, Nešpor Jiří, Olšovská Šárka, Pavlíček Michal, Pejčoch Ladislav, Radechovský Jan, Reich Eduard, Salmon Jiří, Sedláček Radvan, Smolík Jan, Šafář Jiří, Šafránek Ludvík, Šmídová Jana, Šrámek Michal, Štilec Jan, Včelák Jiří, Vlasatá Helena, Vondrášková Olga, Vosátková Barbora, Vyskočilová Ludmila, Zachystal Dušan, Zika Pavel, Žalská Eva

Školní rok 1973-1974     třída 4b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Beneš Petr, Botka Petr, Březina Vladimír, Čapková Michaela, Daneš Jan, Dvořák Petr, Fajkusová Dagmar, Fajkusová Marcela, Fejfarová Ivana, Florian Jakub, Fenclová Hana, Hofbauer Břetislav, Horálková Andrea, Horová Monika, Chytrý Karel, Kinštová Jitka, Kocourková Božena, Koktová Jitka, Kolář Pavel, Kolská Květuše, Košáková Zuzana, Kubát Jiří, Kubrychtová Jaroslava, Nosková Drahomíra, Plajner Pavel, Polák Vladimír, Přibylová Marie, Revenda Josef, Rybínová Alena, Seidlová Libuše, Stará Alena, Špaček Rudolf, Tlučhořová Hana, Uhlířová Barbora

Školní rok 1973-1974     třída 4c - přírodovědná     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Bošková Markéta, Drbohlav Jan, Hejlová Alena, Hladká Miluše, Hovorková Olga, Hromádko Aleš, Chvalová Eva, Javůrková Alexandra, Kačer Jan, Kotvaldová Ludmila, Kožíšková Doris, Krumlová Jaroslava, Ladman Petr, Lang Aleš, Liman Petr, Malatincová Oldřiška, Matoušek Zbyněk, Michalová Dana, Nováková Jaromíra, Petráčková Eva, Ptáčková Hana, Salavová Libuše, Schmitzerlová Lenka, Skočdopole Ludvík, Skondrojani Irini, Svobodová Zdeňka, Sychrovský Jiří, Teššeny Viliam, Tojšl Václav, Tuček Richard, Urbanová Soňa, Walter Vladislav, Weichertová Ivana, Zintlová Zuzana, Žežulková Jana

Školní rok 1973-1974     třída 4d - humanitní     třídní profesorka Marie Stamu

Berková Milada, Casková Dana, David Libor, Eidernová Pavla, Hrdličková Eva, Hudcová Radana, Janovská Jaroslava, Javůrková Magda, Jiránková Světlana, Kadečková Dragica, Kavková Veronika, Konečná Ludmila, Kučerová Helena, Likovská Daniela, Marčíny Zdeněk, Matoušová Olga, Mazur Jan, Mircová Miroslava, Mojžíšová Miluše, Olšovská Milada, Pavlíček Roman, Pokorná Václava, Polický Zdeněk, Přádová Zuzana, Růzhová Marcela, Seykorová Olga, Soukup Jindřich, Srba Robert, Steinlaufová Jana, Sterpinová Pavla, Šebková Jana, Šimková Eva, Štrausová Šárka, Tocauerová Pavla, Trojan Oldřich, Votrubová Hana, Vozábová Anežka, Wittochová Ludmila, Žák Petr

Školní rok 1974 - 1975     ředitel Jan Malát


Školní rok 1974-1975     třída 1a - přírodovědná     třídní profesor Petr Šmíd

Bednář Václav, Bohata Petr, Bradnová Zuzana, Červená Marcela, David Jan, Diorová Zuzana, Duda Jiří, Holešovská Dagmar, Holubářová Lenka, Houška Josef, Hrabovský Jan, Hřivna Lubomír, Hubička Radim, Justa Martin, Knopp Petr, Králová Zuzana, Kruml Petr, Lachoutová Dana, Málková Ivana, Mikula Radim, Mixa Vladimír, Mlčkovský Jiří, Myšička Jiří, Píchová Marcela, Pokorná Zdenka, Přibyl Vladimír, Růžičková Ivana, Sedlecká Eva, Srstka Jiří, Šamša Petr, Šípková Iva, Urbanová Hana, Vondrušová Alena

Školní rok 1974-1975     třída 1b - přírodovědná     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Bartoš Albert, Brůhová Lenka, Fiksová Hana, Gemrot Bohumír, Gross Petr, Hájková Eva, Hejzlarová Jana, Heřmanová Jana, Holubcová Jana, Chmelová Jana, Jankovec Martin, Javůrková Vladimíra, Jelínková Pavla, Kafková Vlasta, Klímová Taťána, Kožíšková Jana, Kudličková Eva, Mádrová Růžena, Michálková Vladislava, Pechová Marie, Přáda David, Škramovský Ivo, Štenclová Kateřina, Trpáková Jana, Vítek Benjamin, Vojtěchovská Zuzana, Volková Dana, Voneš Jiří, Wohlrab Ivo, Zářecká Věra, Zemanová Olga, Znamenáčková Barbora, Žlabová Kateřina

Školní rok 1974-1975     třída 1c - humanitní     třídní profesorka Alena Kosová

Čálková Jana, Doubková Blanka, Drnková Jaroslava, Dušková Zuzana, Dvořák Vladimír, Ficová Blanka, Glogarová Ilona, Hamplová Renata, Havel Stanislav, Hlubučková Jana, Houdková Daniela, Huptichová Renata, Karpašová Jana, Kittrichová Pavla, Knotek Richard, Kozák Petr, Krausová Eva, Kříž Pavel, Křováková Jana, Kučera Martin, Llortová Flora, Lhotková Hana, Máchová Irena, Másilková Eva, Matoušková Jarmila, Merksbauerová Božena, Mestek Jaroslav, Oliva Pavel, Pacina Michal, Pokorná Simona, Rérychová Helena, Shameti Ariana, Škodová Jana, Tošnerová Zuzana, Urbánková Barbora, Vystrčilová Vilma

Školní rok 1974-1975     třída 2a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Abrahámová Dana, Bartůšek Miloš, Beneš Jan, Beroušek Václav, Bumbová Dana, Burgr Miroslav, Čermáková Irena, Černý Václav, Červinková Helena, Francová Helena, Fučíkovský Jiří, Hájková Miroslava, Hamáček Antonín, Hašková Milena, Hejtmánek Roman, Heřmanová Daniela, Chalupská Eva, Kalous Miroslav, Kettner Petr, Kocourková Olga, Lonek Miroslav, Meisl Petr, Novák Michael, Nováková Jana, Pláteník Oldřich, Přívracký Petr, Sazimová Jana, Schneider Bohdan, Stasinková Eva, Steinbachová Zuzana, Stolínová Jana, Svobodová Eva, Špirhanzl Václav, Ulrichová Alexandra, Verzich Jiří, Vlk Jaroslav, Vnuk Jan, Zikmund Jan

Školní rok 1974-1975     třída 2b - přírodovědná     třídní profesorka Anna Černá

Bohdanecká Zuzana, Boleslav Ivan, Culková Lenka, Čačalová Renata, Čačalová Romana, Černý Miroslav, Čunátová Dana, Dokládalová Lenka, Faktorová Alena, Holubová Eva, Houška Vojtěch, Hovorková Eva, Hromek Michal, Králová Marcela, Králová Martina, Kunzová Marcela, Macháček Pavel, Mazuch Mirko, Mottl Michal, Mráz Petr, Nováková Štěpánka, Rombald Jan, Stelibská Dana, Šimánková Alena, Šimková Jitka, Šmolík Martin, Štolcpartová Hana, Texlová Jana, Titlová Margita, Trojanová Marcela, Trubáček Kryštof, Urban Pavel, Vrbová Hana, Walter Luděk, Watier Antonín, Zázvorka Jan

Školní rok 1974-1975     třída 2c - humanitní     třídní profesorka Jana Červinková

Anderová Hana, Bartošová Irena, Beníšková Jaroslava, Beránková Iva, Bergerová Helena, Dostálová Eva, Filipová Ivana, Fousková Irena, Halbrštatová Zuzana, Hanková Zdeňka, Hašková Barbara, Heřtová Jitka, Hubač Jiří, Hubač Tomáš, Chalabala Milan, Chvála Zdeněk, Kalvasová Eva, Kmínková Jarmila, Kolářová Marie, Kudrnáč Ivo, Kupcová Lenka, Léblová Olga, Lipertová Irena, Manychová Zdeňka, Mareda Zdeněk, Matyášová Hana, Moravcová Jiřina, Nováková Soňa, Podzimková Alena, Raabová Irena, Rösslerová Alena, Růžičková Alena, Volfová Ivana, Zdvíhalová Karolina, Zemánková Marcela, Zouzalová Ludmila

Školní rok 1974-1975     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Věra Štěpánová

Assmannová Iva, Beneš Radim, Benešová Sylva, Částková Anna, Černý Hynek, Černá Helena, Černá Jitka, David Ivo, Dočekal Michal, Dolejš Zdeněk, Fencl Josef, Fic Michal, Hrodek Tomáš, Jirásek Aleš, Kozák Tomáš, Kraus Miroslav, Kůstková Jana, Malík Jindřich, Matějíček Vladimír, Modrovičová Zina, Mojžíš Josef, Nedvědová Naděžda, Oberstein Roman, Perič Milan, Petrůjová Jana, Pojarová Lenka, Poláková Ivana, Procházka Luděk, Riegrová Věra, Rozen Jiří, Řeháček Zdeněk, Spilka Miroslav, Svoboda Luděk, Scholz Milan, Šeňková Ivana, Tauš Zbyněk, Veverka Tomáš, Vondrovic Petr, Zadák Josef

Školní rok 1974-1975     třída 3b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Běláček Jaromír, Beranová Vladimíra, Codrová Michaela, Codrová Monika, Coufalová Milada, Čebiš Martin, Flemming Zdeněk, Habáňová Ivana, Habartová Eliška, Horák Pavel, Charvát Vladimír, Janďourková Magda, Jedlička Jaroslav, Krahulcová Daniela, Krilková Zuzana, Kříž Josef, Kubů Jana, Leštinová Eva, Málková Irena, Nejedlý Zdeněk, Němec Martin, Němec Vítězslav, Ničová Jitka, Pešková Zuzana, Pokorná Alexandra, Polák Pavel, Pragerová Jana, Ráb Jan, Rathous Ivo, Slavíková Milada, Šárová Olga, Šimková Markéta, Vágnerová Jana, Vitner Jan, Vítek Tomáš, Zelenka Bohumil

Školní rok 1974-1975     třída 3c - humanitní     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Bohatová Dana, Brychová Mira, Burgrová Jaroslava, Dlouhý Lubomír, Frousová Lenka, Grill Robert, Hájková Irena, Hlaváčková Ivana, Horejšová Yvona, Kapalová Helena, Krausová Eva, Mach Petr, Machová Ludmila, Markesová Jaroslava, Moulis Petr, Nekolná Jana, Nepimachová Eva, Nováková Michaela, Pokorná Lenka, Sklenář Zdeněk, Sklenářová Zdeňka, Soukupová Iva, Stoklasová Klára, Störzer Rudolf, Tomková Růžena, Uhrová Miloslava, Victorínová Ivana, Vružková Kateřina, Zeibertová Jana, Zíková Jana

Školní rok 1974-1975     třída 4a - přírodovědná     třídní profesorka Anna Voráčová

Baudyšová Zuzana, Bednářová Irena, Belčev Petr, Cerhová Ludmila, Čechovský Ivan, Čunátová Olga, Dacíková Nataša, Doležalová Květoslava, Fučík Zdeněk, Horák Vlastimil, Hubálek Zdeněk, Chleboun Jan, Jaklová Hana, Justa Petr, Kobr Martin, Kobza Jiří, Kohl Aleš, Kriseová Ivana, Krtičková Lucie, Kubištová Hana, Kubová Lydie, Mengler Zdeněk, Nová Renata, Potoček Josef, Pračka Martin, Růžičková Marie, Scholz Mario, Sklenička Jan, Sládek Jiří, Šimůnek Jaroslav, Šrámková Jana, Teššeny Vladimír, Teššenyová Anna, Tichý Vojtěch, Třesohlavý Josef, Vávrová Lenka, Žežulková Jarmila

Školní rok 1974-1975     třída 4b - přírodovědná     třídní profesor Jan Žižka

Cabicarová Jiřina, Doležalová Jarmila, Hájková Marcela, Hlínová Michaela, Humpolec Pavel, Charyparová Hana, Kehár Tomáš, Kohout Milan, Kozáková Helena, Kubeš Jaroslav, Kyzourová Zuzana, Liegerová Jana, Lonská Hana, Man Oleg, Mašková Jana, Novák Roman, Opatrná Radmila, Popelka Jiří, Patočková Jana, Rektorisová Ivana, Rulfová Zuzana, Sajdlová Irena, Snopek Karel, Svobodová Věra, Šanda Bohumil, Škochová Markéta, Šrámková Jana, Šťastný Zdeněk, Trčová Helena, Ublová Milada, Vašková Ivana, Vedralová Růžena, Vodseďálková Blanka, Vojtěchovská Lenka, Volfová Jana, Volfová Marie

Školní rok 1974-1975     třída 4c - humanitní     třídní profesorka Marie Stamu

Barbajani Kanela, Beneš Zdeněk, Bělíková Marie, Borčová Alena, Boudníková Monika, Celba Richard, Cibulková Dagmar, Červenková Zora, Dokoupilová Hana, Dufková Jaroslava, Dyková Jarmila, Jeřábková Hana, Kafková Yvetta, Kalábová Šárka, Kališová Jana, Kozák Jiří, Ondrášková Lenka, Paganíková Iveta, Pokorná Marie, Poracká Jitka, Pospíšilová Břetislava, Posseltová Věra, Přeučilová Ilona, Radechovská Jiřina, Rusá Alena, Sálusová Stanislava, Sobotka Věroslav, Springerová Eva, Šístková Marie, Šteffková Lenka, Toman Bohuslav, Vacek Milan, Vereš Pavel, Vobůrková Miroslava, Vokálek Aleš, Všetečková Jaroslava, Zániová Bronislava, Záruba Pavel, Zemínová Zdeňka

Školní rok 1975 - 1976     ředitel Jan Malát


Školní rok 1975-1976     třída 1a - humanitní     třídní profesorka Anna Veselá

Badalec Jan, Bittner Václav, Borna Jan, Burešová Blanka, Cudlín Karel, Červinková Marcela, Gloser Vítězslav, Havlíčková Irena, Chalupová Jaroslava, Jíchová Eva, Kaiser Tomáš, Klapková Kateřina, Klikar Otto, Kočí Přemysl, Kopalová Lidmila, Korecová Jana, Kuldanová Taťána, Mašková Alena, Mašková Petra, Miškovská Radmila, Moravcová Lenka, Mrhová Věra, Müllerová Renata, Plzáková Olga, Procházka Jan, Rada Miroslav, Rohanová Blanka, Řípová Ivana, Řípová Jana, Skaláková Miroslava, Šimůnková Libuše, Tausková Darina, Tolman Vladimír, Trnková Dagmar, Tučková Šárka, Ucová Renata, Ulmová Liběna, Vaníčková Jana, Vlášková Irena, Vránová Zuzana, Žejglicová Dagmar

Školní rok 1975-1976     třída 1b - přírodovědná     třídní profesorka Hana Matějková

Bartošová Šárka, Bayer Miroslav, Blabla Marek, Bubeníček Ivan, Burvánková Šárka, Cajthamlová Markéta, Černá Blanka, Dostál Milan, Grim Jiří, Grimmich Igor, Hachová Renata, Havlíčková Libuše, Hojerová Ivana, Jansa Miroslav, Jarovyj Jaroslav, Jiříková Helena, Kandl Ludvík, Kozáková Renata, Kynčlová Alena, Němcová Marie, Pečírka Štěpán, Picková Lenka, Polenková Ivana, Popov Petr, Procházka Jaromír, Protiva Pavel, Půlpán Rudolf, Rajnochová Jarmila, Rulfová Alena, Sitta Jan, Suchý Václav, Šejdová Jana, Šilhánová Jaroslava, Špičková Jindřiška, Toman Petr, Vališová Milada, Veselá Ivana, Veselý Milan, Vitner Čestmír

Školní rok 1975-1976     třída 1c - přírodovědná     třídní profesorka Eva Moravcová

Boch Jiří, Bukač Pavel, Burgrová Ludiše, Burianová Ivana, Ceznerová Zuzana, Cimrhakl Jan, Dubová Alice, Firman Miroslav, Hamplová Alena, Jedlička Karel, Kaplán Ivo, Kaprová Magdalena, Klobouková Ivana, Kocourková Jana, Kořínková Kateřina, Krausová Jana, Krotilová Eva, Kumstová Jitka, Lada Miloslav, Lauschmannová Jitka, Mořkovský Libor, Netušil Miroslav, Odstrčilíková Dana, Pípal Milan, Provazník Martin, Ptáček Karel, Šedivá Lenka, Schmidtová Věra, Ulrichová Blanka, Ulrychová Magda, Urbancová Jana, Veselá Jana, Veselková Martina, Vyčichlová Hana, Výravský Vladimír, Zedníková Monika

Školní rok 1975-1976     třída 1d - přírodovědná     třídní profesorka Jara Smolková

Cisariková Helena, Čada Richard, Grimmer Jiří, Hájková Dana, Hanáková Vanda, Hoffmannová Renata, Humpolec Michal, Chasáková Jana, Kašíková Lenka, Kolář Alexandr, Kouřimský Roman, Kramešová Nataša, Krpejšová Eva, Mačátová Eva, Medal Miroslav, Milotová Kateřina, Novotný Pavel, Paleček Roman, Pokorná Andrea, Práchenská Jana, Rampáková Yvona, Raubicová Hana, Rosbek Václav, Řeháček Pavel, Sobotková Kateřina, Stárková Lenka, Sucháčková Zuzana, Suchý Michal, Syrůček Petr, Škara Petr, Štočková Tamara, Švec Roman, Trča Rudolf, Vachovcová Ivana, Veselá Jitka, Žďárský Pavel

Školní rok 1975-1976     třída 2a - přírodovědná     třídní profesor Petr Šmíd

Bednář Václav, Blažek Zdeněk, Bohata Petr, Bradnová Zuzana, Červená Marcela, David Jan, Diorová Zuzana, Duda Jiří, Holešovská Dagmar, Holubářová Lenka, Houška Josef, Hrabovský Jan, Hřivna Lubomír, Hubička Radim, Justa Martin, Knopp Petr, Králová Zuzana, Kruml Petr, Lachoutová Dana, Málková Ivana, Mikula Radim, Misíková Eva, Mixa Vladimír, Mlčkovský Jiří, Moťka Otakar, Myšička Jiří, Píchová Marcela, Pokorná Zdenka, Přibyl Vladimír, Růžičková Ivana, Sedlecká Eva, Srstka Jiří, Šamša Petr, Šípková Iva, Urbanová Hana, Vondrušová Alena

Školní rok 1975-1976     třída 2b - přírodovědná     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Bartoš Albert, Brůhová Lenka, Fiksová Hana, Gross Petr, Hájková Eva, Hejzlarová Jana, Heřmanová Jana, Holubcová Jana, Chmelová Jana, Jankovec Martin, Javůrková Vladimíra, Jelínková Pavla, Kafková Vlasta, Klímová Taťána, Kožíšková Jana, Kudličková Eva, Mádrová Růžena, Michálková Vladislava, Pechová Marie, Přáda David, Škramovský Ivo, Štenclová Kateřina, Trpáková Jana, Vítek Benjamin, Vojtěchovská Zuzana, Volková Dana, Voneš Jiří, Wohlrab Ivo, Zářecká Věra, Zemanová Olga, Znamenáčková Barbora, Žlabová Kateřina

Školní rok 1975-1976     třída 2c - humanitní     třídní profesorka Alena Kosová

Čálková Jana, Doubková Blanka, Drnková Jaroslava, Dušková Zuzana, Dvořák Vladimír, Ficová Blanka, Glogarová Ilona, Hamplová Renata, Havel Stanislav, Hlubučková Jana, Houdková Daniela, Huptichová Renata, Kittrichová Pavla, Knotek Richard, Kozák Petr, Krausová Eva, Křováková Jana, Kučera Martin, Llortová Flora, Lhotková Hana, Mareda Zdeněk, Máchová Irena, Másilková Eva, Matoušková Jarmila, Merksbauerová Božena, Mestek Jaroslav, Oliva Pavel, Pacina Michal, Pokorná Simona, Rérychová Helena, Shameti Ariana, Škodová Jana, Tošnerová Zuzana, Urbánková Barbora, Vystrčilová Vilma

Školní rok 1975-1976     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Abrahámová Dana, Bartůšek Miloš, Beneš Jan, Beroušek Václav, Bumbová Dana, Burgr Miroslav, Čejna Martin, Čermáková Irena, Červinková Helena, Fanta Miroslav, Francová Helena, Hájková Miroslava, Hamáček Antonín, Hašková Milena, Hejtmánek Roman, Heřmanová Daniela, Chalupská Eva, Kalous Mirko, Kettner Petr, Kocourková Olga, Lonek Miroslav, Meisl Petr, Novák Michael, Nováková Jana, Pláteník Oldřich, Přívracký Petr, Sazimová Jana, Schneider Bohdan, Stasinková Eva, Steinbachová Zuzana, Stolínová Jana, Svobodová Eva, Špirhanzl Václav, Ulrichová Alexandra, Verzich Jiří, Vlk Jaroslav, Zikmund Jan

Školní rok 1975-1976     třída 3b - přírodovědná     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Bohdanecká Zuzana, Boleslav Ivan, Culková Lenka, Čačalová Renata, Čačalová Romana, Černý Miroslav, Čunátová Dana, Dokládalová Lenka, Faktorová Alena, Holubová Eva, Houška Vojtěch, Hovorková Eva, Hromek Michal, Králová Marcela, Králová Martina, Kunzová Marcela, Macháček Pavel, Mazuch Mirko, Mottl Michal, Mráz Petr, Němec Vítězslav, Nováková Štěpánka, Rombald Jan, Stašek Pavel, Stelibská Dana, Šimánková Alena, Šimková Jitka, Šmolík Martin, Štolcpartová Hana, Texlová Jana, Titlová Margita, Trubáček Kryštof, Urban Pavel, Vrbová Hana, Walter Luděk, Watier Antonín, Zázvorka Jan

Školní rok 1975-1976     třída 3c - humanitní     třídní profesorka Jana Červinková

Anderová Hana, Bartošová Irena, Beníšková Jaroslava, Beránková Iva, Bergerová Helena, Brtna Miroslav, Dostálová Eva, Fencl Josef, Filipová Ivana, Fousková Irena, Halbrštatová Zuzana, Hanková Zdeňka, Heřtová Jitka, Hubač Jiří, Hubač Tomáš, Hůlová Zdena, Chalabala Milan, Chvála Zdeněk, Kalvasová Eva, Kmínková Jarmila, Kolářová Marie, Krejčová Jitka, Kudrnáč Ivo, Kupcová Lenka, Léblová Olga, Lipertová Irena, Matyášová Hana, Moravcová Jiřina, Nováková Soňa, Podzimková Alena, Raabová Irena, Rösslerová Alena, Růžičková Alena, Urminský Ivan, Volfová Ivana, Zdvíhalová Karolina, Zemánková Marcela, Zouzalová Ludmila

Školní rok 1975-1976     třída 4a - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Assmannová Iva, Beneš Radim, Benešová Sylva, Částková Anna, Černý Hynek, Černá Helena, Černá Jitka, David Ivo, Dolejš Zdeněk, Fic Michal, Hrodek Tomáš, Jirásek Aleš, Kozák Tomáš, Kraus Miroslav, Kůstková Jana, Malík Jindřich, Matějíček Vladimír, Modrovičová Zina, Mojžíš Josef, Nedvědová Naděžda, Oberstein Roman, Perič Milan, Petrůjová Jana, Pojarová Lenka, Poláková Ivana, Riegrová Věra, Rozen Jiří, Řeháček Zdeněk, Spilka Miroslav, Svoboda Luděk, Scholz Milan, Ščuková Ivana, Tauš Zbyněk, Veverka Tomáš, Vondrovic Petr, Zadák Josef

Školní rok 1975-1976     třída 4b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Běláček Jaromír, Beranová Vladimíra, Codrová Michaela, Codrová Monika, Čebiš Martin, Flemming Zdeněk, Habáňová Ivana, Habartová Eliška, Horák Pavel, Charvát Vladimír, Janďourková Magda, Jedlička Jaroslav, Krahulcová Daniela, Krilková Zuzana, Kříž Josef, Kubů Jana, Leštinová Eva, Málková Irena, Nejedlý Zdeněk, Němec Martin, Ničová Jitka, Pešková Zuzana, Pokorná Alexandra, Polák Pavel, Pragerová Jana, Ráb Jan, Rathous Ivo, Slavíková Milada, Šárová Olga, Šimková Markéta, Vágnerová Jana, Vitner Jan, Vítek Tomáš, Zelenka Bohumil

Školní rok 1975-1976     třída 4c - humanitní     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Bohatová Dana, Brychová Mira, Burgrová Jaroslava, Dlouhý Lubomír, Frousová Lenka, Grill Robert, Hájková Irena, Heřmánek Jiří, Hlaváčková Ivana, Horejšová Yvona, Chládková Anna, Kapalová Helena, Krausová Eva, Mach Petr, Machová Ludmila, Markesová Jaroslava, Moulis Petr, Nekolná Jana, Nepimachová Eva, Nováková Michaela, Pokorná Lenka, Sklenář Zdeněk, Sklenářová Zdeňka, Soukupová (Samková) Iva, Stoklasová Klára, Störzer Rudolf, Tomková Růžena, Uhrová Miloslava, Victorínová Ivana, Vružková Kateřina, Zeibertová Jana, Zíková Jana

Školní rok 1976 - 1977     ředitel Jan Malát


Školní rok 1976-1977     třída 1a - přírodovědná     třídní profesor Miloš Macek

Andras Jiří, Brož Marek, Caha Ivo, Čadilová Ivana, Čelikovská Markéta, Einšpíglová Olga, Fidlerová Věra, Hanák Petr, Hubička Radan, Jun Otakar, Klabouch Michal, Kloučková Hana, Kössler Miloš, Krychtálková Kateřina, Křivánek Bořek, Lánová Michaela, Lebedová Renata, Macků David, Mastná Barbora, Pavlíčková Ivana, Petrů Jiřina, Prokešová Ivana, Reiniš Michal, Rybníčková Ivana, Slabá Jitka, Smetanová Lenka, Synek Evžen, Šárová Jana, Šilhavý Jan, Štrosová Zora, Šťastná Petra, Šťastný Jiří, Šťastný Martin, Táborský Jan, Tomaierová Jiřina, Topinková Šárka, Tóth-Bónová Helena, Trunečková Zuzana, Vokůrka František, Votýpková Renata, Žižková Ivana

Školní rok 1976-1977     třída 1b - přírodovědná     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adamcová Alena, Beranová Michaela, Cihelka Miloš, Crkalová Ilona, Čihák Miloslav, Diblík Pavel, Hájek Libor, Hausenblas Lukáš, Chalupa Radek, Karbanová Helena, Kotrbová Dana, Křováková Helena, Kulhánková Danuše, Kulhánková Helena, Lebedová Zuzana, Manová Zuzana, Nováková Zdenka, Pavlíčková Radka, Pavlišínová Jana, Podivín Hynek, Protzová Monika, Romanová Alena, Rysová Jana, Řimsová Helena, Severová Ivana, Smitková Dagmar, Šantrůček Milan, Šobíšková Jana, Štěpán Pavel, Talíř Pavel, Taušová Jana, Truplová Petra, Urbanová Helena, Vančuřík Michal, Vytisková Jana

Školní rok 1976-1977     třída 1c - přírodovědná     třídní profesorka Libuše Augustinová

Cetlová Ladislava, Daněk Jan, Dlouhý Michal, Duda Petr, Frkal Miroslav, Gabriel Jaroslav, Hedvičáková Renata, Höschlová Irena, Jačaninová Olga, Jirásková Blanka, Klobouková Zuzana, Kobylák Ladislav, Kolcová Zuzana, Kraják Daniel, Matoušková Jana, Mecner Martin, Podzimková Irena, Řezníčková Eva, Sedláček Zdeněk, Smetanová Petra, Svoboda Petr, Šafránková Jaroslava, Šampalíková Zdeňka, Šenk Toman, Šestáková Eva, Šišák Miroslav, Šmejkal René, Šrámková Eva, Šubrt Petr, Valek Pavel, Vernovič Petar, Verzichová Zora, Vitásek Emil, Zeithamlová Milena, Zoufal Daniel

Školní rok 1976-1977     třída 2a - humanitní     třídní profesorka Anna Veselá

Badalec Jan, Bittner Václav, Borna Jan, Burešová Blanka, Cudlín Karel, Červinková Marcela, Gloser Vítězslav, Havlíčková Irena, Chalupová Jaroslava, Jíchová Eva, Kaiser Tomáš, Klapková Kateřina, Klikar Otto, Kočí Přemysl, Kopalová Lidmila, Korecová Jana, Kuldanová Taťána, Mašková Alena, Mašková Petra, Miškovská Radmila, Moravcová Lenka, Mrhová Věra, Müllerová Renata, Plzáková Olga, Procházka Jan, Rada Miroslav, Rohanová Blanka, Řípová Ivana, Řípová Jana, Skaláková Miroslava, Šimůnková Libuše, Tausková Darina, Tolman Vladimír, Trnková Dagmar, Tučková Šárka, Ucová Renata, Ulmová Liběna, Vaníčková Jana, Vlášková Irena, Vránová Zuzana, Žejglicová Dagmar

Školní rok 1976-1977     třída 2b - přírodovědná     třídní profesor Jan Žižka

Bartošová Šárka, Bayer Miroslav, Blabla Marek, Bubeníček Ivan, Cajthamlová Markéta, Černá Blanka, Dostál Milan, Grim Jiří, Grimmich Igor, Hachová Renata, Havlíčková Libuše, Hojerová Ivana, Jansa Miroslav, Jarovyj Jaroslav, Jiříková Helena, Kandl Ludvík, Kynčlová Alena, Němcová Marie, Pečírka Štěpán, Picková Lenka, Polenková Ivana, Popov Petr, Procházka Jaromír, Protiva Pavel, Rulfová Alena, Sitta Jan, Suchý Václav, Šejdová Jana, Šilhánová Jaroslava, Špičková Jindřiška, Toman Petr, Vališová Milada, Veselá Ivana, Veselý Milan, Vitner Čestmír

Školní rok 1976-1977     třída 2c - přírodovědná     třídní profesorka Eva Moravcová

Boch Jiří, Bukač Pavel, Burgrová Ludiše, Burianová Ivana, Ceznerová Zuzana, Cimrhakl Jan, Dubová Alice, Firman Miroslav, Hamplová Alena, Jedlička Karel, Kaplán Ivo, Kaprová Magdalena, Klobouková Ivana, Kocourková Jana, Kopecký Martin, Kořínková Kateřina, Krausová Jana, Krotilová Eva, Kumstová Jitka, Lada Miloslav, Lauschmannová Jitka, Mořkovský Libor, Netušil Miroslav, Odstrčilíková Dana, Pípal Milan, Provazník Martin, Ptáček Karel, Šedivá Lenka, Schmidtová Věra, Ulrichová Blanka, Ulrychová Magda, Urbancová Jana, Veselá Jana, Veselková Martina, Vyčichlová Hana, Výravský Vladimír, Zedníková Monika

Školní rok 1976-1977     třída 2d - přírodovědná     třídní profesorka Jara Smolková

Cisariková Helena, Čada Richard, Grimmer Jiří, Hájková Dana, Hanáková Vanda, Hoffmannová Renata, Humpolec Michal, Chasáková Jana, Kašíková Lenka, Kolář Alexandr, Kouřimský Roman, Kramešová Nataša, Mačátová Eva, Medal Miroslav, Milotová Kateřina, Paleček Roman, Pokorná Andrea, Práchenská Jana, Rampáková Yvona, Raubicová Hana, Rosbek Václav, Řeháček Pavel, Sobotková Kateřina, Stárková Lenka, Sucháčková Zuzana, Suchý Michal, Syrůček Petr, Škara Petr, Štočková Tamara, Švec Roman, Trča Rudolf, Vachovcová Ivana, Veselá Jitka, Žďárský Pavel

Školní rok 1976-1977     třída 3a - přírodovědná     třídní profesor Petr Šmíd

Bednář Václav, Blažek Zdeněk, Bradnová Zuzana, Červená Marcela, David Jan, Diorová Zuzana, Duda Jiří, Holešovská Dagmar, Holubářová Lenka, Hrabovský Jan, Hřivna Lubomír, Hubička Radim, Justa Martin, Králová Zuzana, Kruml Petr, Lachoutová Dana, Málková Ivana, Mikula Radim, Misíková Eva, Mixa Vladimír, Mlčkovský Jiří, Moťka Otakar, Myšička Jiří, Píchová Marcela, Pokorná Zdenka, Přibyl Vladimír, Růžičková Ivana, Sedlecká Eva, Srstka Jiří, Šamša Petr, Šípková Iva, Urbanová Hana, Vondrušová Alena

Školní rok 1976-1977     třída 3b - přírodovědná     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Bartoš Albert, Beneš Jan, Brůhová Lenka, Čejna Martin, Fiksová Hana, Gross Petr, Hájková Eva, Hejzlarová Jana, Heřmanová Jana, Holubcová Jana, Chmelová Jana, Jankovec Martin, Javůrková Vladimíra, Jelínková Pavla, Kafková Vlasta, Klímová Taťána, Kožíšková Jana, Kudličková Eva, Mádrová Růžena, Michálková Vladislava, Pechová Marie, Přáda David, Škramovský Ivo, Trpáková Jana, Vítek Benjamin, Vojtěchovská Zuzana, Volková Dana, Voneš Jiří, Wohlrab Ivo, Zářecká Věra, Zemanová Olga, Znamenáčková Barbora, Žlabová Kateřina

Školní rok 1976-1977     třída 3c - humanitní     třídní profesorka Alena Kosová

Čálková Jana, Doubková Blanka, Drnková Jaroslava, Dušková Zuzana, Dvořák Vladimír, Ficová Blanka, Glogarová Ilona, Hamplová Renata, Havel Stanislav, Hlubučková Jana, Houdková Daniela, Kittrichová Pavla, Knotek Richard, Kozák Petr, Krausová Eva, Králová Hana, Křováková Jana, Kučera Martin, Llortová Flora, Lhotková Hana, Mareda Zdeněk, Máchová Irena, Másilková Eva, Matoušková Jarmila, Merksbauerová Božena, Mestek Jaroslav, Oliva Pavel, Pacina Michal, Pokorná Simona, Rérychová Helena, Shameti Ariana, Škodová Jana, Tošnerová Zuzana, Urbánková Barbora, Vystrčilová Vilma

Školní rok 1976-1977     třída 4a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Andrová Zuzana, Abrahámová Dana, Bartůšek Miloš, Beroušek Václav, Bumbová Dana, Burgr Miroslav, Codrová Monika, Čermáková Irena, Červinková Helena, Fanta Miroslav, Francová Helena, Hájková Miroslava, Hamáček Antonín, Hašková Milena, Hejtmánek Roman, Heřmanová Daniela, Chalupská Eva, Kalous Mirko, Kettner Petr, Kocourková Olga, Kotrba Jiří, Lonek Miroslav, Mašková Alena, Meisl Petr, Novák Michael, Nováková Jana, Pláteník Oldřich, Přívracký Petr, Sazimová Jana, Schneider Bohdan, Stasinková Eva, Steinbachová Zuzana, Stolínová Jana, Svobodová Eva, Špirhanzl Václav, Ulrichová Alexandra, Verzich Jiří, Vlk Jaroslav, Zikmund Jan

Školní rok 1976-1977     třída 4b - přírodovědná     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Bohdanecká Zuzana, Boleslav Ivan, Culková Lenka, Čačalová Renata, Čačalová Romana, Černý Miroslav, Čunátová Dana, Dokládalová Lenka, Faktorová Alena, Holubová Eva, Houška Vojtěch, Hovorková Eva, Hromek Michal, Králová Marcela, Králová Martina, Kunzová Marcela, Macháček Pavel, Mazuch Mirko, Mottl Michal, Mráz Petr, Nováková Štěpánka, Rombald Jan, Stašek Pavel, Stelibská Dana, Šimánková Alena, Šimková Jitka, Šmolík Martin, Štolcpartová Hana, Texlová Jana, Titlová Margita, Trubáček Kryštof, Urban Pavel, Vrbová Hana, Walter Luděk, Watier Antonín, Zázvorka Jan

Školní rok 1976-1977     třída 4c - humanitní     třídní profesorka Jana Červinková

Anderová Hana, Bartošová Irena, Beníšková Jaroslava, Beránková Iva, Bergerová Helena, Brtna Miroslav, Dostálová Eva, Fencl Josef, Filipová Ivana, Fousková Irena, Halbrštatová Zuzana, Hanková Zdeňka, Heřtová Jitka, Hubač Jiří, Hubač Tomáš, Hůlová Zdena, Chalabala Milan, Chvála Zdeněk, Kalvasová Eva, Kmínková Jarmila, Kolářová Marie, Krejčová Jitka, Kudrnáč Ivo, Kupcová Lenka, Léblová Olga, Lipertová Irena, Matyášová Hana, Moravcová Jiřina, Nováková Soňa, Podzimková Alena, Raabová (Vítková) Irena, Rösslerová Alena, Růžičková Alena, Urminský Ivan, Volfová Ivana, Zdvíhalová Karolina, Zemánková Marcela, Zouzalová Ludmila

Školní rok 1977 - 1978     ředitel Jan Malát


Školní rok 1977-1978     třída 1a - přírodovědná     třídní profesorka Ivana Lauterbachová

Bubnová Věra, Drbohlavová Dana, Engel Luboš, Hartlová Zuzana, Hesoun Petr, Kalina Petr, Kalousová Věra, Kodeschová Jana, Koublová Iva, Kozojedová Michaela, Kroczek Richard, Kyšer Vítězslav, Manychová Eva, Mašát Jan, Mosquera Diego, Nesétová Taťána, Pavlín Jiří, Petráková Jana, Pokorná Tamara, Procházka Tomáš, Průšová Jitka, Rosová Jarmila, Rozen Pavel, Schoedlbauerová Simona, Sklenář Michal, Slavíková Dagmar, Sochová Olga, Svoboda Jan, Šafková Miroslava, Štaffa Ivan, Trnčík Lubor, Urbanová Lenka, Vališová Jana

Školní rok 1977-1978     třída 1b - humanitní     třídní profesorka Olga Matulíková

Bartáčková Zuzana, Beneš Martin, Bláhová Milena, Cisariková Jana, Čechová Klára, Fialová Věra, Haismanová Karla, Hašková Jana, Hlavatá Marie, Jakl Oldřich, Kaňok Martin, Kaufmanová Ivana, Kolaříková Dana, Kopáček Martin, Králová Simona, Malá Zuzana, Opatrná Ivana, Prosenc Daniel, Prudičová Radka, Rosa Tomáš, Sixtová Dana, Slabý Petr, Sterpinová Ivana, Strusková Kateřina, Suchá Ivana, Šípová Veronika, Trávová Kateřina, Ťoupal Milan, Vejvodová Jitka, Vučková Zuzana, Zajíčková Hana, Zlatníková Miroslava, Žáček Jan

Školní rok 1977-1978     třída 1c - přírodovědná     třídní profesorka Lenka Jarešová

Flek Josef, Herbergerová Zuzana, Holub Michal, Horn Milan, Houšková Hana, Hrnčířová Hana, Janovská Markéta, Javůrková Jana, Kočicová Zuzana, Koudelová Irena, Köppelová Jiřina, Křemečková Věra, Kučera Josef, Líbal Martin, Maidlová Iveta, Mattern Ivo, Moravec Petr, Mucha Luděk, Najbert Jiří, Nejedlá Dana, Novotný Marek, Petr Marián, Pudlovský Dan, Rybář Martin, Spáčilová Iva, Štěpánková Dana, Tomanová Eva, Ulrichová Ingrid, Veselý Vladimír, Větrovec Petr, Vinklář Zdeněk, Vondráková Daniela, Vydra Petr, Vyšatová Zuzana

Školní rok 1977-1978     třída 2a - přírodovědná     třídní profesor Miloš Macek

Andras Jiří, Brož Marek, Caha Ivo, Čadilová Ivana, Čelikovská Markéta, Einšpíglová Olga, Fidlerová Věra, Hanák Petr, Hubička Radan, Jun Otakar, Klabouch Michal, Kloučková Hana, Kössler Miloš, Krychtálková Kateřina, Křivánek Bořek, Lánová Michaela, Lebedová Renata, Macků David, Mastná Barbora, Pavlíčková Ivana, Petrů Jiřina, Prokešová Ivana, Reiniš Michal, Rybníčková Ivana, Slabá Jitka, Smetanová Lenka, Synek Evžen, Šárová Jana, Šilhavý Jan, Štrosová Zora, Šťastná Petra, Šťastný Jiří, Šťastný Martin, Táborský Jan, Tomaierová Jiřina, Topinková Šárka, Tóth-Bónová Helena, Trunečková Zuzana, Vokůrka František, Votýpková Renata, Žižková Ivana

Školní rok 1977-1978     třída 2b - přírodovědná     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adamcová Alena, Beranová Michaela, Cihelka Miloš, Crkalová Ilona, Čihák Miloslav, Diblík Pavel, Hájek Libor, Hausenblas Lukáš, Chalupa Radek, Karbanová Helena, Kotrbová Dana, Křováková Helena, Kulhánková Danuše, Kulhánková Helena, Lebedová Zuzana, Manová Zuzana, Nováková Zdenka, Pavlíčková Radka, Pavlišínová Jana, Podivín Hynek, Protzová Monika, Romanová Alena, Rysová Jana, Řimsová Helena, Severová Ivana, Smitková Dagmar, Šantrůček Milan, Šidlo Dalibor, Šobíšková Jana, Štěpán Pavel, Talíř Pavel, Taušová Jana, Truplová Petra, Urbanová Helena, Vančuřík Michal, Vytisková Jana

Školní rok 1977-1978     třída 2c - přírodovědná     třídní profesorka Libuše Augustinová

Cetlová Ladislava, Daněk Jan, Dlouhý Michal, Duda Petr, Frkal Miroslav, Gabriel Jaroslav, Hedvičáková Renata, Höschlová Irena, Jačaninová Olga, Jirásková Blanka, Klobouková Zuzana, Kobylák Ladislav, Kolcová Zuzana, Kraják Daniel, Matoušková Jana, Mecner Martin, Pavlas Petr, Podzimková Irena, Řezníčková Eva, Sedláček Zdeněk, Smetanová Petra, Svoboda Petr, Šafránková Jaroslava, Šampalíková Zdeňka, Šenk Toman, Šestáková Eva, Šišák Miroslav, Šmejkal René, Šrámková Eva, Šubrt Petr, Valek Pavel, Vernovič Petar, Verzichová Zora, Vitásek Emil, Werner Roman, Zeithamlová Milena, Zoufal Daniel

Školní rok 1977-1978     třída 3a - humanitní     třídní profesorka Anna Veselá

Borna Jan, Burešová Blanka, Cudlín Karel, Červinková Marcela, Gloser Vítězslav, Havlíčková Irena, Jíchová Eva, Kaiser Tomáš, Klapková Kateřina, Klikar Otto, Kopalová Lidmila, Korecová Jana, Košťálová Sylva, Kuldanová Taťána, Mašková Alena, Mašková Petra, Miškovská Radmila, Moravcová Lenka, Mrhová Věra, Müllerová Renata, Plzáková Olga, Procházka Jan, Rada Miroslav, Rohanová Blanka, Řípová Ivana, Řípová Jana, Šimůnková Libuše, Tausková Darina, Tolman Vladimír, Trnková Dagmar, Tučková Šárka, Ucová Renata, Ulmová Liběna, Vaníčková Jana, Vlášková Irena, Vránová Zuzana, Žejglicová Dagmar

Školní rok 1977-1978     třída 3b - přírodovědná     třídní profesor Jan Žižka

Bartošová Šárka, Bayer Miroslav, Blabla Marek, Bubeníček Ivan, Cajthamlová Markéta, Černá Blanka, Dostál Milan, Grim Jiří, Grimmich Igor, Hachová Renata, Havlíčková Libuše, Hojerová Ivana, Horyna Petr, Jansa Miroslav, Jarovyj Jaroslav, Jiříková Helena, Kandl Ludvík, Kynčlová Alena, Němcová Marie, Pečírka Štěpán, Picková Lenka, Popov Petr, Procházka Jaromír, Protiva Pavel, Rulfová Alena, Sitta Jan, Suchý Václav, Šejdová Jana, Šilhánová Jaroslava, Špičková Jindřiška, Toman Petr, Vališová Milada, Veselá Ivana, Veselý Milan, Vitner Čestmír

Školní rok 1977-1978     třída 3c - přírodovědná     třídní profesorka Eva Moravcová

Boch Jiří, Bukač Pavel, Burgrová Ludiše, Burianová Ivana, Cimrhakl Jan, Dubová Alice, Firman Miroslav, Hamplová Alena, Jedlička Karel, Kaplán Ivo, Kaprová Magdalena, Klobouková Ivana, Kocourková Jana, Kopecký Martin, Kořínková Kateřina, Krausová Jana, Krotilová Eva, Kumstová Jitka, Lada Miloslav, Lauschmannová Jitka, Mořkovský Libor, Netušil Miroslav, Odstrčilíková Dana, Pípal Milan, Provazník Martin, Ptáček Karel, Šedivá Lenka, Schmidtová Věra, Tolarová Zlata, Ulrichová Blanka, Ulrychová Magda, Urbancová Jana, Veselá Jana, Veselková Martina, Větrovcová Jiřina, Vyčichlová Hana, Výravský Vladimír, Zedníková Monika

Školní rok 1977-1978     třída 3d - přírodovědná     třídní profesorka Jara Smolková

Cisariková Helena, Čada Richard, Grimmer Jiří, Hájková Dana, Hanáková Vanda, Hoffmannová Renata, Humpolec Michal, Chasáková Jana, Kašíková Lenka, Kolář Alexandr, Kouřimský Roman, Kramešová Nataša, Mačátová Eva, Medal Miroslav, Milotová Kateřina, Paleček Roman, Pokorná Andrea, Práchenská Jana, Rampáková Yvona, Raubicová Hana, Rosbek Václav, Řeháček Pavel, Sobotková Kateřina, Stárková Lenka, Sucháčková Zuzana, Suchý Michal, Syrůček Petr, Škara Petr, Štočková Tamara, Trča Rudolf, Vachovcová Ivana, Veselá Jitka, Žďárský Pavel

Školní rok 1977-1978     třída 4a - přírodovědná     třídní profesor Petr Šmíd

Bednář Václav, Blažek Zdeněk, Bradnová Zuzana, Červená Marcela, David Jan, Diorová Zuzana, Duda Jiří, Holešovská Dagmar, Holubářová Lenka, Hrabovský Jan, Hřivna Lubomír, Hubička Radim, Justa Martin, Králová Zuzana, Kruml Petr, Lachoutová Dana, Málková Ivana, Mikula Radim, Misíková Eva, Mixa Vladimír, Mlčkovský Jiří, Myšička Jiří, Píchová Marcela, Pokorná Zdenka, Přibyl Vladimír, Růžičková Ivana, Sedlecká Eva, Srstka Jiří, Šamša Petr, Šípková Iva, Urbanová Hana, Vondrušová Alena

Školní rok 1977-1978     třída 4b - přírodovědná     třídní profesorka Jaroslava Plajnerová

Bartoš Albert, Beneš Jan, Brůhová Lenka, Fiksová Hana, Gross Petr, Hájková Eva, Hejzlarová Jana, Heřmanová Jana, Holubcová Jana, Chmelová Jana, Jandejsek Jan, Jankovec Martin, Javůrková Vladimíra, Jelínková Pavla, Kafková Vlasta, Klímová Taťána, Kožíšková Jana, Kudličková Eva, Mádrová Růžena, Michálková Vladislava, Pechová Marie, Přáda David, Trpáková Jana, Vítek Benjamin, Vojtěchovská Zuzana, Volková Dana, Voneš Jiří, Wohlrab Ivo, Zářecká Věra, Zemanová Olga, Znamenáčková Barbora, Žlabová Kateřina

Školní rok 1977-1978     třída 4c - humanitní     třídní profesorka Alena Kosová

Čálková Jana, Doubková Blanka, Dušková Zuzana, Dvořák Vladimír, Ficová Blanka, Glogarová Ilona, Havel Stanislav, Hlubučková Jana, Houdková Daniela, Kittrichová Pavla, Knotek Richard, Kozák Petr, Krausová Eva, Králová Hana, Křováková Jana, Kučera Martin, Llortová Flora, Lhotková Hana, Mareda Zdeněk, Máchová Irena, Másilková Eva, Matoušková Jarmila, Mestek Jaroslav, Oliva Pavel, Pacina Michal, Pokorná Simona, Rérychová (Dudková) Helena, Shameti Ariana, Škodová Jana, Tošnerová Zuzana, Urbánková Barbora, Vystrčilová Vilma

Školní rok 1978 - 1979     ředitel Jan Malát


Školní rok 1978-1979     třída 1a - přírodovědná     třídní profesorka Eva Pelikánová

Bartochová Lea, Boubín Milan, Brant Alexandr, Brixová Alena, Brymová Klára, Bukovská Zuzana, Doudová Zuzana, Eliášová Renáta, Glaser Josef, Hejmová Ivana, Hrdý Miloš, Hudcová Zuzana, Jelínková Zuzana, Jirasová Ester, Jiřík Radomír, Keblová Markéta, Kopalová Hana, Košnařová Eva, Krausová Milena, Krča Pavel, Kubálek Vladimír, Lainová Eva, Lovicarová Martina, Matějková Iva, Mathaus Tomáš, Matyášová Eva, Musilová Ludmila, Nesétová Taťána, Perutka Michal, Plocková Eva, Říha Petr, Svobodová Milada, Šaldová Romana, Šímová Michaela, Urban Miloš, Vildmanová Hana, Vlčková Jana, Vosátková Lenka, Wágnerová Michaela

Školní rok 1978-1979     třída 1b - humanitní     třídní profesorka Alena Slípková

Bláhová Jolana, Bulíř Aleš, Dlouhá Marcela, Garajová Veronika, Gleichová Eva, Görnerová Ivana, Havlová Lenka, Havlová Simona, Hegenbart Robert, Horák Miroslav, Chlebounová Svatava, Janečková Markéta, Janotová Lenka, Jeřábek Zdeněk, Kakosová Dita, Koubíková Jana, Kozáková Šárka, Krauskopfová Jaroslava, Krupková Daniela, Lev Roman, Maniš Petr, Marek Jiří, Mohelská Jana, Rousek Vladimír, Řeháčková Arlen, Slaninová Kristina, Slouka Jan, Soukup Arnošt, Šenková Klea, Škoula Jan, Šrutová Veronika, Tesař Milan, Tejmková Kateřina, Tučková Petra, Veselá Eva

Školní rok 1978-1979     třída 1c - přírodovědná     třídní profesorka Eva Hankusová

Antošová Eva, Bělohlávková Jaroslava, Blažková Šárka, Brabcová Dagmar, Brábníková Barbora, Cikán Miroslav, Černíková Radka, Čihák Martin, Dlouhá Zdeňka, Dvornikovová Iva, Frejlach Martin, Frýdecký Václav, Haco Ivan, Hančlová Iva, Hrubá Lenka, Hryzbilová Hana, Chvalovská Božena, Knížek Jan, Kořínková Kamila, Kosnar Jaromír, Krejčí Marek, Krpata David, Kubín Petr, Mančalová Štěpánka, Menclová Renata, Onderka Petr, Pilková Lucie, Plch Martin, Poláková Veronika, Prokop Petr, Rozehnal Zdeněk, Růžičková Hana, Stárková Martina, Škorpilová Eva, Valda Igor, Valenta Aleš, Zárubová Šárka

Školní rok 1978-1979     třída 1d - přírodovědná     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Adamec Radek, Apetaurová Barbora, Drahorádová Ivana, Friedlaenderová Lucie, Havlíková Michaela, Hrabovská Zdenka, Chlapcová Dagmar, Jahnlová Petra, Kleinová Veronika, Kvapil Michal, Machová Monika, Maisler Jan, Matyášová Jana, Němcová Dagmar, Nosková Jana, Pavlínová Jitka, Pípal Jiří, Pragerová Irena, Rejha Pavel, Rolčík Jakub, Routková Iva, Seidl Petr, Sládek Roman, Splítek Jiří, Šanderová Jana, Šiklová Lenka, Šorm Daniel, Špirhanzl Pavel, Šťastný Ivan, Štěp Jiří, Titěra Ondřej, Tomek Petr, Turek Tomáš, Veselá Blanka, Vodrážka Dušan, Vorlický Richard, Ždimerová Martina, Žilinová Dana

Školní rok 1978-1979     třída 2a - přírodovědná     třídní profesorka Ivana Lauterbachová

Bubnová Věra, Drbohlavová Dana, Engel Luboš, Hartlová Zuzana, Hesoun Petr, Kalina Pavel, Kalousová Věra, Klabouch Michal, Koublová Iva, Kozojedová Michaela, Kroczek Richard, Kyšer Vítězslav, Manychová Eva, Mašát Jan, Moravcová Zuzana, Pavlín Jiří, Petráková Jana, Pokorná Tamara, Průšová Jitka, Rosová Jarmila, Rozen Pavel, Schoedlbauerová Simona, Sklenář Michal, Slavíková Dagmar, Sochová Olga, Svoboda Jan, Šafková Miroslava, Štaffa Ivan, Trnčík Lubor, Urbanová Lenka, Vališová Jana

Školní rok 1978-1979     třída 2b - humanitní     třídní profesorka Olga Sedláčková

Bartáčková Zuzana, Beneš Martin, Bláhová Milena, Cisariková Jana, Čechová Klára, Fialová Věra, Haismanová Karla, Hašková Jana, Hlavatá Marie, Jakl Oldřich, Kaňok Martin, Kaufmanová Ivana, Kolaříková Dana, Králová Simona, Malá Zuzana, Opatrná Ivana, Prudičová Radka, Rosa Tomáš, Sixtová Dana, Slabý Petr, Sterpinová Ivana, Strusková Kateřina, Suchá Ivana, Šípová Veronika, Trávová Kateřina, Ťoupal Milan, Vejvodová Jitka, Vučková Zuzana, Zajíčková Hana, Zlatníková Miroslava

Školní rok 1978-1979     třída 2c - přírodovědná     třídní profesorka Lenka Jarešová

Flek Josef, Herbergerová Zuzana, Holub Michal, Horn Milan, Houšková Hana, Hrnčířová Hana, Janovská Markéta, Javůrková Jana, Kačer Jaromír, Kočicová Zuzana, Koudelová Irena, Köppelová Jiřina, Křemečková Věra, Kučera Josef, Líbal Martin, Maidlová Iveta, Mattern Ivo, Moravec Petr, Mucha Luděk, Najbert Jiří, Nejedlá Dana, Novotný Marek, Pavlas Petr, Petr Marián, Pudlovský Dan, Rybář Martin, Spáčilová Iva, Štěpánková Dana, Tomanová Eva, Ulrichová Ingrid, Veselý Vladimír, Větrovec Petr, Vinklář Zdeněk, Vydra Petr, Vyšatová Zuzana

Školní rok 1978-1979     třída 3a - přírodovědná     třídní profesor Miloš Macek

Andras Jiří, Brož Marek, Caha Ivo, Čadilová Jana, Čelikovská Markéta, Dvořák Pavel, Einšpíglová Olga, Fidlerová Věra, Hanák Petr, Hubička Radan, Jun Otakar, Kandl Ludvík, Kloučková Hana, Kössler Miloš, Krychtálková Kateřina, Křivánek Bořek, Lánová Michaela, Lebedová Renata, Macků David, Mastná Barbora, Pavlíčková Ivana, Reiniš Michal, Rybníčková Ivana, Slabá Jitka, Smetanová Lenka, Synek Evžen, Šárová Jana, Šilhavý Jan, Štrosová Zora, Šťastná Petra, Šťastný Jiří, Šťastný Martin, Táborský Jan, Tomaierová Jiřina, Topinková Šárka, Tóth-Bónová Helena, Trunečková Zuzana, Tůmová Alena, Vokůrka František, Votýpková Renata, Žižková Ivana

Školní rok 1978-1979     třída 3b - přírodovědná     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adamcová Alena, Bajo Alen, Beranová Michaela, Cihelka Miloš, Crkalová Ilona, Čihák Miloslav, Diblík Pavel, Hachová Renata, Hájek Libor, Hausenblas Lukáš, Chalupa Radek, Jansa Miroslav, Karbanová Helena, Kotrbová Dana, Křováková Helena, Kulhánková Danuše, Kulhánková Helena, Lebedová Zuzana, Manová Zuzana, Nováková Zdenka, Pavlíčková Radka, Pavlišínová Jana, Podivín Hynek, Protzová Monika, Romanová Alena, Rysová Jana, Řimsová Helena, Severová Ivana, Smitková Dagmar, Šidlo Dalibor, Šobíšková Jana, Štěpán Pavel, Talíř Pavel, Taušová Jana, Truplová Petra, Urbanová Helena, Vančuřík Michal, Vlček Roman, Vytisková Jana

Školní rok 1978-1979     třída 3c - přírodovědná     třídní profesorka Libuše Augustinová

Cetlová Ladislava, Daněk Jan, Dlouhý Michal, Duda Petr, Frkal Miroslav, Gabriel Jaroslav, Hedvičáková Renata, Höschlová Irena, Jačaninová Olga, Jirásková Blanka, Klobouková Zuzana, Kobylák Ladislav, Kolcová Zuzana, Kraják Daniel, Matoušková Jana, Mecner Martin, Pavlas Petr, Podzimková Irena, Řezníčková Eva, Sedláček Zdeněk, Smetanová Petra, Svoboda Petr, Šafránková Jaroslava, Šampalíková Zdeňka, Šenk Toman, Šestáková Eva, Šišák Miroslav, Šmejkal René, Šrámková Eva, Štrobl Michal, Šubrt Petr, Valek Pavel, Vernovič Petar, Verzichová Zora, Vitásek Emil, Werner Roman, Zeithamlová Milena, Zoufal Daniel

Školní rok 1978-1979     třída 4a - humanitní     třídní profesorka Anna Veselá

Adamová Alena, Borna Jan, Burešová Blanka, Cudlín Karel, Červinková Marcela, Gloser Vítězslav, Havlíčková Irena, Jíchová Eva, Kaiser Tomáš, Klapková Kateřina, Klikar Otto, Kopalová Lidmila, Korecová Jana, Košťálová Sylva, Kuldanová Taťána, Mašková Alena, Mašková Petra, Miškovská Radmila, Moravcová (Kostelníčková) Lenka, Mrhová Věra, Müllerová Renata, Plzáková Olga, Procházka Jan, Rada Miroslav, Rohanová Blanka, Řípová Ivana, Řípová Jana, Šimůnková Libuše, Tausková Darina, Tolman Vladimír, Trnková Dagmar, Tučková Šárka, Ucová Renata, Ulmová Liběna, Vaníčková Jana, Vlášková Irena, Vránová Zuzana, Žejglicová Dagmar

Školní rok 1978-1979     třída 4b - přírodovědná     třídní profesor Jan Žižka

Bartošová Šárka, Bayer Miroslav, Blabla Marek, Bradnová Zuzana, Bubeníček Ivan, Cajthamlová Markéta, Černá Blanka, Dostál Milan, Grim Jiří, Grimmich Igor, Havlíčková Libuše, Hojerová Ivana, Horyna Petr, Jarovyj Jaroslav, Jiříková Helena, Němcová Marie, Pečírka Štěpán, Picková Lenka, Popov Petr, Procházka Jaromír, Protiva Pavel, Rulfová Alena, Sitta Jan, Suchý Václav, Šejdová Jana, Šilhánová Jaroslava, Špičková Jindřiška, Toman Petr, Tůmová Alena, Vališová Milada, Veselá Ivana, Veselý Milan, Vitner Čestmír

Školní rok 1978-1979     třída 4c - přírodovědná     třídní profesorka Eva Moravcová

Boch Jiří, Bukač Pavel, Burgrová Ludiše, Burianová Ivana, Cimrhakl Jan, Dubová Alice, Firman Miroslav, Hamplová Alena, Jedlička Karel, Kaplán Ivo, Kaprová Magdalena, Klobouková Ivana, Kocourková Jana, Kopecký Martin, Kořínková Kateřina, Krausová Jana, Krotilová Eva, Kumstová Jitka, Lada Miloslav, Lauschmannová Jitka, Mořkovský Libor, Netušil Miroslav, Odstrčilíková Dana, Pípal Milan, Provazník Martin, Ptáček Karel, Šedivá Lenka, Schmidtová Věra, Tolarová Zlata, Ulrichová Blanka, Ulrychová Magda, Urbancová Jana, Veselá Jana, Veselková Martina, Větrovcová Jiřina, Vyčichlová Hana, Výravský Vladimír, Zedníková Monika

Školní rok 1978-1979     třída 4d - přírodovědná     třídní profesorka Jara Smolková

Cisariková Helena, Čada Richard, Francl Lubomír, Grimmer Jiří, Hájková Dana, Hanáková Vanda, Hoffmannová Renata, Humpolec Michal, Chasáková Jana, Kašíková Lenka, Kolář Alexandr, Kouřimský Roman, Kramešová Nataša, Mačátová Eva, Medal Miroslav, Milotová Kateřina, Paleček Roman, Pokorná Andrea, Práchenská Jana, Rampáková Yvona, Raubicová Hana, Rosbek Václav, Řeháček Pavel, Sobotková Kateřina, Stárková Lenka, Sucháčková Zuzana, Suchý Michal, Syrůček Petr, Škara Petr, Štočková Tamara, Trča Rudolf, Vachovcová Ivana, Veselá Jitka, Žďárský Pavel

Školní rok 1979 - 1980     ředitel Jan Malát


Školní rok 1979-1980     třída 1a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Bakajsa Michal, Bezpalcová Zorica, Brtvová Renáta, Cicvárek Josef, Černá Hana, Daniš Roman, Doležal Antonín, Dzimas Sotiris, Gruber Jan, Halbich Michal, Horský Petr, Chalupa Luboš, Chittussiová Adriana, Jakl Oldřich, Janoušková Iva, Kadlec Libor, Kalinová Blanka, Kasan Michal, Kohoutová Renata, Kolář Jiří, Kracíková Olga, Kubaštová Jana, Lenk Tomáš, Mášová Marcela, Nováková Martina, Otřelová Lucie, Pečírková Kateřina, Rybínová Eva, Slavíčková Hana, Suchá Renata, Svobodová Dana, Svobodová Ivana, Szabóová Monika, Štěpánová Ivana, Štrégl Richard, Štulajterová Jana, Tichý Petr, Trpkošová Daniela, Voldřichová Veronika, Zapletalová Jana, Zelenka Petr

Školní rok 1979-1980     třída 1b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Bartoš Jindřich, Beneš Marek, Berninová Marion, Habart Michal, Hájek Milan, Hausmannová Renata, Hemzová Eva, Houserová Jana, Hrabalová Zuzana, Hrdá Jana, Hruška František, Kodeš Miloš, Kokešová Ivana, Kostková Helena, Krůta Pavel, Kryštof Jiří, Lutišan Tomáš, Matoušková Radka, Meindlová Soňa, Mikolášek Marcel, Němec Jan, Nohejl Libor, Pachl Tomáš, Pastorková Helena, Pelčáková Daniela, Pillerová Olga, Portelová Zuzana, Průša Miroslav, Roztočil Rudolf, Svobodová Kateřina, Šercl Jan, Šlechta Jan, Turková Lidmila, Václavková Yvona, Váchalová Petra, Vlasák Václav, Volková Kateřina, Volšický Miroslav

Školní rok 1979-1980     třída 1c - přírodovědná     třídní profesorka Daniela Aksamitová

Baštová Iva, Bertl Michal, Bidlo Vladimír, Cikhart Martin, Fantyšová Martina, Francová Renata, Futro Jiří, Halajová Eva, Hlavatý Jiří, Houšková Eva, Hrabě Miroslav, Hulec Mikuláš, Kosina Michal, Kozáková Eva, Malecký Milan, Mašičová Alma, Momutová Radka, Moravec Miroslav, Novák Milan, Pardubský Libor, Ponomarevová Helena, Postupová Kateřina, Protzová Iveta, Pudlovský Vít, Ratzková Lucie, Rohlenová Zuzana, Ryčlová Michaela, Smolová Monika, Svoboda Milan, Stanislavová Monika, Šestáková Ivana, Šilarová Jolana, Špilíková Pavlína, Švecová Renata, Trefný Karel, Trousilová Kateřina, Valachová Monika, Veselý Jan, Zvěřina Martin

Školní rok 1979-1980     třída 1d - přírodovědná, experiment     třídní profesorka Irena Dominiková

Adamová Martina, Bastlová Yveta, Benešová Markéta, Bělíková Renata, Dlouhý Jan, Fidlerová Jana, Flek Daniel, Grošpicová Ivana, Hedrlínová Blanka, Hulešová Dana, Jůzek Martin, Keil Ivan, Kindelmann Karel, Kněžourková Michaela, Komárek Otakar, Krahulcová Jana, Kubecová Klaudie, Lexová Leona, Mandíková Dana, Mareček Martin, Martincová Luďka, Mašková Lenka, Miková Zuzana, Novotná Hana, Plichta Radek, Pokorná Terezie, Škoda Ondřej, Šolle Zdeněk, Umlaufová Jana, Vitejčková Eva, Votavová Lucie, Weissová Erika, Zeithammerová Dana

Školní rok 1979-1980     třída 2a - přírodovědná     třídní profesorka Eva Pelikánová

Bartochová Lea, Boubín Milan, Brant Alexandr, Brixová Alena, Brymová Klára, Bukovská Zuzana, Doudová Zuzana, Eliášová Renáta, Glaser Josef, Hejmová Ivana, Hrdý Miloš, Hudcová Zuzana, Jelínková Zuzana, Jirasová Ester, Jiřík Radomír, Kalousová Věra, Keblová Markéta, Kopalová Hana, Košnařová Eva, Krausová Milena, Krča Pavel, Kubálek Vladimír, Lainová Eva, Lovicarová Martina, Matějková Iva, Matyášová Eva, Musilová Ludmila, Nesétová Taťána, Perutka Michal, Plocková Eva, Procházková Lenka, Říha Petr, Sís David, Svobodová Milada, Šaldová Romana, Šímová Michaela, Urban Miloš, Vildmanová Hana, Vlčková Jana, Vosátková Lenka, Wágnerová Michaela

Školní rok 1979-1980     třída 2b - humanitní     třídní profesorka Alena Slípková

Bláhová Jolana, Bulíř Aleš, Dlouhá Marcela, Garajová Veronika, Gleichová Eva, Görnerová Ivana, Havlová Lenka, Hegenbart Robert, Horák Miroslav, Chlebounová Svatava, Janečková Markéta, Janotová Lenka, Jeřábek Zdeněk, Kakosová Dita, Koubíková Jana, Kozáková Šárka, Krauskopfová Jaroslava, Krupková Daniela, Lev Roman, Maniš Petr, Marek Jiří, Mohelská Jana, Rousek Vladimír, Řeháčková Arlen, Slaninová Kristina, Slouka Jan, Šenková Klea, Škoula Jan, Šrutová Veronika, Tesař Milan, Tučková Petra, Veselá Eva

Školní rok 1979-1980     třída 2c - přírodovědná     třídní profesorka Eva Hankusová

Antošová Eva, Bělohlávková Jaroslava, Blažková Šárka, Brabcová Dagmar, Brábníková Barbora, Cikán Miroslav, Černíková Radka, Čihák Martin, Dlouhá Zdeňka, Dvornikovová Iva, Frejlach Martin, Frýdecký Václav, Haco Ivan, Hančlová Iva, Hrubá Lenka, Hryzbilová Hana, Chvalovská Božena, Knížek Jan, Kořínková Kamila, Kosnar Jaromír, Krejčí Marek, Krpata David, Kubín Petr, Mančalová Štěpánka, Mašič Aladin, Menclová Renata, Onderka Petr, Pilková Lucie, Plch Martin, Poláková Veronika, Prokop Petr, Rozehnal Zdeněk, Růžičková Hana, Stárková Martina, Škorpilová Eva, Valda Igor, Valenta Aleš, Zárubová Šárka

Školní rok 1979-1980     třída 2d - přírodovědná     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Absolon Dušan, Adamec Radek, Apetaurová Barbora, Drahorádová Ivana, Friedlaenderová Lucie, Havlíková Michaela, Hrabovská Zdenka, Chlapcová Dagmar, Jahnlová Petra, Kleinová Veronika, Kvapil Michal, Machová Monika, Maisler Jan, Matyášová Jana, Němcová Dagmar, Nosková Jana, Pavlínová Jitka, Pípal Jiří, Pragerová Irena, Rolčík Jakub, Routková Iva, Seidl Petr, Sládek Roman, Splítek Jiří, Šanderová Jana, Šiklová Lenka, Šorm Daniel, Špirhanzl Pavel, Šťastný Ivan, Štěp Jiří, Titěra Ondřej, Tomek Petr, Turek Tomáš, Veselá Blanka, Vorlický Richard, Ždimerová Martina, Žilinová Dana

Školní rok 1979-1980     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Ivana Lauterbachová

Bubnová Věra, Čermák Jakub, Drbohlavová Dana, Engel Luboš, Hartlová Zuzana, Hesoun Petr, Kalina Pavel, Kefurt Petr, Klabouch Michal, Koublová Iva, Kozojedová Michaela, Kroczek Richard, Kyšer Vítězslav, Manychová Eva, Mašát Jan, Mecner Martin, Moravcová Zuzana, Pavlín Jiří, Petráková Jana, Pokorná Tamara, Průšová Jitka, Rosová Jarmila, Rozen Pavel, Schoedlbauerová Simona, Sklenář Michal, Slavíková Dagmar, Sochová Olga, Svoboda Jan, Šafková Miroslava, Štaffa Ivan, Trnčík Lubor, Urbanová Lenka, Valek Pavel, Vališová Jana

Školní rok 1979-1980     třída 3b - humanitní     třídní profesorka Olga Sedláčková

Aspidovová Daniela, Bartáčková Zuzana, Beneš Martin, Bláhová Milena, Cisariková Jana, Čechová Klára, Fialová Věra, Haismanová Karla, Hašková Jana, Hlavatá Marie, Jakl Oldřich, Kaňok Martin, Kaufmanová Ivana, Kolaříková Dana, Králová Simona, Kuncová Beata, Lieb Michal, Malá Zuzana, Opatrná Ivana, Prudičová Radka, Rosa Tomáš, Sixtová Dana, Slabý Petr, Sterpinová Ivana, Strusková Kateřina, Suchá Ivana, Šípová Veronika, Trávová Kateřina, Ťoupal Milan, Vejvodová Jitka, Vučková Zuzana, Zajíčková Hana, Zlatníková Miroslava, Žemberyová Sidonie

Školní rok 1979-1980     třída 3c - přírodovědná     třídní profesorka Lenka Jarešová

Flek Josef, Herbergerová Zuzana, Holub Michal, Horn Milan, Houšková Hana, Hrnčířová Hana, Janovská Markéta, Javůrková Jana, Kačer Jaromír, Kočicová Zuzana, Koudelová Irena, Köppelová Jiřina, Křemečková Věra, Kučera Josef, Líbal Martin, Maidlová Iveta, Mattern Ivo, Moravec Petr, Mucha Luděk, Najbert Jiří, Nejedlá Dana, Novotný Marek, Pavlas Petr, Petr Marián, Pudlovský Dan, Rybář Martin, Spáčilová Iva, Štěpánková Dana, Tomanová Eva, Ulrichová Ingrid, Veselý Vladimír, Větrovec Petr, Vinklář Zdeněk, Vydra Petr, Vyšatová Zuzana

Školní rok 1979-1980     třída 4a - přírodovědná     třídní profesor Miloš Macek

Andras Jiří, Brož Marek, Caha Ivo, Čadilová Jana, Čelikovská Markéta, Dvořák Pavel, Einšpíglová Olga, Fidlerová Věra, Hanák Petr, Hubička Radan, Jun Otakar, Kandl Ludvík, Kloučková Hana, Kössler Miloš, Krychtálková Kateřina, Křivánek Bořek, Lánová Michaela, Lebedová Renata, Macků David, Mastná Barbora, Pavlíčková Ivana, Reiniš Michal, Rybníčková Ivana, Slabá Jitka, Smetanová Lenka, Synek Evžen, Šárová Jana, Šilhavý Jan, Štrosová Zora, Šťastná Petra, Šťastný Jiří, Šťastný Martin, Táborský Jan, Tomaierová Jiřina, Topinková Šárka, Tóth-Bónová Helena, Trunečková Zuzana, Tůmová Alena, Vokůrka František, Votýpková Renata, Žišková Ivana

Školní rok 1979-1980     třída 4b - přírodovědná     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adamcová Alena, Bajo Alen, Beranová Michaela, Cihelka Miloš, Crkalová Ilona, Čihák Miloslav, Diblík Pavel, Hachová Renata, Hájek Libor, Hausenblas Lukáš, Chalupa Radek, Jansa Miroslav, Karbanová Helena, Kotrbová Dana, Křováková Helena, Kulhánková Danuše, Kulhánková Helena, Lebedová Zuzana, Manová Zuzana, Pavlíčková Radka, Pavlišínová Jana, Podivín Hynek, Protzová Monika, Romanová Alena, Rysová Jana, Řimsová Helena, Severová Ivana, Smitková Dagmar, Šidlo Dalibor, Šobíšková Jana, Štěpán Pavel, Talíř Pavel, Taušová Jana, Truplová Petra, Urbanová Helena, Vančuřík Michal, Vlček Roman, Vytisková Jana

Školní rok 1979-1980     třída 4c - přírodovědná     třídní profesorka Libuše Augustinová

Cetlová Ladislava, Daněk Jan, Dlouhý Michal, Duda Petr, Frkal Miroslav, Gabriel Jaroslav, Hedvičáková Renata, Höschlová Irena, Jačaninová Olga, Jirásková Blanka, Klobouková Zuzana, Kobylák Ladislav, Kolcová Zuzana, Matoušková Jana, Podzimková Irena, Řezníčková Eva, Sedláček Zdeněk, Smetanová Petra, Svoboda Petr, Šafránková Jaroslava, Šampalíková Zdeňka, Šenk Toman, Šestáková Eva, Šišák Miroslav, Šmejkal René, Šrámková Eva, Štrobl Michal, Šubrt Petr, Vernovič Petar, Verzichová Zora, Vitásek Emil, Werner Roman, Zeithamlová Milena, Zoufal Daniel

Školní rok 1980 - 1981     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1980-1981     třída 1a - přírodovědná     třídní profesorka Eva Moravcová

Bareš David, Borková Dana, Branžovská Veronika, Broukalová Dana, Brož David, Bureš Milan, Celá Martina, Dušek Jan, Garai Jan, Hájek Lubor, Hanková Zuzana, Jirásek Petr, Jurka Tomáš, Král Lukáš, Krpatová Halka, Mikulka Roman, Moravec Daniel, Mráz Tomáš, Müller Ondřej, Nasli Radwan, Neumannová Andrea, Novák Ivan, Petrtýl Michal, Pštrossová Hana, Reichlová Jana, Růžičková Monika, Stárek Filip, Stárková Ivana, Suchá Eva, Šaldová Martina, Šebrlová Ivana, Šimůnková Jana, Trankovská Zuzana, Tvrdíková Zuzana, Uher Rostislav, Vacková Hana, Vohradníková Štěpánka, Vojtěchová Radka, Voleníková Pavla, Žižka Jiří

Školní rok 1980-1981     třída 1b - experiment     třídní profesorka Alena Kosová

Adoltová Magdalena, Albrecht Jiří, Augustová Alena, Bejšovcová Michaela, Dušák Martin, Dvořáková Marcela, Hlávková Markéta, Hofman Michal, Hráská Gabriela, Hulcová Vladana, Hušek Petr, Illner Jakub, Jech Jan, Jirsa Ladislav, Jůzková Zuzana, Knappová Melanie, Malíková Martina, Novotná Michaela, Oktábec Karel, Režná Karolina, Riegerová Soňa, Smékal Jan, Stejspalová Radmila, Ščasná Monika, Štěpán Pavel, Štropová Zdeňka, Šustová Hana, Třebický Tomáš, Uhlíř Pavel, Vágnerová Libuše, Vácha Miroslav, Vejvarová Kateřina

Školní rok 1980-1981     třída 1c - přírodovědná     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Altnerová Dana, Ambrosyová Jana, Bartáček Jan, Böhm Petr, Cucová Miroslava, Čapková Dana, Danešová Magda, Didunyková Helena, Dušek Michal, Ehleman Jiří, Fořtová Kateřina, Halík Jan, Chovancová Martina, Indrová Zuzana, Joujová Ivana, Kestřánek Jaroslav, Koblic Ivan, Kobosilová Jana, Kolcová Michaela, Kořínková Jana, Kořínková Zuzana, Kropáčková Monika, Mrázková Renata, Mucha Pavel, Novotná Lenka, Pacejka Vladimír, Průša Tomáš, Přikrylová Kateřina, Puldová Marie, Růžičková Eva, Šebek Martin, Šiftová Eva, Švábenický Jan, Štěrbíková Iveta, Trhlíková Jana, Vančurová Hana, Vodička Ivan, Zyka Martin

Školní rok 1980-1981     třída 2a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Bakajsa Michal, Bezpalcová Zorica, Brtvová Renáta, Cicvárek Josef, Černá Hana, Daniš Roman, Doležal Antonín, Gruber Jan, Halbich Michal, Chalupa Luboš, Chittussiová Adriana, Kadlec Libor, Kalinová Blanka, Kasan Michal, Kohoutová Renata, Kolář Jiří, Kracíková Olga, Kubaštová Jana, Lenk Tomáš, Mášová Marcela, Nováková Martina, Otřelová Lucie, Pečírková Kateřina, Rybínová Eva, Slavíčková Hana, Suchá Renata, Svobodová Dana, Svobodová Ivana, Szabóová Monika, Štěpánová Ivana, Štrégl Richard, Štulajterová Jana, Tesárková Ilona, Tichý Petr, Trpkošová Daniela, Voldřichová Veronika, Zapletalová Jana

Školní rok 1980-1981     třída 2b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Bartoš Jindřich, Beneš Marek, Berninová Marion, Habart Michal, Hartman Michal, Hausmannová Renata, Hemzová Eva, Houserová Jana, Hrabalová Zuzana, Hrdá Jana, Hruška František, Kodeš Miloš, Kokešová Ivana, Kostková Helena, Krůta Pavel, Lutišan Tomáš, Matoušková Radka, Meindlová Soňa, Němec Jan, Nohejl Libor, Pachl Tomáš, Pastorková Helena, Pelčáková Daniela, Pillerová Olga, Portelová Zuzana, Průša Miroslav, Roztočil Rudolf, Svobodová Kateřina, Šercl Jan, Šlechta Jan, Turková Lidmila, Václavková Yvona, Váchalová Petra, Vlasák Václav, Volková Kateřina, Volšický Miroslav

Školní rok 1980-1981     třída 2c - přírodovědná     třídní profesorka Daniela Aksamitová

Baštová Iva, Bertl Michal, Bidlo Vladimír, Cikhart Martin, Fantyšová Martina, Francová Renata, Futro Jiří, Halajová Eva, Hlavatý Jiří, Holub Richard, Houšková Eva, Hrabě Miroslav, Hulec Mikuláš, Kosina Michal, Kozáková Eva, Malecký Milan, Mašičová Alma, Moravec Miroslav, Novák Milan, Pardubský Libor, Ponomarevová Helena, Postupová Kateřina, Protzová Iveta, Pudlovský Vít, Ratzková Lucie, Rohlenová Zuzana, Ryčlová Michaela, Smolová Monika, Stiebitz Jan, Svoboda Milan, Stanislavová Monika, Šestáková Ivana, Šilarová Jolana, Špilíková Pavlína, Švecová Renata, Trefný Karel, Trousilová Kateřina, Valachová Monika, Veselý Jan, Zvěřina Martin

Školní rok 1980-1981     třída 2d - experiment     třídní profesorka Irena Dominiková

Adamová Martina, Bastlová Yveta, Benešová Markéta, Bělíková Renata, Dlouhý Jan, Fidlerová Jana, Flek Daniel, Grošpicová Ivana, Hedrlínová Blanka, Hulešová Dana, Jůzek Martin, Keil Ivan, Kindelmann Karel, Kněžourková Michaela, Komárek Otakar, Krahulcová Jana, Kubecová Klaudie, Lexová Leona, Mandíková Dana, Mareček Martin, Martincová Luďka, Mašková Lenka, Miková Zuzana, Novotná Hana, Plichta Radek, Pokorná Terezie, Škoda Ondřej, Šolle Zdeněk, Umlaufová Jana, Vitejčková Eva, Votavová Lucie, Weissová Erika, Zeithammerová Dana

Školní rok 1980-1981     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Eva Pelikánová

Bartochová Lea, Boubín Milan, Brixová Alena, Brymová Klára, Bukovská Zuzana, Doudová Zuzana, Eliášová Renáta, Glaser Josef, Hejmová Ivana, Hrdý Miloš, Hudcová Zuzana, Jelínková Zuzana, Jirasová Ester, Jiřík Radomír, Kalousová Věra, Keblová Markéta, Kopalová Hana, Košnařová Eva, Krausová Milena, Krča Pavel, Kubálek Vladimír, Lainová Eva, Lovicarová Martina, Matějková Iva, Matyášová Eva, Musilová Ludmila, Nesétová Taťána, Perutka Michal, Plocková Eva, Procházková Lenka, Říha Petr, Sís David, Svobodová Milada, Šaldová Romana, Urban Miloš, Vildmanová Hana, Vlčková Jana, Vosátková Lenka, Wágnerová Michaela

Školní rok 1980-1981     třída 3b - humanitní     třídní profesorka Alena Slípková

Bláhová Jolana, Bulíř Aleš, Dlouhá Marcela, Garajová Veronika, Gleichová Eva, Görnerová Ivana, Havlová Lenka, Hegenbart Robert, Horák Miroslav, Chlebounová Svatava, Janečková Markéta, Janotová Lenka, Jeřábek Zdeněk, Kakosová Dita, Koubíková Jana, Kozáková Šárka, Krauskopfová Jaroslava, Krupková Daniela, Lev Roman, Maniš Petr, Marek Jiří, Mohelská Jana, Rousek Vladimír, Řeháčková Arlen, Slaninová Kristina, Slouka Jan, Šenková Klea, Škoula Jan, Šrutová Veronika, Tesař Milan, Tučková Petra, Veselá Eva

Školní rok 1980-1981     třída 3c - přírodovědná     třídní profesorka Jarmila Kantová

Antošová Eva, Bělohlávková Jaroslava, Blažková Šárka, Brabcová Dagmar, Brábníková Barbora, Cikán Miroslav, Černíková Radka, Čihák Martin, Dlouhá Zdeňka, Dvornikovová Iva, Frejlach Martin, Frýdecký Václav, Haco Ivan, Hančlová Iva, Hrubá Lenka, Hryzbilová Hana, Chvalovská Božena, Knížek Jan, Kořínková Kamila, Kosnar Jaromír, Krejčí Marek, Krpata David, Kubín Petr, Mančalová Štěpánka, Mašič Aladin, Menclová Renata, Onderka Petr, Pilková Lucie, Plch Martin, Poláková Veronika, Prokop Petr, Rozehnal Zdeněk, Růžičková Hana, Stárková Martina, Šafka Miroslav, Škorpilová Eva, Valda Igor, Valenta Aleš, Zárubová Šárka

Školní rok 1980-1981     třída 3d - přírodovědná     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Absolon Dušan, Adamec Radek, Apetaurová Barbora, Drahorádová Ivana, Friedlaenderová Lucie, Havlíková Michaela, Hrabovská Zdenka, Chlapcová Dagmar, Jahnlová Petra, Kleinová Veronika, Kupková Radka, Kvapil Michal, Machová Monika, Maisler Jan, Matyášová Jana, Němcová Dagmar, Nosková Jana, Pavlínová Jitka, Pípal Jiří, Pragerová Irena, Rolčík Jakub, Routková Iva, Seidl Petr, Sládek Roman, Splítek Jiří, Šanderová Jana, Šiklová Lenka, Šorm Daniel, Špirhanzl Pavel, Šťastný Ivan, Štěp Jiří, Titěra Ondřej, Tomek Petr, Turek Tomáš, Veselá Blanka, Vorlický Richard, Ždimerová Martina, Žilinová Dana

Školní rok 1980-1981     třída 4a - přírodovědná     třídní profesorka Ivana Lauterbachová

Bubnová Věra, Čermák Jakub, Drbohlavová Dana, Engel Luboš, Hartlová Zuzana, Hesoun Petr, Kalina Pavel, Kefurt Petr, Klabouch Michal, Koublová Iva, Kozojedová Michaela, Kroczek Richard, Kyšer Vítězslav, Manychová Eva, Mašát Jan, Mecner Martin, Moravcová Zuzana, Pavlín Jiří, Petráková Jana, Pokorná Tamara, Průšová Jitka, Rosová Jarmila, Rozen Pavel, Sklenář Michal, Slavíková Dagmar, Sochová Olga, Svoboda Jan, Šafková Miroslava, Štaffa Ivan, Trnčík Lubor, Urbanová Lenka, Valek Pavel, Vališová Jana

Školní rok 1980-1981     třída 4b - humanitní     třídní profesorka Olga Sedláčková

Aspidovová Daniela, Bartáčková Zuzana, Beneš Martin, Bláhová Milena, Cisariková Jana, Čechová Klára, Fialová Věra, Haismanová Karla, Hašková Jana, Hlavatá Marie, Jakl Oldřich, Kaňok Martin, Kaufmanová Ivana, Kolaříková Dana, Králová Simona, Lieb Michal, Malá Zuzana, Opatrná Ivana, Prudičová Radka, Rosa Tomáš, Sixtová Dana, Slabý Petr, Sterpinová Ivana, Strusková Kateřina, Suchá Ivana, Šípová Veronika, Trávová Kateřina, Ťoupal Milan, Vejvodová Jitka, Vučková Zuzana, Zajíčková Hana, Zlatníková Miroslava, Žemberyová Sidonie

Školní rok 1980-1981     třída 4c - humanitní     třídní profesorka Lenka Jarešová

Flek Josef, Flídr Zdeněk, Herbergerová Zuzana, Holub Michal, Horn Milan, Houšková Hana, Hrnčířová Hana, Janovská Markéta, Javůrková Jana, Kačer Jaromír, Kočicová Zuzana, Koudelová Irena, Köppelová Jiřina, Křemečková Věra, Kučera Josef, Líbal Martin, Maidlová Iveta, Mattern Ivo, Moravec Petr, Mucha Luděk, Najbert Jiří, Nejedlá Dana, Novotný Marek, Petr Marián, Pudlovský Dan, Rybář Martin, Spáčilová Iva, Štěpánková Dana, Tomanová Eva, Ulrichová Ingrid, Veselý Vladimír, Větrovec Petr, Vinklář Zdeněk, Vydra Petr, Vyšatová Zuzana

Školní rok 1981 - 1982     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1981-1982     třída 1a - přírodovědná     třídní profesorka Anna Černá

Alan David, Andronikov Michael, Baran Pavel, Burdová Monika, Cisarik Pavel, Černíková Petra, Drahotová Jaroslava, Dvořáková Dana, Faitlová Monika, Halík František, Halík Libor, Hansalová Lenka, Havelková Ivana, Hrabě Michael, Hrubý Petr, Hůlka Filip, Hypiusová Renata, Chlumská Daniela, Karlovská Marie, Kašíková Romana, Kubíček Ondřej, Kubištová Eva, Mimrová Ivana, Myška Jiří, Nasli Radwan, Pavlíčková Dagmar, Pešková Šárka, Prchalová Ivana, Šafka Jan, Šimáčková Lenka, Trefná Alena, Uhlíř Karel, Verunáčová Alena, Veruovičová Jelena, Vlachovský Marek, Vokáč Petr, Vokál Jan, Vrabec Pavel, Zvěřina Tomáš, Zyka Martin

Školní rok 1981-1982     třída 1b - experiment     třídní profesorka Anna Veselá

Adoltová Pavlína, Cenker Petr, Čermák Igor, Čižmář Marcel, Eck Eduard, Fričová Zuzana, Hánlová Alice, Holý Filip, Illnerová Libuše, Jelínková Kateřina, Jirsa Ladislav, Kment Martin, Kožušková Alena, Kříž Pavel, Kutnohorská Ivana, Malypetr Jan, Mlynář Jan, Müllerová Zuzana, Nedbálek Marek, Nová Alice, Nováková Kateřina, Pínová Pavla, Pleskačová Martina, Polzerová Kateřina, Sgallová Alena, Srba Michal, Sýkorová Šárka, Šefl Jan, Šroubek Jan, Votava Ondřej, Wheelerová Barbara

Školní rok 1981-1982     třída 1c - přírodovědná     třídní profesorka Jara Smolková

Bareš Ladislav, Brožová Markéta, Bryndzová Ivana, Červenka Vít, Dráčová Alice, Hartmann Jiří, Havleová Michaela, Hejtmánek Otakar, Heyduk Filip, Janovská Daniela, Jeřábková Jarmila, Kaprasová Lucie, Kolumpková Alena, Koželuh Miroslav, Kršková Lada, Lorenzová Petra, Marek Jan, Netušilová Věra, Pancíř Vít, Pecová Vlasta, Pflegerová Pavla, Ponková Dana, Predmerská Lubomíra, Pýchová Dagmar, Ramešová Olga, Růžičková Eva, Rymeš Jiří, Sisák Petr, Sosnová Eva, Soukup Vladimír, Sršeň Vladan, Suchomelová Hana, Süssová Eva, Špačková Šárka, Štěrbíková Iveta, Tachezyová Andrea, Veselka Jindřich, Voříšková Šárka

Školní rok 1981-1982     třída 2a - přírodovědná     třídní profesorka Eva Moravcová

Bareš David, Borková Dana, Branžovská Veronika, Broukalová Dana, Brož David, Bureš Milan, Celá Martina, Garai Jan, Hájek Lubor, Hanková Zuzana, Jirásek Petr, Jurka Tomáš, Krpatová Halka, Mikulka Roman, Moravec Daniel, Mráz Tomáš, Müller Ondřej, Neumannová Andrea, Novák Ivan, Petrtýl Michal, Pštrossová Hana, Reichlová Jana, Růžičková Monika, Stárek Filip, Stárková Ivana, Suchá Eva, Šaldová Martina, Šebrlová Ivana, Šimůnková Jana, Švenka Michal, Trankovská Zuzana, Tvrdíková Zuzana, Uher Rostislav, Vacková Hana, Vohradníková Štěpánka, Vojtěchová Radka, Voleníková Pavla, Žižka Jiří

Školní rok 1981-1982     třída 2b - 79-02-5     třídní profesorka Alena Kosová

Adoltová Magdalena, Albrecht Jiří, Augustová Alena, Bejšovcová Michaela, Dušák Martin, Dvořáková Marcela, Hlávková Markéta, Hofman Michal, Hulcová Vladana, Hušek Petr, Illner Jakub, Jech Jan, Jirsa Ladislav, Jůzková Zuzana, Knappová Melanie, Malíková Martina, Novotná Michaela, Oktábec Karel, Režná Karolina, Riegerová Soňa, Smékal Jan, Stejspalová Radmila, Ščasná Monika, Štěpán Pavel, Štropová Zdeňka, Šustová Hana, Třebický Tomáš, Uhlíř Pavel, Vágnerová Libuše, Vácha Miroslav, Vejvarová Kateřina

Školní rok 1981-1982     třída 2c - přírodovědná     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Altnerová Dana, Ambrosyová Jana, Bartáček Jan, Böhm Petr, Carrera Claudia, Cucová Miroslava, Čapková Dana, Danešová Magda, Didunyková Helena, Dušek Michal, Ehleman Jiří, Fořtová Kateřina, Halík Jan, Chovancová Martina, Indrová Zuzana, Joujová Ivana, Kestřánek Jaroslav, Koblic Ivan, Kobosilová Jana, Kolcová Michaela, Kořínková Jana, Kořínková Zuzana, Kropáčková Monika, Mrázková Renata, Mucha Pavel, Novotná Lenka, Pacejka Vladimír, Procházková Krista, Průša Tomáš, Přikrylová Kateřina, Puldová Marie, Šebek Martin, Šiftová Eva, Švábenický Jan, Trhlíková Jana, Vančurová Hana, Vodička Ivan

Školní rok 1981-1982     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Bakajsa Michal, Bezpalcová Zorica, Brtvová Renáta, Černá Hana, Daniš Roman, Doležal Antonín, Gruber Jan, Halbich Michal, Chalupa Luboš, Chittussiová Adriana, Kadlec Libor, Kalinová Blanka, Kasan Michal, Kohoutová Renata, Kolář Jiří, Kracíková Olga, Kubaštová Jana, Lenk Tomáš, Mášová Marcela, Nováková Martina, Otřelová Lucie, Pečírková Kateřina, Rybínová Eva, Slavíčková Hana, Suchá Renata, Svobodová Dana, Svobodová Ivana, Szabóová Monika, Štěpánová Ivana, Štrégl Richard, Štulajterová Jana, Tesárková Ilona, Tichý Petr, Trpkošová Daniela, Voldřichová Veronika, Zapletalová Jana

Školní rok 1981-1982     třída 3b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Bartoš Jindřich, Berninová Marion, Habart Michal, Hausmannová Renata, Hemzová Eva, Houserová Jana, Hrabalová Zuzana, Hrdá Jana, Hruška František, Janata Martin, Kodeš Miloš, Kokešová Ivana, Kostková Helena, Krůta Pavel, Lutišan Tomáš, Matoušková Radka, Meindlová Soňa, Němec Jan, Nohejl Libor, Pachl Tomáš, Pastorková Helena, Pelčáková Daniela, Pillerová Olga, Portelová Zuzana, Průša Miroslav, Roztočil Rudolf, Svobodová Kateřina, Šercl Jan, Šlechta Jan, Turková Lidmila, Václavková Yvona, Váchalová Petra, Vlasák Václav, Volková Kateřina

Školní rok 1981-1982     třída 3c - přírodovědná     třídní profesorka Daniela Aksamitová

Baštová Iva, Bertl Michal, Bidlo Vladimír, Cikhart Martin, Fantyšová Martina, Francová Renata, Futro Jiří, Halajová Eva, Hlavatý Jiří, Houšková Eva, Hrabě Miroslav, Hulec Mikuláš, Kosina Michal, Kozáková Eva, Malecký Milan, Mašičová Alma, Moravec Miroslav, Novák Milan, Pardubský Libor, Ponomarevová Helena, Postupová Kateřina, Protzová Iveta, Pudlovský Vít, Ratzková Lucie, Rohlenová Zuzana, Ryčlová Michaela, Smolová Monika, Stiebitz Jan, Svoboda Milan, Stanislavová Monika, Šestáková Ivana, Šilarová Jolana, Špilíková Pavlína, Švecová Renata, Trefný Karel, Trousilová Kateřina, Valachová Monika, Veselý Jan, Zvěřina Martin

Školní rok 1981-1982     třída 3d - experiment     třídní profesorka Libuše Augustinová

Adamová Martina, Bastlová Iveta, Benešová Markéta, Bělíková Renata, Dlouhý Jan, Fidlerová Jana, Flek Daniel, Grošpicová Ivana, Hedrlínová Blanka, Hulešová Dana, Jůzek Martin, Keil Ivan, Kindelmann Karel, Kněžourková Michaela, Komárek Otakar, Krahulcová Jana, Kubecová Klaudie, Lexová Leona, Mandíková Dana, Mareček Martin, Martincová Luďka, Miková Zuzana, Novotná Hana, Plichta Radek, Pokorná Terezie, Škoda Ondřej, Šolle Zdeněk, Umlaufová Jana, Vitejčková Eva, Votavová Lucie, Weissová Erika, Zeithammerová Dana

Školní rok 1981-1982     třída 4a - přírodovědná     třídní profesorka Eva Pelikánová

Bartochová Lea, Boubín Milan, Brixová Alena, Brymová Klára, Bukovská Zuzana, Doudová Zuzana, Eliášová Renáta, Glaser Josef, Hejmová Ivana, Hrdý Miloš, Hudcová Zuzana, Jelínková Zuzana, Jirasová Ester, Jiřík Radomír, Kalousová Věra, Keblová Markéta, Kopalová Hana, Košnařová Eva, Krausová Milena, Krča Pavel, Kubálek Vladimír, Lainová Eva, Lovicarová Martina, Matějková Iva, Matyášová Eva, Musilová Ludmila, Nesétová Taťána, Perutka Michal, Plocková Eva, Procházková Lenka, Říha Petr, Sís David, Svobodová Milada, Šaldová Romana, Urban Miloš, Vildmanová Hana, Vlčková Jana, Vosátková Lenka, Wágnerová Michaela

Školní rok 1981-1982     třída 4b - humanitní     třídní profesorka Alena Slípková

Bláhová Jolana, Butová Alena, Bulíř Aleš, Dlouhá Marcela, Garajová Veronika, Gleichová Eva, Görnerová Ivana, Havlová Lenka, Hegenbart Robert, Horák Miroslav, Chlebounová Svatava, Janečková Markéta, Janotová Lenka, Jeřábek Zdeněk, Kakosová Dita, Koubíková Jana, Kozáková Šárka, Krauskopfová Jaroslava, Krupková Daniela, Lev Roman, Maniš Petr, Marek Jiří, Mohelská Jana, Rousek Vladimír, Řeháčková Arlen, Slaninová Kristina, Slouka Jan, Šenková Klea, Škoula Jan, Šrutová Veronika, Tesař Milan, Tučková Petra, Veselá Eva

Školní rok 1981-1982     třída 4c - přírodovědná     třídní profesorka Jarmila Kantová

Antošová Eva, Bělohlávková Jaroslava, Blažková Šárka, Brabcová Dagmar, Brábníková Barbora, Cikán Miroslav, Černíková Radka, Čihák Martin, Dlouhá Zdeňka, Dvornikovová Iva, Frejlach Martin, Frýdecký Václav, Haco Ivan, Hančlová Iva, Hrubá Lenka, Hryzbilová Hana, Chvalovská Božena, Knížek Jan, Kořínková Kamila, Kosnar Jaromír, Krejčí Marek, Krpata David, Kubín Petr, Mančalová Štěpánka, Mašič Aladin, Menclová Renata, Onderka Petr, Pilková Lucie, Plch Martin, Poláková Veronika, Prokop Petr, Rozehnal Zdeněk, Růžičková Hana, Stárková Martina, Šafka Miroslav, Škorpilová Eva, Valda Igor, Valenta Aleš, Zárubová Šárka

Školní rok 1981-1982     třída 4d - přírodovědná     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Adamec Radek, Apetaurová Barbora, Drahorádová Ivana, Friedlaenderová Lucie, Havlíková Michaela, Hrabovská Zdenka, Chlapcová Dagmar, Jahnlová Petra, Kleinová Veronika, Kupková Radka, Kvapil Michal, Machová Monika, Maisler Jan, Matyášová Jana, Němcová Dagmar, Nosková Jana, Pavlínová Jitka, Pípal Jiří, Pragerová Irena, Rolčík Jakub, Routková Iva, Seidl Petr, Sládek Roman, Splítek Jiří, Šanderová Jana, Šiklová Lenka, Šorm Daniel, Špirhanzl Pavel, Šťastný Ivan, Štěp Jiří, Titěra Ondřej, Tomek Petr, Turek Tomáš, Veselá Blanka, Vorlický Richard, Ždimerová Martina, Žilinová Dana

Školní rok 1982 - 1983     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1982-1983     třída 1a - přírodovědná     třídní profesor Petr Šmíd

Březina Roman, Čech Jan, Fiala Radim, Grünerová Barbora, Havliš Milan, Hlávková Jarmila, Janoušek Petr, Jelínek Jiří, Kohout Marek, Kolář Tomáš, Kovář David, Kunc David, Kunc Ivan, Latif David, Lederer Tomáš, Ledl Petr, Leitgeb Otakar, Malý Radovan, Marková Štěpánka, Matternová Michaela, Michlová Markéta, Murtinger Petr, Novotná Jitka, Pátková Dita, Pavlíček Pavel, Prášil Jiří, Preinhalter Jiří, Průšová Karolina, Puldová Vendulka, Rumpík Viktor, Slezák Peter, Slezáková Halka, Sutnerová Lucie, Šípková Marta, Šírková Zuzana, Vágnerová Zuzana, Vrabec Petr, Vrbová Ivana, Zychová Romana

Školní rok 1982-1983     třída 1b - 79-02-5     třídní profesorka Ivana Lauterbachová

Bartošová Renáta, Burýšek Alexander, Cahová Jolana, Dubcová Lenka, Dudková Kateřina, Fajmon Hynek, Gasior Roman, Hamidová Laila, Havlová Iveta, Hofmanová Ilona, Jírovcová Olga, Komenda Michal, Korbová Simona, Kratochvílová Lenka, Malá Petra, Matějková Lucie, Nejdlová Terezie, Pacholíková Jana, Petrofský Jiří, Plachý Ivan, Pokorný Martin, Polák Lukáš, Procházka David, Průchová Blanka, Řehák Martin, Řežábková Petra, Sádlíková Lenka, Slabý Jiří, Sojáková Ivana, Süsslandová Renata, Šmardová Ivana, Šolcová Michaela, Tomášková Daniela, Truhlářová Jitka, Veselý Norman, Věková Jolana, Vránková Ivana, Zoula Slavomír

Školní rok 1982-1983     třída 1c - přírodovědná     třídní profesor Miloš Macek

Andrštová Dana, Báčová Markéta, Brummer Jiří, Černá Petra, Červenka Vít, Dvořáková Lenka, Fořtová Olga, Homolová Zdeňka, Janák Jan, Jánešová Evženie, Jindrová Radka, Karpíšková Alice, Krist Miroslav, Krištofová Romana, Kubálková Zuzana, Kubínová Eržika, Lamač Jan, Langová Martina, Lekeš Jan, Linhart Tomáš, Neborová Anna, Němcová Aneta, Pařil Jan, Petříčková Monika, Roseová Klára, Růžičková Marcela, Schlegerová Dana, Šimková Michaela, Švorčíková Veronika, Trčková Dana, Trnková Lenka, Troníčková Gabriela, Urbanová Markéta, Valentová Miroslava, Venclová Martina, Venclová Simona, Vlčková Jitka, Zelenková Nataša

Školní rok 1982-1983     třída 1d - přírodovědná     třídní profesor Jan Žižka

Beranová Markéta, Březinová Jitka, Doležal Petr, Dostálová Lenka, Dušková Helena, Farská Kateřina, Fričová Lucie, Hájek Robert, Heybergerová Lenka, Horová Dana, Hromada Petr, Husník Libor, Klibáni Miroslav, Kloupar Pavel, Kocáb Tomáš, Kracík Luděk, Kurovcová Eva, Kurucz Daniel, Kvašová Hana, Lovicar Zdeněk, Marková Lucie, Matoušková Radka, Mazancová Michaela, Poslt Michal, Pražský Martin, Průcha Miloslav, Rauš Jan, Sedláčková Hana, Skřivanová Daniela, Tomková Romana, Urban Zdeněk, Vaculín Ondřej, Veselá Jana, Vaňková Šárka, Viková Věra, Vrška Michal, Zach Petr, Ziková Hana

Školní rok 1982-1983     třída 2a - přírodovědná     třídní profesorka Anna Černá

Alan David, Andronikov Michael, Baran Pavel, Burdová Monika, Cisarik Pavel, Černíková Petra, Drahotová Jaroslava, Dvořáková Dana, Faitlová Monika, Halík František, Halík Libor, Hansalová Lenka, Havelková Ivana, Hrabě Michael, Hrubý Petr, Hůlka Filip, Hypiusová Renata, Chlumská Daniela, Karlovská Marie, Kašíková Romana, Kubíček Ondřej, Kubištová Eva, Mimrová Ivana, Myška Jiří, Pavlíčková Dagmar, Pešková Šárka, Prchalová Ivana, Šafka Jan, Šimáčková Lenka, Trefná Alena, Uhlíř Karel, Verunáčová Alena, Veruovičová Jelena, Vlachovský Marek, Vokáč Petr, Vokál Jan, Vrabec Pavel, Zvěřina Tomáš

Školní rok 1982-1983     třída 2b - experiment     třídní profesorka Anna Veselá

Adoltová Pavlína, Cenker Petr, Čermák Igor, Čižmář Marcel, Eck Eduard, Fričová Zuzana, Hánlová Alice, Holý Filip, Illnerová Libuše, Jelínková Kateřina, Jirsa Ladislav, Kment Martin, Kožušková Alena, Kříž Pavel, Kutnohorská Ivana, Malypetr Jan, Mlynář Jan, Müllerová Zuzana, Nedbálek Marek, Nová Alice, Nováková Kateřina, Pínová Pavla, Pleskačová Martina, Sgallová Alena, Srba Michal, Sýkorová Šárka, Šefl Jan, Šroubek Jan, Votava Ondřej, Wheelerová Barbara

Školní rok 1982-1983     třída 2c - přírodovědná     třídní profesorka Jara Smolková

Bareš Ladislav, Brožová Markéta, Bryndzová Ivana, Dráčová Alice, Hartmann Jiří, Havleová Michaela, Hejtmánek Otakar, Heyduk Filip, Janovská Daniela, Jeřábková Jarmila, Kaprasová Lucie, Kolumpková Alena, Koželuh Miroslav, Kršková Lada, Lorenzová Petra, Marek Jan, Netušilová Věra, Pancíř Vít, Pecová Vlasta, Pflegerová Pavla, Ponková Dana, Predmerská Lubomíra, Pýchová Dagmar, Ramešová Olga, Růžičková Eva, Rymeš Jiří, Sisák Petr, Sosnová Eva, Soukup Vladimír, Sršeň Vladan, Suchomelová Hana, Süssová Eva, Špačková Šárka, Štěrbíková Iveta, Tachezyová Andrea, Veselka Jindřich, Voříšková Šárka

Školní rok 1982-1983     třída 3a - přírodovědná     třídní profesorka Eva Moravcová

Bareš David, Borková Dana, Branžovská Veronika, Broukalová Dana, Brož David, Bureš Milan, Celá Martina, Garai Jan, Hájek Lubor, Hanková Zuzana, Jirásek Petr, Jurka Tomáš, Krpatová Halka, Mikulka Roman, Mráz Tomáš, Müller Ondřej, Neumannová Andrea, Novák Ivan, Petrtýl Michal, Pštrossová Hana, Reichlová Jana, Růžičková Monika, Stárek Filip, Stárková Ivana, Suchá Eva, Šaldová Martina, Šebrlová Ivana, Šimůnková Jana, Švenka Michal, Trankovská Zuzana, Tvrdíková Zuzana, Uher Rostislav, Vacková Hana, Vávra Ivan, Vohradníková Štěpánka, Vojtěchová Radka, Voleníková Pavla, Žižka Jiří

Školní rok 1982-1983     třída 3b - 79-02-05     třídní profesorka Alena Kosová

Adoltová Magdalena, Albrecht Jiří, Augustová Alena, Bejšovcová Michaela, Dušák Martin, Dvořáková Marcela, Hlávková Markéta, Hofman Michal, Hulcová Vladana, Hušek Petr, Illner Jakub, Jech Jan, Jůzková Zuzana, Knappová Melanie, Malíková Martina, Novotná Michaela, Oktábec Karel, Režná Karolina, Riegerová Soňa, Smékal Jan, Stejspalová Radmila, Ščasná Monika, Štěpán Pavel, Štropová Zdeňka, Šustová Hana, Třebický Tomáš, Uhlíř Pavel, Vágnerová Libuše, Vácha Miroslav, Vejvarová Kateřina

Školní rok 1982-1983     třída 3c - přírodovědná     třídní profesorka Bohuslava Růtová

Altnerová Dana, Ambrosyová Jana, Bartáček Jan, Böhm Petr, Cucová Miroslava, Čapková Dana, Danešová Magda, Didunyková Helena, Dušek Michal, Ehleman Jiří, Fořtová Kateřina, Halík Jan, Chovancová Martina, Joujová Ivana, Kestřánek Jaroslav, Koblic Ivan, Kobosilová Jana, Kolcová Michaela, Kořínková Jana, Kořínková Zuzana, Kropáčková Monika, Mrázková Renata, Mucha Pavel, Novotná Lenka, Pacejka Vladimír, Procházková Krista, Průša Tomáš, Přikrylová Kateřina, Puldová Marie, Šebek Martin, Šiftová Eva, Švábenický Jan, Trhlíková Jana, Vančurová Hana, Vodička Ivan

Školní rok 1982-1983     třída 4a - přírodovědná     třídní profesorka Stanislava Boschková

Bakajsa Michal, Bezpalcová Zorica, Brtvová Renáta, Černá Hana, Daniš Roman, Doležal Antonín, Gruber Jan, Halbich Michal, Chalupa Luboš, Chittussiová Adriana, Kadlec Libor, Kalinová Blanka, Kasan Michal, Kohoutová Renata, Kolář Jiří, Kracíková Olga, Kubaštová Jana, Lenk Tomáš, Mášová Marcela, Nováková (Netoličková) Martina, Pečírková Kateřina, Rybínová Eva, Slavíčková Hana, Suchá Renata, Svobodová Dana, Svobodová Ivana, Szabóová Monika, Štěpánová Ivana, Štulajterová Jana, Tesárková (Pleskanková) Ilona, Tichý Petr, Trpkošová Daniela, Voldřichová Veronika, Zapletalová Jana

Školní rok 1982-1983     třída 4b - přírodovědná     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Bartoš Jindřich, Berninová Marion, Habart Michal, Hausmannová Renata, Hemzová Eva, Hrabalová Zuzana, Hrdá Jana, Hruška František, Janata Martin, Kodeš Miloš, Kostková Helena, Krůta Pavel, Lutišan Tomáš, Matoušková Radka, Meindlová Soňa, Nohejl Libor, Pachl Tomáš, Pastorková Helena, Pelčáková Daniela, Pillerová Olga, Portelová Zuzana, Průša Miroslav, Svobodová Kateřina, Šercl Jan, Šlechta Jan, Turková Lidmila, Václavková Yvona, Váchalová Petra, Vlasák Václav, Volková Kateřina

Školní rok 1982-1983     třída 4c - přírodovědná     třídní profesorka Eva Pelikánová

Baštová Iva, Bertl Michal, Bidlo Vladimír, Cikhart Martin, Fantyšová Martina, Francová Renata, Futro Jiří, Halajová Eva, Hlavatý Jiří, Houšková Eva, Hrabě Miroslav, Hulec Mikuláš, Kosina Michal, Kozáková Eva, Malecký Milan, Mašičová Alma, Novák Milan, Ponomarevová Helena, Postupová Kateřina, Protzová Iveta, Pudlovský Vít, Ratzková Lucie, Rohlenová Zuzana, Ryčlová Michaela, Smolová Monika, Stiebitz Jan, Svoboda Milan, Stanislavová Monika, Šestáková Ivana, Šilarová Jolana, Špilíková Pavlína, Švecová Renata, Trefný Karel, Trousilová Kateřina, Veselý Jan, Zvěřina Martin

Školní rok 1982-1983     třída 4d - experiment     třídní profesorka Libuše Augustinová

Adamová Martina, Bastlová Iveta, Benešová Markéta, Bělíková Renata, Dlouhý Jan, Fidlerová Jana, Flek Daniel, Grošpicová Ivana, Hedrlínová Blanka, Hulešová Dana, Jůzek Martin, Keil Ivan, Kindelmann Karel, Kněžourková Michaela, Komárek Otakar, Krahulcová Jana, Kubecová Klaudie, Lexová Leona, Mandíková Dana, Mareček Martin, Martincová Luďka, Miková Zuzana, Novotná Hana, Plichta Radek, Pokorná Terezie, Škoda Ondřej, Šolle Zdeněk, Umlaufová Jana, Vitejčková Eva, Votavová Lucie, Weissová Erika, Zeithammerová Dana

Školní rok 1983 - 1984     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1983-1984     třída 1a - 79-02-5     třídní profesorka Ivana Pilousová

Branžovská Magdalena, Halík Vladislav, Havrda Jan, Jebavý Zdeněk, Jiřička Jan, Kačer Viktor, Klecanová Miroslava, Kříž Ladislav, Křížová Lucie, Kučerová Marcela, Kušnerová Michaela, Lásková Dana, Latif David, Majeríková Martina, Najmanová Jitka, Novák Petr, Olišarová Šárka, Prokopová Jitka, Raiser Martin, Richter Michael, Skuček Petr, Skřivanová Daniela, Srbová Klára, Svátková Michaela, Svobodová Ester, Štědrý David, Štěpánová Martina, Trachta Lukáš, Turner Jiří, Vacková Martina, Vitoušová Martina, Vohryzka Petr, Vrbová Ivana, Zahrádková Hana, Zlesáková Pavla

Školní rok 1983-1984     třída 1b - 72-09-5     třídní profesorka Olga Sedláčková

Bejšovec Richard, Bílek Pavel, Cibulková Jana, Červinka Jan, Dejmková Hana, Dratva Tomáš, Fišerová Klára, Fulínová Kateřina, Gasior Alan, Gregor Tomáš, Hais Tomáš, Hajič Tomáš, Haller David, Hejma Petr, Holubcová Eva, Horký Petr, Hořejšová Helena, Hrubý Daniel, Hübner Roman, Cháňová Markéta, Chromcová Kateřina, Jašek Karel, Jech Petr, Jirmanová Jana, Kordinová Daniela, Kuchař Jan, Niklová Romana, Papírník Jakub, Peková Pavla, Pokorná Veronika, Reisch Václav, Smékalová Lenka, Šperlingová Hana, Žid Jan

Školní rok 1983-1984     třída 1c - 19-01-5/83     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adamec David, Bartošová Romana, Bjalkovski Christo, Grebeníčková Gabriela, Horová Renáta, Hotovcová Lenka, Hrdličková Zuzana, Jiroušková Jana, Jírová Magdalena, Kopicová Kateřina, Korbová Alice, Kotová Martina, Kozelková Markéta, Kropáček Josef, Kukovičová Michaela, Lesseová Dana, Lierová Lucie, Lopatková Veronika, Martínková Karolína, Michaličková Magdalena, Niederlová Kateřina, Nováková Marcela, Přerovská Pavla, Pšeničková Hana, Rittenauer Tomáš, Svobodová Markéta, Strouhalová Martina, Štorkánová Alexandra, Tichý František, Vanžurová Věra, Velíšek Martin, Vránová Michaela, Žebrová Petra

Školní rok 1983-1984     třída 2a - 79-02-5     třídní profesor Petr Šmíd

Březina Roman, Čech Jan, Fiala Radim, Grünerová Barbora, Havliš Milan, Hlávková Jarmila, Jelínek Jiří, Kohout Marek, Kolář Tomáš, Kovář David, Kunc David, Kunc Ivan, Lederer Tomáš, Ledl Petr, Leitgeb Otakar, Malý Radovan, Marková Štěpánka, Matternová Michaela, Michlová Markéta, Murtinger Petr, Novotná Jitka, Pátková Dita, Pavlíček Pavel, Prášil Jiří, Preinhalter Jiří, Průšová Karolina, Puldová Vendulka, Rumpík Viktor, Slezák Peter, Slezáková Halka, Sutnerová Lucie, Šípková Marta, Šírková Zuzana, Vágnerová Zuzana, Vrabec Petr, Zychová Romana

Školní rok 1983-1984     třída 2b - 79-02-5     třídní profesorka Ivana Lauterbachová

Bartošová Renáta, Burýšek Alexander, Cahová Jolana, Dubcová Lenka, Dudková Kateřina, Fajmon Hynek, Gasior Roman, Hamidová Laila, Havlová Iveta, Hofmanová Ilona, Jírovcová Olga, Komenda Michal, Korbová Simona, Kratochvílová Lenka, Kraus Goran, Malá Petra, Matějková Lucie, Nejdlová Terezie, Pacholíková Jana, Petrofský Jiří, Plachý Ivan, Pokorný Martin, Polák Lukáš, Procházka David, Průchová Blanka, Řehák Martin, Řežábková Petra, Sádlíková Lenka, Slabý Jiří, Sojáková Ivana, Süsslandová Renata, Šmardová Ivana, Šolcová Michaela, Tomášková Daniela, Truhlářová Jitka, Veselý Norman, Věková Jolana, Vránková Ivana, Zoula Slavomír

Školní rok 1983-1984     třída 2c - 19-01-5/83     třídní profesor Miloš Macek

Andrštová Dana, Báčová Markéta, Brummer Jiří, Černá Petra, Červenka Vít, Dvořáková Lenka, Fořtová Olga, Homola René, Homolová Zdeňka, Janák Jan, Jánešová Evženie, Jindrová Radka, Karpíšková Alice, Krist Miroslav, Krištofová Romana, Kubálková Zuzana, Kubínová Eržika, Lamač Jan, Langová Martina, Lekeš Jan, Linhart Tomáš, Neborová Anna, Němcová Aneta, Pařil Jan, Petříčková Monika, Roseová Klára, Růžičková Marcela, Schlegerová Dana, Šimková Michaela, Štěpánková Marcela, Švorčíková Veronika, Trčková Dana, Trnková Lenka, Troníčková Gabriela, Urbanová Markéta, Valentová Miroslava, Venclová Martina, Venclová Simona, Vlčková Jitka, Zelenková Nataša

Školní rok 1983-1984     třída 2d - 79-02-5     třídní profesor Jan Žižka

Beranová Markéta, Březinová Jitka, Doležal Petr, Dostálová Lenka, Dušková Helena, Farská Kateřina, Fričová Lucie, Hájek Robert, Heybergerová Lenka, Horová Dana, Hromada Petr, Husník Libor, Klibáni Miroslav, Kloupar Pavel, Kocáb Tomáš, Kracík Luděk, Kurovcová Eva, Kurucz Daniel, Kvašová Hana, Lovicar Zdeněk, Marková Lucie, Martincová Petra, Matoušková Radka, Matúška Jan, Mazancová Michaela, Poslt Michal, Pražský Martin, Průcha Miloslav, Rauš Jan, Sedláčková Hana, Tomková Romana, Urban Zdeněk, Vaculín Ondřej, Veselá Jana, Vaňková Šárka, Viková Věra, Vrška Michal, Zach Petr, Ziková Hana

Školní rok 1983-1984     třída 3a - 79-02-5/26,28,63     třídní profesorka Anna Černá

Alan David, Andronikov Michael, Baran Pavel, Burdová Monika, Cisarik Pavel, Černíková Petra, Drahotová Jaroslava, Dvořáková Dana, Faitlová Monika, Halík František, Halík Libor, Hansalová Lenka, Havelková Ivana, Hrabě Michael, Hrubý Petr, Hůlka Filip, Hypiusová Renata, Chlumská Daniela, Karlovská Marie, Kašíková Romana, Kubíček Ondřej, Kubištová Eva, Mimrová Ivana, Myška Jiří, Pavlíčková Dagmar, Pešková Šárka, Prchalová Ivana, Šafka Jan, Šimáčková Lenka, Trefná Alena, Uhlíř Karel, Verunáčová Alena, Veruovičová Jelena, Vlachovský Marek, Vokáč Petr, Vokál Jan, Vrabec Pavel, Zvěřina Tomáš

Školní rok 1983-1984     třída 3b - 79-02-5/26,28,63     třídní profesorka Anna Veselá

Adoltová Pavlína, Cenker Petr, Čermák Igor, Čižmář Marcel, Eck Eduard, Fričová Zuzana, Hánlová Alice, Holý Filip, Illnerová Libuše, Jelínková Kateřina, Jirsa Ladislav, Kment Martin, Kožušková Alena, Kříž Pavel, Kutnohorská Ivana, Malypetr Jan, Mlynář Jan, Müllerová Zuzana, Nedbálek Marek, Nová Alice, Nováková Kateřina, Pínová Pavla, Pleskačová Martina, Sgallová Alena, Srba Michal, Sýkorová Šárka, Šefl Jan, Šroubek Jan, Votava Ondřej, Wheelerová Barbara

Školní rok 1983-1984     třída 3c - 19-01-5/83     třídní profesorka Jara Smolková

Bareš Ladislav, Brožová Markéta, Bryndzová Ivana, Čerňavský Jiří, Dráčová Alice, Hartmann Jiří, Havleová Michaela, Hejtmánek Otakar, Heyduk Filip, Janovská Daniela, Jeřábková Jarmila, Kaprasová Lucie, Kolumpková Alena, Koželuh Miroslav, Kršková Lada, Lorenzová Petra, Marek Jan, Netušilová Věra, Pancíř Vít, Pecová Vlasta, Pflegerová Pavla, Ponková Dana, Predmerská Lubomíra, Procházková Krista, Pýchová Dagmar, Ramešová Olga, Růžičková Eva, Rymeš Jiří, Sisák Petr, Sosnová Eva, Soukup Vladimír, Sršeň Vladan, Suchomelová Hana, Süssová Eva, Špačková Šárka, Tachezyová Andrea, Veselka Jindřich, Voříšková Šárka

Školní rok 1983-1984     třída 4a - 79-02-5/26,63     třídní profesorka Eva Moravcová

Bareš David, Borková Dana, Branžovská Veronika, Broukalová Dana, Brož David, Bureš Milan, Celá Martina, Garai Jan, Hájek Lubor, Hanková Zuzana, Jirásek Petr, Jurka Tomáš, Krpatová Halka, Mráz Tomáš, Müller Ondřej, Neumannová Andrea, Novák Ivan, Petrtýl Michal, Pštrossová Hana, Reichlová Jana, Růžičková Monika, Stárek Filip, Stárková Ivana, Suchá Eva, Šaldová Martina, Šebrlová Ivana, Šimůnková Jana, Švenka Michal, Trankovská Zuzana, Tvrdíková Zuzana, Uher Rostislav, Vacková Hana, Vohradníková Štěpánka, Vojtěchová Radka, Voleníková Pavla, Žižka Jiří

Školní rok 1983-1984     třída 4b - 79-02-5/26,28,63     třídní profesorka Alena Kosová

Adoltová Magdalena, Albrecht Jiří, Augustová Alena, Bejšovcová Michaela, Dušák Martin, Dvořáková Marcela, Hlávková Markéta, Hofman Michal, Hulcová Vladana, Hušek Petr, Illner Jakub, Jech Jan, Jůzková Zuzana, Knappová Melanie, Malíková Martina, Novotná Michaela, Oktábec Karel, Režná Karolina, Riegerová Soňa, Smékal Jan, Stejspalová Radmila, Ščasná Monika, Štěpán Pavel, Štropová Zdeňka, Šustová Hana, Třebický Tomáš, Uhlíř Pavel, Vágnerová Libuše, Vácha Miroslav, Vejvarová Kateřina

Školní rok 1983-1984     třída 4c - 19-01-5/83     třídní profesorka Bohuslava Růtová-Ryšavá

Altnerová Dana, Ambrosyová Jana, Bartáček Jan, Böhm Petr, Cucová Miroslava, Čapková Dana, Danešová Magda, Didunyková Helena, Dušek Michal, Ehleman Jiří, Fořtová Kateřina, Halík Jan, Chovancová Martina, Joujová Ivana, Kestřánek Jaroslav, Koblic Ivan, Kobosilová Jana, Kolcová Michaela, Kořínková Jana, Kořínková Zuzana, Kropáčková Monika, Mucha Pavel, Novotná Lenka, Pacejka Vladimír, Průša Tomáš, Přikrylová Kateřina, Puldová Marie, Šebek Martin, Šestáková Ivana, Šiftová Eva, Švábenický Jan, Trhlíková Jana, Vančurová Hana, Vodička Ivan

Školní rok 1984 - 1985     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1984-1985     třída 1a - 79-02-5     třídní profesorka Stanislava Boschková

Cidlina Jan, Fikr Lukáš, Formánek Tomáš, Fulín Jan, Hadincová Václava, Havelec Radovan, Hazdrová Hana, Hlavsová Silvie, Holá Jana, Horáček Aleš, Huleš Radovan, Jurman Alexander, Kovařovicová Šárka, Kupcová Martina, Lacmanová Ilona, Macek Tomáš, Meloun Tomáš, Pazderová Libuše, Pecháček Radim, Pirner David, Průšová Renáta, Přibilová Radka, Remencová Simona, Rybínová Hana, Rymešová Pavla, Řežábek Pavel, Slabá Jana, Sladká Marie, Šťastný Pavel, Šubrt Petr, Trankovský Alexandr, Vacková Věra, Vinická Daniela

Školní rok 1984-1985     třída 1b - 79-02-5     třídní profesorka Alena Slípková

Buriánová Eva, Cibulková Marta, Erbenová Karolina, Fajmonová Štěpánka, Hájková Markéta, Holub Pavel, Chaloupková Jana, Jakovljevičová Světlana, Kadlecová Ilona, Kleinová Lucie, Kolařík Karel, Köhler Jan, Kolafová Marie, Kos Jakub, Kračman Antonín, Král Martin, Kronďák Petr, Kuliš Petr, Novotný Michal, Píchová Alena, Skálová Kateřina, Staněk Jiří, Svoboda Pavel, Szelezsan Attila, Šťastná Ivana, Štěrba Jindřich, Terš Filip, Tomanová Kateřina, Valenta Petr, Vaněk Tomáš, Vetýšková Jitka, Vohradníková Pavla

Školní rok 1984-1985     třída 1c - 79-02-5     třídní profesorka Lenka Jarešová

Bezděková Renata, Brabcová Miroslava, Burianová Dagmar, Červín Michal, Čvančarová Lenka, Doubětová Martina, Elmanová Gabriela, Fárová Lenka, Finková Kateřina, Havlová Jana, Holečková Lucie, Hraba Václav, Jandová Jana, Jonášová Dana, Kašparová Dita, Kohoutová Barbora, Kopáčková Marta, Kucharský Miroslav, Malínek Petr, Mejstříková Iva, Míčková Barbora, Novotná Jana, Odl Jaromír, Pártlová Kateřina, Pilař Tomáš, Procházka Roman, Ranchová Lucie, Stoupová Barbora, Svobodová Klára, Šejnová Magdaléna, Šťourač Pavel, Vencl Vít, Větrovská Hana, Vodičková Hana

Školní rok 1984-1985     třída 2a - 79-02-5     třídní profesorka Ivana Pilousová

Bartošová Renata, Branžovská Magdalena, Halík Vladislav, Havrda Jan, Jebavý Zdeněk, Jiřička Jan, Kačer Viktor, Klecanová Miroslava, Kocáb Tomáš, Kracík Luděk, Kříž Ladislav, Křížová Lucie, Kučerová Marcela, Kušnerová Michaela, Kvasnička Jan, Lásková Dana, Latif David, Majeríková Martina, Najmanová Jitka, Novák Petr, Olišarová Šárka, Prokopová Jitka, Raiser Martin, Richter Michael, Skuček Petr, Skřivanová Daniela, Srbová Klára, Svátková Michaela, Svobodová Ester, Štědrý David, Štěpánová Martina, Trachta Lukáš, Turner Jiří, Vacková Martina, Vitoušová Martina, Vohryzka Petr, Vrbová Ivana, Vrška Michal, Vysloužilová Jana, Zahrádková Hana, Zlesáková Pavla

Školní rok 1984-1985     třída 2b - 79-02-5     třídní profesorka Olga Sedláčková

Bejšovec Richard, Bílek Pavel, Cibulková Jana, Červinka Jan, Dejmková Hana, Dratva Tomáš, Fišerová Klára, Fulínová Kateřina, Gasior Alan, Gregor Tomáš, Hais Tomáš, Hajič Tomáš, Haller David, Hejma Petr, Horký Petr, Hořejšová Helena, Hrubý Daniel, Hübner Roman, Cháňová Markéta, Chromcová Kateřina, Jašek Karel, Jech Petr, Jirmanová Jana, Kordinová Daniela, Kuchař Jan, Niklová Romana, Papírník Jakub, Pokorná Veronika, Smékalová Lenka, Šperlingová Hana, Žid Jan

Školní rok 1984-1985     třída 2c - 19-01-5/83 přírodovědná     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adamec David, Bartošová Romana, Bjalkovski Christo, Čermáková Alice, Grebeníčková Gabriela, Horová Renáta, Hotovcová Lenka, Hrdličková Zuzana, Jiroušková Jana, Jírová Magdalena, Kopicová Kateřina, Korbová Alice, Kotová Martina, Kozelková Markéta, Kropáček Josef, Kukovičová Michaela, Lesseová Dana, Lierová Lucie, Lopatková Veronika, Martíncová Karolína, Michaličková Magdalena, Niederlová Kateřina, Nováková Marcela, Přerovská Pavla, Pšeničková Hana, Rittenauer Tomáš, Svobodová Markéta, Strouhalová Martina, Štorkánová Alexandra, Tichý František, Vanžurová Věra, Velíšek Martin, Vránová Michaela, Žebrová Petra

Školní rok 1984-1985     třída 3a - 79-02-5/26,28,63     třídní profesor Petr Šmíd

Březina Roman, Čech Jan, Fiala Radim, Grünerová Barbora, Havliš Milan, Hlávková Jarmila, Jelínek Jiří, Kohout Marek, Kolář Tomáš, Kovář David, Kunc David, Kunc Ivan, Lederer Tomáš, Ledl Petr, Leitgeb Otakar, Malý Radovan, Marková Štěpánka, Matternová Michaela, Michlová Markéta, Murtinger Petr, Novotná Jitka, Pátková Dita, Pavlíček Pavel, Prášil Jiří, Preinhalter Jiří, Průšová Karolina, Puldová Vendulka, Rumpík Viktor, Slezák Peter, Sutnerová Lucie, Šípková Marta, Šírková Zuzana, Vágnerová Zuzana, Vrabec Petr, Zychová Romana

Školní rok 1984-1985     třída 3b - 79-02-5/26,28,63     třídní profesorka Ivana Lauterbachová

Cahová Jolana, Dubcová Lenka, Dudková Kateřina, Fajmon Hynek, Gasior Roman, Hamidová Laila, Havlová Iveta, Hofmanová Ilona, Jírovcová Olga, Komenda Michal, Korbová Simona, Kratochvílová Lenka, Malá Petra, Matějková Lucie, Nejdlová Terezie, Pacholíková Jana, Petrofský Jiří, Plachý Ivan, Pokorný Martin, Polák Lukáš, Procházka David, Průchová Blanka, Řehák Martin, Řežábková Petra, Sádlíková Lenka, Slabý Jiří, Sojáková Ivana, Süsslandová Renata, Šmardová Ivana, Šolcová Michaela, Tomášková Daniela, Truhlářová Jitka, Veselý Norman, Věková Jolana, Vránková Ivana, Zoula Slavomír

Školní rok 1984-1985     třída 3c - 19-01-5/83 přírodovědná     třídní profesor Miloš Macek

Andrštová Dana, Báčová Markéta, Brummer Jiří, Černá Petra, Červenka Vít, Dvořáková Lenka, Fořtová Olga, Homola René, Homolová Zdeňka, Janák Jan, Jánešová Evženie, Jindrová Radka, Karpíšková Alice, Krist Miroslav, Krištofová Romana, Kubálková Zuzana, Kubínová Eržika, Lamač Jan, Langová Martina, Lekeš Jan, Linhart Tomáš, Neborová Anna, Němcová Aneta, Pařil Jan, Petříčková Monika, Roseová Klára, Růžičková Marcela, Schlegerová Dana, Šimková Michaela, Štěpánková Marcela, Švorčíková Veronika, Trčková Dana, Trnková Lenka, Troníčková Gabriela, Urbanová Markéta, Valentová Miroslava, Venclová Martina, Venclová Simona, Vlčková Jitka, Zelenková Nataša

Školní rok 1984-1985     třída 3d - 79-02-5/26,28,63     třídní profesor Jan Žižka

Beranová Markéta, Březinová Jitka, Doležal Petr, Dostálová Lenka, Dušková Helena, Farská Kateřina, Fričová Lucie, Hájek Robert, Heybergerová Lenka, Horová Dana, Hromada Petr, Husník Libor, Klibáni Miroslav, Kloupar Pavel, Kurovcová Eva, Kurucz Daniel, Kvašová Hana, Lovicar Zdeněk, Marková Lucie, Martincová Petra, Matoušková Radka, Matúška Jan, Poslt Michal, Pražský Martin, Průcha Miloslav, Rauš Jan, Sedláčková Hana, Tomková Romana, Urban Zdeněk, Vaculín Ondřej, Veselá Jana, Vaňková Šárka, Viková Věra, Zach Petr, Ziková Hana

Školní rok 1984-1985     třída 4a - 79-02-5/26,28,63     třídní profesorka Anna Černá

Alan David, Andronikov Michael, Baran Pavel, Burdová Monika, Cisarik Pavel, Černíková Petra, Drahotová Jaroslava, Dvořáková Dana, Faitlová Monika, Halík František, Halík Libor, Hansalová Lenka, Havelková Ivana, Hrabě Michael, Hrubý Petr, Hůlka Filip, Chlumská Daniela, Karlovská Marie, Kašíková Romana, Kubíček Ondřej, Kubištová Eva, Mimrová Ivana, Myška Jiří, Pavlíčková Dagmar, Pešková Šárka, Prchalová Ivana, Šafka Jan, Šimáčková Lenka, Trefná Alena, Uhlíř Karel, Verunáčová Alena, Veruovičová Jelena, Vlachovský Marek, Vokáč Petr, Vokál Jan, Vrabec Pavel, Zvěřina Tomáš

Školní rok 1984-1985     třída 4b - 79-02-5/26,28,63     třídní profesorka Anna Veselá

Adoltová Pavlína, Cenker Petr, Čermák Igor, Čižmář Marcel, Eck Eduard, Fričová Zuzana, Hánlová Alice, Holý Filip, Illnerová Libuše, Jelínková Kateřina, Jirsa Ladislav, Kment Martin, Kožušková Alena, Kříž Pavel, Kutnohorská Ivana, Malypetr Jan, Mlynář Jan, Müllerová Zuzana, Nedbálek Marek, Nová Alice, Nováková Kateřina, Pínová Pavla, Pleskačová Martina, Srba Michal, Sýkorová Šárka, Šefl Jan, Šroubek Jan, Votava Ondřej, Wheelerová Barbara

Školní rok 1984-1985     třída 4c - 19-01-5/83 přírodovědná     třídní profesorka Jara Smolková

Bareš Ladislav, Brožová Markéta, Bryndzová Ivana, Čerňavský Jiří, Dráčová Alice, Hartmann Jiří, Havleová Michaela, Hejtmánek Otakar, Heyduk Filip, Janovská Daniela, Jeřábková Jarmila, Kaprasová Lucie, Kolumpková Alena, Koželuh Miroslav, Kršková Lada, Lorenzová Petra, Marek Jan, Netušilová Věra, Pancíř Vít, Pecová Vlasta, Pflegerová Pavla, Ponková Dana, Predmerská Lubomíra, Procházková Krista, Pýchová Dagmar, Ramešová Olga, Růžičková Eva, Rymeš Jiří, Sosnová Eva, Soukup Vladimír, Sršeň Vladan, Suchomelová Hana, Süssová Eva, Špačková Šárka, Tachezyová Andrea, Veselka Jindřich, Voříšková Šárka

Školní rok 1985 - 1986     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1985-1986     třída 1a - 79-02-5/23,26,68     třídní profesorka Alena Kosová

Anýžová Pavla, Azemová Martina, Černý Milan, Flek Kristián, Hošková Anna, Chalupecká Kateřina, Kalousová Anna, Kratochvílová Monika, Kvasnička Tomáš, Lacman Jiří, Langrová Michaela, Lhoták Jiří, Machačková Markéta, Musilová Tereza, Nevřela Felix, Nováček Jan, Paleček Tomáš, Panamá José, Pařízková Dagmar, Petráček Karel, Pirk Jiří, Procházka Bohdan, Přádný Jiří, Pták Pavel, Režová Štěpánka, Roubíček Jan, Sejkorová Renata, Svoboda Martin, Šmídová Martina, Tomášek Lukáš, Tomková Jana, Vaněček Miroslav, Vaněčková Bohumila, Vaněčková Monika

Školní rok 1985-1986     třída 1b - 79-02-5/23,26,68     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Balšánková Iva, Černá Hana, Čížek Josef, Eck Vladimír, Fantiš Michal, Franek Jiří, Grospietschová Ivana, Hanzal Jan, Hoffmannová Jana, Holmanová Markéta, Hraník Ladislav, Hulák Jakub, Jamborová Magdaléna, Janáčková Olga, Jindra Jiří, Karásek Pavel, Kolařík Karel, Kostková Jitka, Koudelková Blanka, Král Marek, Kratochvílová Markéta, Křivská Gabriela, Kubištová Martina, Málek Daniel, Pivrncová Pavla, Rožková Magdaléna, Rus Martin, Serdelová Jitka, Skrčená Markéta, Strnadová Petra, Vágner Jiří, Žáček Jiří

Školní rok 1985-1986     třída 1c - 79-02-5/23,26,71,83     třídní profesorka Danuše Přerovská

Al-Bayaty, Brachtlová Iva, Brychová Martina, Červinka Standa, Davídková Jitka, Fáberová Martina, Frantová Michaela, Hanafi Farida, Hendrychová Jana, Hrdlička Milan, Jeřábková Olga, Korečková Lenka, Koukolík Zbyněk, Křivánková Kateřina, Kulhánek Petr, Lancingerová Gabriela, Maulcová Jaroslava, Němcová Sandra, Pajerová Kateřina, Paleček Jan, Pavlíčková Edita, Pilous Daniel, Pokorný Miloslav, Příbrská Štěpánka, Rusová Zuzana, Součková Lucie, Straková Andrea, Stuchlá Kateřina, Šmíd Roman, Tuháček Alexander, Uchalová Anna, Válková Veronika, Váchová Stanislava, Véle Robert, Vogelová Lucie

Školní rok 1985-1986     třída 2a - 79-02-5     třídní profesorka Stanislava Boschková

Cidlina Jan, Fikr Lukáš, Formánek Tomáš, Fulín Jan, Hadincová Václava, Havelec Radovan, Hazdrová Hana, Hlavsová Silvie, Holá Jana, Horáček Aleš, Huleš Radovan, Jurman Alexander, Kovařovicová Šárka, Kupcová Martina, Lacmanová Ilona, Macek Tomáš, Meloun Tomáš, Pazderová Libuše, Pecháček Radim, Pirner David, Průšová Renáta, Přibilová Radka, Remencová Simona, Rybínová Hana, Rymešová Pavla, Řežábek Pavel, Slabá Jana, Sladká Marie, Šťastný Pavel, Šubrt Petr, Trankovský Alexandr, Vacková Věra, Vinická Daniela

Školní rok 1985-1986     třída 2b - 79-02-5     třídní profesorka Alena Slípková

Buriánová Eva, Cibulková Marta, Erbenová Karolina, Fajmonová Štěpánka, Hais Tomáš, Hájková Markéta, Holub Pavel, Chaloupková Jana, Jakovljevičová Světlana, Kadlecová Ilona, Kleinová Lucie, Kolařík Karel, Köhler Jan, Kolafová Marie, Kos Jakub, Kračman Antonín, Král Martin, Kronďák Petr, Kuliš Petr, Novotný Michal, Píchová Alena, Skálová Kateřina, Staněk Jiří, Svoboda Pavel, Szelezsan Attila, Šťastná Ivana, Štěrba Jindřich, Terš Filip, Tomanová Kateřina, Valenta Petr, Vaněk Tomáš, Vetýšková Jitka, Vohradníková Pavla

Školní rok 1985-1986     třída 2c - 79-02-5     třídní profesorka Lenka Jarešová

Bezděková Renata, Brabcová Miroslava, Burianová Dagmar, Červín Michal, Čvančarová Lenka, Doubětová Martina, Elmanová Gabriela, Fárová Lenka, Finková Kateřina, Havlová Jana, Holečková Lucie, Hraba Václav, Jandová Jana, Jonášová Dana, Kašparová Dita, Kohoutová Barbora, Kopáčková Marta, Kucharský Miroslav, Malínek Petr, Mejstříková Iva, Míčková Barbora, Novotná Jana, Odl Jaromír, Pártlová Kateřina, Pilař Tomáš, Procházka Roman, Ranchová Lucie, Stoupová Barbora, Svobodová Klára, Šejnová Magdaléna, Šťourač Pavel, Vencl Vít, Větrovská Hana, Vodičková Hana

Školní rok 1985-1986     třída 3a - 79-02-5     třídní profesorka Ivana Pilousová

Bartošová Renata, Branžovská Magdalena, Halík Vladislav, Havrda Jan, Jebavý Zdeněk, Jiřička Jan, Kačer Viktor, Klecanová Miroslava, Kocáb Tomáš, Kracík Luděk, Kříž Ladislav, Křížová Lucie, Kučerová Marcela, Kušnerová Michaela, Kvasnička Jan, Lásková Dana, Majeríková Martina, Najmanová Jitka, Novák Petr, Olišarová Šárka, Prokopová Jitka, Raiser Martin, Richter Michael, Skuček Petr, Skřivanová Daniela, Srbová Klára, Svátková Michaela, Svobodová Ester, Štědrý David, Štěpánová Martina, Trachta Lukáš, Turner Jiří, Vacková Martina, Vitoušová Martina, Vohryzka Petr, Vrška Michal, Vysloužilová Jana, Zahrádková Hana, Zlesáková Pavla

Školní rok 1985-1986     třída 3b - 79-02-5     třídní profesorka Olga Sedláčková

Bejšovec Richard, Bílek Pavel, Cibulková Jana, Červinka Jan, Dejmková Hana, Dratva Tomáš, Fišerová Klára, Fulínová Kateřina, Gasior Alan, Gregor Tomáš, Hais Tomáš, Hajič Tomáš, Haller David, Hejma Petr, Horký Petr, Hořejšová Helena, Hrubý Daniel, Hübner Roman, Cháňová Markéta, Chromcová Kateřina, Jašek Karel, Jech Petr, Jirmanová Jana, Kordinová Daniela, Kuchař Jan, Niklová Romana, Papírník Jakub, Peková Pavla, Pokorná Veronika, Reisch Václav, Smékalová Lenka, Szelezsán Attila, Šperlingová Hana, Žid Jan

Školní rok 1985-1986     třída 3c - 19-01-5/83 přírodovědná     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adamec David, Bartošová Romana, Bjalkovski Christo, Čermáková Alice, Grebeníčková Gabriela, Horová Renáta, Hotovcová Lenka, Hrdličková Zuzana, Jiroušková Jana, Jírová Magdalena, Kopicová Kateřina, Korbová Alice, Kotová Martina, Kozelková Markéta, Kropáček Josef, Kukovičová Michaela, Lesseová Dana, Lierová Lucie, Lopatková Veronika, Martíncová Karolína, Michaličková Magdalena, Niederlová Kateřina, Nováková Marcela, Přerovská Pavla, Pšeničková Hana, Rittenauer Tomáš, Svobodová Markéta, Strouhalová Martina, Štorkánová Alexandra, Tichý František, Vanžurová Věra, Velíšek Martin, Vránová Michaela, Žebrová Petra

Školní rok 1985-1986     třída 4a - 79-02-5/26,28,63     třídní profesor Petr Šmíd

Březina Roman, Čech Jan, Fiala Radim, Grünerová Barbora, Havliš Milan, Hlávková Jarmila, Jelínek Jiří, Kohout Marek, Kolář Tomáš, Kovář David, Kunc David, Kunc Ivan, Lederer Tomáš, Ledl Petr, Leitgeb Otakar, Malý Radovan, Marková Štěpánka, Matternová Michaela, Michlová Markéta, Murtinger Petr, Novotná Jitka, Pátková Dita, Pavlíček Pavel, Prášil Jiří, Preinhalter Jiří, Průšová Karolina, Puldová Vendulka, Rumpík Viktor, Slezák Peter, Sutnerová Lucie, Šípková Marta, Šírková Zuzana, Vágnerová Zuzana, Vrabec Petr, Zychová Romana

Školní rok 1985-1986     třída 4b - 79-02-5/26,28,63     třídní profesorka Ivana Lauterbachová

Cahová Jolana, Dubcová Lenka, Dudková Kateřina, Fajmon Hynek, Gasior Roman, Havlová Iveta, Hofmanová Ilona, Jírovcová Olga, Komenda Michal, Korbová Simona, Kratochvílová Lenka, Malá Petra, Nejdlová Terezie, Pacholíková Jana, Petrofský Jiří, Plachý Ivan, Polák Lukáš, Procházka David, Průchová Blanka, Řehák Martin, Řežábková Petra, Sádlíková Lenka, Slabý Jiří, Sojáková Ivana, Süsslandová Renata, Šmardová Ivana, Šolcová Michaela, Tomášková Daniela, Truhlářová Jitka, Veselý Norman, Věková Jolana, Vránková Ivana, Zoula Slavomír

Školní rok 1985-1986     třída 4c - 19-01-5/83 přírodovědná     třídní profesor Miloš Macek

Andrštová Dana, Báčová Markéta, Brummer Jiří, Černá Petra, Červenka Vít, Dvořáková Lenka, Fořtová Olga, Homola René, Homolová Zdeňka, Janák Jan, Jánešová Evženie, Jindrová Radka, Karpíšková Alice, Krist Miroslav, Krištofová Romana, Kubálková Zuzana, Kubínová Eržika, Lamač Jan, Langová Martina, Lekeš Jan, Linhart Tomáš, Neborová Anna, Němcová Aneta, Pařil Jan, Petříčková Monika, Roseová Klára, Růžičková Marcela, Schlegerová Dana, Šimková Michaela, Štěpánková Marcela, Švorčíková Veronika, Trčková Dana, Trnková Lenka, Troníčková Gabriela, Urbanová Markéta, Valentová Miroslava, Venclová Martina, Venclová Simona, Vlčková Jitka, Zelenková Nataša

Školní rok 1985-1986     třída 4d - 79-02-5/26,28,63     třídní profesor Jan Žižka

Beranová Markéta, Březinová Jitka, Doležal Petr, Dostálová Lenka, Dušková Helena, Farská Kateřina, Fričová Lucie, Hájek Robert, Heybergerová Lenka, Horová Dana, Hromada Petr, Husník Libor, Klibáni Miroslav, Kloupar Pavel, Kurovcová Eva, Kurucz Daniel, Kvašová Hana, Lovicar Zdeněk, Marková Lucie, Martincová Petra, Matoušková Radka, Matúška Jan, Poslt Michal, Pražský Martin, Průcha Miloslav, Rauš Jan, Sedláčková Hana, Tomková Romana, Urban Zdeněk, Vaculín Ondřej, Veselá Jana, Vaňková Šárka, Viková Věra, Zach Petr, Ziková Hana

Školní rok 1986 - 1987     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1986-1987     třída 1a - 79-02-5/23,68     třídní profesorka Anna Veselá

Čabanová Martina, Dohnal Aleš, Dřínková Dominika, Fantiš Michal, Gerstlová Monika, Gucfová Dominika, Haberlová Magda, Hegr Karel, Hejzlarová Jana, Hessová Petra, Hlaváček Jan, Hlaváček Pavel, Holíková Bohuslava, Hrubcová Magdaléna, Chmel Josef, Kloudová Lucie, Kocandová Lucie, Kubálková Veronika, Kudlář Antonín, Kurková Hana, Lukšanová Eva, Mach Jiří, Melnyčok Jiří, Mlček Mikuláš, Murtingerová Jana, Pilařová Eliška, Plachý David, Rauchová Julie, Rott David, Smahel Petr, Sobolová Barbara, Svobodová Petra, Škrlík Martin, Šotkovský Karel, Vitásek Robert, Zíka David, Zykl Oldřich

Školní rok 1986-1987     třída 1b - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Ilona Vávrová

Brožová Martina, Bukáčková Ivana, Buřičová Helena, Cibulka Norbert, Dušková Martina, Dvořáková Dana, Hájková Ilona, Hofmannová Lucie, Holubovská Jitka, Hořák Martin, Hřebecký Miroslav, Hurt Jakub, Jeník Petr, Jiřina Marcel, Kamenická Jana, Kliment Lev, König Filip, Kopáčková Andrea, Kurka Jiří, Maršálková Jitka, Michálková Ivana, Novák Michal, Novák Pavel, Novotná Jana, Pelikánová Radka, Perglová Pavla, Potočníková Markéta, Prenghyová Andrea, Řiháčková Alice, Scarano Angelo, Šímová Irena, Schöttová Hana, Schustrová Daniela, Tlučhořová Daniela, Toušová Karolina, Uhlář Jindřich, Vlášek Richard

Školní rok 1986-1987     třída 1c - 79-02-5/26,71     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Bartošová Zuzana, Čapek Jan, Dzurisková Kateřina, Flekalová Helena, Hamanová Zdenka, Hlinková Martina, Jagielská Danuta, Kaiserová Martina, Kozáková Alžběta, Králová Lucie, Mazúchová Monika, Mejsnar Jiří, Mertová Michaela, Nováková Iva, Nusková Kateřina, Pajerová Kateřina, Panamá Arias Manro, Pechková Jana, Piskorová Andrea, Píšková Pavla, Profousová Zuzana, Růžičková Šárka, Střílková Eva, Škeříková Lucie, Švurek Pavel, Štalmach Pavel, Tajblová Kateřina, Trnková Jana, Urbanová Magdalena, Vaisová Olga, Vaňková Pavla, Wdoviak Longin, Zajícová Monika

Školní rok 1986-1987     třída 1d - 79-02-5/23,63     třídní profesorka Eva Pelikánová

Anton Petr, Bílek Zdeněk, Březina Martin, Černá Martina, Červinková Hana, Espinozová Denisa, Horáková Martina, Chlumská Miroslava, Chvála Jiří, Jírů Monika, Kadečková Eva, Kaufmanová Kateřina, Kindl Martin, Klapalová Tereza, Kovařík Tomáš, Kramárová Júlia, Lintymer Richard, Machačková Markéta, Matoušek Lubomír, Moringlová Silvie, Nosková Dana, Pokorný Pavel, Pollnerová Daniela, Poupě Lukáš, Prchalová Jitka, Splavcová Šárka, Strieborný Marek, Štěch Petr, Táborský Petr, Tarčincová Alice, Tůmová Natálie, Vaculín Šimon, Vavřinová Daniela, Vojtová Martina, Vorlíček Petr, Vráblík Tomáš

Školní rok 1986-1987     třída 2a - 79-02-5/23,26,68     třídní profesorka Alena Kosová

Anýžová Pavla, Azemová Martina, Černý Milan, Flek Kristián, Hošková Anna, Chalupecká Kateřina, Kalousová Anna, Kratochvílová Monika, Kvasnička Tomáš, Lacman Jiří, Langrová Michaela, Lhoták Jiří, Musilová Tereza, Nevřela Felix, Nováček Jan, Paleček Tomáš, Panamá José, Pařízková Dagmar, Petráček Karel, Pirk Jiří, Procházka Bohdan, Přádný Jiří, Pták Pavel, Režová Štěpánka, Roubíček Jan, Sejkorová Renata, Šmídová Martina, Tomášek Lukáš, Tomková Jana, Vaněček Miroslav, Vaněčková Bohumila, Vaněčková Monika

Školní rok 1986-1987     třída 2b - 79-02-5/23,26,68     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Balšánková Iva, Černá Hana, Čížek Josef, Eck Vladimír, Franek Jiří, Grospietschová Ivana, Hanzal Jan, Hoffmannová Jana, Holmanová Markéta, Hraník Ladislav, Hulák Jakub, Jamborová Magdaléna, Janáčková Olga, Jindra Jiří, Karásek Pavel, Kolařík Karel, Kostková Jitka, Koudelková Blanka, Král Marek, Kratochvílová Markéta, Křivská Gabriela, Kubištová Martina, Málek Daniel, Pivrncová Pavla, Rožková Magdaléna, Rus Martin, Skrčená Markéta, Strnadová Petra, Vágner Jiří, Žáček Jiří

Školní rok 1986-1987     třída 2c - 79-02-5/23,26,71,83     třídní profesorka Danuše Přerovská

Brachtlová Iva, Brychová Martina, Červinka Standa, Davídková Jitka, Fáberová Martina, Frantová Michaela, Hendrychová Jana, Hrdlička Milan, Jeřábková Olga, Korečková Lenka, Koukolík Zbyněk, Křivánková Kateřina, Kulhánek Petr, Lancingerová Gabriela, Maulcová Jaroslava, Němcová Sandra, Paleček Jan, Pavlíčková Edita, Pilous Daniel, Pokorný Miloslav, Příbrská Štěpánka, Rusová Zuzana, Součková Lucie, Straková Andrea, Stuchlá Kateřina, Šmíd Roman, Tuháček Alexander, Uchalová Anna, Válková Veronika, Váchová Stanislava, Véle Robert, Vogelová Lucie

Školní rok 1986-1987     třída 3a - 79-02-5     třídní profesorka Stanislava Boschková

Cidlina Jan, Fikr Lukáš, Formánek Tomáš, Fulín Jan, Hadincová Václava, Havelec Radovan, Hazdrová Hana, Hlavsová Silvie, Holá Jana, Horáček Aleš, Huleš Radovan, Jurman Alexander, Kovařovicová Šárka, Kupcová Martina, Lacmanová Ilona, Macek Tomáš, Meloun Tomáš, Pazderová Libuše, Pecháček Radim, Pirner David, Průšová Renáta, Přibilová Radka, Remencová Simona, Rybínová Hana, Rymešová Pavla, Řežábek Pavel, Slabá Jana, Sladká Marie, Stibůrková Darina, Šťastný Pavel, Šubrt Petr, Trankovský Alexandr, Vacková Věra, Vinická Daniela

Školní rok 1986-1987     třída 3b - 79-02-5     třídní profesorka Alena Slípková

Buriánová Eva, Cibulková Marta, Erbenová Karolina, Fajmonová Štěpánka, Hais Tomáš, Hájková Markéta, Holub Pavel, Chaloupková Jana, Jakovljevičová Světlana, Kadlecová Ilona, Kleinová Lucie, Kolařík Karel, Köhler Jan, Kolafová Marie, Kos Jakub, Kračman Antonín, Král Martin, Kronďák Petr, Kuliš Petr, Novotný Michal, Píchová Alena, Skálová Kateřina, Staněk Jiří, Svoboda Pavel, Szelezsan Attila, Šťastná Ivana, Štěrba Jindřich, Terš Filip, Tomanová Kateřina, Valenta Petr, Vaněk Tomáš, Vetýšková Jitka, Vohradníková Pavla

Školní rok 1986-1987     třída 3c - 79-02-5     třídní profesorka Lenka Jarešová

Bezděková Renata, Brabcová Miroslava, Burianová Dagmar, Červín Michal, Čvančarová Lenka, Doubětová Martina, Elmanová Gabriela, Fárová Lenka, Finková Kateřina, Havlová Jana, Holečková Lucie, Hraba Václav, Jandová Jana, Jonášová Dana, Kašparová Dita, Kohoutová Barbora, Kopáčková Marta, Kucharský Miroslav, Malínek Petr, Mejstříková Iva, Míčková Barbora, Novotná Jana, Odl Jaromír, Pártlová Kateřina, Pilař Tomáš, Procházka Roman, Ranchová Lucie, Říha Rostislav, Stoupová Barbora, Svobodová Klára, Šejnová Magdaléna, Šťourač Pavel, Vencl Vít, Větrovská Hana, Vodičková Hana

Školní rok 1986-1987     třída 4a - 79-02-5     třídní profesorka Ivana Pilousová

Bartošová Renata, Branžovská Magdalena, Halík Vladislav, Havrda Jan, Jebavý Zdeněk, Jiřička Jan, Kačer Viktor, Klecanová Miroslava, Kocáb Tomáš, Kracík Luděk, Kříž Ladislav, Křížová Lucie, Kučerová Marcela, Kušnerová Michaela, Kvasnička Jan, Lásková Dana, Majeríková Martina, Najmanová Jitka, Olišarová Šárka, Prokopová Jitka, Raiser Martin, Richter Michael, Skuček Petr, Skřivanová Daniela, Srbová Klára, Svátková Michaela, Svobodová Ester, Štědrý David, Štěpánová Martina, Trachta Lukáš, Turner Jiří, Vacková Martina, Vitoušová Martina, Vohryzka Petr, Vrška Michal, Vysloužilová Jana, Zahrádková Hana, Zlesáková Pavla

Školní rok 1986-1987     třída 4b - 79-02-5     třídní profesorka Olga Sedláčková

Bejšovec Richard, Bílek Pavel, Cibulková Jana, Červinka Jan, Dejmková Hana, Dratva Tomáš, Fišerová Klára, Fulínová Kateřina, Gasior Alan, Gregor Tomáš, Hais Tomáš, Hajič Tomáš, Haller David, Hejma Petr, Horký Petr, Hořejšová Helena, Hrubý Daniel, Hübner Roman, Cháňová Markéta, Chromcová Kateřina, Jašek Karel, Jech Petr, Jirmanová Jana, Kordinová Daniela, Kuchař Jan, Niklová Romana, Papírník Jakub, Peková Pavla, Pokorná Veronika, Reisch Václav, Smékalová Lenka, Szelezsán Attila, Šperlingová Hana, Žid Jan

Školní rok 1986-1987     třída 4c - 19-01-5/83 přírodovědná     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adamec David, Bartošová Romana, Bjalkovski Christo, Čermáková Alice, Grebeníčková Gabriela, Horová Renáta, Hrdličková Zuzana, Jiroušková Jana, Jírová Magdalena, Kopicová Kateřina, Korbová Alice, Kotová Martina, Kozelková Markéta, Kropáček Josef, Kukovičová Michaela, Lesseová Dana, Lierová Lucie, Lopatková Veronika, Martíncová Karolína, Michaličková Magdalena, Niederlová Kateřina, Nováková Marcela, Přerovská Pavla, Pšeničková Hana, Rittenauer Tomáš, Svobodová Markéta, Strouhalová Martina, Štorkánová Alexandra, Tichý František, Velíšek Martin, Vránová Michaela, Žebrová Petra

Školní rok 1987 - 1988     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1987-1988     třída 1a - 79-02-5/23,63     třídní profesorka Anna Černá

Boháčová Kateřina, Brixová Jana, Brůžková Markéta, Budík Filip, Černý Richard, Hejnal Tomáš, Holásková Pavla, Huclová Eva, Chrůma Michal, Jankovcová Petra, Jeřábková Alice, Jurášková Lenka, Kábrt Jiří, Kalivoda Jan, Kleinhampl Robert, Kopecký Petr, Krbec Tomáš, Krejčí David, Lauterkranzová Dana, Lhotáková Halka, Nevřelová Alena, Němec Dan, Píplová Vlasta, Pirk Tomáš, Plachý Jakub, Pražák Pavel, Roubínková Markéta, Římská Barbora, Strnad Michal, Šarová Taťána, Šedivá Martina, Šmakalová Milena, Šreinová Daniela, Štefanovič Andrej, Štorkánová Monika, Tošnar Jan, Vojtíšková Gabriela, Závadská Lenka

Školní rok 1987-1988     třída 1b - 79-02-5/68     třídní profesor Jan Žižka

Bartušková Jarmila, Bergerová Blanka, Böhmová Dana, Červený Petr, Eiglová Kateřina, Hamsa Jakub, Hlavnička Karel, Holovská Kateřina, Hrnčíř Tomáš, Jakubcová Darina, Jandová Jaroslava, Kolář Martin, Krištof Daniel, Krůta Vladimír, Křen Mikuláš, Kubínová Daniela, Kusák Jan, Loukota Dan, Lukešová Lucie, Marholdová Lenka, Marian Petr, Mejerová Marika, Pejsarová Hana, Riegel Daniel, Řeháková Sylva, Řezníčková Anna, Skalický Jakub, Svobodová Miriam, Šturma Ondřej, Šťastná Helena, Talichová Markéta, Třebický Viktor, Tuháčková Petra, Vitochová Markéta, Vondrová Zuzana, Zavíralová Kateřina, Žáček Daniel

Školní rok 1987-1988     třída 1c - 79-02-5/63,71     třídní profesorka Eva Hankusová

Andělová Simona, Barešová Alena, Boušková Tereza, Čiháková Anna, Dlasková Marina, Dostálová Lenka, Drábková Alice, Hamarčák Ľubodar, Jakl Jiří, Janovská Elena, Jeřábková Gabriela, Jičínská Veronika, Kadeřábková Jana, Kamišová Helena, Kokotek Jan, Kolovecká Jitka, Kořínková Lenka, Kovačovičová Rad., Kovářová Sylva, Krojová Iveta, Kuchařová Lucie, Lakomá Lucie, Laušmanová K., Maříková Jitka, Matějů Marie, Mathéová Iva, Obermannová Ter., Prošek Ladislav, Schams Jiří, Šlapetová Anna, Šmidtová Štěpán., Šťávová Hana, Švárová Michaela, Titzová Alice, Trösterová Zuzana, Závodná Lucie, Zdrubecký Michael

Školní rok 1987-1988     třída 1d - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Hana Jeřábková

Černý Vladimír, Čerychová Lucie, Doležal Karel, Durdil Aleš, Eibich Jan, Fraňková Markéta, Hojer Jiří, Hrabovský Milan, Jonáš Zdeněk, Justychová Barbora, Kadečka Robert, Kalač Radek, Kareš Matěj, Kohútek Petr, Kovář Jakub, Klégerová Jitka, Krejzová Darina, Krumphanzl Robert, Manová Kateřina, Maralíková Lenka, Marešová Markéta, Pajer Petr, Polák Milan Ferd., Poláková Renata, Scheinpflug Karel, Stiefelová Kristína, Straková Michaela, Srb Michal, Šrámková Daniela, Šťovíčková Martina, Tycová Silvie, Uhlířová Iva, Vejvoda Tomáš, Veselá Kateřina, Vodička Tomáš, Volek Libor, Volhejn Jan

Školní rok 1987-1988     třída 2a - 79-02-5/23,68     třídní profesorka Anna Veselá

Čabanová Martina, Dohnal Aleš, Dřínková Dominika, Fantiš Michal, Gerstlová Monika, Gucfová Dominika, Haberlová Magda, Hegr Karel, Hejzlarová Jana, Hessová Petra, Hlaváček Jan, Hlaváček Pavel, Holíková Bohuslava, Hrubcová Magdaléna, Chmel Josef, Kloudová Lucie, Kocandová Lucie, Koudelková Blanka, Kubálková Veronika, Kudlář Antonín, Kurková Hana, Lukšanová Eva, Mach Jiří, Melnyčok Jiří, Mlček Mikuláš, Murtingerová Jana, Pilařová Eliška, Plachý David, Rauchová Julie, Rott David, Sobolová Barbara, Svobodová Petra, Škrlík Martin, Šotkovský Karel, Vitásek Robert, Zíka David, Zykl Oldřich

Školní rok 1987-1988     třída 2b - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Ilona Sejkorová, Jarmila Kantová

Brožová Martina, Bukáčková Ivana, Cibulka Norbert, Dušková Martina, Dvořáková Dana, Hájková Ilona, Hofmannová Lucie, Holubovská Jitka, Hořák Martin, Hřebecký Miroslav, Hurt Jakub, Jeník Petr, Jiřina Marcel, Kamenická Jana, Kliment Lev, König Filip, Kopáčková Andrea, Kurka Jiří, Maršálková Jitka, Michálková Ivana, Novák Michal, Novák Pavel, Novotná Jana, Pelikánová Radka, Perglová Pavla, Potočníková Markéta, Prenghyová Andrea, Řiháčková Alice, Šímová Irena, Schöttová Hana, Schustrová Daniela, Tlučhořová Daniela, Toušová Karolina, Uhlář Jindřich, Vlášek Richard

Školní rok 1987-1988     třída 2c - 79-02-5/26,71     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Bartošová Zuzana, Čapek Jan, Dzurisková Kateřina, Flekalová Helena, Hamanová Zdenka, Hlinková Martina, Jagielská Danuta, Kaiserová Martina, Kozáková Alžběta, Králová Lucie, Mazúchová Monika, Mejsnar Jiří, Mertová Michaela, Nováková Iva, Nusková Kateřina, Pajerová Kateřina, Panamá Arias Manro, Pechková Jana, Piskorová Andrea, Píšková Pavla, Profousová Zuzana, Růžičková Šárka, Střílková Eva, Škeříková Lucie, Švurek Pavel, Štalmach Pavel, Tajblová Kateřina, Trnková Jana, Urbanová Magdalena, Urriola Ela, Vaisová Olga, Vaňková Pavla, Wdoviak Longin, Zajícová Monika

Školní rok 1987-1988     třída 2d - 79-02-5/23,63     třídní profesorka Eva Pelikánová

Anton Petr, Bílek Zdeněk, Březina Martin, Černá Martina, Červinková Hana, Espinozová Denisa, Horáková Martina, Chlumská Miroslava, Chvála Jiří, Jírů Monika, Kadečková Eva, Kaufmanová Kateřina, Kindl Martin, Klapalová Tereza, Kovařík Tomáš, Kramárová Júlia, Lintymer Richard, Machačková Markéta, Matoušek Lubomír, Minařík Jaromír, Moringlová Silvie, Nosková Dana, Pokorný Pavel, Pollnerová Daniela, Prchalová Jitka, Splavcová Šárka, Strieborný Marek, Štěch Petr, Táborský Petr, Tarčincová Alice, Tůmová Natálie, Vaculín Šimon, Vavřinová Daniela, Vojtová Martina, Vorlíček Petr, Vráblík Tomáš

Školní rok 1987-1988     třída 3a - 79-02-5/23,26,68     třídní profesorka Alena Kosová

Anýžová Pavla, Azemová Martina, Černý Milan, Flek Kristián, Hošková Anna, Chalupecká Kateřina, Kalousová Anna, Kratochvílová Monika, Kvasnička Tomáš, Lacman Jiří, Langrová Michaela, Lhoták Jiří, Musilová Tereza, Nevřela Felix, Nováček Jan, Paleček Tomáš, Pařízková Dagmar, Petráček Karel, Pirk Jiří, Procházka Bohdan, Přádný Jiří, Pták Pavel, Režová Štěpánka, Roubíček Jan, Sejkorová Renata, Šmídová Martina, Tomášek Lukáš, Tomková Jana, Vaněček Miroslav, Vaněčková Bohumila, Vaněčková Monika

Školní rok 1987-1988     třída 3b - 79-02-5/23,26,68     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Balšánková Iva, Černá Hana, Čížek Josef, Eck Vladimír, Franek Jiří, Grospietschová Ivana, Holmanová Markéta, Hraník Ladislav, Hulák Jakub, Jamborová Magdaléna, Janáčková Olga, Jindra Jiří, Karásek Pavel, Kostková Jitka, Král Marek, Kratochvílová Markéta, Křivská Gabriela, Kubištová Martina, Málek Daniel, Mayerová Klára, Pivrncová Pavla, Rožková Magdaléna, Rus Martin, Skrčená Markéta, Strnadová Petra, Vaňková Marie, Vágner Jiří, Žáček Jiří

Školní rok 1987-1988     třída 3c - 79-02-5/23,26,71,83     třídní profesorka Ivana Kašparová

Brachtlová Iva, Brychová Martina, Červinka Standa, Davídková Jitka, Fáberová Martina, Flek Kristián, Frantová Michaela, Hendrychová Jana, Hrdlička Milan, Jeřábková Olga, Korečková Lenka, Koukolík Zbyněk, Křivánková Kateřina, Kulhánek Petr, Lancingerová Gabriela, Maulcová Jaroslava, Němcová Sandra, Paleček Jan, Pavlíčková Edita, Pilous Daniel, Pokorný Miloslav, Příbrská Štěpánka, Rusová Zuzana, Součková Lucie, Straková Andrea, Stuchlá Kateřina, Šmíd Roman, Tuháček Alexander, Uchalová Anna, Válková Veronika, Váchová Stanislava, Véle Robert, Vogelová Lucie

Školní rok 1987-1988     třída 4a - 79-02-5     třídní profesorka Stanislava Boschková

Cidlina Jan, Fikr Lukáš, Formánek Tomáš, Fulín Jan, Hadincová Václava, Havelec Radovan, Hazdrová Hana, Hlavsová Silvie, Holá Jana, Horáček Aleš, Huleš Radovan, Jurman Alexander, Kovařovicová Šárka, Kupcová Martina, Lacmanová Ilona, Macek Tomáš, Meloun Tomáš, Pazderová Libuše, Pecháček Radim, Pirner David, Průšová Renáta, Přibilová Radka, Remencová Simona, Rybínová Hana, Rymešová Pavla, Řežábek Pavel, Slabá Jana, Sladká Marie, Stibůrková Darina, Šťastný Pavel, Šubrt Petr, Trankovský Alexandr, Vacková Věra, Vinická Daniela

Školní rok 1987-1988     třída 4b - 79-02-5     třídní profesorka Alena Slípková

Buriánová Eva, Cibulková Marta, Erbenová Karolina, Fajmonová Štěpánka, Hais Tomáš, Hájková Markéta, Holub Pavel, Chaloupková Jana, Jakovljevičová Světlana, Kadlecová Ilona, Kleinová Lucie, Kolařík Karel, Köhler Jan, Kolafová Marie, Kos Jakub, Kračman Antonín, Král Martin, Kronďák Petr, Kuliš Petr, Novotný Michal, Píchová Alena, Skálová Kateřina, Staněk Jiří, Svoboda Pavel, Szelezsan Attila, Šťastná Ivana, Štěrba Jindřich, Terš Filip, Tomanová Kateřina, Valenta Petr, Vaněk Tomáš, Vetýšková Jitka, Vohradníková Pavla

Školní rok 1987-1988     třída 4c - 79-02-5     třídní profesorka Lenka Jarešová

Bezděková Renata, Brabcová Miroslava, Burianová Dagmar, Červín Michal, Čvančarová Lenka, Doubětová Martina, Elmanová Gabriela, Fárová Lenka, Finková Kateřina, Havlová Jana, Holečková Lucie, Hraba Václav, Jandová Jana, Jonášová Dana, Kašparová Dita, Kohoutová Barbora, Kopáčková Marta, Kucharský Miroslav, Malínek Petr, Mejstříková Iva, Míčková Barbora, Novotná Jana, Odl Jaromír, Pártlová Kateřina, Pilař Tomáš, Procházka Roman, Ranchová Lucie, Říha Rostislav, Stoupová Barbora, Svobodová Klára, Šejnová Magdaléna, Šťourač Pavel, Vencl Vít, Větrovská Hana, Vodičková Hana

Školní rok 1988 - 1989     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1988-1989     třída 1a - 79-02-5/26,83     třídní profesorka Ivana Pilousová

Bašata Jan, Bejšovcová Lucie, Bencová Michaela, Cikhart Petr, Čechvala Martin, Dubinová Petra, Dvořák Eduard, Fojtík Vadim, Gajdoš Robert, Hejdučková Andrea, Hrdina Jiří, Janků Filip, Jirák Petr, Kadlčáková Lenka, Kalivodová Zuzana, Knotek Petr, Kopřivová Marie, Koudelová Petra, Kozáková Adéla, Králová Pavla, Křivánková Barbora, Kupcová Petra, Kváčová Lenka, Nejdl Ivo, Nigrin Daniel, Petráčková Radka, Plíva Roman, Růžičková Zuzana, Stulík David, Suchánek Jiří, Svašek Martin, Svobodová Hana, Škrna Pavel, Věžník Jan, Zapletal Petr, Zíková Magdaléna, Žďárecký Vojtěch

Školní rok 1988-1989     třída 1b - 79-02-5/63,26     třídní profesor Michal Plajner

Boháček Kryštof, Bydžovská Jana, Durdil Tomáš, Havrda Marek, Hons Jan, Houšková Jitka, Hrušková Jana, Hulec Petr, Jergl Jiří, Jindrová Marie, Klacián Martin, Kleník Pavel, Lauber Aleš, Loudová Eva, Lukášek Robert, Maršík Radek, Masař Daniel, Mešejdová Hana, Neumanová Kateřina, Patáková Jana, Přibil Ondřej, Slámová Romana, Smetana Aleš, Staňková Dana, Suchánek Aleš, Svěcený Petr, Šmíd Ondřej, Štěp Adam, Tomíčková Dorota, Třešková Petra, Turková Monika, Vicany František, Vyskočil Jan, Wagenknecht Jan, Zelinková Klára

Školní rok 1988-1989     třída 1c - 79-02-5/71,63     třídní profesorka Ditta Strnadová

Boučková Marcela, Dohnalová Petra, Dušek Martin, Dvořáková Kristýna, Egersdorfová Lucie, Filip Lubor, Götzová Eva, Hájková Klára, Horká Zuzana, Hudoma Tomáš, Chvojková Jana, Janáčková Jitka, Kochová Lucie, Koždoňová Eva, Kratochvílová Larna, Křížová Klára, Lacinová Magda, Lounová Lucie, Mannová Barbora, Mustafa Zaid, Muzikářová Renáta, Oliva Lukáš, Pávek Jan, Pavelková Stanislava, Pokorná Markéta, Špačková Dora, Tomášková Jitka, Veselá Monika, Vaňková Lucie, Zelená Petra, Zelený Lukáš, Žďárková Markéta, Žemličková Valérie

Školní rok 1988-1989     třída 1d - 79-02-5/23,71     třídní profesorka Jana Jedličková

Adamová Kristina, Ahmedová Ridina, Bártová Martina, Bucháček David, David Petr, Dubová Šárka, Faiglová Irena, Hajíčková Pavla, Hornová Martina, Hušner Jiří, Chobotová Petra, Jankot Roman, Jarolím Viktor, Kokošínská Martina, Košan Jan, Koubová Jana, Krákora Ondřej, Kubišta Petr, Lukeš Ondřej, Matochová Michaela, Navrátil Jiří, Nováková Eva, Novotný Petr, Pavlíková Adéla, Rogl Martin, Růžičková Gabriela, Ryjáčková Kamila, Schmidtová Olga, Stráník Miroslav, Tichý Jakub, Tobolář Jan, Urban Ondřej, Vávra Jan, Vlček Jiří, Wagenknecht Josef, Zeman Jan, Zítová Michaela

Školní rok 1988-1989     třída 2a - 79-02-5/23,63     třídní profesorka Anna Černá

Boháčová Kateřina, Brixová Jana, Brůžková Markéta, Budík Filip, Černý Richard, Espinozová Denisa, Hejnal Tomáš, Holásková Pavla, Huclová Eva, Chrůma Michal, Jankovcová Petra, Jeřábková Alice, Jurášková Lenka, Kábrt Jiří, Kalivoda Jan, Kopecký Petr, Krbec Tomáš, Krejčí David, Lauterkranzová Dana, Lhotáková Halka, Nevřelová Alena, Němec Dan, Píplová Vlasta, Pirk Tomáš, Plachý Jakub, Pražák Pavel, Roubínková Markéta, Římská Barbora, Strnad Michal, Šedivá Martina, Šmakalová Milena, Šreinová Daniela, Štefanovič Andrej, Štorkánová Monika, Tošnar Jan, Vojtíšková Gabriela, Závadská Lenka

Školní rok 1988-1989     třída 2b - 79-02-5/68     třídní profesor Jan Žižka

Bartušková Jarmila, Bergerová Blanka, Böhmová Dana, Červený Petr, Eiglová Kateřina, Hamsa Jakub, Hlavnička Karel, Holovská Kateřina, Hrnčíř Tomáš, Jakubcová Darina, Jandová Jaroslava, Kolář Martin, Krištof Daniel, Krůta Vladimír, Křen Mikuláš, Kubínová Daniela, Kusák Jan, Loukota Dan, Lukešová Lucie, Marholdová Lenka, Marian Petr, Mejerová Marika, Pejsarová Hana, Riegel Daniel, Řeháková Sylva, Řezníčková Anna, Skalický Jakub, Svobodová Miriam, Šturma Ondřej, Šťastná Helena, Talichová Markéta, Třebický Viktor, Tuháčková Petra, Vitochová Markéta, Vondrová Zuzana, Zavíralová Kateřina, Žáček Daniel

Školní rok 1988-1989     třída 2c - 79-02-5/63,71     třídní profesorka Eva Hankusová

Andělová Simona, Barešová Alena, Boušková Tereza, Čiháková Anna, Dostálová Lenka, Drábková Alice, Hamanová Zdenka, Hamarčák Ľubodar, Jakl Jiří, Janovská Elena, Jeřábková Gabriela, Jičínská Veronika, Kadeřábková Jana, Kamišová Helena, Kokotek Jan, Kolovecká Jitka, Kořínková Lenka, Kovačovičová Rad., Kovářová Sylva, Krojová Iveta, Kuchařová Lucie, Lakomá Lucie, Laušmanová K., Maříková Jitka, Matějů Marie, Mathéová Iva, Obermannová Ter., Prošek Ladislav, Schams Jiří, Šlapetová Anna, Šmidtová Štěpán., Šťávová Hana, Švárová Michaela, Titzová Alice, Trösterová Zuzana, Závodná Lucie, Zdrubecký Michael

Školní rok 1988-1989     třída 2d - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Hana Jeřábková

Černý Vladimír, Čerychová Lucie, Doležal Karel, Durdil Aleš, Eibich Jan, Fraňková Markéta, Hojer Jiří, Hrabovský Milan, Jonáš Zdeněk, Justychová Barbora, Kadečka Robert, Kalač Radek, Kareš Matěj, Kohútek Petr, Kovář Jakub, Klégerová Jitka, Krejzová Darina, Krumphanzl Robert, Manová Kateřina, Maralíková Lenka, Marešová Markéta, Pajer Petr, Polák Milan Ferd., Poláková Renata, Scheinpflug Karel, Stiefelová Kristína, Straková Michaela, Srb Michal, Šrámková Daniela, Šťovíčková Martina, Tycová Silvie, Uhlířová Iva, Vejvoda Tomáš, Veselá Kateřina, Vodička Tomáš, Volek Libor, Volhejn Jan

Školní rok 1988-1989     třída 3a - 79-02-5/23,68     třídní profesorka Anna Veselá

Čabanová Martina, Dohnal Aleš, Dřínková Dominika, Fantiš Michal, Gerstlová Monika, Gucfová Dominika, Haberlová Magda, Hegr Karel, Hejzlarová Jana, Hessová Petra, Hlaváček Jan, Hlaváček Pavel, Hrubcová Magdaléna, Chmel Josef, Kloudová Lucie, Kocandová Lucie, Koudelková Blanka, Kubálková Veronika, Kudlář Antonín, Kurková Hana, Lukšanová Eva, Mach Jiří, Melnyčok Jiří, Mlček Mikuláš, Murtingerová Jana, Pilařová Eliška, Plachý David, Rauchová Julie, Rott David, Sobolová Barbara, Svobodová Petra, Škrlík Martin, Šotkovský Karel, Vitásek Robert, Zíka David, Zykl Oldřich

Školní rok 1988-1989     třída 3b - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Jarmila Kantová, Ilona Sejkorová

Brožová Martina, Bukáčková Ivana, Cibulka Norbert, Dušková Martina, Dvořáková Dana, Hájková Ilona, Hofmannová Lucie, Holubovská Jitka, Hořák Martin, Hřebecký Miroslav, Hurt Jakub, Jeník Petr, Jiřina Marcel, Kamenická Jana, Kliment Lev, König Filip, Kopáčková Andrea, Křivánková Kateřina, Kurka Jiří, Maršálková Jitka, Michálková Ivana, Novák Michal, Novák Pavel, Novotná Jana, Pelikánová Radka, Perglová Pavla, Potočníková Markéta, Prenghyová Andrea, Řiháčková Alice, Šímová Irena, Schöttová Hana, Schustrová Daniela, Štachová Jitka, Tlučhořová Daniela, Toušová Karolina, Uhlář Jindřich, Vlášek Richard

Školní rok 1988-1989     třída 3c - 79-02-5/26,71     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Bartošová Zuzana, Čapek Jan, Dzurisková Kateřina, Flekalová Helena, Hlinková Martina, Jagielská Danuta, Kaiserová Martina, Kozáková Alžběta, Králová Lucie, Mazúchová Monika, Mejsnar Jiří, Mertová Michaela, Nováková Iva, Nusková Kateřina, Pajerová Kateřina, Panamá Arias Manro, Pavlíčková Edita, Pechková Jana, Piskorová Andrea, Píšková Pavla, Profousová Zuzana, Růžičková Šárka, Střílková Eva, Škeříková Lucie, Švurek Pavel, Štalmach Pavel, Tajblová Kateřina, Trnková Jana, Urbanová Magdalena, Urriola Ela, Vaisová Olga, Vaňková Pavla, Wdoviak Longin, Zajícová Monika

Školní rok 1988-1989     třída 3d - 79-02-5/23,63     třídní profesorka Eva Pelikánová

Anton Petr, Bílek Zdeněk, Březina Martin, Černá Martina, Červinková Hana, Horáková Martina, Chlumská Miroslava, Chvála Jiří, Jírů Monika, Kadečková Eva, Kaufmanová Kateřina, Kindl Martin, Klapalová Tereza, Kovařík Tomáš, Kramárová Júlia, Lintymer Richard, Machačková Markéta, Minařík Jaromír, Moringlová Silvie, Nosková Dana, Pokorný Pavel, Pollnerová Daniela, Prchalová Jitka, Splavcová Šárka, Strieborný Marek, Štěch Petr, Táborský Petr, Tarčincová Alice, Tůmová Natálie, Vaculín Šimon, Vavřinová Daniela, Víšek Petr, Vojtová Martina, Vorlíček Petr, Vráblík Tomáš

Školní rok 1988-1989     třída 4a - 79-02-5/23,26,68     třídní profesorka Alena Kosová

Anýžová Pavla, Azemová Martina, Černý Milan, Hošková Anna, Chalupecká Kateřina, Kalousová Anna, Kratochvílová Monika, Kvasnička Tomáš, Lacman Jiří, Langrová Michaela, Lhoták Jiří, Musilová Tereza, Nevřela Felix, Nováček Jan, Paleček Tomáš, Pařízková Dagmar, Petráček Karel, Pirk Jiří, Procházka Bohdan, Přádný Jiří, Pták Pavel, Režová Štěpánka, Roubíček Jan, Sejkorová Renata, Šmídová Martina, Tomášek Lukáš, Tomková Jana, Vaněček Miroslav, Vaněčková Bohumila, Vaněčková Monika

Školní rok 1988-1989     třída 4b - 79-02-5/23,26,68     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Balšánková Iva, Černá Hana, Čížek Josef, Eck Vladimír, Franek Jiří, Grospietschová Ivana, Holmanová Markéta, Hraník Ladislav, Hulák Jakub, Jamborová Magdaléna, Janáčková Olga, Jindra Jiří, Karásek Pavel, Kostková Jitka, Král Marek, Kratochvílová Markéta, Křivská Gabriela, Kubištová Martina, Málek Daniel, Mayerová Klára, Pivrncová Pavla, Rožková Magdaléna, Rus Martin, Skrčená Markéta, Strnadová Petra, Vágner Jiří, Žáček Jiří

Školní rok 1988-1989     třída 4c - 79-02-5/23,26,71,83     třídní profesorka Ivana Kašparová

Brachtlová Iva, Brychová Martina, Červinka Standa, Davídková Jitka, Fáberová Martina, Flek Kristián, Frantová Michaela, Hendrychová Jana, Hrdlička Milan, Jeřábková Olga, Korečková Lenka, Koukolík Zbyněk, Kulhánek Petr, Lancingerová Gabriela, Maulcová Jaroslava, Němcová Sandra, Paleček Jan, Pilous Daniel, Pokorný Miloslav, Příbrská Štěpánka, Rusová Zuzana, Součková Lucie, Straková Andrea, Stuchlá Kateřina, Šmíd Roman, Tuháček Alexander, Uchalová Anna, Válková Veronika, Váchová Stanislava, Vogelová Lucie

Školní rok 1989 - 1990     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1989-1990     třída 1a - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Alena Kosová

Antonínová Lucie, Benda Lukáš, Brejcha Jan, Dušek David, Dušek Martin, Havlová Jana, Honomichlová Klára, Kleinová Anna, Klikarová Patrizia, Krulišová Martina, Kublová Lucie, Kusák Ivan, Langrová Kateřina, Marková Alžběta, Medřický Jiří, Michalík Luděk, Nezbeda Jiří, Nováková Jana, Nováková Šárka, Pancl Jan, Pešek Vladimír, Pokorná Jana, Poláchová Veronika, Povolný Jaroslav, Procházka Miroslav, Rezková Magdaléna, Sussmannová Veronika, Svádová Klára, Špičková Klára, Štulz Jan, Štyvová Alžběta, Urriola Catherine, Zajícová Lucie, Zengerová Alena, Žák Miroslav, Železný Jiří

Školní rok 1989-1990     třída 1b - 79-02-5/63     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Adamec Tomáš, Berendová Alexandra, Boháček Jan, Brychtová Jitka, Doležal Pavel, Farská Eva, Choc Karel, Jakimič Daniel, Jakimič Vlastimil, Jedličková Lenka, Kahuda Jan, Kellerová Karolína, Klecanová Markéta, Laburdová Hana, Linková Barbora, Moravec Petr, Opava Zdeněk, Peroutek Kryštof, Pilin Michal, Příhoda Pavel, Radechovská Dita, Řežábková Jana, Sajtlová Ivana, Silovská Jitka, Smetanová Jana, Sovadinová Alena, Stachová Eva, Šedinová Jitka, Šefl Milan, Škorpil Jakub, Štochl Jan, Švecová Jana, Vokrouhlík Vít, Vostárková Jitka, Zubková Ivana, Živná Zuzana

Školní rok 1989-1990     třída 1c - 79-02-5/71     třídní profesorka Alena Petrtýlová

Balcarová Johana, Bařina Tomáš, Bavšenkov Michal, Beková Martina, Beránek Martin, Bidrmanová Petra, Březnický Michal, Čejková Anna, Erbenová Zuzana, Flídrová Maria, Hermann Tomáš, Horzinková Klára, Jeníková Tereza, Jičínská Kamila, Jiříčková Iva, Jurášková Vendula, Kavánová Lucie, Knoppová Eva, Kodetová Markéta, Kováčová Andrea, Kovář Michal, Kováříková Tereza, Kubizňáková Alice, Kvapilová Kateřina, Melechovská Michaela, Priglová Markéta, Reksoprodjo Petr, Rosický Jan, Řehák Daniel, Sekujová Leona, Suchý Petr, Svobodová Kateřina, Svobodová Šárka, Šlapeta Jan, Šourek Petr, Tůma Milan, Vilímová Simona, Vyoral Michal

Školní rok 1989-1990     třída 1d - 79-02-5/63,23     třídní profesorka Martina Bezděčná

Bernášek Michal, Bloch Gerhard, Černý Petr, Dědek Lukáš, Doležalová Kateřina, Dušek Martin, Golda Jiří, Havlová Renata, Hazdra Michal, Hejnová Martina, Horáčková Irena, Horáková Lenka, Hýbl Lukáš, Chválová Jana, Janda Jakub, Jarkovský Vladimír, Jírů Jan, Kobylák Jiří, Krákorová Eva, Kumičáková Michaela, Mikulenková Jana, Mustafa Zaid, Pospíšil Tomáš, Prenghyová Denisa, Procházka Martin, Průšová Zuzana, Semorád Jan, Slánská Gabriela, Stránský Jakub, Svatoš Jiří, Šárová Radka, Štáfová Veronika, Šulcová Eva, Švecová Klára, Vejvodová Lucie, Visokajová Vladimíra

Školní rok 1989-1990     třída 1e - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adolt Jiří, Bardová Tereza, Brabenec Martin, Bukáčková Michaela, Celá Lenka, Cidlina Tomáš, Dufková Olga, Dvořáková Veronika, Fára Lukáš, Fenclová Markéta, Fischerová Dana, Gebhart Petr, Hálek Jan, Halíková Kamila, Halíková Lada, Hejcman Jan, Hradcová Martina, Kalina Petr, Karenová Marta, Knitl Michal, Košťálová Karolina, Král Radim, Krejcar Daniel, Krobová Tereza, Krýslová Petra, Kubánková Jana, Kubát Tomáš, Kučerová Hana, Levá Vlasta, Lukeš Štěpán, Němečková Lucie, Nožička Josef, Říhová Andrea, Šimsová Markéta, Toncarová Jana, Žídková Markéta

Školní rok 1989-1990     třída 2a - 79-02-5/26,83     třídní profesorka Ivana Pilousová

Bašata Jan, Bejšovcová Lucie, Bencová Michaela, Cikhart Petr, Čechvala Martin, Dubinová Petra, Dvořák Eduard, Fojtík Vadim, Gajdoš Robert, Hejdučková Andrea, Hrdina Jiří, Janků Filip, Jirák Petr, Kadlčáková Lenka, Kalivodová Zuzana, Knotek Petr, Kopřivová Marie, Koudelová Petra, Kozáková Adéla, Králová Pavla, Křivánková Barbora, Kupcová Petra, Kváčová Lenka, Nejdl Ivo, Nigrin Daniel, Petráčková Radka, Plíva Roman, Růžičková Zuzana, Stulík David, Suchánek Jiří, Svašek Martin, Svobodová Hana, Škrna Pavel, Věžník Jan, Zapletal Petr, Zíková Magdaléna, Žďárecký Vojtěch

Školní rok 1989-1990     třída 2b - 79-02-5/63,26     třídní profesor Michal Plajner

Boháček Kryštof, Bydžovská Jana, Durdil Tomáš, Havrda Marek, Hons Jan, Houšková Jitka, Hrušková Jana, Hulec Petr, Jergl Jiří, Jindrová Marie, Klacián Martin, Kleník Pavel, Lauber Aleš, Loudová Eva, Lukášek Robert, Maršík Radek, Masař Daniel, Mešejdová Hana, Neumanová Kateřina, Otásková Martina, Patáková Jana, Přibil Ondřej, Slámová Romana, Smetana Aleš, Staňková Dana, Suchánek Aleš, Svěcený Petr, Šmíd Ondřej, Štěp Adam, Tomíčková Dorota, Třešková Petra, Turková Monika, Vicany František, Vyskočil Jan, Wagenknecht Jan, Zelinková Klára

Školní rok 1989-1990     třída 2c - 79-02-5/71,63     třídní profesor Bohuslav Zezula

Boučková Marcela, Dohnalová Petra, Dušek Martin, Dvořáková Kristýna, Egersdorfová Lucie, Filip Lubor, Götzová Eva, Hájková Klára, Horká Zuzana, Hudoma Tomáš, Chvojková Jana, Janáčková Jitka, Kochová Lucie, Koždoňová Eva, Kratochvílová Larna, Křížová Klára, Lacinová Magda, Lounová Lucie, Mannová Barbora, Muzikářová Renáta, Oliva Lukáš, Pávek Jan, Pavelková Stanislava, Pokorná Markéta, Špačková Dora, Tomášková Jitka, Veselá Monika, Vaňková Lucie, Zelená Petra, Zelený Lukáš, Žďárková Markéta, Žemličková Valérie

Školní rok 1989-1990     třída 2d - 79-02-5/23,71     třídní profesorka Jana Jedličková

Adamová Kristina, Ahmedová Ridina, Bártová Martina, Bucháček David, David Petr, Dubová Šárka, Faiglová Irena, Hajíčková Pavla, Hornová Martina, Hušner Jiří, Chobotová Petra, Jankot Roman, Jarolím Viktor, Kokošínská Martina, Košan Jan, Koubová Jana, Krákora Ondřej, Kubišta Petr, Lukeš Ondřej, Matochová Michaela, Navrátil Jiří, Nováková Eva, Novotný Petr, Pavlíková Adéla, Rogl Martin, Růžičková Gabriela, Ryjáčková Kamila, Schmidtová Olga, Stráník Miroslav, Tichý Jakub, Tobolář Jan, Urban Ondřej, Vávra Jan, Vlček Jiří, Wagenknecht Josef, Zeman Jan, Zítová Michaela

Školní rok 1989-1990     třída 3a - 79-02-5/23,63     třídní profesorka Anna Černá

Brixová Jana, Brůžková Markéta, Budík Filip, Černý Richard, Espinozová Denisa, Hejnal Tomáš, Holásková Pavla, Huclová Eva, Chrůma Michal, Jankovcová Petra, Jeřábková Alice, Jurášková Lenka, Kábrt Jiří, Kalivoda Jan, Kopecký Petr, Krbec Tomáš, Krejčí David, Lauterkranzová Dana, Lhotáková Halka, Nevřelová Alena, Němec Dan, Píplová Vlasta, Pirk Tomáš, Plachý Jakub, Pražák Pavel, Roubínková Markéta, Římská Barbora, Strieborný Marek, Strnad Michal, Šedivá Martina, Šmakalová Milena, Šreinová Daniela, Štefanovič Andrej, Štorkánová Monika, Tošnar Jan, Vojtíšková Gabriela, Závadská Lenka

Školní rok 1989-1990     třída 3b - 79-02-5/68     třídní profesor Jan Žižka

Bartušková Jarmila, Bergerová Blanka, Böhmová Dana, Červený Petr, Daňková Markéta, Eiglová Kateřina, Hlavnička Karel, Holovská Kateřina, Hrnčíř Tomáš, Jakubcová Darina, Jandová Jaroslava, Kolář Martin, Krištof Daniel, Krůta Vladimír, Křen Mikuláš, Kubínová Daniela, Kusák Jan, Loukota Dan, Lukešová Lucie, Marholdová Lenka, Marian Petr, Mejerová Marika, Moringlová Silvie, Pejsarová Hana, Riegel Daniel, Řeháková Sylva, Řezníčková Anna, Skalický Jakub, Svobodová Miriam, Šturma Ondřej, Šťastná Helena, Talichová Markéta, Třebický Viktor, Tuháčková Petra, Vitochová Markéta, Vondrová Zuzana, Zavíralová Kateřina, Žáček Daniel

Školní rok 1989-1990     třída 3c - 79-02-5/63,71     třídní profesorka Eva Hankusová

Andělová Simona, Barešová Alena, Boušková Tereza, Čiháková Anna, Dostálová Lenka, Drábková Alice, Hamanová Zdenka, Hamarčák Ľubodar, Jakl Jiří, Janovská Elena, Jeřábková Gabriela, Jičínská Veronika, Kadeřábková Jana, Kamišová Helena, Kokotek Jan, Kolovecká Jitka, Kořínková Lenka, Kovačovičová Rad., Kovářová Sylva, Krojová Iveta, Kuchařová Lucie, Lakomá Lucie, Laušmanová K., Maříková Jitka, Matějů Marie, Mathéová Iva, Obermannová Ter., Prošek Ladislav, Schams Jiří, Šlapetová Anna, Šmidtová Štěpán., Šťávová Hana, Švárová Michaela, Titzová Alice, Trösterová Zuzana, Závodná Lucie, Zdrubecký Michael

Školní rok 1989-1990     třída 3d - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Hana Jeřábková

Černý Vladimír, Čerychová Lucie, Doležal Karel, Durdil Aleš, Eibich Jan, Fraňková Markéta, Hojer Jiří, Holubovská Jitka, Hrabovský Milan, Jonáš Zdeněk, Justychová Barbora, Kadečka Robert, Kalač Radek, Kareš Matěj, Kohútek Petr, Kovář Jakub, Klégerová Jitka, Krejzová Darina, Krumphanzl Robert, Manová Kateřina, Maralíková Lenka, Marešová Markéta, Pajer Petr, Polák Milan Ferd., Poláková Renata, Scheinpflug Karel, Stiefelová Kristína, Straková Michaela, Srb Michal, Šrámková Daniela, Šťovíčková Martina, Tycová Silvie, Uhlířová Iva, Vejvoda Tomáš, Veselá Kateřina, Vodička Tomáš, Volek Libor, Volhejn Jan

Školní rok 1989-1990     třída 4a - 79-02-5/23,68     třídní profesorka Anna Veselá

Čabanová Martina, Dohnal Aleš, Dřínková Dominika, Fantiš Michal, Gerstlová Monika, Gucfová Dominika, Haberlová Magda, Hegr Karel, Hejzlarová Jana, Hessová Petra, Hlaváček Jan, Hlaváček Pavel, Hrubcová Magdaléna, Chmel Josef, Kloudová Lucie, Kocandová Lucie, Kubálková Veronika, Kudlář Antonín, Kurková Hana, Lukšanová Eva, Mach Jiří, Melnyčok Jiří, Mlček Mikuláš, Murtingerová Jana, Pilařová Eliška, Plachý David, Rauchová Julie, Rott David, Sobolová Barbara, Svobodová Petra, Škrlík Martin, Šotkovský Karel, Vitásek Robert, Zíka David

Školní rok 1989-1990     třída 4b - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Ilona Sejkorová

Brožová Martina, Bukáčková Ivana, Cibulka Norbert, Dušková Martina, Dvořáková Dana, Hájková Ilona, Hofmannová Lucie, Hořák Martin, Hřebecký Miroslav, Hurt Jakub, Jeník Petr, Jiřina Marcel, Kamenická Jana, Kliment Lev, König Filip, Kopáčková Andrea, Kurka Jiří, Maršálková Jitka, Michálková Ivana, Novák Michal, Novák Pavel, Novotná Jana, Pelikánová Radka, Perglová Pavla, Potočníková Markéta, Prenghyová Andrea, Řiháčková Alice, Šímová Irena, Schöttová Hana, Schustrová Daniela, Štachová Jitka, Tlučhořová Daniela, Toušová Karolina, Uhlář Jindřich, Vlášek Richard

Školní rok 1989-1990     třída 4c - 79-02-5/26,71     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Bartošová Zuzana, Čapek Jan, Dzurisková Kateřina, Flekalová Helena, Hlinková Martina, Jagielská Danuta, Kaiserová Martina, Kozáková Alžběta, Králová Lucie, Mazúchová Monika, Mejsnar Jiří, Mertová Michaela, Nováková Iva, Nusková Kateřina, Pajerová Kateřina, Panamá Arias Manro, Pavlíčková Edita, Pechková Jana, Piskorová Andrea, Píšková Pavla, Profousová Zuzana, Růžičková Šárka, Střílková Eva, Škeříková Lucie, Švurek Pavel, Štalmach Pavel, Tajblová Kateřina, Trnková Jana, Urbanová Magdalena, Urriola Ela, Vaisová Olga, Vaňková Pavla, Wdoviak Longin, Zajícová Monika

Školní rok 1989-1990     třída 4d - 79-02-5/23,63     třídní profesorka Eva Pelikánová

Anton Petr, Bílek Zdeněk, Březina Martin, Černá Martina, Červinková Hana, Horáková Martina, Chlumská Miroslava, Chvála Jiří, Jírů Monika, Kadečková Eva, Kaufmanová Kateřina, Kindl Martin, Klapalová Tereza, Kovařík Tomáš, Kramárová Júlia, Lintymer Richard, Machačková Markéta, Nosková Dana, Pokorný Pavel, Pollnerová Daniela, Prchalová Jitka, Splavcová Šárka, Štěch Petr, Táborský Petr, Tarčincová Alice, Tůmová Natálie, Vaculín Šimon, Vavřinová Daniela, Víšek Petr, Vojtová Martina, Vráblík Tomáš

Školní rok 1990 - 1991     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1990-1991     třída 1a - přírodovědná, 7904500     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Běhalová Martina, Brejcha Jan, Cenkr Vladislav, Cukrová Milena, Černá Hana, Grüner Filip, Haidaš Roman, Hejnal Radek, Hloušková Barbora, Hocke Erik, Holá Michaela, Hnátek Tomáš, Klimešová Eva, Kohoutová Šárka, Kopřiva Karel, Kovář Marek, Krejčí Lukáš, Kutil Stanislav, Medelská Eva, Miškovský Luboš, Müller Daniel, Nováková Dana, Peřinová Eva, Podstatová Zuzana, Příhodová Michaela, Rajdlová Marie, Říha Jan, Satran Alexandr, Segerová Kristýna, Schmidt Irene, Sluka Lukáš, Syrovátková Andrea, Šimek Jakub, Švestka Pavel, Tovarová Lenka, Veselý Jiří, Vopelák Petr, Votoček Robert, Žídek David

Školní rok 1990-1991     třída 1b - všeobecná, 7905500     třídní profesorka Eva Pelikánová

Beránek David, Birová Markéta, Bryndová Hana, Daňhelková Jana, Dvořák Michal, Hájková Veronika, Hamáčková Marcela, Hessová Alice, Hogen Tomáš, Jansík Viktor, Jirgl Tomáš, Jurmanová Jana, Kholl Jan, Kocián Jiří, Kolínková Markéta, Konečná Zuzana, Kurka Jan, Lintymer Radek, Lukeš David, Málková Iveta, Martanová Ivana, Matiášová Kristina, Matysová Gabriela, Meisnerová Petra, Měšťánková Michaela, Moravec Petr, Myslivečková Lenka, Nikolai Tomáš, Otevřelová Petra, Pálek Tomáš, Petráková Hana, Pflegerová Mariana, Řezáčová Růžena, Sigmund Tomáš, Smolková Jana, Škoch Štěpán, Trnková Markéta, Ulrichová Lenka, Zajícová Kateřina

Školní rok 1990-1991     třída 1c - všeobecná, výtvarná, 7905500     třídní profesorka Dobromila Janáčová

Bláhová Olga, Brčáková Andrea, Brennerová Diana, Holub Viktor, Horáková Barbora, Chrudimská Alena, Janoušková Jana, Jenčíková Monika, Kamenický Ondřej, Kloučková Marcela, Konůpková Saša, Krofta Michal, Lejčková Eva, Nepovímová Zuzana, Pechová Kateřina, Pöschlová Blanka, Půhoný Ondřej, Riedlbauchová Lucie, Říčan Martin, Sigmundová Adéla, Svobodová Zdeňka, Syrová Eva, Šebestová Klára, Širmer Michal, Šrámková Ráchel, Tajzichová Dita, Topinka František, Trešlová Markéta, Vedralová Denisa, Walter Filip, Zabloudilová Klára, Zemanová Štěpánka

Školní rok 1990-1991     třída 1d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Alena Slípková

Altová Gabriela, Andělová Jana, Čechurová Martina, Černá Martina, Červenková Zdeňka, Čungová Zuzana, Grošpicová Silvie, Hanušová Kateřina, Hejdová Vendula, Hladká Andrea, Holasová Kateřina, Houšková Markéta, Chocová Jitka, Jelínek Tomáš, Kořínková Kateřina, Marian Martin, Matějka Jan, Niče Jakub, Nowaková Lenka, Piková Jana, Poberová Jesika, Pospíšilová Eva, Pytlík Jaroslav, Skripnik Ondřej, Slunečko Petr, Šmídová Dagmar, Špačková Michaela, Štefánková Tereza, Täubel Jan, Toiflová Eva, Veselá Jaroslava, Vodička Viktor, Vraná Zuzana, Weberová Jana, Wilhelmová Barbora, Zoubek Hynek

Školní rok 1990-1991     třída 2a - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Alena Kosová

Antonínová Lucie, Benda Lukáš, Dušek David, Dušek Martin, Havlová Jana, Honomichlová Klára, Kleinová Anna, Klikarová Patrizia, Krulišová Martina, Kublová Lucie, Kusák Ivan, Langrová Kateřina, Marková Alžběta, Medřický Jiří, Michalík Luděk, Nezbeda Jiří, Nováková Jana, Nováková Šárka, Pancl Jan, Pešek Vladimír, Pokorná Jana, Poláchová Veronika, Povolný Jaroslav, Procházka Miroslav, Rezková Magdaléna, Sussmannová Veronika, Svádová Klára, Špičková Klára, Štulz Jan, Štyvová Alžběta, Zajícová Lucie, Zengerová Alena, Žák Miroslav, Železný Jiří

Školní rok 1990-1991     třída 2b - 79-02-5/63     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Adamec Tomáš, Berendová Alexandra, Boháček Jan, Brychtová Jitka, Doležal Pavel, Farská Eva, Choc Karel, Jakimič Daniel, Jakimič Vlastimil, Jedličková Lenka, Kahuda Jan, Kellerová Karolína, Klecanová Markéta, Kopčik Alexander, Laburdová Hana, Opava Zdeněk, Peroutek Kryštof, Pilin Michal, Příhoda Pavel, Radechovská Dita, Řežábková Jana, Sajtlová Ivana, Silovská Jitka, Smetanová Jana, Sovadinová Alena, Stachová Eva, Šedinová Jitka, Šefl Milan, Škorpil Jakub, Štochl Jan, Švecová Jana, Vokrouhlík Vít, Vostárková Jitka, Zubková Ivana, Živná Zuzana

Školní rok 1990-1991     třída 2c - 79-02-5/71     třídní profesorka Alena Petrtýlová

Balcarová Johana, Bařina Tomáš, Bavšenkov Michal, Beková Martina, Beránek Martin, Bidrmanová Petra, Březnický Michal, Čejková Anna, Erbenová Zuzana, Flídrová Maria, Hermann Tomáš, Horzinková Klára, Jeníková Tereza, Jičínská Kamila, Jiříčková Iva, Jurášková Vendula, Kavánová Lucie, Knoppová Eva, Kodetová Markéta, Kováčová Andrea, Kovář Michal, Kováříková Tereza, Křížová Klára, Kubizňáková Alice, Kvapilová Kateřina, Melechovská Michaela, Priglová Markéta, Reksoprodjo Petr, Rosický Jan, Řehák Daniel, Sekujová Leona, Suchý Petr, Svobodová Kateřina, Svobodová Šárka, Šlapeta Jan, Šourek Petr, Tůma Milan, Vilímová Simona, Vyoral Michal

Školní rok 1990-1991     třída 2d - 79-02-5/63,23     třídní profesorka Martina Bezděčná

Bernášek Michal, Bloch Gerhard, Černý Petr, Dědek Lukáš, Doležalová Kateřina, Dušek Martin, Golda Jiří, Havlová Renata, Hazdra Michal, Hejnová Martina, Horáčková Irena, Horáková Lenka, Hýbl Lukáš, Chválová Jana, Janda Jakub, Jarkovský Vladimír, Jírů Jan, Kobylák Jiří, Krákorová Eva, Kumičáková Michaela, Mikulenková Jana, Mustafa Zaid, Pospíšil Tomáš, Prenghyová Denisa, Procházka Martin, Průšová Zuzana, Semorád Jan, Slánská Gabriela, Stránský Jakub, Svatoš Jiří, Šárová Radka, Štáfová Veronika, Šulcová Eva, Švecová Klára, Vejvodová Lucie, Visokajová Vladimíra

Školní rok 1990-1991     třída 2e - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adolt Jiří, Bardová Tereza, Brabenec Martin, Bukáčková Michaela, Celá Lenka, Cidlina Tomáš, Dufková Olga, Dvořáková Veronika, Fára Lukáš, Fenclová Markéta, Fischerová Dana, Gebhart Petr, Hálek Jan, Halíková Kamila, Halíková Lada, Hejcman Jan, Hradcová Martina, Kalina Petr, Knitl Michal, Košťálová Karolina, Král Radim, Krejcar Daniel, Krobová Tereza, Kubánková Jana, Kubát Tomáš, Kučerová Hana, Levá Vlasta, Lukeš Štěpán, Němečková Lucie, Nožička Josef, Říhová Andrea, Šimsová Markéta, Toncarová Jana, Žídková Markéta

Školní rok 1990-1991     třída 3a - 79-02-5/26,83     třídní profesor Jiří Macela

Bašata Jan, Bejšovcová Lucie, Bencová Michaela, Cikhart Petr, Čechvala Martin, Dubinová Petra, Dvořák Eduard, Fojtík Vadim, Gajdoš Robert, Hejdučková Andrea, Hrdina Jiří, Janků Filip, Jirák Petr, Kadlčáková Lenka, Kalivodová Zuzana, Knotek Petr, Kopřivová Marie, Koudelová Petra, Kozáková Adéla, Králová Pavla, Křivánková Barbora, Kupcová Petra, Kváčová Lenka, Nejdl Ivo, Nigrin Daniel, Petráčková Radka, Plíva Roman, Růžičková Zuzana, Stulík David, Suchánek Jiří, Svašek Martin, Svobodová Hana, Šrámková Daniela, Věžník Jan, Zapletal Petr, Zíková Magdaléna, Žďárecký Vojtěch

Školní rok 1990-1991     třída 3b - 79-02-5/63,26     třídní profesor Michal Plajner

Boháček Kryštof, Bydžovská Jana, Durdil Tomáš, Havrda Marek, Hons Jan, Houšková Jitka, Hrušková Jana, Hulec Petr, Jergl Jiří, Jindrová Marie, Klacián Martin, Kleník Pavel, Krejzová Darina, Lauber Aleš, Loudová Eva, Lukášek Robert, Maršík Radek, Masař Daniel, Mešejdová Hana, Neumanová Kateřina, Otásková Martina, Patáková Jana, Přibil Ondřej, Slámová Romana, Smetana Aleš, Staňková Dana, Suchánek Aleš, Svěcený Petr, Šmíd Ondřej, Štěp Adam, Tomíčková Dorota, Třešková Petra, Turková Monika, Vicany František, Vyskočil Jan, Wagenknecht Jan, Zelinková Klára

Školní rok 1990-1991     třída 3c - 79-02-5/71,63     třídní profesor Bohuslav Zezula

Boučková Marcela, Dohnalová Petra, Dušek Martin, Dvořáková Kristýna, Egersdorfová Lucie, Filip Lubor, Götzová Eva, Hájková Klára, Hlůšková Kamila, Horká Zuzana, Hudoma Tomáš, Chvojková Jana, Janáčková Jitka, Kochová Lucie, Koždoňová Eva, Kratochvílová Larna, Lacinová Magda, Lounová Lucie, Mannová Barbora, Muzikářová Renáta, Oliva Lukáš, Pávek Jan, Pavelková Stanislava, Pokorná Markéta, Špačková Dora, Tomášková Jitka, Veselá Monika, Vaňková Lucie, Zelená Petra, Zelený Lukáš, Žďárková Markéta, Žemličková Valérie

Školní rok 1990-1991     třída 3d - 79-02-5/23,71     třídní profesorka Jana Jedličková

Adamová Kristina, Ahmedová Ridina, Bártová Martina, Bucháček David, David Petr, Dubová Šárka, Faiglová Irena, Hajíčková Pavla, Hornová Martina, Hušner Jiří, Chobotová Petra, Jankot Roman, Jarolím Viktor, Jonáš Zdeněk, Kokošínská Martina, Košan Jan, Koubová Jana, Krákora Ondřej, Kubišta Petr, Lukeš Ondřej, Matochová Michaela, Navrátil Jiří, Nováková Eva, Novotný Petr, Pavlíková Adéla, Rogl Martin, Růžičková Gabriela, Ryjáčková Kamila, Schmidtová Olga, Stráník Miroslav, Tichý Jakub, Tobolář Jan, Urban Ondřej, Vávra Jan, Vlček Jiří, Wagenknecht Josef, Zeman Jan, Zítová Michaela

Školní rok 1990-1991     třída 4a - 79-02-5/23,63     třídní profesorka Anna Černá

Brixová Jana, Budík Filip, Černý Richard, Espinozová Denisa, Hejnal Tomáš, Holásková Pavla, Huclová Eva, Chrůma Michal, Jankovcová Petra, Jeřábková Alice, Jurášková Lenka, Kábrt Jiří, Kalivoda Jan, Knížková Jana, Kopecký Petr, Krbec Tomáš, Krejčí David, Lauterkranzová Dana, Lhotáková Halka, Nevřelová Alena, Němec Dan, Píplová Vlasta, Plachý Jakub, Pražák Pavel, Roubínková Markéta, Římská Barbora, Strnad Michal, Šedivá Martina, Šmakalová Milena, Šreinová Daniela, Štefanovič Andrej, Tošnar Jan, Vojtíšková Gabriela, Vorlíček Petr, Závadská Lenka

Školní rok 1990-1991     třída 4b - 79-02-5/68     třídní profesor Jan Žižka

Bartušková Jarmila, Bergerová Blanka, Böhmová Dana, Červený Petr, Daňková Markéta, Eiglová Kateřina, Hlavnička Karel, Holovská Kateřina, Hrnčíř Tomáš, Jakubcová Darina, Jandová Jaroslava, Kolář Martin, Krištof Daniel, Krůta Vladimír, Křen Mikuláš, Kubínová Daniela, Kusák Jan, Loukota Dan, Lukešová Lucie, Marholdová Lenka, Marian Petr, Mejerová Marika, Moringlová Silvie, Pejsarová Hana, Riegel Daniel, Řeháková Sylva, Řezníčková Anna, Skalický Jakub, Svobodová Miriam, Šturma Ondřej, Šťastná Helena, Talichová Markéta, Třebický Viktor, Tuháčková Petra, Vitochová Markéta, Vondrová Zuzana, Zavíralová Kateřina, Žáček Daniel

Školní rok 1990-1991     třída 4c - 79-02-5/63,71     třídní profesorka Eva Hankusová

Andělová Simona, Barešová Alena, Boušková Tereza, Čiháková Anna, Dostálová Lenka, Drábková Alice, Hamanová Zdenka, Hamarčák Ľubodar, Jakl Jiří, Janovská Elena, Jeřábková Gabriela, Jičínská Veronika, Kadeřábková Jana, Kamišová Helena, Kokotek Jan, Kolovecká Jitka, Kořínková Lenka, Kovačovičová Rad., Kovářová Sylva, Krojová Iveta, Kuchařová Lucie, Lakomá Lucie, Laušmanová K., Maříková Jitka, Matějů Marie, Mathéová Iva, Obermannová Ter., Pechková Jana, Prošek Ladislav, Schams Jiří, Šlapetová Anna, Šmidtová Štěpán., Šťávová Hana, Švárová Michaela, Titzová Alice, Trösterová Zuzana, Závodná Lucie, Zdrubecký Michael

Školní rok 1990-1991     třída 4d - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Hana Jeřábková

Černý Vladimír, Čerychová Lucie, Doležal Karel, Durdil Aleš, Eibich Jan, Fraňková Markéta, Hojer Jiří, Holubovská Jitka, Hrabovský Milan, Justychová Barbora, Kadečka Robert, Kalač Radek, Kareš Matěj, Kohútek Petr, Kovář Jakub, Klégerová Jitka, Krejzová Darina, Krumphanzl Robert, Manová Kateřina, Maralíková Lenka, Marešová Markéta, Pajer Petr, Polák Milan Ferd., Poláková Renata, Scheinpflug Karel, Stiefelová Kristína, Straková Michaela, Srb Michal, Šímová Irena, Štachová Jitka, Šťovíčková Martina, Tycová Silvie, Uhlířová Iva, Vejvoda Tomáš, Veselá Kateřina, Vodička Tomáš, Volek Libor, Volhejn Jan

Školní rok 1990-1991     třída Prima - sedmileté studium, 7902500     třídní profesorka Eva Krátká

Beneš Josef, Černá Martina, Červený Jiří, Drbohlav Jan, Fifková Jana, Hazuková Tereza, Hnát Ondřej, Hofmanová Zuzana, Holubová Zdislava, Horváthová Kateřina, Hulanová Eva, Jansa Jakub, Kahuda Daniel, Kašíková Viola, Kopejtko Karel, Koubková Alena, Kraemerová Silvie, Matějková Linda, Nádvorník Jakub, Polívka Petr, Radová Pavla, Slavíček Michal, Šámal Petr, Šmíd Martin, Teprtová Naďa, Tůma Pavel, Týn Jan, Ťupová Michaela, Valchář Marek, Vaňková Hana, Zedník Jan, Ziebikerová Vanda

Školní rok 1991 - 1992     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1991-1992     třída 1a - přírodovědná, 7902519     třídní profesor Milan Hnátek

Bartoňová Pavla, Bláhová Kateřina, Bosáková Markéta, Bužga Ondřej, Cink Martin, Falková Denisa, Jakubcová Martina, Jiroušková Kamila, Jírů Filip, Kalaš Ota, Kleinhamplová Petra, Kochtová Jiřina, Kotková Jitka, Kovářová Tereza, Letovský Richard, Lhotská Kateřina, Man Petr, Míka Václav, Mühlstein Daniel, Opočenská Jitka, Pěkný Jan, Pernický Aleš, Plíhal Ondřej, Pomahačová Hana, Procházka Martin, Rutschová Markéta, Rybář Martin, Slezáková Jitka, Šátavová Kateřina, Šimková Hana, Tejkalová Jana, Velhartická Eva, Veselská Helena

Školní rok 1991-1992     třída 1b - všeobecná, 7902500     třídní profesor Lukáš Klíma

Bačkovská Silvie, Branžovská Tereza, Cajthamlová Monika, Durdík Tomáš, Faber Martin, Forgáčová Marína, Havlíčková Katka, Hlavnička Jan, Hlinovská Eva, Holub Martin, Hrodek Dominik, Hronová Gabriela, Chaloupka Lukáš, Chalupský Tomáš, Josková Klára, Klumpar Štěpán, Koubská Olina, Krajíček Tomáš, Lederer Jakub, Maršálková Zuzana, Navrátil Tomáš, Nedbalová Pavla, Polák Jiří, Pollnerová Štěpánka, Preslová Lenka, Říha Martin, Sejk Martin, Šišková Lucie, Štětka Jan, Šubrt Martin, Tichá Michaela, Vacek Roman, Vavřinová Hana

Školní rok 1991-1992     třída 1c - všeobecná, výtvarná, 7902500     třídní profesorka Ivana Kašparová

Augusta Jan, Beránková Jana, Čermák Vít, Doležalová Jiřina, Dvořáková Tereza, Fantová Lucie, Gulášová Jana, Hilbertová Magdaléna, Hnilicová Eva, Hoskovec Vít, Hrášková Lenka, Jarolímová Radana, Kolářová Lucie, Krejčová Lucie, Kvíčalová Jana, Kvěchová Martina, Landischová Lucie, Machoňová Barbora, Matějíčková Jana, Milnerová Kamila, Mlček Ondřej, Písková Kateřina, Reiterová Lenka, Řídká Veronika, Schránilová Anna, Srbová Jitka, Straková Lucie, Štochlová Alžběta, Šubecová Tereza, Uzelacová Tereza, Vlachová Ivana, Vogelová Kateřina, Wagnerová Lucie

Školní rok 1991-1992     třída 1d - pětileté studium, 7902575     třídní profesorka Jana Červinková

Bělohlávek Tomáš, Čapek Daniel, Hávová Ludmila, Hejcmanová Eva, Hůla Jiří, Janská Zuzana, Jerie Zdeněk, Jiřička Václav, Kaňka Jiří, Kopecký Ondřej, Kraemerová Lucie, Leinweberová Lucie, Michálková Lenka, Mlejnecká Vlasta, Obručová Tereza, Paichlová Jana, Pilous Robert, Pivoda Tomáš, Poddaný Lukáš, Přibil Marek, Salomon Daniel, Sobotková Jitka, Šolcová Veronika, Šťastná Alena, Tarasová Linda, Trojan Aleš, Vacková Veronika, Váša Hynek, Vorlíček Jan, Vránová Adéla, Weberová Michaela, Zoulová Alena

Školní rok 1991-1992     třída 1e - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Dobromila Janáčová

Adlová Gabriela, Bažantová Zuzana, Bobková Markéta, Čáp Petr, Gawlik Viktor, Gellert Pavel, Hanušová Jitka, Herink Ondřej, Honzík Jiří, Janků Zuzana, Jansa Petr, Kolocová Gabriela, Kopecká Kateřina, Korbová Radana, Kraus Jan, Krýžová Gabriela, Kubelka Lukáš, Mandysová Michaela, Marešová Iva, Mátlová Eva, Michal Jan, Mrázková Alena, Novák Jan, Novák Oskar, Pastyříková Lenka, Pecková Karolina, Ryšavý Karel, Rýzlerová Pavla, Sottlová Kamila, Suchý Luboš, Šeborová Marie, Šír Jan, Šochman Petr, Šťastná Jiřina, Václavů Kristina, Zavadilová Jana

Školní rok 1991-1992     třída 2a - přírodovědná, 7904500     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Běhalová Martina, Brejcha Jan, Cenkr Vladislav, Cukrová Milena, Černá Hana, Grüner Filip, Haidaš Roman, Hejnal Radek, Hloušková Barbora, Hocke Erik, Holá Michaela, Hnátek Tomáš, Klimešová Eva, Kohoutová Šárka, Kopřiva Karel, Kovář Marek, Krejčí Lukáš, Kutil Stanislav, Medelská Eva, Miškovský Luboš, Müller Daniel, Nováková Dana, Peřinová Eva, Podstatová Zuzana, Příhodová Michaela, Rajdlová Marie, Říha Jan, Satran Alexandr, Segerová Kristýna, Sluka Lukáš, Syrovátková Andrea, Šimek Jakub, Švanda Jakub, Švestka Pavel, Tovarová Lenka, Veselý Jiří, Vopelák Petr, Votoček Robert, Žídek David

Školní rok 1991-1992     třída 2b - všeobecná, 7905500     třídní profesorka Eva Pelikánová

Beránek David, Birová Markéta, Bryndová Hana, Daňhelková Jana, Dvořák Michal, Hájková Veronika, Hamáčková Marcela, Hessová Alice, Hogen Tomáš, Jansík Viktor, Jirgl Tomáš, Jurmanová Jana, Kholl Jan, Kocián Jiří, Kolínková Markéta, Konečná Zuzana, Kurka Jan, Lintymer Radek, Lukeš David, Málková Iveta, Martanová Ivana, Matiášová Kristina, Matysová Gabriela, Meisnerová Petra, Měšťánková Michaela, Moravec Petr, Myslivečková Lenka, Nikolai Tomáš, Otevřelová Petra, Pálek Tomáš, Petráková Hana, Pflegerová Mariana, Řezáčová Růžena, Sigmund Tomáš, Smolková Jana, Škoch Štěpán, Trnková Markéta, Ulrichová Lenka, Zajícová Kateřina

Školní rok 1991-1992     třída 2c - všeobecná, výtvarná, 7905500     třídní profesor Petr Šmíd

Bláhová Olga, Brčáková Andrea, Brennerová Diana, Holub Viktor, Horáková Barbora, Chrudimská Alena, Janoušková Jana, Jenčíková Monika, Kamenický Ondřej, Kodetová Markéta, Kloučková Marcela, Konůpková Saša, Králová Michaela, Krofta Michal, Lejčková Eva, Nepovímová Zuzana, Pechová Kateřina, Pöschlová Blanka, Riedlbauchová Lucie, Říčan Martin, Sigmundová Adéla, Svobodová Zdeňka, Syrová Eva, Šebestová Klára, Širmer Michal, Tajzichová Dita, Topinka František, Trešlová Markéta, Vedralová Denisa, Vilímová Simona, Walter Filip, Zabloudilová Klára, Zemanová Štěpánka

Školní rok 1991-1992     třída 2d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Alena Slípková

Altová Gabriela, Andělová Jana, Čechurová Martina, Černá Martina, Červenková Zdeňka, Čungová Zuzana, Grošpicová Silvie, Hanušová Kateřina, Hejdová Vendula, Hladká Andrea, Holasová Kateřina, Houšková Markéta, Chocová Jitka, Jelínek Tomáš, Kořínková Kateřina, Marian Martin, Matějka Jan, Niče Jakub, Nowaková Lenka, Piková Jana, Poberová Jesika, Pospíšilová Eva, Pytlík Jaroslav, Skripnik Ondřej, Slunečko Petr, Šmídová Dagmar, Špačková Michaela, Štefánková Tereza, Täubel Jan, Toiflová Eva, Veselá Jaroslava, Vodička Viktor, Vraná Zuzana, Weberová Jana, Wilhelmová Barbora, Zoubek Hynek

Školní rok 1991-1992     třída 3a - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Alena Kosová

Antonínová Lucie, Benda Lukáš, Dušek David, Dušek Martin, Havlová Jana, Honomichlová Klára, Kleinová Anna, Krulišová Martina, Kublová Lucie, Kusák Ivan, Langrová Kateřina, Marková Alžběta, Medřický Jiří, Michalík Luděk, Nezbeda Jiří, Nováková Jana, Nováková Šárka, Pancl Jan, Pešek Vladimír, Pokorná Jana, Poláchová Veronika, Povolný Jaroslav, Procházka Miroslav, Přibil Ondřej, Rezková Magdaléna, Sussmannová Veronika, Svádová Klára, Špičková Klára, Štulz Jan, Štyvová Alžběta, Zajícová Lucie, Zengerová Alena, Žák Miroslav, Železný Jiří

Školní rok 1991-1992     třída 3b - 79-02-5/63     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Adamec Tomáš, Berendová Alexandra, Boháček Jan, Doležal Pavel, Farská Eva, Choc Karel, Jakimič Daniel, Jakimič Vlastimil, Jedličková Lenka, Kahuda Jan, Kellerová Karolína, Klecanová Markéta, Kopčik Alexander, Laburdová Hana, Opava Zdeněk, Peroutek Kryštof, Pilin Michal, Příhoda Pavel, Radechovská Dita, Řežábková Jana, Sajtlová Ivana, Silovská Jitka, Smetanová Jana, Sovadinová Alena, Stachová Eva, Šedinová Jitka, Šefl Milan, Škorpil Jakub, Šrejma Jan, Štochl Jan, Švecová Jana, Vokrouhlík Vít, Vostárková Jitka, Zubková Ivana, Živná Zuzana

Školní rok 1991-1992     třída 3c - 79-02-5/71     třídní profesorka Alena Petrtýlová

Balcarová Johana, Bařina Tomáš, Bavšenkov Michal, Beková Martina, Beránek Martin, Bidrmanová Petra, Březnický Michal, Čejková Anna, Erbenová Zuzana, Flídrová Maria, Hermann Tomáš, Horzinková Klára, Jeníková Tereza, Jičínská Kamila, Jiříčková Iva, Jurášková Vendula, Kavánová Lucie, Klikarová Patrizia, Knoppová Eva, Kodetová Markéta, Kováčová Andrea, Kovář Michal, Kováříková Tereza, Křížová Klára, Kubizňáková Alice, Kvapilová Kateřina, Melechovská Michaela, Pávek Jan, Priglová Markéta, Reksoprodjo Petr, Rosický Jan, Řehák Daniel, Sekujová Leona, Suchý Petr, Svobodová Kateřina, Svobodová Šárka, Šlapeta Jan, Šourek Petr, Tůma Milan, Vilímová Simona, Vyoral Michal

Školní rok 1991-1992     třída 3d - 79-02-5/63,23     třídní profesorka Martina Bezděčná

Bernášek Michal, Bloch Gerhard, Černý Petr, Dědek Lukáš, Doležalová Kateřina, Dušek Martin, Golda Jiří, Havlová Renata, Hazdra Michal, Hejnová Martina, Horáčková Irena, Horáková Lenka, Hýbl Lukáš, Chválová Jana, Janda Jakub, Jarkovský Vladimír, Jírů Jan, Kobylák Jiří, Krákorová Eva, Kumičáková Michaela, Mikulenková Jana, Mustafa Zaid, Pospíšil Tomáš, Prenghyová Denisa, Procházka Martin, Průšová Zuzana, Semorád Jan, Slánská Gabriela, Stránský Jakub, Svatoš Jiří, Šárová Radka, Štáfová Veronika, Šulcová Eva, Švecová Klára, Vejvodová Lucie, Visokajová Vladimíra

Školní rok 1991-1992     třída 3e - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adolt Jiří, Bardová Tereza, Brabenec Martin, Bukáčková Michaela, Celá Lenka, Cidlina Tomáš, Dufková Olga, Dvořáková Veronika, Fára Lukáš, Fenclová Markéta, Fischerová Dana, Gebhart Petr, Hálek Jan, Halíková Kamila, Halíková Lada, Hejcman Jan, Hradcová Martina, Jergl Jiří, Kalina Petr, Knitl Michal, Košťálová Karolina, Král Radim, Krejcar Daniel, Krobová Tereza, Kubánková Jana, Kubát Tomáš, Kučerová Hana, Levá Vlasta, Lukeš Štěpán, Němečková Lucie, Nožička Josef, Říhová Andrea, Šimsová Markéta, Toncarová Jana, Žídková Markéta

Školní rok 1991-1992     třída 4a - 79-02-5/26,83     třídní profesor Jiří Macela

Bašata Jan, Bejšovcová Lucie, Bencová Michaela, Cikhart Petr, Čechvala Martin, Dubinová Petra, Dvořák Eduard, Fojtík Vadim, Gajdoš Robert, Hejdučková Andrea, Hrdina Jiří, Janků Filip, Jirák Petr, Kadlčáková Lenka, Kalivodová Zuzana, Knotek Petr, Kopřivová Marie, Koudelová Petra, Kozáková Adéla, Králová Pavla, Křivánková Barbora, Kupcová Petra, Kváčová Lenka, Nejdl Ivo, Nigrin Daniel, Petráčková Radka, Plíva Roman, Růžičková Zuzana, Stulík David, Suchánek Jiří, Svašek Martin, Svobodová Hana, Šrámková Daniela, Věžník Jan, Zapletal Petr, Zíková Magdaléna, Žďárecký Vojtěch

Školní rok 1991-1992     třída 4b - 79-02-5/63,26     třídní profesor Michal Plajner

Boháček Kryštof, Bydžovská Jana, Durdil Tomáš, Havrda Marek, Hons Jan, Houšková Jitka, Hrušková Jana, Hulec Petr, Jindrová Marie, Klacián Martin, Kleník Pavel, Krejzová Darina, Lauber Aleš, Loudová Eva, Lukášek Robert, Maršík Radek, Masař Daniel, Mešejdová Hana, Neumanová Kateřina, Otásková Martina, Patáková Jana, Slámová Romana, Smetana Aleš, Staňková Dana, Suchánek Aleš, Svěcený Petr, Šmíd Ondřej, Štěp Adam, Tomíčková Dorota, Třešková Petra, Turková Monika, Vicany František, Vyskočil Jan, Wagenknecht Jan, Zelinková Klára

Školní rok 1991-1992     třída 4c - 79-02-5/71,63     třídní profesor Bohuslav Zezula

Boučková Marcela, Dohnalová Petra, Dušek Martin, Dvořáková Kristýna, Egersdorfová Lucie, Filip Lubor, Götzová Eva, Hájková Klára, Hlůšková Kamila, Horká Zuzana, Hudoma Tomáš, Chvojková Jana, Janáčková Jitka, Kochová Lucie, Koždoňová Eva, Kratochvílová Larna, Krojová Iveta, Lacinová Magda, Lounová Lucie, Mannová Barbora, Muzikářová Renáta, Pavelková Stanislava, Pokorná Markéta, Špačková Dora, Tomášková Jitka, Veselá Monika, Vaňková Lucie, Zelená Petra, Zelený Lukáš, Žďárková Markéta, Žemličková Valérie

Školní rok 1991-1992     třída 4d - 79-02-5/23,71     třídní profesorka Jana Klímová

Adamová Kristina, Ahmedová Ridina, Bártová Martina, Bucháček David, David Petr, Dubová Šárka, Faiglová Irena, Hajíčková Pavla, Hornová Martina, Hušner Jiří, Chobotová Petra, Jankot Roman, Jarolím Viktor, Kokošínská Martina, Košan Jan, Koubová Jana, Krákora Ondřej, Kubišta Petr, Lukeš Ondřej, Matochová Michaela, Navrátil Jiří, Nováková Eva, Novotný Petr, Pavlíková Adéla, Rogl Martin, Růžičková Gabriela, Ryjáčková Kamila, Schmidtová Olga, Stráník Miroslav, Tichý Jakub, Tobolář Jan, Urban Ondřej, Vávra Jan, Vlček Jiří, Wagenknecht Josef, Zeman Jan, Zítová Michaela

Školní rok 1991-1992     třída Sekunda - sedmileté studium, 7902500     třídní profesorka Eva Krátká

Beneš Josef, Černá Martina, Červený Jiří, Drbohlav Jan, Fifková Jana, Hazuková Tereza, Hnát Ondřej, Hofmanová Zuzana, Holubová Zdislava, Horváthová Kateřina, Hulanová Eva, Jansa Jakub, Kahuda Daniel, Kašíková Viola, Kopejtko Karel, Koubková Alena, Kraemerová Silvie, Matějková Linda, Nádvorník Jakub, Polívka Petr, Radová Pavla, Slavíček Michal, Šámal Petr, Šmíd Martin, Teprtová Naďa, Tůma Pavel, Týn Jan, Ťupová Michaela, Valchář Marek, Vaňková Hana, Zedník Jan, Ziebikerová Vanda

Školní rok 1992 - 1993     ředitel Václav Sudek


Školní rok 1992-1993     třída 1a - 7902500     třídní profesorka Blanka Čechová

Altman Petr, Baczynski Wojciech, Balcar Adam, Čaban Vojtěch, Dykastová Klára, Fialová Blanka, Hlinovský Jan, Janovský Tomáš, Kala Petr, Krajewski Przemyslaw, Králíček Tomáš, Krátká Karolína, Landa Ivan, Mičulková Monika, Moravec Pavel, Niklová Petra, Novák Ondřej, Nováková Lucie, Peňáková Libuše, Pětiková Kateřina, Smrkovská Marie, Švarc Aleš, Tuček Michal, Tvrdek Miroslav, Vavrečka Petr, Vavřincová Hana, Vedralová Dominika, Velechovský David, Volková Magdalena, Voříšková Lucie

Školní rok 1992-1993     třída 1b - 7902500     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Baboráková Petra, Bretschneiderová Eva, Doškářová Ivana, Dytrichová Michaela, Dvořák Robert, Grimová Petra, Habáň Petr, Havlenová Monika, Henzl Jan, Hladký Jiří, Horák Petr, Charitonov Ivo, Jeníková Adéla, Kappel Martin, Kleník Štěpán, Kopřivová Klára, Koubková Eliška, Kozáková Markéta, Ludvíková Zuzana, Ondráčková Olga, Pavlík Karel, Raba Ondřej, Sejková Alice, Soušková Alena, Šťastný Jan, Tovarová Ivana, Trešlová Lenka, Zeman Jakub, Zemánek Robert, Zich Jan

Školní rok 1992-1993     třída 1c - všeobecná, 7905500     třídní profesorka Lenka Jarešová

Ambrožová Daniela, Čapková Martina, Činčera Filip, Čujanová Dagmar, Erbsová Eva, Fataríková Lucie, Fišer Daniel, Fraňková Markéta, Hamplová Michaela, Jahnová Radka, Ježková Vendula, Křenková Lenka, Mayerová Hana, Mika Šimon, Miláčková Kateřina, Nováková Markéta, Poláčková Kristýna, Růžičková Alena, Slámová Lucie, Svobodová Adéla, Svobodová Hana, Šafránek Šimon, Šafránková Anna, Štěpková Irena, Viceníková Klára, Vlasáková Blanka, Vojtěchovský Ondřej, Vyskočilová Vendula, Wichsová Lucie, Zajíčková Petra

Školní rok 1992-1993     třída 1d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesor Bohuslav Zezula

Adlová Gabriela, Bardová Jitka, Bílek Tomáš, Bokrová Denisa, Fahadová Catherine, Gebertová Kateřina, Hálek Štěpán, Havlena Petr, Hladík Jiří, Holovský Václav, Chmurová Kateřina, Chválová Eva, Jelínek Rudolf, Kazdová Linda, Kazdová Petra, Koppová Silvie, Novák Jan, Palečková Tereza, Pavelka Michal, Pavlík Karel, Prušová Eva, Rybář Štěpán, Řezníček Michal, Svatošová Věra, Svobodová Jana, Štrynclová Markéta, Trunečka Michal, Tučková Lenka, Váchal Pavel, Vochozková Martina, Vondra Jakub

Školní rok 1992-1993     třída 2a - přírodovědná, 7902519     třídní profesorka Marta Stehlíková

Bartoňová Pavla, Bláhová Kateřina, Bosáková Markéta, Bužga Ondřej, Cink Martin, Falková Denisa, Jakubcová Martina, Jiroušková Kamila, Jírů Filip, Kalaš Ota, Kleinhamplová Petra, Kochtová Jiřina, Kotková Jitka, Kovářová Tereza, Letovský Richard, Lhotská Kateřina, Man Petr, Míka Václav, Mühlstein Daniel, Opočenská Jitka, Pěkný Jan, Pernický Aleš, Plíhal Ondřej, Pomahačová Hana, Procházka Martin, Rutschová Markéta, Rybář Martin, Slezáková Jitka, Šátavová Kateřina, Šimková Hana, Tejkalová Jana, Velhartická Eva, Veselská Helena

Školní rok 1992-1993     třída 2b - všeobecná, 7902500     třídní profesor Lukáš Klíma

Bačkovská Silvie, Branžovská Tereza, Cajthamlová Monika, Durdík Tomáš, Forgáčová Marína, Hájková Veronika, Havlíčková Katka, Hlavnička Jan, Hlinovská Eva, Holub Martin, Hrodek Dominik, Hronová Gabriela, Chaloupka Lukáš, Chalupský Tomáš, Jiroušková Kamila, Josková Klára, Klumpar Štěpán, Koubská Olina, Krajíček Tomáš, Lederer Jakub, Maršálková Zuzana, Navrátil Tomáš, Nedbalová Pavla, Polák Jiří, Pollnerová Štěpánka, Preslová Lenka, Říha Martin, Sejk Martin, Šišková Lucie, Štětka Jan, Šubrt Martin, Tichá Michaela, Vacek Roman, Vavřinová Hana

Školní rok 1992-1993     třída 2c - všeobecná, výtvarná, 7902500     třídní profesorka Ivana Kašparová

Augusta Jan, Beránková Jana, Čermák Vít, Doležalová Jiřina, Dvořáková Tereza, Fantová Lucie, Gulášová Jana, Hilbertová Magdaléna, Hnilicová Eva, Hoskovec Vít, Hrášková Lenka, Jarolímová Radana, Kolářová Lucie, Krejčová Lucie, Kvíčalová Jana, Kvěchová Martina, Landischová Lucie, Machoňová Barbora, Matějíčková Jana, Milnerová Kamila, Mlček Ondřej, Písková Kateřina, Reiterová Lenka, Řídká Veronika, Schránilová Anna, Srbová Jitka, Stehlíková Olga, Straková Lucie, Štochlová Alžběta, Šubecová Tereza, Uzelacová Tereza, Vlachová Ivana, Vogelová Kateřina, Wagnerová Lucie

Školní rok 1992-1993     třída 2d - pětileté studium, 7902575     třídní profesorka Jana Červinková

Bělohlávek Tomáš, Čapek Daniel, Hávová Ludmila, Hejcmanová Eva, Hladík Jiří, Hůla Jiří, Janská Zuzana, Jerie Zdeněk, Jiřička Václav, Kaňka Jiří, Kopecký Ondřej, Kraemerová Lucie, Leinweberová Lucie, Michálková Lenka, Mlejnecká Vlasta, Obručová Tereza, Paichlová Jana, Pilous Robert, Pivoda Tomáš, Poddaný Lukáš, Přibil Marek, Salomon Daniel, Simonis Marcel, Sobotková Jitka, Šolcová Veronika, Šťastná Alena, Tarasová Linda, Trojan Aleš, Vacková Veronika, Váša Hynek, Vorlíček Jan, Vránová Adéla, Weberová Michaela, Zoulová Alena

Školní rok 1992-1993     třída 2e - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Alena Kosová

Bažantová Zuzana, Bobková Markéta, Čáp Petr, Gawlik Viktor, Gellert Pavel, Hanušová Jitka, Herink Ondřej, Honzík Jiří, Janků Zuzana, Jansa Petr, Kolocová Gabriela, Kopecká Kateřina, Korbová Radana, Kraus Jan, Krýžová Gabriela, Kubelka Lukáš, Mandysová Michaela, Marešová Iva, Mátlová Eva, Michal Jan, Mrázková Alena, Novák Jan, Novák Oskar, Pastyříková Lenka, Pecková Karolina, Ryšavý Karel, Rýzlerová Pavla, Sottlová Kamila, Suchý Luboš, Šeborová Marie, Šír Jan, Šochman Petr, Šťastná Jiřina, Václavů Kristina, Zavadilová Jana

Školní rok 1992-1993     třída 3a - přírodovědná, 7904500     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Běhalová Martina, Brejcha Jan, Cenkr Vladislav, Cukrová Milena, Černá Hana, Grüner Filip, Haidaš Roman, Hejnal Radek, Hloušková Barbora, Hocke Erik, Holá Michaela, Hnátek Tomáš, Kohoutová Šárka, Kopřiva Karel, Kovář Marek, Krejčí Lukáš, Kutil Stanislav, Medelská Eva, Miškovský Luboš, Müller Daniel, Nováková Dana, Peřinová Eva, Podstatová Zuzana, Příhodová Michaela, Rajdlová Marie, Říha Jan, Satran Alexandr, Segerová Kristýna, Sluka Lukáš, Syrovátková Andrea, Šimek Jakub, Švanda Jakub, Švestka Pavel, Tovarová Lenka, Veselý Jiří, Vopelák Petr, Votoček Robert, Žídek David

Školní rok 1992-1993     třída 3b - všeobecná, 7905500     třídní profesorka Eva Pelikánová

Beránek David, Birová Markéta, Bryndová Hana, Daňhelková Jana, Dvořák Michal, Hamáčková Marcela, Hessová Alice, Hogen Tomáš, Jansík Viktor, Jirgl Tomáš, Jurmanová Jana, Kholl Jan, Kocián Jiří, Kolínková Markéta, Konečná Zuzana, Krákorová Eva, Kurka Jan, Lintymer Radek, Lukeš David, Málková Iveta, Martanová Ivana, Matiášová Kristina, Matysová Gabriela, Meisnerová Petra, Měšťánková Michaela, Moravec Petr, Nikolai Tomáš, Otevřelová Petra, Pálek Tomáš, Petráková Hana, Pflegerová Mariana, Řezáčová Růžena, Sigmund Tomáš, Smolková Jana, Škoch Štěpán, Trnková Markéta, Ulrichová Lenka, Zajícová Kateřina

Školní rok 1992-1993     třída 3c - všeobecná, výtvarná, 7905500     třídní profesorka Eva Hankusová

Bláhová Olga, Brčáková Andrea, Brennerová Diana, Holub Viktor, Horáková Barbora, Chrudimská Alena, Janoušková Jana, Jenčíková Monika, Kamenický Ondřej, Kodetová Markéta, Kloučková Marcela, Konůpková Saša, Králová Michaela, Krofta Michal, Lejčková Eva, Nepovímová Zuzana, Pechová Kateřina, Pöschlová Blanka, Riedlbauchová Lucie, Říčan Martin, Sigmundová Adéla, Svobodová Zdeňka, Syrová Eva, Šebestová Klára, Širmer Michal, Tajzichová Dita, Topinka František, Trešlová Markéta, Vedralová Denisa, Vilímová Simona, Walter Filip, Zabloudilová Klára, Zemanová Štěpánka

Školní rok 1992-1993     třída 3d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Altová Gabriela, Andělová Jana, Čechurová Martina, Černá Martina, Červenková Zdeňka, Čungová Zuzana, Grošpicová Silvie, Hanušová Kateřina, Hejdová Vendula, Hladká Andrea, Holasová Kateřina, Houšková Markéta, Chocová Jitka, Jelínek Tomáš, Kořínková Kateřina, Marian Martin, Matějka Jan, Niče Jakub, Nowaková Lenka, Piková Jana, Poberová Jesika, Pospíšilová Eva, Pytlík Jaroslav, Skripnik Ondřej, Slunečko Petr, Šmídová Dagmar, Špačková Michaela, Štefánková Tereza, Täubel Jan, Toiflová Eva, Veselá Jaroslava, Vodička Viktor, Vraná Zuzana, Weberová Jana, Wilhelmová Barbora

Školní rok 1992-1993     třída 4a - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Alena Kosová

Antonínová Lucie, Benda Lukáš, Dušek David, Dušek Martin, Havlová Jana, Honomichlová Klára, Kleinová Anna, Krulišová Martina, Kublová Lucie, Kusák Ivan, Langrová Kateřina, Marková Alžběta, Medřický Jiří, Michalík Luděk, Nezbeda Jiří, Nováková Jana, Nováková Šárka, Pancl Jan, Pešek Vladimír, Pokorná Jana, Poláchová Veronika, Povolný Jaroslav, Procházka Miroslav, Přibil Ondřej, Rezková Magdaléna, Sussmannová Veronika, Svádová Klára, Špičková Klára, Štulz Jan, Štyvová Alžběta, Zajícová Lucie, Zengerová Alena, Žák Miroslav, Železný Jiří

Školní rok 1992-1993     třída 4b - 79-02-5/63     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Adamec Tomáš, Berendová Alexandra, Boháček Jan, Doležal Pavel, Farská Eva, Choc Karel, Jakimič Daniel, Jakimič Vlastimil, Jedličková Lenka, Kahuda Jan, Kellerová Karolína, Klecanová Markéta, Kopčik Alexander, Laburdová Hana, Opava Zdeněk, Peroutek Kryštof, Pilin Michal, Příhoda Pavel, Radechovská Dita, Řežábková Jana, Sajtlová Ivana, Silovská Jitka, Smetanová Jana, Sovadinová Alena, Stachová Eva, Šedinová Jitka, Šefl Milan, Škorpil Jakub, Šrejma Jan, Štochl Jan, Švecová Jana, Vokrouhlík Vít, Vostárková Jitka, Zubková Ivana, Živná Zuzana

Školní rok 1992-1993     třída 4c - 79-02-5/71     třídní profesorka Alena Petrtýlová

Balcarová Johana, Bařina Tomáš, Bavšenkov Michal, Beková Martina, Beránek Martin, Bidrmanová Petra, Březnický Michal, Čejková Anna, Erbenová Zuzana, Flídrová Maria, Hermann Tomáš, Horzinková Klára, Jeníková Tereza, Jičínská Kamila, Jiříčková Iva, Jurášková Vendula, Kavánová Lucie, Klikarová Patrizia, Knoppová Eva, Kodetová Markéta, Kováčová Andrea, Kovář Michal, Kováříková Tereza, Křížová Klára, Kubizňáková Alice, Kvapilová Kateřina, Melechovská Michaela, Priglová Markéta, Reksoprodjo Petr, Rosický Jan, Řehák Daniel, Sekujová Leona, Suchý Petr, Svobodová Kateřina, Svobodová Šárka, Šlapeta Jan, Šourek Petr, Tůma Milan, Vilímová Simona, Vyoral Michal

Školní rok 1992-1993     třída 4d - 79-02-5/63,23     třídní profesor Jaroslav Tulka

Bernášek Michal, Bloch Gerhard, Černý Petr, Dědek Lukáš, Doležalová Kateřina, Dušek Martin, Golda Jiří, Havlová Renata, Hazdra Michal, Hejnová Martina, Horáčková Irena, Horáková Lenka, Hýbl Lukáš, Chválová Jana, Janda Jakub, Jarkovský Vladimír, Jírů Jan, Kobylák Jiří, Krákorová Eva, Kumičáková Michaela, Mikulenková Jana, Mustafa Zaid, Pospíšil Tomáš, Prenghyová Denisa, Procházka Martin, Průšová Zuzana, Semorád Jan, Slánská Gabriela, Stránský Jakub, Svatoš Jiří, Šárová Radka, Štáfová Veronika, Šulcová Eva, Švecová Klára, Vejvodová Lucie, Visokajová Vladimíra

Školní rok 1992-1993     třída 4e - 79-02-5/26,71     třídní profesorka Jarmila Kantová

Adolt Jiří, Bardová Tereza, Brabenec Martin, Bukáčková Michaela, Celá Lenka, Cidlina Tomáš, Dufková Olga, Dvořáková Veronika, Fára Lukáš, Fenclová Markéta, Fischerová Dana, Gebhart Petr, Hálek Jan, Halíková Kamila, Halíková Lada, Hejcman Jan, Hradcová Martina, Jergl Jiří, Kalina Petr, Knitl Michal, Košťálová Karolina, Král Radim, Krejcar Daniel, Krobová Tereza, Kubánková Jana, Kubát Tomáš, Kučerová Hana, Levá Vlasta, Lukeš Štěpán, Němečková Lucie, Nožička Josef, Říhová Andrea, Šimsová Markéta, Toncarová Jana, Žídková Markéta

Školní rok 1992-1993     třída Tercie - sedmileté studium, 7902500     třídní profesor Jan Žižka

Beneš Josef, Černá Martina, Červený Jiří, Drbohlav Jan, Fifková Jana, Hazuková Tereza, Hnát Ondřej, Hofmanová Zuzana, Holubová Zdislava, Horváthová Kateřina, Hulanová Eva, Jansa Jakub, Kahuda Daniel, Kašíková Viola, Kopejtko Karel, Koubková Alena, Kraemerová Silvie, Matějková Linda, Nádvorník Jakub, Polívka Petr, Radová Pavla, Slavíček Michal, Šámal Petr, Šmíd Martin, Teprtová Naďa, Tůma Pavel, Týn Jan, Ťupová Michaela, Valchář Marek, Vaňková Hana, Zedník Jan, Ziebikerová Vanda

Školní rok 1993 - 1994     ředitel Miloš Macek


Školní rok 1993-1994     třída 1a - všeobecná, 7902500     třídní profesor Jiří Macela

Barčáková Jana, Bloch Jan, Bureš Miroslav, Dmitrijevová Jana, Ekstein Martin, Hájková Dana, Hnátková Tereza, Hrdinová Kateřina, Hrnčíř Michael, Chvátal Jan, Chvátal Tomáš, Kozojed Petr, Kulhavá Alena, Mathé Lukáš, Mikulášová Jana, Packová Jitka, Pešek Jaroslav, Pidrmanová Dana, Pomikálková Michaela, Radová Julie, Srb Tomáš, Šebková Monika, Škaloudová Barbora, Štáf Petr, Štěpánek Michal, Šuma Jan, Thorovská Klára, Vondráčková Kateřina, Vystrčil Štěpán, Weisser Michal

Školní rok 1993-1994     třída 1b - všeobecná, 7902500     třídní profesor Michal Plajner

Bačinský Marián, Bláha Karel, Barzanovský Petr, Ctibor Karel, Hantáková Lucie, Hrušková Pavla, Hýbl Ondřej, Ingalová Eva, Krombholzová Iva, Kuděj Jan, Litvínová Petra, Lutovský Marek, Masařík Petr, Mudraninec Petr, Pošta Martin, Srbová Tereza, Svoboda Ondřej, Svobodová Lucie, Šebek Jan, Šeflová Regina, Šťastná Karolína, Šťovíčková Dana, Švehlová Martina, Tětková Markéta, Thurnvaldová Lucie, Trejbalová Jana, Týřl Jan, Vampolová Tereza, Zach Petr, Zachariášová Martina

Školní rok 1993-1994     třída 1c - výtvarná, 7902500     třídní profesorka Ivana Pilousová

Bezuchová Ivana, Bürgermeistrová Zuzana, Burianová Petra, Cífková Petra, Dlábková Markéta, Dlouhá Olga, Erbenová Jana, Filipová Petra, Fulínová Kateřina, Glomb Vladimír, Hejdová Helena, Horáková Michaela, Jelínek Václav, Jiránek Radek, Kaláb Jan, Kosková Zdeňka, Kubec Šimon, Lachnitová Šárka, Mikušová Tereza, Nykl Jan, Palochová Dana, Petrová Eva, Picková Barbora, Podroužková Hana, Ranný Jan, Skala Ondřej, Šprachtová Tereza, Štampachová Gabriela, Vidláková Zuzana, Vojtěchovský Jan

Školní rok 1993-1994     třída 1d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Hana Jeřábková

Antonín Martin, Baše Milan, Bělohlávková Michaela, Bernard Josef, Brandejs Jan, Brůhová Anna, Bürger Pavel, Čelák Jiří, Čepičková Hana, Dolejš Jan, Helekal Daniel, Heřboltová Eva, Horová Lenka, Kaňka Tomáš, Kočišová Marcela, Kohoutová Marcela, Konečná Hana, Kožíšková Olga, Kraitz Josef, Kubeš Ondřej, Kukal Radan, Kuklová Lucie, Levický Jan, Maršík Vilém, Matoušková Lenka, Nosková Blanka, Nováková Gabriela, Palátová Tereza, Pilařová Eva, Pomazalová Sylva, Procházková Barbora, Siblíková Jana, Staňková Růžena, Šelelyová Denisa, Štulc Jakub, Štys Filip, Voříšek Jan, Vrhel Bohumil

Školní rok 1993-1994     třída 2a - 7902500     třídní profesorka Blanka Čechová

Altman Petr, Baczynski Wojciech, Balcar Adam, Čaban Vojtěch, Dykastová Klára, Fialová Blanka, Hlinovský Jan, Janovský Tomáš, Kala Petr, Krajewski Przemyslaw, Králíček Tomáš, Krátká Karolína, Landa Ivan, Mičulková Monika, Moravec Pavel, Novák Ondřej, Peňáková Libuše, Pětiková Kateřina, Smrkovská Marie, Švarc Aleš, Tuček Michal, Tvrdek Miroslav, Vavrečka Petr, Vavřincová Hana, Vedralová Dominika, Velechovský David, Volková Magdalena, Voříšková Lucie

Školní rok 1993-1994     třída 2b - 7902500     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Baboráková Petra, Bretschneiderová Eva, Doškářová Ivana, Dytrichová Michaela, Dvořák Robert, Grimová Petra, Habáň Petr, Havlenová Monika, Henzl Jan, Hladký Jiří, Horák Petr, Charitonov Ivo, Jeníková Adéla, Kappel Martin, Kleník Štěpán, Kolanová Karin, Kopřivová Klára, Koubková Eliška, Kozáková Markéta, Ludvíková Zuzana, Ondráčková Olga, Raba Ondřej, Sejková Alice, Soušková Alena, Šťastný Jan, Tovarová Ivana, Trešlová Lenka, Zeman Jakub, Zemánek Robert, Zich Jan

Školní rok 1993-1994     třída 2c - všeobecná, 7905500     třídní profesorka Lenka Jarešová

Ambrožová Daniela, Čapková Martina, Činčera Filip, Čujanová Dagmar, Erbsová Eva, Fataríková Lucie, Fišer Daniel, Fraňková Markéta, Hamplová Michaela, Jahnová Radka, Ježková Vendula, Křenková Lenka, Mayerová Hana, Mika Šimon, Miláčková Kateřina, Nováková Markéta, Poláčková Kristýna, Růžičková Alena, Slámová Lucie, Svobodová Adéla, Svobodová Hana, Šafránek Šimon, Šafránková Anna, Štěpková Irena, Viceníková Klára, Vlasáková Blanka, Vojtěchovský Ondřej, Vyskočilová Vendula, Wichsová Lucie, Zajíčková Petra

Školní rok 1993-1994     třída 2d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesor Marek Světlík

Adlová Gabriela, Bardová Jitka, Bílek Tomáš, Bokrová Denisa, Fahadová Catherine, Gebertová Kateřina, Hálek Štěpán, Havlena Petr, Holovský Václav, Chmurová Kateřina, Chválová Eva, Jelínek Rudolf, Jíra Marek, Kazdová Petra, Koppová Silvie, Novák Jan, Palečková Tereza, Pavelka Michal, Pavlík Karel, Prušová Eva, Rybář Štěpán, Řezníček Michal, Svatošová Věra, Svobodová Jana, Šindelková Sylvie, Štrynclová Markéta, Trunečka Michal, Tučková Lenka, Váchal Pavel, Vochozková Martina, Vondra Jakub

Školní rok 1993-1994     třída 3a - přírodovědná, 7902519     třídní profesorka Marta Stehlíková

Bartoňová Pavla, Bláhová Kateřina, Bosáková Markéta, Bužga Ondřej, Cink Martin, Čapek Ondřej, Falková Denisa, Jakubcová Martina, Jírů Filip, Kalaš Ota, Kleinhamplová Petra, Kochtová Jiřina, Kotková Jitka, Kovářová Tereza, Letovský Richard, Lhotská Kateřina, Man Petr, Mareš Martin, Míka Václav, Mühlstein Daniel, Opočenská Jitka, Pěkný Jan, Pernický Aleš, Plíhal Ondřej, Pokorný Petr, Pomahačová Hana, Procházka Martin, Rutschová Markéta, Rybář Martin, Slezáková Jitka, Šátavová Kateřina, Šimková Hana, Tejkalová Jana, Velhartická Eva, Veselská Helena

Školní rok 1993-1994     třída 3b - všeobecná, 7902500     třídní profesor Bohumil Petříček

Bačkovská Silvie, Branžovská Tereza, Cajthamlová Monika, Durdík Tomáš, Forgáčová Marína, Hájková Veronika, Havlíčková Katka, Hlavnička Jan, Hlinovská Eva, Holub Martin, Hrodek Dominik, Hronová Gabriela, Chaloupka Lukáš, Chalupský Tomáš, Jiroušková Kamila, Josková Klára, Lužaičová Ana, Klumpar Štěpán, Kocián Jiří, Koubská Olina, Krajíček Tomáš, Lederer Jakub, Maršálková Zuzana, Navrátil Tomáš, Nedbalová Pavla, Polák Jiří, Pollnerová Štěpánka, Preslová Lenka, Říha Martin, Sejk Martin, Šišková Lucie, Štětka Jan, Šubrt Martin, Tichá Michaela, Vacek Roman, Vavřinová Hana

Školní rok 1993-1994     třída 3c - všeobecná, výtvarná, 7902500     třídní profesorka Ivana Kašparová

Augusta Jan, Beránková Jana, Čechurová Martina, Čermák Vít, Doležalová Jiřina, Dvořáková Tereza, Fantová Lucie, Gulášová Jana, Hilbertová Magdaléna, Hnilicová Eva, Hoskovec Vít, Hrášková Lenka, Jarolímová Radana, Kolářová Lucie, Krejčová Lucie, Kvíčalová Jana, Kvěchová Martina, Lagumdžija Eluina, Landischová Lucie, Machoňová Barbora, Matějíčková Jana, Milnerová Kamila, Mlček Ondřej, Písková Kateřina, Reiterová Lenka, Řídká Veronika, Schránilová Anna, Srbová Jitka, Stehlíková Olga, Straková Lucie, Štochlová Alžběta, Šubecová Tereza, Uzelacová Tereza, Vlachová Ivana, Vogelová Kateřina, Wagnerová Lucie

Školní rok 1993-1994     třída 3d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Jana Červinková

Bělohlávek Tomáš, Čapek Daniel, Filipovičová Kateřina, Hávová Ludmila, Hejcmanová Eva, Hladík Jiří, Hůla Jiří, Janská Zuzana, Jerie Zdeněk, Jiřička Václav, Kaňka Jiří, Kopecký Ondřej, Kraemerová Lucie, Leinweberová Lucie, Michálková Lenka, Mlejnecká Vlasta, Obručová Tereza, Paichlová Jana, Pilous Robert, Pivoda Tomáš, Poddaný Lukáš, Přibil Marek, Salomon Daniel, Simonis Marcel, Sobotková Jitka, Šolcová Veronika, Šťastná Alena, Tarasová Linda, Trojan Aleš, Vacková Veronika, Váša Hynek, Vorlíček Jan, Vránová Adéla, Weberová Michaela, Zoulová Alena

Školní rok 1993-1994     třída 3e - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Alena Kosová

Bažantová Zuzana, Bobková Markéta, Čáp Petr, Gawlik Viktor, Gellert Pavel, Hanušová Jitka, Herink Ondřej, Honzík Jiří, Janků Zuzana, Jansa Petr, Kolocová Gabriela, Kopecká Kateřina, Korbová Radana, Kraus Jan, Krýžová Gabriela, Kubelka Lukáš, Mandysová Michaela, Marešová Iva, Mátlová Eva, Michal Jan, Mrázková Alena, Novák Jan, Novák Oskar, Pastyříková Lenka, Pecková Karolina, Ryšavý Karel, Rýzlerová Pavla, Sottlová Kamila, Suchý Luboš, Šeborová Marie, Šír Jan, Šochman Petr, Šťastná Jiřina, Václavů Kristina, Zavadilová Jana

Školní rok 1993-1994     třída 4a - přírodovědná, 7904500     třídní profesor Jaroslav Krejčí

Běhalová Martina, Brejcha Jan, Cenkr Vladislav, Cukrová Milena, Černá Hana, Grüner Filip, Haidaš Roman, Hejnal Radek, Hloušková Barbora, Hocke Erik, Holá Michaela, Hnátek Tomáš, Kohoutová Šárka, Kopřiva Karel, Kovář Marek, Krejčí Lukáš, Kutil Stanislav, Medelská Eva, Miškovský Luboš, Müller Daniel, Nováková Dana, Peřinová Eva, Podstatová Zuzana, Příhodová Michaela, Rajdlová Marie, Říha Jan, Satran Alexandr, Segerová Kristýna, Sluka Lukáš, Syrovátková Andrea, Šimek Jakub, Švanda Jakub, Švestka Pavel, Tovarová Lenka, Veselý Jiří, Vopelák Petr, Votoček Robert, Žídek David

Školní rok 1993-1994     třída 4b - všeobecná, 7905500     třídní profesorka Eva Pelikánová

Beránek David, Birová Markéta, Bryndová Hana, Daňhelková Jana, Dvořák Michal, Hamáčková Marcela, Hessová Alice, Hogen Tomáš, Jansík Viktor, Jirgl Tomáš, Jurmanová Jana, Kholl Jan, Kolínková Markéta, Konečná Zuzana, Krákorová Eva, Kurka Jan, Lintymer Radek, Lukeš David, Málková Iveta, Martanová Ivana, Matiášová Kristina, Matysová Gabriela, Meisnerová Petra, Měšťánková Michaela, Moravec Petr, Nikolai Tomáš, Otevřelová Petra, Pálek Tomáš, Petráková Hana, Pflegerová Mariana, Řezáčová Růžena, Sigmund Tomáš, Smolková Jana, Škoch Štěpán, Trnková Markéta, Ulrichová Lenka, Zajícová Kateřina

Školní rok 1993-1994     třída 4c - všeobecná, výtvarná, 7905500     třídní profesorka Eva Hankusová

Bláhová Olga, Brčáková Andrea, Brennerová Diana, Holub Viktor, Horáková Barbora, Chrudimská Alena, Janoušková Jana, Jenčíková Monika, Kamenický Ondřej, Kloučková Marcela, Konůpková Saša, Králová Michaela, Krofta Michal, Lejčková Eva, Nepovímová Zuzana, Pechová Kateřina, Pöschlová Blanka, Riedlbauchová Lucie, Říčan Martin, Sigmundová Adéla, Svobodová Zdeňka, Syrová Eva, Šebestová Klára, Širmer Michal, Tajzichová Dita, Topinka František, Trešlová Markéta, Vedralová Denisa, Vilímová Simona, Walter Filip, Zabloudilová Klára, Zemanová Štěpánka

Školní rok 1993-1994     třída 4d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Altová Gabriela, Andělová Jana, Čapek Ondřej, Čechurová Martina, Černá Martina, Červenková Zdeňka, Čungová Zuzana, Grošpicová Silvie, Hanušová Kateřina, Hejdová Vendula, Hladká Andrea, Holasová Kateřina, Houšková Markéta, Chocová Jitka, Jelínek Tomáš, Kořínková Kateřina, Marian Martin, Matějka Jan, Niče Jakub, Nowaková Lenka, Piková Jana, Poberová Jesika, Pospíšilová Eva, Pytlík Jaroslav, Skripnik Ondřej, Slunečko Petr, Šmídová Dagmar, Špačková Michaela, Štefánková Tereza, Täubel Jan, Toiflová Eva, Veselá Jaroslava, Vodička Viktor, Vraná Zuzana, Weberová Jana, Wilhelmová Barbora

Školní rok 1993-1994     třída Kvarta - sedmileté studium, 7902500     třídní profesor Jan Žižka

Beneš Josef, Černá Martina, Červený Jiří, Drbohlav Jan, Fifková Jana, Hazuková Tereza, Hnát Ondřej, Hofmanová Zuzana, Holubová Zdislava, Horváthová Kateřina, Hulanová Eva, Jansa Jakub, Kahuda Daniel, Kašíková Viola, Kopejtko Karel, Koubková Alena, Kraemerová Silvie, Matějková Linda, Nádvorník Jakub, Pavlíková Martina, Polívka Petr, Radová Pavla, Slavíček Michal, Šámal Petr, Šmíd Martin, Teprtová Naďa, Tůma Pavel, Týn Jan, Ťupová Michaela, Valchář Marek, Vaňková Hana, Zedník Jan, Ziebikerová Vanda

Školní rok 1994 - 1995     ředitel Miloš Macek


Školní rok 1994-1995     třída 1a - všeobecná, 7902500     třídní profesorka Jiřina Fraňková

Bártů Jan, Bautzká Dagmar, Beranová Radka, Brtvová Barbora, Čunátová Markéta, Havránek Michal, Horsák Ondřej, Janovský Jiří, Jindráková Zuzana, Josková Radka, Kojuková Tereza, Kubcová Šárka, Kulková Šárka, Lachnittová Hana, Lerbletier Filip, Martinovský Ondřej, Nováková Milena, Píšová Blanka, Povolný Jiří, Pulkrábek Štěpán, Roubal Marek, Roubíček Jan, Roubínek Jiří, Rychtaříková Pavlína, Tikovská Adéla, Tikovská Tereza, Šimek Štěpán, Šťastná Anna, Šternová Hana, Šubrtová Kateřina, Valenta Richard, Vrchlobský Štěpán

Školní rok 1994-1995     třída 1b - všeobecná, 7902500     třídní profesor Filip Stárek

Amler Jaroslav, Bušek Petr, Čápová Veronika, Folberová Vanda, Hadravová Jana, Hofmanová Markéta, Hora Zbyněk, Hošková Barbora, Hucl František, Jelenová Petra, Kartáková Eva, Korecká Markéta, Kraidlová Lucie, Kvapil Jiří, Mavridisová Kateřina, Michovský Lukáš, Plíva Martin, Richterová Klára, Skalníková Karolína, Skripnik Štěpán, Sladký Petr, Štecovičová Martina, Stehnová Stanislava, Svoboda Martin, Šťovíček Jan, Šulcová Silvie, Valenta Petr, Vavřinec Petr, Vlčková Veronika, Zátková Lenka, Zich Otakar

Školní rok 1994-1995     třída 1c - výtvarná, 7902500     třídní profesor Bohumil Petříček

Bejčková Martina, Dohnalová Kateřina, Dostál Ondřej, Hrdlička Václav, Chuchvalcová Andrea, Jarošová Petra, Klípa Ondřej, Kokeš Jan, Kolaříková Petra, Knížková Eva, Krčálová Tereza, Krumpholcová Gabriela, Melíšek Jakub, Merzová Karolína, Moškvanová Andrea, Obermannová Barbora, Ondrová Barbora, Ortová Barbora, Papežová Lucie, Procházka Kryštof, Rollová Jana, Sládek Jan, Schmidtová Jana, Štěpánková Lucie, Tomášek Radovan, Tůmová Hana, Velemínská Alena, Vildová Marta, Vokáčová Barbora, Zemanová Lenka, Zmek Josef

Školní rok 1994-1995     třída 1d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Iveta Trunečková

Adámková Klára, Čopáková Zuzana, Dudová Krystýna, Dvořáková Jana, Filipovičová Alice, Hájková Zdeňka, Havrlant David, Hochman Jan, Hudík Marek, Chačaturov Robert, Jakl Petr, Jiříček Gustav, Kaisr Tomáš, Kösslová Hana, Králík Jaroslav, Kubeček Martin, Mandysová Zuzana, Molnár Tomáš, Mrázková Marie, Nehasilová Zdeňka, Nezbeda Ladislav, Petrová Eva, Povolná Marcela, Rožková Jana, Skalová Tereza, Stoklasová Klára, Tůmová Jaroslava, Veselá Veronika, Vondráková Dita, Winkler Pavel, Wolfová Martina, Zálišová Helena

Školní rok 1994-1995     třída 2a - všeobecná, 7902500     třídní profesor Jiří Macela

Barčáková Jana, Bloch Jan, Bureš Miroslav, Dmitrijevová Jana, Ekstein Martin, Hájková Dana, Hnátková Tereza, Hrdinová Kateřina, Hrnčíř Michael, Chvátal Jan, Chvátal Tomáš, Kozojed Petr, Kulhavá Alena, Mathé Lukáš, Mikulášová Jana, Packová Jitka, Pešek Jaroslav, Pidrmanová Dana, Podboj Daria, Pomikálková Michaela, Radová Julie, Srb Tomáš, Šebková Monika, Škaloudová Barbora, Štáf Petr, Štěpánek Michal, Šuma Jan, Thorovská Klára, Vondráčková Kateřina, Vystrčil Štěpán, Weisser Michal

Školní rok 1994-1995     třída 2b - všeobecná, 7902500     třídní profesor Michal Plajner

Bačinský Marián, Bláha Karel, Barzanovský Petr, Ctibor Karel, Dominicová Marta, Hantáková Lucie, Hrušková Pavla, Hýbl Ondřej, Ingalová Eva, Krombholzová Iva, Křenek Petr, Kuděj Jan, Litvínová Petra, Lutovský Marek, Masařík Petr, Pošta Martin, Srbová Tereza, Svoboda Ondřej, Svobodová Lucie, Šebek Jan, Šeflová Regina, Šťastná Karolína, Šťovíčková Dana, Švehlová Martina, Tětková Markéta, Thurnvaldová Lucie, Týřl Jan, Vampolová Tereza, Zach Petr

Školní rok 1994-1995     třída 2c - výtvarná, 7902500     třídní profesorka Ivana Pilousová

Bezuchová Ivana, Bürgermeistrová Zuzana, Burianová Petra, Cífková Petra, Dlábková Markéta, Dlouhá Olga, Erbenová Jana, Filipová Petra, Fulínová Kateřina, Glomb Vladimír, Hejdová Helena, Horáková Michaela, Hůla Petr, Jiránek Radek, Kaláb Jan, Kosková Zdeňka, Kubec Šimon, Lachnitová Šárka, Mikušová Tereza, Nykl Jan, Palochová Dana, Petrová Eva, Podroužková Hana, Ranný Jan, Skala Ondřej, Šprachtová Tereza, Štampachová Gabriela, Švábová Michaela, Vidláková Zuzana, Vojtěchovský Jan

Školní rok 1994-1995     třída 2d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Hana Jeřábková

Antonín Martin, Baše Milan, Bělohlávková Michaela, Bernard Josef, Brandejs Jan, Brůhová Anna, Bürger Pavel, Čelák Jiří, Čepičková Hana, Dolejš Jan, Filipovičová Alice, Helekal Daniel, Heřboltová Eva, Horová Lenka, Kaňka Tomáš, Kočišová Marcela, Konečná Hana, Kožíšková Olga, Kraitz Josef, Křeček Lukáš, Kubeš Ondřej, Kukal Radan, Kuklová Lucie, Levický Jan, Maršík Vilém, Matoušková Lenka, Nosková Blanka, Nováková Gabriela, Palátová Tereza, Pilařová Eva, Pomazalová Sylva, Procházková Barbora, Siblíková Jana, Staňková Růžena, Šelelyová Denisa, Štulc Jakub, Štys Filip, Voříšek Jan, Vrhel Bohumil

Školní rok 1994-1995     třída 3a - 7902500     třídní profesorka Blanka Čechová

Altman Petr, Balcar Adam, Čaban Vojtěch, Dykastová Klára, Fialová Blanka, Hanzalová Lenka, Hlinovský Jan, Jahič Jasmina, Junková Radmila, Kala Petr, Králíček Tomáš, Krátká Karolína, Mičulková Monika, Moravec Pavel, Novák Ondřej, Pazderová Kateřina, Peňáková Libuše, Pětiková Kateřina, Smrkovská Marie, Švarc Aleš, Tuček Michal, Tvrdek Miroslav, Vavrečka Petr, Vavřincová Hana, Vedralová Dominika, Velechovský David, Volková Magdalena

Školní rok 1994-1995     třída 3b - 7902500     třídní profesor Jaroslav Pohunek

Baboráková Petra, Bretschneiderová Eva, Doškářová Ivana, Dytrichová Michaela, Dvořák Robert, Grimová Petra, Habáň Petr, Havlenová Monika, Henzl Jan, Hladký Jiří, Horák Petr, Charitonov Ivo, Jeníková Adéla, Kappel Martin, Kleník Štěpán, Kolanová Karin, Kopřivová Klára, Koubková Eliška, Kozáková Markéta, Ludvíková Zuzana, Ondráčková Olga, Raba Ondřej, Sejková Alice, Soušková Alena, Šťastný Jan, Tovarová Ivana, Trešlová Lenka, Zeman Jakub, Zich Jan

Školní rok 1994-1995     třída 3c - všeobecná, 7905500     třídní profesorka Lenka Jarešová

Ambrožová Daniela, Čapková Martina, Činčera Filip, Čujanová Dagmar, Erbsová Eva, Fataríková Lucie, Fišer Daniel, Fraňková Markéta, Hamplová Michaela, Jahnová Radka, Ježková Vendula, Křenková Lenka, Mayerová Hana, Mika Šimon, Miláčková Kateřina, Poláčková Kristýna, Růžičková Alena, Slámová Lucie, Svobodová Adéla, Svobodová Hana, Šafránek Šimon, Šafránková Anna, Štěpková Irena, Viceníková Klára, Vlasáková Blanka, Vojtěchovský Ondřej, Vyskočilová Vendula, Wichsová Lucie, Zajíčková Petra

Školní rok 1994-1995     třída 3d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesor Marek Světlík

Adlová Gabriela, Bardová Jitka, Bílek Tomáš, Bokrová Denisa, Gebertová Kateřina, Hálek Štěpán, Havlena Petr, Holovský Václav, Chmurová Kateřina, Chválová Eva, Jelínek Rudolf, Jíra Marek, Kazdová Petra, Koppová Silvie, Novák Jan, Obručová Tereza, Palečková Tereza, Pavelka Michal, Pavlík Karel, Rybář Štěpán, Řezníček Michal, Svatošová Věra, Svobodová Jana, Šindelková Sylvie, Štrynclová Markéta, Trunečka Michal, Tučková Lenka, Váchal Pavel, Vochozková Martina, Vondra Jakub

Školní rok 1994-1995     třída 4a - přírodovědná, 7902519     třídní profesorka Marta Stehlíková

Bartoňová Pavla, Bláhová Kateřina, Bosáková Markéta, Bužga Ondřej, Cink Martin, Čapek Ondřej, Falková Denisa, Jakubcová Martina, Jírů Filip, Kalaš Ota, Kleinhamplová Petra, Kochtová Jiřina, Kotková Jitka, Kovářová Tereza, Lainer Michael, Letovský Richard, Lhotská Kateřina, Man Petr, Mareš Martin, Míka Václav, Mühlstein Daniel, Opočenská Jitka, Pěkný Jan, Pernický Aleš, Plíhal Ondřej, Pokorný Petr, Pomahačová Hana, Procházka Martin, Rutschová Markéta, Rybář Martin, Slezáková Jitka, Šátavová Kateřina, Šimková Hana, Tejkalová Jana, Velhartická Eva, Veselská Helena

Školní rok 1994-1995     třída 4b - všeobecná, 7902500     třídní profesor Lukáš Klíma

Bačkovská Silvie, Branžovská Tereza, Cajthamlová Monika, Durdík Tomáš, Forgáčová Marína, Hájková Veronika, Havlíčková Katka, Hlavnička Jan, Hlinovská Eva, Holub Martin, Hrodek Dominik, Hronová Gabriela, Chaloupka Lukáš, Chalupský Tomáš, Jiroušková Kamila, Josková Klára, Lužaičová Ana, Klumpar Štěpán, Koubská Olina, Krajíček Tomáš, Lederer Jakub, Maršálková Zuzana, Navrátil Tomáš, Nedbalová Pavla, Polák Jiří, Pollnerová Štěpánka, Preslová Lenka, Říha Martin, Sejk Martin, Syrovátková Andrea, Šišková Lucie, Štětka Jan, Šubrt Martin, Tichá Michaela, Vacek Roman, Vavřinová Hana

Školní rok 1994-1995     třída 4c - všeobecná, výtvarná, 7902500     třídní profesorka Ivana Kašparová

Augusta Jan, Beránková Jana, Čechurová Martina, Čermák Vít, Doležalová Jiřina, Dvořáková Tereza, Fantová Lucie, Gulášová Jana, Hilbertová Magdaléna, Hnilicová Eva, Hoskovec Vít, Hrášková Lenka, Jarolímová Radana, Kolářová Lucie, Krejčová Lucie, Kvíčalová Jana, Kvěchová Martina, Lagumdžija Eluina, Landischová Lucie, Machoňová Barbora, Matějíčková Jana, Milnerová Kamila, Mlček Ondřej, Písková Kateřina, Reiterová Lenka, Řídká Veronika, Schránilová Anna, Srbová Jitka, Stehlíková Olga, Straková Lucie, Štochlová Alžběta, Šubecová Tereza, Uzelacová Tereza, Vlachová Ivana, Vogelová Kateřina, Wagnerová Lucie

Školní rok 1994-1995     třída 4d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Jana Červinková

Bělohlávek Tomáš, Čapek Daniel, Hávová Ludmila, Hejcmanová Eva, Hůla Jiří, Janská Zuzana, Jerie Zdeněk, Jiřička Václav, Kaňka Jiří, Kopecký Ondřej, Kraemerová Lucie, Lopatová Jana, Leinweberová Lucie, Michálková Lenka, Mlejnecká Vlasta, Paichlová Jana, Pivoda Tomáš, Poddaný Lukáš, Přibil Marek, Salomon Daniel, Sobotková Jitka, Šťastná Alena, Tarasová Linda, Trojan Aleš, Vacková Veronika, Váša Hynek, Vorlíček Jan, Vránová Adéla, Weberová Michaela, Zoulová Alena

Školní rok 1994-1995     třída 4e - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Lenka Libá

Bažantová Zuzana, Bobková Markéta, Čáp Petr, Gawlik Viktor, Gellert Pavel, Hanušová Jitka, Herink Ondřej, Honzík Jiří, Janků Zuzana, Jansa Petr, Kolocová Gabriela, Kopecká Kateřina, Korbová Radana, Kraus Jan, Krýžová Gabriela, Kubelka Lukáš, Mandysová Michaela, Marešová Iva, Mátlová Eva, Michal Jan, Mrázková Alena, Novák Jan, Novák Oskar, Pastyříková Lenka, Pecková Karolina, Ryšavý Karel, Rýzlerová Pavla, Sottlová Kamila, Suchý Luboš, Šeborová Marie, Šír Jan, Šochman Petr, Šťastná Jiřina, Václavů Kristina, Zavadilová Jana

Školní rok 1994-1995     třída 5d - pětileté studium, část v NJ, 7902575     třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Altová Gabriela, Andělová Jana, Černá Martina, Červenková Zdeňka, Čungová Zuzana, Grošpicová Silvie, Hanušová Kateřina, Hejdová Vendula, Hladká Andrea, Holasová Kateřina, Houšková Markéta, Chocová Jitka, Jelínek Tomáš, Kořínková Kateřina, Marian Martin, Matějka Jan, Niče Jakub, Nowaková Lenka, Piková Jana, Poberová Jesika, Pospíšilová Eva, Pytlík Jaroslav, Skripnik Ondřej, Slunečko Petr, Šmídová Dagmar, Špačková Michaela, Štefánková Tereza, Täubel Jan, Toiflová Eva, Veselá Jaroslava, Vodička Viktor, Vraná Zuzana, Weberová Jana, Wilhelmová Barbora

Školní rok 1994-1995     třída Kvinta - osmileté studium, 7902500     třídní profesor Jan Žižka

Beneš Josef, Černá Martina, Červený Jiří, Drbohlav Jan, Fifková Jana, Hazuková Tereza, Hnát Ondřej, Hofmanová Zuzana, Holubová Zdislava, Horváthová Kateřina, Hulanová Eva, Jansa Jakub, Kahuda Daniel, Kašíková Viola, Kopejtko Karel, Koubková Alena, Kraemerová Silvie, Matějková Linda, Nádvorník Jakub, Polívka Petr, Radová Pavla, Slavíček Michal, Šámal Petr, Šmíd Martin, Teprtová Naďa, Tůma Pavel, Týn Jan, Ťupová Michaela, Valchář Marek, Vaňková Hana, Zedník Jan, Ziebikerová Vanda

Školní rok 1995 - 1996     ředitel Miloš Macek


Školní rok 1995-1996, třída 1.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Ivana Kašparová

Adámková Klára, Blažek Jiří, Brabcová Lucie, Buryan Petr, Čáslavský Petr, Frišová Zdeňka, Hromádková Zuzana, Jiránek Jan, Konvalinková Tereza, Kopečková Martina, Králová Lucie, Kuchta Michal, Lichtenberk Luboš, Macharová Alžběta, Mencl Michal, Míšek Martin, Mudrychová Jitka, Provázková Jana, Rada Petr, Schneibergová Heda, Skálová Eliška, Sovadinová Eva, Strnadová Markéta, Svoboda Matěj, Škaloud Martin, Tlapák Jiří, Ťupa Lukáš, Vaňhalová Adéla, Vondrák Karel, Zahálková Markéta, Zdvíhalová Markéta

Školní rok 1995-1996, třída 1.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bednář Karel, Beránek Roman, Bílková Radka, Buriánková Ivana, Bursa Jan, Čapková Nikola, Čunderlík Július, Danišek Petr, Doušková Irena, Fajdová Adéla, Holubová Vladimíra, Horejš Karel, Chlumský Martin, Jindřich Tomáš, Kajínková Julie, Koucká Marie, Kozumplík Petr, Kučerová Tereza, Pařízek Jan, Pelzlová Zdenka, Rojka Tomáš, Schovánek Michal, Soukupová Olga, Svárovský Lukáš, Šedivá Klára, Škvorová Petra, Štíchová Barbora, Švejdarová Ida, Vacíková Alena, Vlasáková Lenka

Školní rok 1995-1996, třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Eva Hankusová

Bitnerová Petra, Holmová Kristina, Hladná Lucie, Chromý Jakub, Jakoubek Tomáš, Jirásková Zuzana, Jirásková Zuzana, Kaplanová Klára, Karlová Barbora, Kasalová Johana, Klímová Ditta, Kokeš Jan, Kovářová Dora, Kropáčková Veronika, Květoňová Kristýna, Lejková Kristýna, Marek Matouš, Martínková Eliška, Melíšek Jakub, Mudruňková Lucie, Navara Vladimír, Pecková Michaela, Stáhala Jan, Stehlíková Magdaléna, Svatošová Michaela, Šarbochová Drahomíra, Šlajchová Magdalena, Vohlídalová Marta, Znamenáčková Eva, Žignenová Martina

Školní rok 1995-1996, třída 2.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Bártů Jan, Bautzká Dagmar, Beranová Radka, Brtvová Barbora, Čunátová Markéta, Havránek Michal, Horsák Ondřej, Janovský Jiří, Jindráková Zuzana, Josková Radka, Kojuková Tereza, Kubcová Šárka, Kulková Šárka, Lachnittová Hana, Lerbletier Filip, Martinovský Ondřej, Nováková Milena, Píšová Blanka, Povolný Jiří, Pulkrábek Štěpán, Roubal Marek, Roubíček Jan, Roubínek Jiří, Rychtaříková Pavlína, Tikovská Adéla, Tikovská Tereza, Šimek Štěpán, Šťastná Anna, Šternová Hana, Šubrtová Kateřina, Vrchlobský Štěpán

Školní rok 1995-1996, třída 2.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Filip Stárek

Amler Jaroslav, Bušek Petr, Čápová Veronika, Hadravová Jana, Hofmanová Markéta, Hora Zbyněk, Hošková Barbora, Hucl František, Jelenová Petra, Kartáková Eva, Korecká Markéta, Kraidlová Lucie, Kvapil Jiří, Mavridisová Kateřina, Merzová Michaela, Paska Lukáš, Plíva Martin, –Richterová Klára, Skalníková Karolína, Skripnik Štěpán, -Sladký Petr, Štecovičová Martina, Stehnová Stanislava, Svoboda Martin, Šťovíček Jan, Šulcová Silvie, Valenta Petr, Vavřinec Petr, Vlčková Veronika, Zátková Lenka, Zich Otakar

Školní rok 1995-1996, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Bejčková Martina, Dohnalová Kateřina, Dostál Ondřej, Formánková Lenka, Hrdlička Václav, Chuchvalcová Andrea, Jarošová Petra, Klípa Ondřej, Kolaříková Petra, Knížková Eva, Krčálová Tereza, Krumpholcová Gabriela, Merzová Karolína, Moškvanová Andrea, Obermannová Barbora, Ondrová Barbora, Ortová Barbora, Papežová Lucie, Procházka Kryštof, Rollová Jana, Sládek Jan, Schmidtová Jana, Štěpánková Lucie, Tomášek Radovan, Tůmová Hana, Vachunová Tereza, Velemínská Alena, Vokáčová Barbora, Zemanová Lenka, Zmek Josef

Školní rok 1995-1996, třída 3.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jiří Macela

Barčáková Jana, Bureš Miroslav, Dmitrijevová Jana, Ekstein Martin, Hájková Dana, Hnátková Tereza, Hrdinová Kateřina, Hrnčíř Michael, Chvátal Jan, Chvátal Tomáš, Kozojed Petr, Kulhavá Alena, Mikulášová Jana, Packová Jitka, Pešek Jaroslav, Pidrmanová Dana, Pomikálková Michaela, Radová Julie, Srb Tomáš, Šebková Monika, Škaloudová Barbora, Škapa Michal, Štáf Petr, Štěpánek Michal, Štíchová Tereza, Šuma Jan, Thorovská Klára, Trachtová Kateřina, Vondráčková Kateřina, Vystrčil Štěpán, Weisser Michal

Školní rok 1995-1996, třída 3.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Michal Plajner

Bačinský Marián, Bláha Karel, Barzanovský Petr, Ctibor Karel, Dominicová Marta, Hantáková Lucie, Hrušková Pavla, Hýbl Ondřej, Ingalová Eva, Krombholzová Iva, Křenek Petr, Kuděj Jan, Litvínová Petra, Lutovský Marek, Masařík Petr, Srbová Tereza, Svoboda Ondřej, Svobodová Lucie, Šebek Jan, Šeflová Regina, Šťastná Karolína, Šťastný Jan, Šťovíčková Dana, Švehlová Martina, Tětková Markéta, Týřl Jan, Vampolová Tereza, Vomáčková Taťána, Zach Petr

Školní rok 1995-1996, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Ivana Pilousová

Bezuchová Ivana, Bürgermeistrová Zuzana, Burianová Petra, Cífková Petra, Dlábková Markéta, Dlouhá Olga, Erbenová Jana, Filipová Petra, Glomb Vladimír, Hejdová Helena, Horáková Michaela, Hůla Petr, Jiránek Radek, Kaláb Jan, Kosková Zdeňka, Kubec Šimon, Mathé Lukáš, Lachnitová Šárka, Mikušová Tereza, Nykl Jan, Palochová Dana, Petrová Eva, Podroužková Hana, Procházková Kateřina, Ranný Jan, Skala Ondřej, Šprachtová Tereza, Štampachová Gabriela, Švábová Michaela, Vidláková Zuzana, Vojtěchovský Jan

Školní rok 1995-1996, třída 4.A, 7902500, třídní profesorka Blanka Čechová

Altman Petr, Balcar Adam, Čaban Vojtěch, Dykastová Klára, Fialová Blanka, Hlinovský Jan, Junková Radmila, Kala Petr, Králíček Tomáš, Krátká Karolína, Landa Ivan, Mičulková Monika, Moravec Pavel, Novák Ondřej, Pazderová Kateřina, Peňáková Libuše, Pětiková Kateřina, Smrkovská Marie, Švarc Aleš, Tuček Michal, Tvrdek Miroslav, Vavrečka Petr, Vavřincová Hana, Vedralová Dominika, Velechovský David, Volková Magdalena, Voříšková Lucie

Školní rok 1995-1996, třída 4.B, 7902500, třídní profesor Jaroslav Pohunek

Baboráková Petra, Bretschneiderová Eva, Doškářová Ivana, Dytrichová Michaela, Dvořák Robert, Grimová Petra, Habáň Petr, Havlenová Monika, Henzl Jan, Hladký Jiří, Horák Petr, Charitonov Ivo, Jeníková Adéla, Kappel Martin, Kleník Štěpán, Kolanová Karin, Kopřivová Klára, Koubková Eliška, Kozáková Markéta, Ludvíková Zuzana, Ondráčková Olga, Raba Ondřej, Sejková Alice, Soušková Alena, Tovarová Ivana, Trešlová Lenka, Zeman Jakub, Zich Jan

Školní rok 1995-1996, třída 4.C, všeobecná, 7905500, třídní profesorka Lenka Jarešová

Ambrožová Daniela, Čapková Martina, Činčera Filip, Čujanová Dagmar, Erbsová Eva, Fataríková Lucie, Fišer Daniel, Fraňková Markéta, Hamplová Michaela, Jahnová Radka, Jarolímová Radana, Ježková Vendula, Křenková Lenka, Mayerová Hana, Mika Šimon, Miláčková Kateřina, Poláčková Kristýna, Růžičková Alena, Slámová Lucie, Svobodová Adéla, Svobodová Hana, Šafránek Šimon, Štěpková Irena, Viceníková Klára, Vojtěchovský Ondřej, Vyskočilová Vendula, Wichsová Lucie, Zajíčková Petra

Školní rok 1995-1996, třída 1.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Zora Holanová

Blagoev Petr, Brodský Martin, Cerha Oldřich, Čelikovská Lucie, Čertek Dušan, Dostál Miroslav, Dvořáčková Barbora, Flegrová Erika, Charvátová Adéla, Heřman Jakub, Holečková Simona, Hradilová Ivana, Jerhot Jiří, Kahovcová Jana, Kotorová Hana, Kraitzová Ivana, Krauz Pavel, Kubů Helena, Kuchárová Lucie, Leibl Petr, Lenková Lucie, Litomiský Ondřej, Němec Jakub, Novotná Kateřina, Odstrčil Pavel, Pavlová Jana, Plochová Klára, Rezková Martina, Sheng Guo, Ševčík Marek, Šindelář Jan, Šindelářová Lenka, Špirhanzlová Petra, Vondryska Filip, Zikmundová Hana

Školní rok 1995-1996, třída 2.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Iveta Trunečková, od 30.10.1995 Dobromila Janáčová

Čopáková Zuzana, Dudová Krystýna, Dvořáková Jana, Hájková Zdeňka, Havrlant David, Hochman Jan, Hudík Marek, Chačaturov Robert, Jakl Petr, Jiříček Gustav, Kaisr Tomáš, Kösslová Hana, Králík Jaroslav, Kubeček Martin, Mandysová Zuzana, Molnár Tomáš, Mrázková Marie, Nehasilová Zdeňka, Nezbeda Ladislav, Petrová Eva, Povolná Marcela, Rožková Jana, Skalová Tereza, Stoklasová Klára, Tůmová Jaroslava, Veselá Veronika, Vondráková Dita, Winkler Pavel, Wolfová Martina, Zálišová Helena

Školní rok 1995-1996, třída 3.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Hana Jeřábková

Antonín Martin, Baše Milan, Bělohlávková Michaela, Bernard Josef, Brandejs Jan, Brůhová Anna, Bürger Pavel, Čelák Jiří, Čepičková Hana, Dolejš Jan, Fahadová Catherine, Filipovičová Alice, Helekal Daniel, Heřboltová Eva, Horová Lenka, Kaňka Tomáš, Konečná Hana, Kožíšková Olga, Kraitz Josef, Křeček Lukáš, Kubeš Ondřej, Kukal Radan, Kuklová Lucie, Levický Jan, Maršík Vilém, Matoušková Lenka, Nosková Blanka, Nováková Gabriela, Palátová Tereza, Pilařová Eva, Pomazalová Sylva, Procházková Barbora, Siblíková Jana, Staňková Růžena, Šelelyová Denisa, Štulc Jakub, Štys Filip, Voříšek Jan, Vrhel Bohumil

Školní rok 1995-1996, třída 4.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesor Lukáš Klíma

Bardová Jitka, Bílek Tomáš, Bokrová Denisa, Filipovičová Kateřina, Gebertová Kateřina, Hálek Štěpán, Hladík Jiří, Holovský Václav, Honzík Jiří, Chmurová Kateřina, Chválová Eva, Jelínek Rudolf, Jíra Marek, Kazdová Petra, Koppová Silvie, Jansa Petr, Kraus Jan, Mauric Jan, Novák Jan, Obručová Tereza, Palečková Tereza, Pavelka Michal, Pavlík Karel, Pilous Robert, Rybář Štěpán, Řezníček Michal, Svatošová Věra, Svobodová Jana, Šindelková Sylvie, Štrynclová Markéta, Trunečka Michal, Tučková Lenka, Váchal Pavel, Vochozková Martina, Vondra Jakub

Školní rok 1995-1996, třída 5.E, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Lenka Libá

Bažantová Zuzana, Bobková Markéta, Čáp Petr, Gawlik Viktor, Gellert Pavel, Hanušová Jitka, Herink Ondřej, Janků Zuzana, Kolocová Gabriela, Kopecká Kateřina, Korbová Radana, Krýžová Gabriela, Kubelka Lukáš, Mandysová Michaela, Marešová Iva, Mátlová Eva, Michal Jan, Mrázková Alena, Novák Jan, Novák Oskar, Pastyříková Lenka, Pecková Karolina, Ryšavý Karel, Rýzlerová Pavla, Sottlová Kamila, Suchý Luboš, Šeborová Marie, Šír Jan, Šochman Petr, Šťastná Jiřina, Václavů Kristina, Zavadilová Jana

Školní rok 1995-1996, třída Sexta – osmileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jan Žižka

Beneš Josef, Černá Martina, Červený Jiří, Drbohlav Jan, Fifková Jana, Hazuková Tereza, Hnát Ondřej, Hofmanová Zuzana, Holubová Zdislava, Horváthová Kateřina, Hulanová Eva, Jansa Jakub, Kahuda Daniel, Kašíková Viola, Kopejtko Karel, Koubková Alena, Kraemerová Silvie, Matějková Linda, Nádvorník Jakub, Polívka Petr, Radová Pavla, Slavíček Michal, Šámal Petr, Šmíd Martin, Teprtová Naďa, Tůma Pavel, Týn Jan, Ťupová Michaela, Valchář Marek, Vaňková Hana, Zedník Jan, Ziebikerová Vanda

Školní rok 1996 - 1997     ředitel Miloš Macek


Školní rok 1996-1997, třída 1.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Marta Stehlíková

Barhoň Radek, Bašeová Eva, Both Marek, Duchanová Kristina, Fridrichová Kateřina, Chačaturov Viktor, Chlebounová Kateřina, Jandák Miroslav, Kichiová Alia, Kohoutová Hana, Litvínová Pavlína, Máchová Irena, Mikolášková Martina, Nová Lucie, Novotný Miloš, Packa Petr, Rodryčová Magda, Samková Alžběta, Sotáková Martina, Souček Jan, Šafránková Vendula, Ševera Pavel, Štiková Michaela, Tománková Jana, Vandrovec Jan, Zezulková Lucie

Školní rok 1996-1997, třída 2.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Ivana Kašparová

Adámková Klára, Blažek Jiří, Brabcová Lucie, Buryan Petr, Čáslavský Petr, Frišová Zdeňka, Hromádková Zuzana, Jiránek Jan, Konvalinková Tereza, Kopečková Martina, Králová Lucie, Kuchta Michal, Lichtenberk Luboš, Macharová Alžběta, Mencl Michal, Míšek Martin, Mudrychová Jitka, Provázková Jana, Rada Petr, Schneibergová Heda, Skálová Eliška, Sovadinová Eva, Strnadová Markéta, Svoboda Matěj, Škaloud Martin, Tlapák Jiří, Ťupa Lukáš, Vaňhalová Adéla, Vondrák Karel, Zahálková Markéta, Zdvíhalová Markéta

Školní rok 1996-1997, třída 2.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bednář Karel, Beránek Roman, Bílková Radka, Buriánková Ivana, Bursa Jan, Čapková Nikola, Čunderlík Július, Danišek Petr, Doušková Irena, Fajdová Adéla, Holubová Vladimíra, Horejš Karel, Chlumský Martin, Jindřich Tomáš, Kajínková Julie, Koucká Marie, Kozumplík Petr, Kučerová Tereza, Pařízek Jan, Pelzlová Zdenka, Rojka Tomáš, Schovánek Michal, Soukupová Olga, Smolík Martin, Svárovský Lukáš, Šedivá Klára, Škvorová Petra, Štíchová Barbora, Švejdarová Ida, Vacíková Alena, Vlasáková Lenka

Školní rok 1996-1997, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Eva Hankusová

Bitnerová Petra, Holmová Kristina, Hladná Lucie, Chromý Jakub, Jakoubek Tomáš, Jirásková Zuzana, Jirásková Zuzana, Kaplanová Klára, Karlová Barbora, Kasalová Johana, Klímová Ditta, Kokš Jan, Kovářová Dora, Kropáčková Veronika, Lejková Kristýna, Marek Matouš, Martínková Eliška, Melíšek Jakub, Mudruňková Lucie, Navara Vladimír, Ortová Barbora, Pecková Michaela, Stáhala Jan, Stehlíková Magdaléna, Svatošová Michaela, Šarbochová Drahomíra, Vohlídalová Marta, Znamenáčková Eva, Žignenová Martina

Školní rok 1996-1997, třída 3.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Bártů Jan, Beranová Radka, Brtvová Barbora, Čunátová Markéta, Havránek Michal, Horsák Ondřej, Janovský Jiří, Jindráková Zuzana, Josková Radka, Kojuková Tereza, Kubcová Šárka, Kulková Šárka, Lachnittová Hana, Lerbletier Filip, Martinovský Ondřej, Nováková Milena, Pidrmanová Dana, Píšová Blanka, Povolný Jiří, Pulkrábek Štěpán, Roubal Marek, Roubíček Jan, Roubínek Jiří, Rychtaříková Pavlína, Tikovská Adéla, Slavíček Michal, Šimek Štěpán, Šťastná Anna, Šternová Hana, Šubrtová Kateřina, Thurnvaldová Lucie, Tůma Pavel, Vrchlobský Štěpán

Školní rok 1996-1997, třída 3.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Filip Stárek

Amler Jaroslav, Bušek Petr, Čápová Veronika, Hadravová Jana, Hofmanová Markéta, Hora Zbyněk, Horváthová Kateřina, Hošková Barbora, Hucl František, Jelenová Petra, Kartáková Eva, Korecká Markéta, Kraidlová Lucie, Kvapil Jiří, Mavridisová Kateřina, Merzová Michaela, Paska Lukáš, Plíva Martin, Pošta Martin, Richterová Klára, Skalníková Karolína, Skripnik Štěpán, -Sladký Petr, Štecovičová Martina, Stehnová Stanislava, Svoboda Martin, Šťovíček Jan, Šulcová Silvie, Trachtová Kateřina, Valenta Petr, Vavřinec Petr, Vlčková Veronika, Zátková Lenka, Zich Otakar

Školní rok 1996-1997, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Bejčková Martina, Dohnalová Kateřina, Chuchvalcová Andrea, Jarošová Petra, Klípa Ondřej, Kolaříková Petra, Knížková Eva, Krčálová Tereza, Krumpholcová Gabriela, Merzová Karolína, Moškvanová Andrea, Obermannová Barbora, Ondrová Barbora, Papežová Lucie, Rollová Jana, Sládek Jan, Schmidtová Jana, Štěpánková Lucie, Tůmová Hana, Vachunová Tereza, Velemínská Alena, Vokáčová Barbora, Zemanová Lenka, Zmek Josef

Školní rok 1996-1997, třída 4.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jiří Macela

Barčáková Jana, Barnová Věra, Bureš Miroslav, Dmitrijevová Jana, Ekstein Martin, Hájková Dana, Hnátková Tereza, Hrdinová Kateřina, Hrnčíř Michael, Chvátal Jan, Chvátal Tomáš, Kozojed Petr, Kulhavá Alena, Mikulášová Jana, Packová Jitka, Pešek Jaroslav, Pomikálková Michaela, Radová Julie, Srb Tomáš, Šebková Monika, Škaloudová Barbora, Škapa Michal, Štáf Petr, Štěpánek Michal, Štíchová Tereza, Šuma Jan, Thorovská Klára, Vondráčková Kateřina, Vystrčil Štěpán, Weisser Michal

Školní rok 1996-1997, třída 4.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Michal Plajner

Bláha Karel, Barzanovský Petr, Ctibor Karel, Dominicová Marta, Havlenová Monika, Hantáková Lucie, Henzl Jan, Hrušková Pavla, Hýbl Ondřej, Ingalová Eva, Krombholzová Iva, Křenek Petr, Kuděj Jan, Litvínová Petra, Lutovský Marek, Masařík Petr, Srbová Tereza, Svoboda Ondřej, Svobodová Lucie, Šebek Jan, Šeflová Regina, Šťastná Karolína, Šťastný Jan, Šťovíčková Dana, Švehlová Martina, Tětková Markéta, Týřl Jan, Vampolová Tereza, Vomáčková Taťána, Zach Petr

Školní rok 1996-1997, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Ivana Pilousová

Bezuchová Ivana, Bürgermeistrová Zuzana, Burianová Petra, Cífková Petra, Dlábková Markéta, Dlouhá Olga, Erbenová Jana, Filipová Petra, Glomb Vladimír, Hejdová Helena, Horáková Michaela, Hůla Petr, Jiránek Radek, Kaláb Jan, Kosková Zdeňka, Kubec Šimon, Mathé Lukáš, Lachnitová Šárka, Mikušová Tereza, Nykl Jan, Palochová Dana, Petrová Eva, Podroužková Hana, Procházková Kateřina, Ranný Jan, Skala Ondřej, Šafránková Anna, Šprachtová Tereza, Štampachová Gabriela, Švábová Michaela, Vidláková Zuzana, Vlasáková Blanka, Vojtěchovský Jan

Školní rok 1996-1997, třída Prima A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Alena Floriánová

Brož Roman, Daneš Jiří, Demeter Martin, Diduniková Žaneta, Filipiová Kateřina, Hladíková Jana, Juklová Jana, Kalinová Petra, Kluganost Jan, Křivánková Anna, Letovský Radim, Limanová Kristýna, Mardešicová Zuzana, Nachtigalová Marika, Nohejl Ondřej, Nováková Petra, Pejčochová Lenka, Prokopič Pavel, Romočuský Štěpán, Setničková Petra, Soukup Štěpán, Spejchal Petr, Staříková Ivana, Syslová Eliška, Šetelík Václav, Šmelhaus Martin, Šmucr Bohumil, Švejdarová Sylva, Vostrovský Lukáš, Žárský Jakub

Školní rok 1996-1997, třída Prima D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ,79-41-K/610, třídní profesor Josef Holec (1.9.1996-31.1.1997)

Budín Tomáš, Dobiáš Martin, Dvořáková Kamila, Fišer Milan, Havlas Lukáš, Horáková Martina, Hušek Libor, Hynková Hana, Jenšíková Michaela, Kožíšek František, Krausová Michaela, Lepší Pavel, Lisnerová Ivana, Michálková Jana, Nigrin Tomáš, Novák Viktor, Petrášková Radka, Plecháčková Kristýna, Rada Jan, Raunová Kateřina, Řáha Roman, Skalka Marek, Sojka Jiří, Souček Michael, Stejskalová Veronika, Sylla Michal, Šindelář Petr, Španihelová Radka, Šťastná Veronika, Tvrdková Kateřina, Uher Martin, Vlachová Alena, Vybíralová Dagmar, Zázvorková Karolína, Zbuzková Petra, Žižka Vojtěch

Školní rok 1996-1997 třída Sekunda D (od 1.2. 1997), šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ,79-41-K/610, třídní profesorka Alena Petrtýlová

Budín Tomáš, Dvořáková Kamila, Fišer Milan, Hynková Hana, Kerbachová Jitka, Kožíšek František, Krausová Michaela, Lepší Pavel, Lisnerová Ivana, Michálková Jana, Nigrin Tomáš, Novák Viktor, Petrášková Radka, Rada Jan, Skalka Marek, Stejskalová Veronika, Šťastná Veronika, Tvrdková Kateřina, Uher Martin

Školní rok 1996-1997, třída 2.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Zora Holanová

Blagoev Petr, Brodský Martin, Cerha Oldřich, Čelikovská Lucie, Čertek Dušan, Dostál Miroslav, Dvořáčková Barbora, Flegrová Erika, Charvátová Adéla, Heřman Jakub, Holečková Simona, Hradilová Ivana, Jerhot Jiří, Kahovcová Jana, Kotorová Hana, Kraitzová Ivana, Krauz Pavel, Kubů Helena, Kuchárová Lucie, Leibl Petr, Lenková Lucie, Litomiský Ondřej, Němec Jakub, Novotná Kateřina, Odstrčil Pavel, Pavlová Jana, Plochová Klára, Rezková Martina, Sheng Guo, Ševčík Marek, Šindelář Jan, Šindelářová Lenka, Špirhanzlová Petra, Vondryska Filip, Zikmundová Hana

Školní rok 1996-1997, třída 3.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Čopáková Zuzana, Dudová Krystýna, Dvořáková Jana, Hájková Zdeňka, Halousek Dan, Havrlant David, Hochman Jan, Hudík Marek, Chačaturov Robert, Jakl Petr, Jiříček Gustav, Kaisr Tomáš, Kösslová Hana, Králík Jaroslav, Kubeček Martin, Mandysová Zuzana, Molnár Tomáš, Mrázková Marie, Nehasilová Zdeňka, Nezbeda Ladislav, Petrová Eva, Povolná Marcela, Rožková Jana, Skalová Tereza, Stoklasová Klára, Tůmová Jaroslava, Veselá Veronika, Vondráková Dita, Winkler Pavel, Wolfová Martina, Zálišová Helena

Školní rok 1996-1997, třída 4.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Hana Jeřábková

Antonín Martin, Baše Milan, Bělohlávková Michaela, Bernard Josef, Brandejs Jan, Brůhová Anna, Bürger Pavel, Čepičková Hana, Dolejš Jan, Fahadová Catherine, Filipovičová Alice, Havlena Petr, Helekal Daniel, Heřboltová Eva, Horová Lenka, Kaňka Tomáš, Konečná Hana, Kožíšková Olga, Kraitz Josef, Křeček Lukáš, Kubeš Ondřej, Kukal Radan, Kuklová Lucie, Levický Jan, Maršík Vilém, Matoušková Lenka, Nosková Blanka, Nováková Gabriela, Palátová Tereza, Pilařová Eva, Pomazalová Sylva, Procházková Barbora, Siblíková Jana, Staňková Růžena, Šelelyová Denisa, Štulc Jakub, Štys Filip, Voříšek Jan, Vrhel Bohumil

Školní rok 1996-1997, třída 5.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesor Lukáš Klíma

Adlová Gabriela, Bardová Jitka, Bílek Tomáš, Bokrová Denisa, Gebertová Kateřina, Hálek Štěpán, Hladík Jiří, Holovský Václav, Honzík Jiří, Chmurová Kateřina, Chválová Eva, Jelínek Rudolf, Kazdová Petra, Koppová Silvie, Jansa Petr, Kraus Jan, Mauric Jan, Novák Jan, Obručová Tereza, Palečková Tereza, Pavelka Michal, Pavlík Karel, Pilous Robert, Rybář Štěpán, Řezníček Michal, Svatošová Věra, Svobodová Jana, Šindelková Sylvie, Štrynclová Markéta, Trunečka Michal, Tučková Lenka, Váchal Pavel, Vochozková Martina, Vondra Jakub

Školní rok 1996-1997, třída Septima, osmileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jan Žižka

Beneš Josef, Černá Martina, Červený Jiří, Drbohlav Jan, Fifková Jana, Hazuková Tereza, Hnát Ondřej, Hofmanová Zuzana, Holubová Zdislava, Hulanová Eva, Jansa Jakub, Kahuda Daniel, Kašíková Viola, Kopejtko Karel, Koubková Alena, Kraemerová Silvie, Matějková Linda, Nádvorník Jakub, Polívka Petr, Radová Pavla, Slavíček Michal, Šmíd Martin, Týn Jan, Ťupová Michaela, Valchář Marek, Vaňková Hana, Zedník Jan, Ziebikerová Vanda

Školní rok 1997 - 1998     ředitel Miloš Macek


Školní rok 1997-1998, třída 1.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Květa Plajnerová

Benešová Michala, Budínová Petra, Čadková Marie, Fišarová Gabriela, Hájek Petr, Hendrych Jiří, Holasová Jana, Houdková Jana, Kouba František, Kubš Jiří, Lehovec Martin, Manglová Dana, Matochová Hana, Mlčkovský Jiří, Nigrin Dalibor, Petrželka Ondřej, Poňavičová Ilona, Provazníková Petra, Radkovský Jakub, Rieger Tomáš, Růžičková Barbora, Schusterová Nicol, Slabý Petr, Straková Lenka, Šícha Vojtěch, Škapa Martin, Štěpánková Eva, Václavů Zuzana, Vojtíšková Jitka

Školní rok 1997-1998, třída 1.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Lenka Libá

Bartík Michal, Beran Martin, Dekanová Anna, Duková Naďa, Fialová Lucie, Hanušová Iva, Hlaváčková Radka, Hoření Ivo, Jánoška Ondřej, Chlebounová Kateřina, Klásková Karolína, Kuhn Petr, Mázl Michal, Mojžíšová Marcela, Moudrý Filip, Muchová Linda, Nevrkla Michal, Novák Jan, Plánská Daniela, Prokop Pavel, Protivová Iva, Ryška Michal, Sedláček Petr, Skowronková Adéla, Šašková Dana, Uchytilová Lucie, Válková Veronika, Ziebiger Martin

Školní rok 1997-1998, třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesor Petr Háj

Bejdová Šárka, Birndtová Malvína, Duchanová Kristina, Duchek Libor, Gabriel Josef, Hadravová Barbora, Haškovcová Ela, Housarová Dominika, Hrabalová Kateřina, Junek Lukáš, Koháček Daniel, Kliková Anna, Křížková Lucie, Lindušková Petra, Meduna Jan, Mráziková Eva, Myslíková Petra, Nožičková Petra, Oganesjanová Lenka, Povýšil Viktor, Reimar Jakub, Smrčinová Jana, Sojková Šárka, Sotáková Martina, Strnadlová Anna, Strobachová Carolina, Svobodová Petra, Šilhanová Blanka, Šorm Jan, Štajnochrová Pavla, Šumbera Ondřej, Zahradník Karel

Školní rok 1997-1998, třída 2.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Marta Stehlíková

Barhoň Radek, Bašeová Eva, Both Marek, Fridrichová Kateřina, Chačaturov Viktor, Jandák Miroslav, Kichiová Alia, Kohoutová Hana, Lejková Kristýna, Máchová Irena, Machová Tereza, Mikolášková Martina, Novotná Františka, Novotný Miloš, Packa Petr, Pecková Michaela, Rodryčová Magda, Samková Alžběta, Souček Jan, Šafránková Vendula, Ševera Pavel, Štiková Michaela, Tománková Jana, Vandrovec Jan

Školní rok 1997-1998, třída 3.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Ivana Kašparová

Adámková Klára, Blažek Jiří, Brabcová Lucie, Buryan Petr, Čáslavský Petr, Frišová Zdeňka, Hromádková Zuzana, Jiránek Jan, Konvalinková Tereza, Kopečková Martina, Králová Lucie, Kuchta Michal, Lichtenberk Luboš, Macharová Alžběta, Mencl Michal, Míšek Martin, Mudrychová Jitka, Provázková Jana, Rada Petr, Schneibergová Heda, Skálová Eliška, Sovadinová Eva, Strnadová Markéta, Svoboda Matěj, Škaloud Martin, Tlapák Jiří, Ťupa Lukáš, Vaňhalová Adéla, Zahálková Markéta, Zdvíhalová Markéta

Školní rok 1997-1998, třída 3.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bednář Karel, Beránek Roman, Bílková Radka, Buriánková Ivana, Bursa Jan, Čapková Nikola, Čunderlík Július, Danišek Petr, Doušková Irena, Fajdová Adéla, Holubová Vladimíra, Horejš Karel, Chlumský Martin, Jindřich Tomáš, Kajínková Julie, Koucká Marie, Kozumplík Petr, Kučerová Tereza, Pařízek Jan, Pelzlová Zdenka, Rojka Tomáš, Schovánek Michal, Soukupová Olga, Smolík Martin, Svárovský Lukáš, Šedivá Klára, Škvorová Petra, Štíchová Barbora, Švejdarová Ida, Vacíková Alena, Vlasáková Lenka

Školní rok 1997-1998, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Eva Hankusová

Bitnerová Petra, Holmová Kristina, Hladná Lucie, Chromý Jakub, Jakoubek Tomáš, Jirásková Zuzana, Jirásková Zuzana, Kaplanová Klára, Karlová Barbora, Kasalová Johana, Klímová Ditta, Kokš Jan, Kolářová Lucie, Kovářová Dora, Kropáčková Veronika, Melíšek Jakub, Merzová Karolína, Mudruňková Lucie, Navara Vladimír, Ortová Barbora, Stáhala Jan, Stehlíková Magdaléna, Svatošová Michaela, Šarbochová Drahomíra, Vohlídalová Marta, Znamenáčková Eva, Žignenová Martina

Školní rok 1997-1998, třída 4.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Bártů Jan, Beranová Radka, Brtvová Barbora, Čunátová Markéta, Havránek Michal, Horsák Ondřej, Janovský Jiří, Jindráková Zuzana, Josková Radka, Kojuková Tereza, Kubcová Šárka, Kulková Šárka, Lachnittová Hana, Lerbletier Filip, Martinovský Ondřej, Nováková Milena, Pidrmanová Dana, Píšová Blanka, Povolný Jiří, Pulkrábek Štěpán, Roubal Marek, Roubíček Jan, Roubínek Jiří, Rychtaříková Pavlína, Tikovská Adéla, Slavíček Michal, Šimek Štěpán, Šťastná Anna, Šternová Hana, Šubrtová Kateřina, Teprtová Naďa, Thurnvaldová Lucie, Tůma Pavel, Vrchlobský Štěpán

Školní rok 1997-1998, třída 4.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Filip Stárek

Amler Jaroslav, Bušek Petr, Čápová Veronika, Hadravová Jana, Hofmanová Markéta, Hora Zbyněk, Horváthová Kateřina, Hošková Barbora, Hucl František, Jelenová Petra, Kartáková Eva, Korecká Markéta, Kraidlová Lucie, Kvapil Jiří, Mavridisová Kateřina, Paska Lukáš, Plíva Martin, Pošta Martin, Richterová Klára, Skalníková Karolína, Skripnik Štěpán, -Sladký Petr, Štecovičová Martina, Stehnová Stanislava, Svoboda Martin, Šťovíček Jan, Šulcová Silvie, Trachtová Kateřina, Valenta Petr, Vavřinec Petr, Vlčková Veronika, Weisser Michal, Zátková Lenka, Zich Otakar

Školní rok 1997-1998, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Bejčková Martina, Dohnalová Kateřina, Chuchvalcová Andrea, Jarošová Petra, Klípa Ondřej, Kolaříková Petra, Knížková Eva, Krčálová Tereza, Krumpholcová Gabriela, Moškvanová Andrea, Nykl Jan, Obermannová Barbora, Ondrová Barbora, Papežová Lucie, Rollová Jana, Sládek Jan, Schmidtová Jana, Štěpánková Lucie, Tůmová Hana, Vachunová Tereza, Velemínská Alena, Vokáčová Barbora, Zemanová Lenka, Zmek Josef

Školní rok 1997-1998, třída Prima A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Veronika Válková

Albrechtová Eva, Ambrož Adam, Antzak Mario, Beroušek Pavel, Černohorský Pavel, Duková Jitka, Hajíčková Zuzana, Holubová Markéta, Joch Miroslav, Karský Daniel, Kopecký Václav, Kosinová Tereza, Malá Věra, Mengler Jan, Nejedlá Tereza, Nejedlá Veronika, Němečková Šárka, Novotná Hana, Pol Martin, Pospíšilová Petra, Ročková Selma, Smrčina Jan, Steffanová Zuzana, Strnadelová Jana, Svoboda Pavel, Šálová Iveta, Šárová Iveta, Šmídová Lucie, Tlučhoř Martin, Valentová Michaela, Weilová Jana

Školní rok 1997-1998, třída Prima D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Bartlová Daniela, Biriczová Hana, Cejnarová Oldřiška, Cermanová Šárka, Daičová Iveta, Dytrychová Martina, Frinta David, Gál Ota, Gemrot Jan, Hrabalová Veronika, Hybšová Petra, Klesa Michal, Komanová Kristina, Kovanicová Helena, Kratochvílová Jana, Lupoměská Kateřina, Marek Michal, Neubert Jan, Okrouhlíková Markéta, Payenová Marie, Rada Jan, Rozhon Pavel, Ruml David, Rusín David, Slavětínský Jan, Stehlík Martin, Šámal Kryštof, Šnajberková Linda, Štern Jan, Vobořilová Tereza, Volf Ondřej, Volfová Soňa, Vondráková Renáta, Zemánek Viktor

Školní rok 1997-1998, třída Sekunda A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Alena Floriánová

Brož Roman, Daneš Jiří, Demeter Martin, Diduniková Žaneta, Filipiová Kateřina, Hladíková Jana, Juklová Jana, Kalinová Petra, Kluganost Jan, Křivánková Anna, Letovský Radim, Limanová Kristýna, Mardešicová Zuzana, Nachtigalová Marika, Nohejl Ondřej, Nováková Petra, Pejčochová Lenka, Prokopič Pavel, Romočuský Štěpán, Soukup Štěpán, Spejchal Petr, Staříková Ivana, Syslová Eliška, Šetelík Václav, Šmelhaus Martin, Šmucr Bohumil, Švejdarová Sylva, Vostrovský Lukáš, Žárský Jakub

Školní rok 1997-1998, třída Sekunda D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Josef Holec

Bezdomnikov Petr, Dobiáš Martin, Hladíková Lucie, Horáková Martina, Hušek Libor, Jenšíková Michaela, Plecháčková Kristýna, Raunová Kateřina, Řáha Roman, Sojka Jiří, Souček Michael, Sylla Michal, Šindelář Petr, Španihelová Radka, Tomaidesová Lenka, Vlachová Alena, Vybíralová Dagmar, Zázvorková Karolína, Zbuzková Petra, Žižka Vojtěch

Školní rok 1997-1998, třída Tercie D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Bláha Jan, Boháč Martin, Budín Tomáš, Dvořáčková Simona, Dvořák Pavel, Dvořáková Kamila, Fišer Milan, Havránek Michal, Hrubec Michal, Hynková Hana, Chylíková Lenka, Kerbachová Jitka, Kožíšek František, Krausová Michaela, Kubálek Petr, Lepší Pavel, Lisnerová Ivana, Mareš Jan, Michálková Jana, Nigrin Tomáš, Novák Viktor, Petrášková Radka, Rada Jan, Skalka Marek, Starostová Hana, Stejskalová Veronika, Šebestíková Šárka, Štefková Lenka, Šťastná Veronika, Tvrdková Kateřina, Uher Martin, Vacková Helena

Školní rok 1997-1998, třída 3.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Zora Holanová

Blagoev Petr, Brodský Martin, Cerha Oldřich, Čelikovská Lucie, Čertek Dušan, Dostál Miroslav, Dvořáčková Barbora, Flegrová Erika, Charvátová Adéla, Heřman Jakub, Holečková Simona, Hradilová Ivana, Jerhot Jiří, Kahovcová Jana, Kotorová Hana, Kraitzová Ivana, Krauz Pavel, Kubů Helena, Kuchárová Lucie, Leibl Petr, Lenková Lucie, Litomiský Ondřej, Malát Jan, Němec Jakub, Novotná Kateřina, Odstrčil Pavel, Pavlová Jana, Plochová Klára, Rezková Martina, Sheng Guo, Ševčík Marek, Šindelář Jan, Špirhanzlová Petra, Vondryska Filip, Zikmundová Hana

Školní rok 1997-1998, třída 4.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesor Lukáš Klíma

Čopáková Zuzana, Dudová Krystýna, Dufková Barbora, Čelák Jiří, Dvořáková Jana, Hájková Zdeňka, Halousek Dan, Havrlant David, Hochman Jan, Hudík Marek, Chačaturov Robert, Jakl Petr, Jiříček Gustav, Kaisr Tomáš, Kösslová Hana, Králík Jaroslav, Kubeček Martin, Mandysová Zuzana, Molnár Tomáš, Mrázková Marie, Nehasilová Zdeňka, Nezbeda Ladislav, Petrová Eva, Povolná Marcela, Rožková Jana, Stoklasová Klára, Tůmová Jaroslava, Veselá Veronika, Vondráková Dita, Winkler Pavel, Wolfová Martina, Zálišová Helena

Školní rok 1997-1998, třída 5.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Hana Jeřábková

Antonín Martin, Baše Milan, Bělohlávková Michaela, Bernard Josef, Brandejs Jan, Brůhová Anna, Bürger Pavel, Čelák Jiří, Čepičková Hana, Dolejš Jan, Fahadová Catherine, Filipovičová Alice, Havlena Petr, Helekal Daniel, Heřboltová Eva, Horová Lenka, Kaňka Tomáš, Konečná Hana, Kožíšková Olga, Kraitz Josef, Křeček Lukáš, Kubeš Ondřej, Kukal Radan, Kuklová Lucie, Levický Jan, Maršík Vilém, Matoušková Lenka, Nosková Blanka, Nováková Gabriela, Palátová Tereza, Pilařová Eva, Pomazalová Sylva, Procházková Barbora, Siblíková Jana, Staňková Růžena, Šelelyová Denisa, Štulc Jakub, Štys Filip, Voříšek Jan, Vrhel Bohumil

Školní rok 1998 - 1999     ředitel Miloš Macek


Školní rok 1998-1999, třída 1.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Adam Milan, Bárta Tomáš, Brabec Tomáš, Bříza Miroslav, Černáková Petra, Dokoupilová Klára, Fidor Tomáš, Grimová Alena, Hampl Tomáš, Hanuš David, Jindra Zdeněk, Kabátová Veronika, Kapek Ondřej, Král Tomáš, Kvasničková Lenka, Lišková Kateřina, Mácha Karel, Macháčková Sylvie, Marek Václav, Mazal Jan, Mazurová Monika, Mikolášková Klára, Mikolášková Tereza, Pavlíčková Tereza, Pávová Jana, Pelzlová Barbora, Sičák Erik, Skálová Miluše, Ťukal Martin, Vejrychová Veronika, Vodičková Monika

Školní rok 1998-1999, třída 1.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jan Žižka

Běhounek René, Běhounková Klára, Bozděchová Barbora, Čížková Iva, Dostálová Lenka, Došek Jiří, Forejtková Petra, Giannetti Giuliano, Glasová Ester, Jehlička Zdeněk, Keprtová Aneta, Kliková Hana, Kolesár Pavel, Kreislová Veronika, Kremzová Adéla, Kužílek Josef, Malina Vojtěch, Martínek Roman, Matouš Daniel, Poláková Terezie, Provázková Karla, Rožeň Jakub, Samek Vít, Sidorin Vojtěch, Smolík Ondřej, Šíchová Jana, Špalová Zuzana, Šulc Jakub, Švarcová Michaela, Tvrdkovič Vesna

Školní rok 1998-1999, třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Ivana Pilousová

Bucková Eva, Cidlinská Kateřina, Civínová Veronika, Čelikovský František, Čermáková Michaela, Domáčková Šárka, Drábková Lucie, Hafoudh Shakir, Hamáčková Tereza, Hendlová Tereza, Housková Nina, Hradilová Linda, Hyťha Vojtěch, Charouzová Tereza, Jelínková Dana, Klouček Pavel, Kosková Zuzana, Kysilková Barbora, Moudrá Veronika, Nachtingerová Zuzana, Požgayová Šárka, Procházková Šárka, Skalická Dana, Skálová Anna, Sládková Barbora, Šorm Šimon, Tomašíková Radka, Vavříková Markéta, Vladyková Petra, Zahrádková Monika

Školní rok 1998-1999, třída 2.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Květa Plajnerová

Benešová Michala, Budínová Petra, Burešová Alena, Fišarová Gabriela, Hájek Petr, Hendrych Jiří, Holasová Jana, Houdková Jana, Kouba František, Kubš Jiří, Lehovec Martin, Manglová Dana, Matochová Hana, Mlčkovský Jiří, Mrázek Hynek, Nigrin Dalibor, Petrželka Ondřej, Poňavičová Ilona, Provazníková Petra, Radkovský Jakub, Rieger Tomáš, Růžičková Barbora, Schusterová Nicol, Slabý Petr, Straková Lenka, Šícha Vojtěch, Škapa Martin, Štěpánková Eva, Václavů Zuzana, Vojtíšková Jitka

Školní rok 1998-1999, třída 2.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Lenka Libá

Bartík Michal, Beran Martin, Dekanová Anna, Duková Naďa, Fialová Lucie, Hanušová Iva, Hlaváčková Radka, Hoření Ivo, Jánoška Ondřej, Chlebounová Kateřina, Klásková Karolína, Kuhn Petr, Mázl Michal, Mojžíšová Marcela, Moudrý Filip, Muchová Linda, Nevrkla Michal, Novák Jan, Plánská Daniela, Prokop Pavel, Protivová Iva, Ryška Michal, Sedláček Petr, Skowronková Adéla, Šašková Dana, Uchytilová Lucie, Válková Veronika, Ziebiger Martin

Školní rok 1998-1999, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesor Petr Háj

Bejdová Šárka, Birndtová Malvína, Duchek Libor, Gabriel Josef, Hadravová Barbora, Haškovcová Ela, Housarová Dominika, Hrabalová Kateřina, Junek Lukáš, Koháček Daniel, Kliková Anna, Křížková Lucie, Lindušková Petra, Meduna Jan, Mráziková Eva, Myslíková Petra, Nožičková Petra, Oganesjanová Lenka, Povýšil Viktor, Reimar Jakub, Rodryčová Magda, Smrčinová Jana, Sojková Šárka, Strnadlová Anna, Strobachová Carolina, Svobodová Petra, Šilhanová Blanka, Šorm Jan, Štajnochrová Pavla, Zahradník Karel

Školní rok 1998-1999, třída 3.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Marta Stehlíková

Barhoň Radek, Bašeová Eva, Both Marek, Fridrichová Kateřina, Chačaturov Viktor, Jandák Miroslav, Jirásková Zuzana, Kichiová Alia, Klimoszková Kateřina, Kohoutová Hana, Lejková Kristýna, Máchová Irena, Machová Tereza, Mikolášková Martina, Novotná Františka, Novotný Miloš, Ortová Barbora, Packa Petr, Petrásková Šárka, Táborská Zuzana, Samková Alžběta, Souček Jan, Šafránková Vendula, Ševera Pavel, Šindelář Jan, Štiková Michaela, Tománková Jana, Tomášková Lenka, Vandrovec Jan, Vondrák Karel

Školní rok 1998-1999, třída 4.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Ivana Kašparová

Adámková Klára, Blažek Jiří, Brabcová Lucie, Buryan Petr, Čáslavský Petr, Frišová Zdeňka, Hromádková Zuzana, Jiránek Jan, Konvalinková Tereza, Kopečková Martina, Králová Lucie, Kuchta Michal, Lichtenberk Luboš, Macharová Alžběta, Mencl Michal, Míšek Martin, Mudrychová Jitka, Provázková Jana, Rada Petr, Schneibergová Heda, Skálová Eliška, Sovadinová Eva, Strnadová Markéta, Svoboda Matěj, Škaloud Martin, Tlapák Jiří, Ťupa Lukáš, Vaňhalová Adéla, Zahálková Markéta, Zdvíhalová Markéta

Školní rok 1998-1999, třída 4.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bednář Karel, Beránek Roman, Bílková Radka, Buriánková Ivana, Bursa Jan, Čapková Nikola, Čunderlík Július, Danišek Petr, Doušková Irena, Holubová Vladimíra, Horejš Karel, Chlumský Martin, Jindřich Tomáš, Kajínková Julie, Koucká Marie, Kozumplík Petr, Kučerová Tereza, Pařízek Jan, Pelzlová Zdenka, Rojka Tomáš, Schovánek Michal, Soukupová Olga, Smolík Martin, Svárovský Lukáš, Šedivá Klára, Škvorová Petra, Štíchová Barbora, Švejdarová Ida, Vacíková Alena

Školní rok 1998-1999, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Eva Hankusová

Bitnerová Petra, Holmová Kristina, Hladná Lucie, Chromý Jakub, Jakoubek Tomáš, Jirásková Zuzana, Kaplanová Klára, Karlová Barbora, Kasalová Johana, Klímová Ditta, Kokš Jan, Kolářová Lucie, Kovářová Dora, Kropáčková Veronika, Melíšek Jakub, Mudruňková Lucie, Navara Vladimír, Stehlíková Magdaléna, Svatošová Michaela, Vohlídalová Marta, Znamenáčková Eva, Žignenová Martina

Školní rok 1998-1999, třída Prima D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Bárta Martin, Brülová Julie, Černikov Dmitrij, Dorňáková Eva, Drexler Jiří, Fahrnerová Marta, Hejna Jan, Chadimová Julie, Kaplan Petr, Kováčik Petr, Krátká Eva, Kubíková Martina, Kurková Lenka, Manoušek Jan, Mudrová Marie, Nekolová Kateřina, Novák Petr, Nováková Alena, Odnoha Michal, Pleštilová Lenka, Reimarová Hana, Rous David, Svatošová Kateřina, Šemberová Kristina, Špaček David, Štrosová Iveta, Tomečková Radka, Vašáková Lenka, Větvička Jaroslav, Vladimirová Albena, Weingartová Lenka, Zahradníková Kristina

Školní rok 1998-1999, třída Sekunda A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Veronika Válková

Albrechtová Eva, Ambrož Adam, Antzak Mario, Beroušek Pavel, Černohorský Pavel, Duková Jitka, Hajíčková Zuzana, Holubová Markéta, Joch Miroslav, Karský Daniel, Kopecký Václav, Kosinová Tereza, Malá Věra, Mengler Jan, Nejedlá Tereza, Nejedlá Veronika, Němečková Šárka, Novotná Hana, Pol Martin, Pospíšilová Petra, Ročková Selma, Smrčina Jan, Steffanová Zuzana, Strnadelová Jana, Svoboda Pavel, Šálová Iveta, Šárová Iveta, Šmídová Lucie, Tlučhoř Martin, Valentová Michaela, Weilová Jana

Školní rok 1998-1999, třída Sekunda D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Bartlová Daniela, Biriczová Hana, Cejnarová Oldřiška, Cermanová Šárka, Daičová Iveta, Dytrychová Martina, Frinta David, Gál Ota, Gemrot Jan, Hrabalová Veronika, Hybšová Petra, Klesa Michal, Komanová Kristina, Kovanicová Helena, Kratochvílová Jana, Lupoměská Kateřina, Marek Michal, Neubert Jan, Okrouhlíková Markéta, Payenová Marie, Rada Jan, Rozhon Pavel, Ruml David, Rusín David, Slavětínský Jan, Stehlík Martin, Šámal Kryštof, Šnajberková Linda, Štern Jan, Vobořilová Tereza, Volf Ondřej, Volfová Soňa, Vondráková Renáta, Zemánek Viktor

Školní rok 1998-1999, třída Tercie A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jiří Macela

Brož Roman, Daneš Jiří, Demeter Martin, Filipiová Kateřina, Hladíková Jana, Juklová Jana, Kalinová Petra, Kluganost Jan, Křivánková Anna, Letovský Radim, Limanová Kristýna, Mardešicová Zuzana, Nachtigalová Marika, Nováková Petra, Pejčochová Lenka, Prokopič Pavel, Romočuský Štěpán, Soukup Štěpán, Spejchal Petr, Staříková Ivana, Syslová Eliška, Šetelík Václav, Šmelhaus Martin, Šmucr Bohumil, Švejdarová Sylva, Žárský Jakub

Školní rok 1998-1999, třída Tercie D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Josef Holec

Batelková Eva, Bezdomnikov Petr, Dobiáš Martin, Drugová Lenka, Dufek Jan, Hladíková Lucie, Horáková Martina, Hušek Libor, Jenšíková Michaela, Novotná Magdalena, Raunová Kateřina, Řáha Roman, Sojka Jiří, Souček Michael, Starková Michaela, Sylla Michal, Šindelář Petr, Šmicová Klára, Španihelová Radka, Tomaidesová Lenka, Vlachová Alena, Vybíralová Dagmar, Vytisková Lenka, Zázvorková Karolína, Zbuzková Petra, Zelenka Jan, Žehak Jelena, Žižka Vojtěch

Školní rok 1998-1999, třída Kvarta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Bláha Jan, Boháč Martin, Budín Tomáš, Dvořáčková Simona, Dvořák Pavel, Dvořáková Kamila, Fišer Milan, Havránek Michal, Hrubec Michal, Hynková Hana, Kerbachová Jitka, Kožíšek František, Krausová Michaela, Kubálek Petr, Lepší Pavel, Lisnerová Ivana, Mareš Jan, Michálková Jana, Nigrin Tomáš, Novák Viktor, Petrášková Radka, Rada Jan, Skalka Marek, Starostová Hana, Stejskalová Veronika, Šebestíková Šárka, Štefková Lenka, Šťastná Veronika, Tvrdková Kateřina, Uher Martin, Vacková Helena

Školní rok 1998-1999, třída 4.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Zora Holanová

Blagoev Petr, Brodský Martin, Cerha Oldřich, Čelikovská Lucie, Čertek Dušan, Dostál Miroslav, Dvořáčková Barbora, Flegrová Erika, Charvátová Adéla, Heřman Jakub, Holečková Simona, Hradilová Ivana, Jerhot Jiří, Kahovcová Jana, Kotorová Hana, Kraitzová Ivana, Krauz Pavel, Kubů Helena, Kuchárová Lucie, Leibl Petr, Lenková Lucie, Litomiský Ondřej, Malát Jan, Němec Jakub, Novotná Kateřina, Odstrčil Pavel, Pavlová Jana, Plochová Klára, Rezková Martina, Sheng Guo, Ševčík Marek, Špirhanzlová Petra, Vondryska Filip, Zikmundová Hana

Školní rok 1998-1999, třída 5.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Jana Červinková

Čopáková Zuzana, Dudová Krystýna, Dufková Barbora, Čelák Jiří, Dvořáková Jana, Hájková Zdeňka, Halousek Dan, Havrlant David, Hochman Jan, Hudík Marek, Chačaturov Robert, Jakl Petr, Jiříček Gustav, Kaisr Tomáš, Kösslová Hana, Králík Jaroslav, Kubeček Martin, Mandysová Zuzana, Molnár Tomáš, Mrázková Marie, Nehasilová Zdeňka, Nezbeda Ladislav, Petrová Eva, Povolná Marcela, Rožková Jana, Stoklasová Klára, Tůmová Jaroslava, Veselá Veronika, Vondráková Dita, Winkler Pavel, Wolfová Martina, Zálišová Helena

Školní rok 1999 - 2000     ředitel Miloš Macek


Školní rok 1999-2000, třída 1.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Karel Lemfeld

Becisová Christina, Brožková Alena, Dočekalová Lucie, Frantová Zuzana, Frázová Michaela, Hermanová Soňa, Houdek Tomáš, Houska Petr, Janík Ondřej, Jiráková Kateřina, Kneblík Michal, Kostková Jana, Kremnič Jelena, Křečková Tereza, Lipina Martin, Malý Ondřej, Mikšík Robert, Mitková Daniela, Műller Jan, Očenášková Eva, Petrtýdes Petr, Plocek David, Podaný Lukáš, Portellová Karolína, Rešl Ondřej, Slivenecká Kateřina, Šimáčková Zlata, Šťastný Ondřej, Vlásenková Jana, Zvěřinová Iva

Školní rok 1999-2000, třída 1.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Michal Plajner

Benhák Petr, Brožíková Carole, Břicháčková Monika, Dekan Jeroným, Durdil Lukáš, Fišer Jan, Fleischmannová Pavla, Hlavička Tomáš, Homolková Veronika, Horálková Kateřina, Janota Jiří, Jašková Alena, Juška Vojtěch, Klappová Magdaléna, Kodoňová Andrea, Krásničan Štěpán, Loskotová Eliška, Matsakyan Naira, Mazur Petr, Palečková Klára, Pittnerová Kateřina, Pomykal Tomáš, Potočková Kristýna, Schovánková Lenka, Smejkalová Jana, Svatková Kateřina, Svoboda Martin, Šinágl Pavel, Trnka Jaroslav, Vágnerová Alena

Školní rok 1999-2000, třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Blanka Čechová

Civínová Veronika, Doležal Tomáš, Duhajský Jan, Filipová Kateřina, Herčíková Barbora, Hladká Dominika, Hrdličková Kateřina, Kalábová Lenka, Kaňová Světlana, Machalický Lukáš, Maštálková Marta, Mluvková Barbora, Nedbalová Tereza, Nováková Barbora, Paduanová Jana, Pazderková Marta, Pilbauerová Dominika, Radosa Catherine, Ramešová Magdalena, Schlitzová Andrea, Sieberová Jana, Skálová Kateřina, Slunečková Tereza, Spěšná Hana, Šandová Lenka, Šimrová Markéta, Voráčková Martina, Zámečníková Klára, Zavaďáková Kristýna, Vybíralová Dagmar

Školní rok 1999-2000, třída 2.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Adam Milan, Bárta Tomáš, Brabec Tomáš, Bříza Miroslav, Černáková Petra, Dokoupilová Klára, Fidor Tomáš, Grimová Alena, Hampl Tomáš, Hanuš David, Jindra Zdeněk, Kabátová Veronika, Kapek Ondřej, Král Tomáš, Kvasničková Lenka, Lišková Kateřina, Mácha Karel, Macháčková Sylvie, Mazal Jan, Mazurová Monika, Mikolášková Klára, Mikolášková Tereza, Pavlíčková Tereza, Pávová Jana, Pelzlová Barbora, Sičák Erik, Skálová Miluše, Ťukal Martin, Vejrychová Veronika, Vodičková Monika

Školní rok 1999-2000, třída 2.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jan Žižka

Běhounek René, Bozděchová Barbora, Čížková Iva, Dostálová Lenka, Došek Jiří, Forejtková Petra, Giannetti Giuliano, Glasová Ester, Jehlička Zdeněk, Keprtová Aneta, Kliková Hana, Kolesár Pavel, Kreislová Veronika, Kremzová Adéla, Kužílek Josef, Mach Petr, Malina Vojtěch, Martínek Roman, Matouš Daniel, Poláková Terezie, Provázková Karla, Rožeň Jakub, Samek Vít, Sidorin Vojtěch, Smolík Ondřej, Šíchová Jana, Špalová Zuzana, Šulc Jakub, Švarcová Michaela, Tvrdkovič Vesna

Školní rok 1999-2000, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Ivana Pilousová

Bucková Eva, Cidlinská Kateřina, Čelikovský František, Čermáková Michaela, Domáčková Šárka, Drábková Lucie, Hafoudh Shakir, Hamáčková Tereza, Hendlová Tereza, Housková Nina, Hradilová Linda, Hyťha Vojtěch, Charouzová Tereza, Jelínková Dana, Klouček Pavel, Kosková Zuzana, Kysilková Barbora, Moudrá Veronika, Nachtingerová Zuzana, Požgayová Šárka, Procházková Šárka, Skalická Dana, Skálová Anna, Sládková Barbora, Šorm Šimon, Tomašíková Radka, Vavříková Markéta, Vladyková Petra, Vybíralová Dagmar, Zahrádková Monika

Školní rok 1999-2000, třída 3.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Květa Plajnerová

Bašeová Eva, Benešová Michala, Budínová Petra, Burešová Alena, Fišarová Gabriela, Hájek Petr, Hendrych Jiří, Holasová Jana, Houdková Jana, Kouba František, Kubš Jiří, Lehovec Martin, Manglová Dana, Matochová Hana, Mlčkovský Jiří, Mrázek Hynek, Nigrin Dalibor, Petrželka Ondřej, Poňavičová Ilona, Provazníková Petra, Radkovský Jakub, Rieger Tomáš, Růžičková Barbora, Schusterová Nicol, Slabý Petr, Straková Lenka, Šícha Vojtěch, Štěpánková Eva, Václavů Zuzana, Vojtíšková Jitka

Školní rok 1999-2000, třída 3.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Lenka Libá

Bartík Michal, Beran Martin, Duková Naďa, Fialová Lucie, Hanušová Iva, Hlaváčková Radka, Hoření Ivo, Jánoška Ondřej, Klásková Karolína, Kuhn Petr, Mázl Michal, Mojžíšová Marcela, Moudrý Filip, Muchová Linda, Nevrkla Michal, Novák Jan, Nožičková Jana, Plánská Daniela, Prokop Pavel, Protivová Iva, Ryška Michal, Sedláček Petr, Skowronková Adéla, Šašková Dana, Uchytilová Lucie, Válková Veronika, Ziebiger Martin

Školní rok 1999-2000, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesor Petr Háj

Bejdová Šárka, Birndtová Malvína, Duchek Libor, Gabriel Josef, Hadravová Barbora, Haškovcová Ela, Housarová Dominika, Hrabalová Kateřina, Junek Lukáš, Kliková Anna, Křížková Lucie, Lindušková Petra, Meduna Jan, Mráziková Eva, Myslíková Petra, Nožičková Petra, Oganesjanová Lenka, Povýšil Viktor, Reimar Jakub, Rodryčová Magda, Smrčinová Jana, Sojková Šárka, Strnadlová Anna, Strobachová Carolina, Svobodová Petra, Šilhanová Blanka, Šorm Jan, Štajnochrová Pavla, Zahradník Karel

Školní rok 1999-2000, třída 4.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Marta Stehlíková

Barhoň Radek, Bašeová Eva, Both Marek, Fajdová Adéla, Fridrichová Kateřina, Chačaturov Viktor, Chromý Jakub, Jandák Miroslav, Kichiová Alia, Klimoszková Kateřina, Kohoutová Hana, Lejková Kristýna, Máchová Irena, Machová Tereza, Mikolášková Martina, Novotná Františka, Novotný Miloš, Ortová Barbora, Packa Petr, Petrásková Šárka, Samková Alžběta, Souček Jan, Stáhala Jan, Šafránková Vendula, Šarbochová Drahomíra, Ševera Pavel, Šindelář Jan, Štiková Michaela, Tománková Jana, Tomášková Lenka, Vandrovec Jan, Vlasáková Lenka, Vondrák Karel

Školní rok 1999-2000, třída Prima A, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Iveta Trunečková

Boušková Klára, Cmíralová Markéta, Fantišová Lenka, Hlavička Tomáš, Králová Kristýna, Kratochvíl Jakub, Kratochvílová Kateřina, Kubíniová Andrea, Lisý Marek, Mayerová Zuzana, Meluzín Jan, Mikeš Jan, Popelka Martin, Ryšánek Pavel, Šimůnková Helena, Škapová Zuzana, Šobotníková Petra, Voříšková Martina

Školní rok 1999-2000, třída Prima B, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Jan Ziegler

Baranková Klára, Bendlová Kateřina, Burešová Naďa, Falathová Alena, Fedorovič Radim, Holakovská Eva, Janstová Alice, Jeriová Lenka, Jindra Marek, Kunová Markéta, Leitlová Denisa, Machačková Michaela, Matošík Tomáš, Poláková Veronika, Popelka Zdeněk, Rolínek Vojtěch, Rytířová Alena, Vodáček Jaroslav

Školní rok 1999-2000, třída Prima C, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Andělová Michaela, Dobiášová Terezie, Felcmanová Alena, Fridrich Tomáš, Glykner Martin, Hašková Běla, Hladil Jan, Housková Jitka, Kareš Michal, Kosíková Kristina, Lupoměský Jan, Malečová Monika, Mejdřická Lenka, Reichelt Martin, Slavík Jan, Šimková Lucie, Skořepa Štěpán, Šolcová Lenka

Školní rok 1999-2000, třída Sekunda D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Bárta Martin, Brülová Julie, Černikov Dmitrij, Dorňáková Eva, Drexler Jiří, Fahrnerová Marta, Hejna Jan, Chadimová Julie, Kaplan Petr, Kováčik Petr, Krátká Eva, Kubíková Martina, Kurková Lenka, Manoušek Jan, Mudrová Marie, Nekolová Kateřina, Novák Petr, Nováková Alena, Odnoha Michal, Pleštilová Lenka, Reimarová Hana, Rous David, Svatošová Kateřina, Šemberová Kristina, Špaček David, Štrosová Iveta, Tomečková Radka, Vašáková Lenka, Větvička Jaroslav, Vladimirová Albena, Weingartová Lenka, Zahradníková Kristina

Školní rok 1999-2000, třída Tercie A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Veronika Válková

Albrechtová Eva, Ambrož Adam, Antzak Mario, Beroušek Pavel, Černohorský Pavel, Duková Jitka, Hajíčková Zuzana, Holubová Markéta, Joch Miroslav, Karský Daniel, Kopecký Václav, Kosinová Tereza, Mengler Jan, Nejedlá Tereza, Nejedlá Veronika, Němečková Šárka, Novotná Hana, Pol Martin, Pospíšilová Petra, Ročková Selma, Smrčina Jan, Steffanová Zuzana, Strnadelová Jana, Svoboda Pavel, Šálová Iveta, Šárová Iveta, Šmídová Lucie, Tlučhoř Martin, Valentová Michaela, Weilová Jana

Školní rok 1999-2000, třída Tercie D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Bartlová Daniela, Biriczová Hana, Cejnarová Oldřiška, Cermanová Šárka, Daičová Iveta, Dytrychová Martina, Frinta David, Gál Ota, Hrabalová Veronika, Hybšová Petra, Klesa Michal, Komanová Kristina, Kovanicová Helena, Kratochvílová Jana, Lupoměská Kateřina, Marek Michal, Neubert Jan, Pavlisová Daniela, Rada Jan, Rozhon Pavel, Ruml David, Rusín David, Slavětínský Jan, Stehlík Martin, Šámal Kryštof, Šnajberková Linda, Štern Jan, Vobořilová Tereza, Volf Ondřej, Volfová Soňa, Vondráková Renáta, Zemánek Viktor

Školní rok 1999-2000, třída Kvarta A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jiří Macela

Brož Roman, Daneš Jiří, Demeter Martin, Dvořáková Kamila, Hladíková Jana, Juklová Jana, Kalinová Petra, Kluganost Jan, Křivánková Anna, Letovský Radim, Limanová Kristýna, Mardešicová Zuzana, Nachtigalová Marika, Nováková Petra, Pejčochová Lenka, Prokopič Pavel, Romočuský Štěpán, Soukup Štěpán, Spejchal Petr, Staříková Ivana, Syslová Eliška, Šetelík Václav, Šmelhaus Martin, Šmucr Bohumil, Švejdarová Sylva, Žárský Jakub

Školní rok 1999-2000, třída Kvarta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Josef Holec

Batelková Eva, Bezdomnikov Petr, Dobiaš Martin, Drugová Lenka, Dufek Jan, Hladíková Lucie, Horáková Martina, Hušek Libor, Jenšíková Martina, Matějů Kateřina, Novotná Magdalena, Rounová Kateřina, Řáha Roman, Sojka Jiří, Souček Michael, Starková Michaela, Sylla Michal, Šindelář Petr, Šmicová Klára, Španihelová Radka, Tomaidesová Lenka, Vlachová Alena, Vytisková Lenka, Zázvorková Karolína, Zbuzková Petra, Zelenka Jan, Žehak Jelena, Žižka Vojtěch

Školní rok 1999-2000, třída Kvinta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Bláha Jan, Boháč Martin, Budín Tomáš, Dvořáčková Simona, Dvořák Pavel, Fišer Milan, Havránek Michal, Hynková Hana, Kerbachová Jitka, Kožíšek František, Krausová Michaela, Lepší Pavel, Lisnerová Ivana, Mareš Jan, Michálková Jana, Nigrin Tomáš, Novák Viktor, Petrášková Radka, Rada Jan, Skalka Marek, Starostová Hana, Stejskalová Veronika, Šebestíková Šárka, Štefková Lenka, Šťastná Veronika, Tvrdková Kateřina, Uher Martin, Vacková Helena

Školní rok 1999-2000, třída 5.D, pětileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 7902575, třídní profesorka Zora Holanová

Blagoev Petr, Brodský Martin, Cerha Oldřich, Čelikovská Lucie, Čertek Dušan, Dostál Miroslav, Dvořáčková Barbora, Flegrová Erika, Charvátová Adéla, Heřman Jakub, Holečková Simona, Hradilová Ivana, Jerhot Jiří, Kahovcová Jana, Kotorová Hana, Kraitzová Ivana, Kubů Helena, Kuchárová Lucie, Leibl Petr, Lenková Lucie, Litomiský Ondřej, Malát Jan, Němec Jakub, Novotná Kateřina, Odstrčil Pavel, Pavlová Jana, Plochová Klára, Rezková Martina, Sheng Guo, Ševčík Marek, Špirhanzlová Petra, Vondryska Filip, Zikmundová Hana

Školní rok 2000 - 2001     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2000-2001, třída 1.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Austerlitzová Eliška, Břicháčková Monika, Čapek Robin, Daneš Petr, Dufková Zuzana, Elšíková Markéta, Grůza Filip, Hesounová Michaela, Hnátková Zuzana, Klappová Magdaléna, Kouba Daniel, Krbaťová Anna, Machalová Jana, Moudrý Jiří, Müller Karel, Oktábec Ondřej, Pernická Martina, Peřinka Tomáš, Pittnerová Monika, Rašková Kristýna, Rettichová Zuzana, Roglová Klára, Rylková Kateřina, Tužová Julie, Tůma Jan, Tůmová Miriam, Vlasatá Marie, Vokůrková Markéta, Volejníková Andrea, Vondra Viktor, Zmatlíková Lucie, Žlábek Jan

Školní rok 2000-2001 třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Šárka Dubová

Andrštová Kristýna, Čermáková Lucie, Čulejová Květa, Háková Adéla, Hermann Richard, Hőferová Jana, Horká Iva, Horváthová Kateřina, Justová Pavla, Kopečná Monika, Korteová Markéta, Kroutilová Hana, Křepelková Václava, Kušiaková Anna, Mráčková Hana, Pippich Jan, Prokůpková Eva, Račková Helena, Rubášová Jana, Řápek Marek, Slabá Zdenka, Sobotová Lenka, Svatoš Jan, Svobodová Eliška, Šikl Jan, Topinková Lenka, Urbánková Zuzana, Váchová Michaela, Vršťalová Tereza

Školní rok 2000-2001, třída 2.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Karel Lemfeld

Becisová Christina, Brožková Alena, Dočekalová Lucie, Frantová Zuzana, Frázová Michaela, Hermanová Soňa, Houdek Tomáš, Houska Petr, Janík Ondřej, Jiráková Kateřina, Kneblík Michal, Kostková Jana, Jelena, Křečková Tereza, Lipina Martin, Malý Ondřej, Mikšík Robert, Mitková Daniela, Műller Jan, Očenášková Eva, Petrtýdes Petr, Podaný Lukáš, Portellová Karolína, Rešl Ondřej, Samek Vít, Slivenecká Kateřina, Šimáčková Zlata, Šťastný Ondřej, Vlásenková Jana, Zvěřinová Iva

Školní rok 2000-2001, třída 2.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Michal Plajner

Benhák Petr, Brožíková Carole, Dekan Jeroným, Durdil Lukáš, Fišer Jan, Fleischmannová Pavla, Hlavička Tomáš, Homolková Veronika, Horálková Kateřina, Janota Jiří, Jašková Alena, Juška Vojtěch, Kodoňová Andrea, Královcová Marie, Krásničan Štěpán, Loskotová Eliška, Matsakyan Naira, Mazur Petr, Mikolášková Klára, Palečková Klára, Pittnerová Kateřina, Pomykal Tomáš, Potočková Kristýna, Schovánková Lenka, Svatková Kateřina, Svoboda Martin, Šinágl Pavel, Špalová Zuzana, Trnka Jaroslav, Vágnerová Alena

Školní rok 2000-2001, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Blanka Čechová

Civínová Veronika, Doležal Tomáš, Duhajský Jan, Filipová Kateřina, Herčíková Barbora, Hladká Dominika, Hrdličková Kateřina, Kalábová Lenka, Kaňová Světlana, Machalický Lukáš, Maštálková Marta, Mluvková Barbora, Nedbalová Tereza, Nováková Barbora, Paduanová Jana, Pazderková Marta, Pilbauerová Dominika, Radosa Catherine, Ramešová Magdalena, Schlitzová Andrea, Sieberová Jana, Skálová Kateřina, Slunečková Tereza, Spěšná Hana, Starostová Zuzana, Šandová Lenka, Šimrová Markéta, Voráčková Martina, Zámečníková Klára, Zavaďáková Kristýna, Vybíralová Dagmar

Školní rok 2000-2001, třída 3.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Adam Milan, Bárta Tomáš, Brabec Tomáš, Bříza Miroslav, Burešová Alena, Černáková Petra, Dokoupilová Klára, Grimová Alena, Hampl Tomáš, Hanuš David, Jindra Zdeněk, Kabátová Veronika, Kapek Ondřej, Král Tomáš, Kvasničková Lenka, Macháčková Sylvie, Mazal Jan, Mazurová Monika, Mikolášková Tereza, Pavlíčková Tereza, Pávová Jana, Pelzlová Barbora, Růžičková Barbora, Sičák Erik, Skálová Miluše, Šišulák Jan, Škapa Martin, Šubrtová Veronika, Vejrychová Veronika, Vodičková Monika, Votápek Pavel

Školní rok 2000-2001, třída 3.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jan Žižka

Běhounek René, Bojič David, Bozděchová Barbora, Čížková Iva, Dekanová Anna, Dostálová Lenka, Došek Jiří, Forejtková Petra, Giannetti Giuliano, Glasová Ester, Jehlička Zdeněk, Keprtová Aneta, Kliková Hana, Kolesár Pavel, Kreislová Veronika, Kremzová Adéla, Kužílek Josef, Mach Petr, Malina Vojtěch, Martínek Roman, Matouš Daniel, Novák Jan, Poláková Terezie, Provázková Karla, Rožeň Jakub, Severová Dominika, Sidorin Vojtěch, Smolík Ondřej, Šíchová Jana, Šulc Jakub, Švarcová Michaela, Tvrdkovič Vesna

Školní rok 2000-2001, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Ivana Pilousová

Bucková Eva, Cidlinská Kateřina, Čelikovský František, Čermáková Michaela, Domáčková Šárka, Drábková Lucie, Hafoudh Shakir, Hamáčková Tereza, Hendlová Tereza, Housková Nina, Hradilová Linda, Hyťha Vojtěch, Charouzová Tereza, Jelínková Dana, Klouček Pavel, Kosková Zuzana, Kysilková Barbora, Moudrá Veronika, Nachtingerová Zuzana, Požgayová Šárka, Procházková Šárka, Skalická Dana, Sládková Barbora, Soukup Štěpán, Šorm Šimon, Tomašíková Radka, Vavříková Markéta, Vladyková Petra, Zahrádková Monika

Školní rok 2000-2001, třída 4.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Květa Plajnerová

Bašeová Eva, Benešová Michala, Budínová Petra, Burešová Alena, Fišarová Gabriela, Hájek Petr, Hendrych Jiří, Holasová Jana, Houdková Jana, Kouba František, Kubš Jiří, Lehovec Martin, Manglová Dana, Matochová Hana, Mlčkovský Jiří, Mrázek Hynek, Nigrin Dalibor, Petrželka Ondřej, Poňavičová Ilona, Provazníková Petra, Radkovský Jakub, Rieger Tomáš, Schusterová Nicol, Slabý Petr, Straková Lenka, Šícha Vojtěch, Štěpánková Eva, Václavů Zuzana, Vojtíšková Jitka

Školní rok 2000-2001, třída 4.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Lenka Libá

Bartík Michal, Beran Martin, Duková Naďa, Fialová Lucie, Hanušová Iva, Hlaváčková Radka, Hoření Ivo, Jánoška Ondřej, Klásková Karolína, Kuhn Petr, Mázl Michal, Mojžíšová Marcela, Moudrý Filip, Muchová Linda, Nevrkla Michal, Nožičková Jana, Plánská Daniela, Prokop Pavel, Protivová Iva, Ryška Michal, Sedláček Petr, Skowronková Adéla, Šašková Dana, Uchytilová Lucie, Válková Veronika, Ziebiger Martin

Školní rok 2000-2001, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesor Petr Háj

Bejdová Šárka, Birndtová Malvína, Duchek Libor, Gabriel Josef, Hadravová Barbora, Haškovcová Ela, Housarová Dominika, Hrabalová Kateřina, Junek Lukáš, Kliková Anna, Křížková Lucie, Lindušková Petra, Meduna Jan, Mráziková Eva, Myslíková Petra, Nožičková Petra, Oganesjanová Lenka, Povýšil Viktor, Reimar Jakub, Rodryčová Magda, Smrčinová Jana, Sojková Šárka, Strnadlová Anna, Strobachová Carolina, Svobodová Petra, Šilhanová Blanka, Šorm Jan, Štajnochrová Pavla, Zahradník Karel

Školní rok 2000-2001, třída Prima D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Daniela Emanovská

Andělová Kristina, Benešová Martina, Bergmann Ondřej, Bořkovcová Adéla, Branická Veronika, Buraltová Veronika, Džmuráňová Kristýna, Fechterová Iva, Hamr Adam, Hochman Tomáš, Charvátová Barbora, Charvátová Veronika, Jakubcová Alena, Kerner Jakub, Kosová Jana, Kriglová Pavla, Lískovcová Marta, Matoušek Jiří, Miňovská Veronika, Nováková Věslava, Opekar Martin, Papoušek Vít, Peřinová Lucie, Pucholt Tomáš, Růžička Martin, Šimáková Lucie, Vojtěšek Cyril, Zbuzková Andrea, Zelingerová Markéta

Školní rok 2000-2001, třída Sekunda A, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Iveta Trunečková

Boušková Klára, Cmíralová Markéta, Fantišová Lenka, Hlavička Tomáš, Králová Kristýna, Kratochvíl Jakub, Kratochvílová Kateřina, Kubíniová Andrea, Lisý Marek, Mayerová Zuzana, Meluzín Jan, Mikeš Jan, Popelka Martin, Ryšánek Pavel, Šimůnková Helena, Škapová Zuzana, Šobotníková Petra, Voříšková Martina

Školní rok 2000-2001, třída Sekunda B, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Jan Ziegler

Baranková Klára, Bendlová Kateřina, Burešová Naďa, Falathová Alena, Fedorovič Radim, Holakovská Eva, Janstová Alice, Jeriová Lenka, Jindra Marek, Kunová Markéta, Leitlová Denisa, Machačková Michaela, Matošík Tomáš, Poláková Veronika, Popelka Zdeněk, Rolínek Vojtěch, Rytířová Alena, Vodáček Jaroslav

Školní rok 2000-2001, třída Sekunda C, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Andělová Michaela, Dobiášová Terezie, Felcmanová Alena, Fridrich Tomáš, Glykner Martin, Hašková Běla, Hladil Jan, Housková Jitka, Kareš Michal, Kosíková Kristina, Lupoměský Jan, Malečová Monika, Mejdřická Lenka, Reichelt Martin, Slavík Jan, Šimková Lucie, Skořepa Štěpán, Šolcová Lenka

Školní rok 2000-2001, třída Tercie D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Radek Kalač

Bárta Martin, Brülová Julie, Černikov Dmitrij, Dorňáková Eva, Drexler Jiří, Fahrnerová Marta, Hejna Jan, Chadimová Julie, Jing Liu, Kaplan Petr, Kováčik Petr, Krátká Eva, Kubíková Martina, Kurková Lenka, Manoušek Jan, Mudrová Marie, Novák Petr, Nováková Alena, Odnoha Michal, Pavlíková Monika, Pecháček Jakub, Pleštilová Lenka, Reimarová Hana, Rous David, Svatošová Kateřina, Šemberová Kristina, Štrosová Iveta, Tomečková Radka, Vašáková Lenka, Vedral Jan, Větvička Jaroslav, Weingartová Lenka

Školní rok 2000-2001, třída Kvarta A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Veronika Válková

Albrechtová Eva, Ambrož Adam, Antzak Mario, Beroušek Pavel, Černohorský Pavel, Duková Jitka, Hajíčková Zuzana, Holubová Markéta, Joch Miroslav, Karský Daniel, Kopecký Václav, Kosinová Tereza, Mengler Jan, Nejedlá Tereza, Nejedlá Veronika, Němečková Šárka, Novotná Hana, Pol Martin, Pospíšilová Petra, Smrčina Jan, Steffanová Zuzana, Steklíková Barbora, Strnadelová Jana, Svoboda Pavel, Šálová Iveta, Šárová Iveta, Šmídová Lucie, Tlučhoř Martin, Valentová Michaela, Weilová Jana

Školní rok 2000-2001, třída Kvarta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Bartlová Daniela, Biriczová Hana, Cermanová Šárka, Daičová Iveta, Frinta David, Gál Ota, Hrabalová Veronika, Hybšová Petra, Klesa Michal, Komanová Kristina, Kovanicová Helena, Kratochvílová Jana, Lupoměská Kateřina, Marek Michal, Neubert Jan, Pavlisová Daniela, Rada Jan, Rozhon Pavel, Ruml David, Rusín David, Slavětínský Jan, Stehlík Martin, Šámal Kryštof, Šnajberková Linda, Štern Jan, Vobořilová Tereza, Volf Ondřej, Volfová Soňa, Vondráková Renáta, Zemánek Viktor

Školní rok 2000-2001, třída Kvinta A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jiří Macela

Brož Roman, Daneš Jiří, Dvořáková Kamila, Hladíková Jana, Juklová Jana, Kabíčková Eva, Kalinová Petra, Kluganost Jan, Křivánková Anna, Kvěšek Martin, Letovský Radim, Limanová Kristýna, Mardešicová Zuzana, Nachtigalová Marika, Nováková Petra, Pejčochová Lenka, Prokopič Pavel, Romočuský Štěpán, Spejchal Petr, Srb Jan, Syslová Eliška, Šetelík Václav, Šmelhaus Martin, Šmucr Bohumil, Žárský Jakub

Školní rok 2000-2001, třída Kvinta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Josef Holec

Batelková Eva, Bezdomnikov Petr, Dobiaš Martin, Drugová Lenka, Dufek Jan, Hladíková Lucie, Hušek Libor, Jenšíková Martina, Matějů Kateřina, Rounová Kateřina, Řáha Roman, Sojka Jiří, Souček Michael, Sylla Michal, Šmicová Klára, Tomaidesová Lenka, Vlachová Alena, Zázvorková Karolína, Zbuzková Petra, Zelenka Jan, Žižka Vojtěch

Školní rok 2000-2001, třída Sexta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Bláha Jan, Boháč Martin, Budín Tomáš, Fišer Milan, Havránek Michal, Hynková Hana, Kerbachová Jitka, Kožíšek František, Krausová Michaela, Lepší Pavel, Lisnerová Ivana, Mareš Jan, Michálková Jana, Nigrin Tomáš, Novák Viktor, Petrášková Radka, Rada Jan, Skalka Marek, Starostová Hana, Stejskalová Veronika, Šebestíková Šárka, Štefková Lenka, Šťastná Veronika, Tvrdková Kateřina, Uher Martin, Vacková Helena

Školní rok 2001 - 2002     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2001-2002, třída 1.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Miroslava Tužová

Arteaga Miguel, Blahová Natálie, Čermák Jan, Černá Anna, Holubec David, Hošek Viktor, Hradečná Alena, Junková Ivona, Krátká Anna, Koldus Miroslav, Krupičková Zuzana, Kvapilová Eliška, Ledinský Jiří, Martínek Jan, Movsessian Artëm, Pokorná Monika, Rataj Aleš, Rázga Michal, Růžičková Zlata, Smolka Jakub, Šlemendová Iva, Šmídová Tereza, Šupová Lucie, Tran Thu Trang, Trunečka Michal, Tuzarová Jana, Vaněčková Anna, Vlček Martin, Vonka Filip, Vybulková Lada

Školní rok 2001-2002, třída 1.B, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zora Holanová

Buriánková Anna, Burianová Adéla, Cigánková Tereza, Drhová Hedvika, Dušková Zora, Chumlen Jiří, Jašek Tomáš, Jungmann Aleš, Kejlová Martina, Lázňovská Hedvika, Lelková Petra, Machatý Lukáš, Materna Adam, Machalovičová Ivana, Nečásek Jiří, Pávková Drahomíra, Pažitová Hana, Petriková Milica, Pittnerová Lucie, Procházková Michaela, Roubíčková Alena, Růžičková Barbora, Salava Jan, Schwarzová Ester, Stejskalová Tereza, Škofová Tereza, Škorpil Marek, Šobotníková Jana, Wang Yifan, Žirko Pavel

Školní rok 2001-2002, třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Zuzana Trősterová

Bromová Žofie, Filcíková Kristýna, Hauzrová Daniela, Hřebíčková Jana, Hűbner Petr, Chmelař Petr, Janda Jakub, Křepelková Václava, Lasovský Jiří, Liska Josef, Mikhailová Euguenia, Nováková Barbara, Nováková Tereza, Novotná Šárka, Oborský Ladislav, Rendlová Lucie, Samsely Jozef, Sedlmeier Aleš, Sekerová Markéta, Selmbacherová Tereza, Slavíková Kateřina, Svobodová Alena, Tomašková Karolina, Urbanová Ludmila, Václavíková Jana, Voděrová Lenka, Vošická Petra, Zeman Radomír, Zychová Markéta, Žižkovská Eva

Školní rok 2001-2002, třída 2.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Austerlitzová Eliška, Čapek Robin, Daneš Petr, Dufková Zuzana, Elšíková Markéta, Grůza Filip, Hesounová Michaela, Hnátková Zuzana, Kouba Daniel, Krbaťová Anna, Machalová Jana, Moudrý Jiří, Müller Karel, Oktábec Ondřej, Pernická Martina, Peřinka Tomáš, Pittnerová Monika, Rašková Kristýna, Rettichová Zuzana, Roglová Klára, Rylková Kateřina, Tužová Julie, Tůma Jan, Tůmová Miriam, Vlasatá Marie, Vokůrková Markéta, Volejníková Andrea, Vondra Viktor, Zmatlíková Lucie, Žlábek Jan

Školní rok 2001-2002, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Šárka Dubová

Andrštová Kristýna, Čermáková Lucie, Čulejová Květa, Fiala Ondřej, Háková Adéla, Hermann Richard, Hőferová Jana, Horká Iva, Horváthová Kateřina, Justová Pavla, Kopečná Monika, Korteová Markéta, Kroutilová Hana, Kušiaková Anna, Motyčková Jana, Mráčková Hana, Nováková Tereza, Petáková Tereza, Pippich Jan, Račková Helena, Rubášová Jana, Řápek Marek, Slabá Zdenka, Sobotová Lenka, Svatoš Jan, Svobodová Eliška, Šikl Jan, Topinková Lenka, Urbánková Zuzana, Váchová Michaela, Vršťalová Tereza

Školní rok 2001-2002, třída 3.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Karel Lemfeld

Becisová Christina, Brožková Alena, Dočekalová Lucie, Frantová Zuzana, Frázová Michaela, Hermanová Soňa, Houdek Tomáš, Houska Petr, Janík Ondřej, Jiráková Kateřina, Kneblík Michal, Kostková Jana, Jelena, Křečková Tereza, Lipina Martin, Malý Ondřej, Mikšík Robert, Mitková Daniela, Műller Jan, Očenášková Eva, Petrtýdes Petr, Podaný Lukáš, Portellová Karolína, Rešl Ondřej, Samek Vít, Slivenecká Kateřina, Šimáčková Zlata, Šťastný Ondřej, Vlásenková Jana, Zvěřinová Iva

Školní rok 2001-2002, třída 3.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Michal Plajner

Benhák Petr, Brožíková Carole, Dekan Jeroným, Durdil Lukáš, Fišer Jan, Fleischmannová Pavla, Hlavička Tomáš, Homolková Veronika, Horálková Kateřina, Janota Jiří, Jašková Alena, Juška Vojtěch, Kodoňová Andrea, Královcová Marie, Krásničan Štěpán, Loskotová Eliška, Matsakyan Naira, Mazur Petr, Mikolášková Klára, Palečková Klára, Pittnerová Kateřina, Pomykal Tomáš, Potočková Kristýna, Schovánková Lenka, Svatková Kateřina, Svoboda Martin, Šinágl Pavel, Špalová Zuzana, Trnka Jaroslav, Vágnerová Alena

Školní rok 2001-2002, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Blanka Čechová

Civínová Veronika, Doležal Tomáš, Duhajský Jan, Filipová Kateřina, Herčíková Barbora, Hladká Dominika, Hrdličková Kateřina, Kalábová Lenka, Kaňová Světlana, Machalický Lukáš, Maštálková Marta, Mluvková Barbora, Nedbalová Tereza, Nováková Barbora, Paduanová Jana, Pazderková Marta, Pilbauerová Dominika, Radosa Catherine, Ramešová Magdalena, Schlitzová Andrea, Sieberová Jana, Skálová Kateřina, Slunečková Tereza, Spěšná Hana, Starostová Zuzana, Šandová Lenka, Šimrová Markéta, Voráčková Martina, Zámečníková Klára, Zavaďáková Kristýna, Vybíralová Dagmar

Školní rok 2001-2002, třída 4.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Adam Milan, Bárta Tomáš, Brabec Tomáš, Bříza Miroslav, Burešová Alena, Černáková Petra, Dokoupilová Klára, Fajstavrová Veronika, Grimová Alena, Hampl Tomáš, Hanuš David, Jindra Zdeněk, Kabátová Veronika, Král Tomáš, Kvasničková Lenka, Macháčková Sylvie, Mazal Jan, Mazurová Monika, Mikolášková Tereza, Pavlíčková Tereza, Pávová Jana, Pelzlová Barbora, Růžičková Barbora, Sičák Erik, Skálová Miluše, Šišulák Jan, Škapa Martin, Šubrtová Veronika, Vejrychová Veronika, Vodičková Monika, Votápek Pavel

Školní rok 2001-2002, třída 4.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jan Žižka

Běhounek René, Bojič David, Bozděchová Barbora, Čížková Iva, Dekanová Anna, Dostálová Lenka, Došek Jiří, Forejtková Petra, Giannetti Giuliano, Glasová Ester, Jehlička Zdeněk, Keprtová Aneta, Kliková Hana, Kolesár Pavel, Kreislová Veronika, Kremzová Adéla, Kužílek Josef, Mach Petr, Malina Vojtěch, Martínek Roman, Matouš Daniel, Novák Jan, Poláková Terezie, Provázková Karla, Rožeň Jakub, Severová Dominika, Sidorin Vojtěch, Smolík Ondřej, Šíchová Jana, Šulc Jakub, Švarcová Michaela, Tvrdkovič Vesna

Školní rok 2001-2002, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Ivana Pilousová

Bucková Eva, Cidlinská Kateřina, Čelikovský František, Čermáková Michaela, Domáčková Šárka, Drábková Lucie, Hafoudh Shakir, Hamáčková Tereza, Hendlová Tereza, Housková Nina, Hyťha Vojtěch, Charouzová Tereza, Jelínková Dana, Klouček Pavel, Kosková Zuzana, Kysilková Barbora, Moudrá Veronika, Nachtingerová Zuzana, Požgayová Šárka, Procházková Šárka, Skalická Dana, Sládková Barbora, Soukup Štěpán, Šorm Šimon, Vavříková Markéta, Vladyková Petra, Zahrádková Monika

Školní rok 2001-2002, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Pavlína Čudová

Benešová Tereza, Berezkinová Liliana, Borecká Martina, Dojavová Kristina, Dudková Kateřina, Havlíková Darja, Havlíčková Jana, Hinke Marek, Hladilová Klára, Horčíková Beatrice, Hujová Petra, Jelínková Vendula, Jeníčková Radka, Kriglová Jana, Matoušková Romana, Pilátová Irena, Rybička Miloš, Schmidtová Zuzana, Sitter Tomáš, Srba Adam, Svobodová Hana, Sýkorová Petra, Trunečková Kateřina, Vančurová Kateřina, Vostal Ondřej, Vostal Radek, Zídková Kateřina, Žampová Tereza, Ždimerová Tereza, Žižková Marcela

Školní rok 2001-2002, třída Sekunda D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Daniela Emanovská

Andělová Kristina, Benešová Martina, Bergmann Ondřej, Bořkovcová Adéla, Branická Veronika, Buraltová Veronika, Džmuráňová Kristýna, Fechterová Iva, Hamr Adam, Hochman Tomáš, Charvátová Barbora, Charvátová Veronika, Jakubcová Alena, Kerner Jakub, Kosová Jana, Kriglová Pavla, Lískovcová Marta, Matoušek Jiří, Miňovská Veronika, Nováková Věslava, Opekar Martin, Papoušek Vít, Peřinová Lucie, Pucholt Tomáš, Růžička Martin, Šimáková Lucie, Vojtěšek Cyril, Zbuzková Andrea, Zelingerová Markéta

Školní rok 2001-2002, třída Tercie A, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Lukáš Klíma

Boušková Klára, Cmíralová Markéta, Fantišová Lenka, Hlavička Tomáš, Králová Kristýna, Kratochvíl Jakub, Kratochvílová Kateřina, Kubíniová Andrea, Lisý Marek, Mayerová Zuzana, Meluzín Jan, Mikeš Jan, Popelka Martin, Ryšánek Pavel, Šimůnková Helena, Škapová Zuzana, Šobotníková Petra, Voříšková Martina

Školní rok 2001-2002, třída Tercie B, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Jan Ziegler

Baranková Klára, Bendlová Kateřina, Burešová Naďa, Falathová Alena, Fedorovič Radim, Holakovská Eva, Janstová Alice, Jeriová Lenka, Jindra Marek, Kunová Markéta, Leitlová Denisa, Machačková Michaela, Matošík Tomáš, Nosek Oliver, Poláková Veronika, Popelka Zdeněk, Rolínek Vojtěch, Rytířová Alena, Vodáček Jaroslav

Školní rok 2001-2002, třída Tercie C, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Andělová Michaela, Dobiášová Terezie, Felcmanová Alena, Fridrich Tomáš, Glykner Martin, Hašková Běla, Hladil Jan, Housková Jitka, Kareš Michal, Kosíková Kristina, Lupoměský Jan, Malečová Monika, Mejdřická Lenka, Reichelt Martin, Slavík Jan, Šimková Lucie, Skořepa Štěpán, Šolcová Lenka

Školní rok 2001-2002, třída Kvarta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Radek Kalač

Bárta Martin, Brülová Julie, Černikov Dmitrij, Dorňáková Eva, Drexler Jiří, Fahrnerová Marta, Hejna Jan, Chadimová Julie, Jing Liu, Kaplan Petr, Kováčik Petr, Krátká Eva, Kubíková Martina, Kurková Lenka, Manoušek Jan, Mudrová Marie, Novák Petr, Nováková Alena, Odnoha Michal, Pavlíková Monika, Pleštilová Lenka, Reimarová Hana, Rous David, Svatošová Kateřina, Šemberová Kristina, Štrosová Iveta, Tomečková Radka, Vašáková Lenka, Vedral Jan, Větvička Jaroslav, Weingartová Lenka

Školní rok 2001-2002, třída Kvinta A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Veronika Válková

Albrechtová Eva, Ambrož Adam, Antzak Mario, Beroušek Pavel, Černohorský Pavel, Duková Jitka, Hajíčková Zuzana, Holubová Markéta, Joch Miroslav, Kabíčková Eva, Karský Daniel, Kopecký Václav, Kosinová Tereza, Mengler Jan, Nejedlá Tereza, Nejedlá Veronika, Němečková Šárka, Novotná Hana, Pol Martin, Pospíšilová Petra, Smrčina Jan, Steffanová Zuzana, Strnadelová Jana, Svoboda Pavel, Šálová Iveta, Šárová Iveta, Šmídová Lucie, Tlučhoř Martin, Valentová Michaela, Větrovec Milan, Weilová Jana

Školní rok 2001-2002, třída Kvinta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Bartlová Daniela, Biriczová Hana, Cermanová Šárka, Daičová Iveta, Frinta David, Gál Ota, Hrabalová Veronika, Hybšová Petra, Klesa Michal, Komanová Kristina, Kovanicová Helena, Kratochvílová Jana, Lupoměská Kateřina, Neubert Jan, Pavlisová Daniela, Rada Jan, Rozhon Pavel, Ruml David, Rusín David, Slavětínský Jan, Stehlík Martin, Šámal Kryštof, Šnajberková Linda, Štern Jan, Vobořilová Tereza, Volf Ondřej, Volfová Soňa, Vondráková Renáta, Zemánek Viktor

Školní rok 2001-2002, třída Sexta A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Jiří Macela

Brož Roman, Časarová Sabina, Daneš Jiří, Dvořáková Kamila, Hladíková Jana, Juklová Jana, Kabíčková Eva, Kalinová Petra, Kluganost Jan, Křivánková Anna, Kvěšek Martin, Letovský Radim, Limanová Kristýna, Mardešicová Zuzana, Nachtigalová Marika, Nováková Petra, Pejčochová Lenka, Prokopič Pavel, Romočuský Štěpán, Spejchal Petr, Srb Jan, Syslová Eliška, Šetelík Václav, Šmelhaus Martin, Šmucr Bohumil, Žárský Jakub

Školní rok 2001-2002, třída Sexta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Josef Holec

Batelková Eva, Bezdomnikov Petr, Dobiaš Martin, Drugová Lenka, Dufek Jan, Hladíková Lucie, Jenšíková Martina, Matějů Kateřina, Rounová Kateřina, Řáha Roman, Sojka Jiří, Souček Michael, Sylla Michal, Šmicová Klára, Tomaidesová Lenka, Vlachová Alena, Zázvorková Karolína, Zbuzková Petra, Zelenka Jan, Žižka Vojtěch

Školní rok 2002 - 2003     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2002-2003, třída 1.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Antošová Karolína, Brynych Vojtěch, Dordzhyev Arslan, Dušková Tereza, Elšík Tomáš, Franc Tomáš, Hadravová Zlata, Hakobyan Shushanik, Hanuš Petr, Hejtmánková Vendula, Heráková Kateřina, Hnátová Barbara, Hněvkovský Jaroslav, Hrdlička Martin, Hurych Petr, Janů Klára, Krasulová Šárka, Kraus Martin, Krejčová Zuzana, Křístek Matěj, Liptáková Tereza, Mieglová Šárka, Michálek Jiří, Nováčková Lucie, Ondráčková Dominika, Poprik Anton, Rudnická Růžena, Svobodová Kristýna, Sybr Matěj, Štipáková Veronika, Volfová Adéla, Zídek Lukáš

Školní rok 2002-2003, třída 2.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Miroslava Tužová

Arteaga Miguel, Čermák Jan, Černá Anna, Holubec David, Hošek Viktor, Hradečná Alena, Junková Ivona, Kédlová Kamila, Krátká Anna, Koldus Miroslav, Krupičková Zuzana, Kvapilová Eliška, Ledinský Jiří, Martínek Jan, Movsessian Artëm, Pokorná Monika, Rataj Aleš, Rázga Michal, Růžičková Zlata, Smolka Jakub, Šlemendová Iva, Šmídová Tereza, Šupová Lucie, Tran Thu Trang, Trunečka Michal, Tuzarová Jana, Vaněčková Anna, Vlček Martin, Vonka Filip, Vybulková Lada

Školní rok 2002-2003, třída 2.B, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zora Holanová

Buriánková Anna, Burianová Adéla, Cigánková Tereza, Drhová Hedvika, Dušková Zora, Helebrantová Klára, Chumlen Jiří, Jašek Tomáš, Jungmann Aleš, Kejlová Martina, Lázňovská Hedvika, Lelková Petra, Machatý Lukáš, Materna Adam, Machalovičová Ivana, Nečásek Jiří, Pávková Drahomíra, Pažitová Hana, Petriková Milica, Pittnerová Lucie, Procházková Michaela, Roubíčková Alena, Růžičková Barbora, Salava Jan, Schwarzová Ester, Stejskalová Tereza, Škofová Tereza, Škorpil Marek, Svojan Pavel, Šobotníková Jana, Wang Yifan, Žirko Pavel

Školní rok 2002-2003, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Zuzana Kurková

Bromová Žofie, Filcíková Kristýna, Hauzrová Daniela, Hřebíčková Jana, Hűbner Petr, Chmelař Petr, Chochola Matyáš, Janda Jakub, Lasovský Jiří, Mikhailová Euguenia, Nováková Barbara, Nováková Tereza, Novotná Šárka, Oborský Ladislav, Rendlová Lucie, Samsely Jozef, Sedlmeier Aleš, Sekerová Markéta, Selmbacherová Tereza, Slavíková Kateřina, Tomašková Karolina, Urbanová Ludmila, Václavíková Jana, Voděrová Lenka, Zychová Markéta, Žižkovská Eva

Školní rok 2002-2003, třída 3.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Austerlitzová Eliška, Čapek Robin, Daneš Petr, Dufková Zuzana, Elšíková Markéta, Grůza Filip, Hesounová Michaela, Hnátková Zuzana, Houska Petr, Kouba Daniel, Krbaťová Anna, Machalová Jana, Moudrý Jiří, Müller Karel, Oktábec Ondřej, Pernická Martina, Peřinka Tomáš, Pittnerová Monika, Rašková Kristýna, Rettichová Zuzana, Roglová Klára, Rylková Kateřina, Tužová Julie, Tůma Jan, Tůmová Miriam, Vlasatá Marie, Vokůrková Markéta, Volejníková Andrea, Vondra Viktor, Zmatlíková Lucie, Žlábek Jan

Školní rok 2002-2003, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Šárka Dubová

Andrštová Kristýna, Čermáková Lucie, Čulejová Květa, Fiala Ondřej, Háková Adéla, Hermann Richard, Hőferová Jana, Horká Iva, Justová Pavla, Kopečná Monika, Korteová Markéta, Kušiaková Anna, Motyčková Jana, Mráčková Hana, Nováková Tereza, Pazderová Marta, Petáková Tereza, Pippich Jan, Račková Helena, Rubášová Jana, Řápek Marek, Slabá Zdenka, Sobotová Lenka, Svatoš Jan, Šikl Jan, Urbánková Zuzana, Váchová Michaela, Vršťalová Tereza

Školní rok 2002-2003, třída 4.A, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Karel Lemfeld

Becisová Christina, Brožková Alena, Dočekalová Lucie, Frantová Zuzana, Frázová Michaela, Hermanová Soňa, Houdek Tomáš, Janík Ondřej, Jiráková Kateřina, Kapek Ondřej, Kneblík Michal, Kostková Jana, Křečková Tereza, Lipina Martin, Lišková Kateřina, Malý Ondřej, Mikšík Robert, Mitková Daniela, Műller Jan, Očenášková Eva, Podaný Lukáš, Rešl Ondřej, Samek Vít, Slivenecká Kateřina, Šimáčková Zlata, Šindelář Petr, Staříková Ivana, Šťastný Ondřej, Ťukal Martin, Vlásenková Jana, Zvěřinová Iva

Školní rok 2002-2003, třída 4.B, čtyřleté všeobecné studium, 7902500, třídní profesor Michal Plajner

Benhák Petr, Brožíková Carole, Dekan Jeroným, Durdil Lukáš, Fišer Jan, Fleischmannová Pavla, Giannetti Giuliano, Hlavička Tomáš, Homolková Veronika, Horálková Kateřina, Janota Jiří, Jašková Alena, Juška Vojtěch, Kodoňová Andrea, Královcová Marie, Krásničan Štěpán, Loskotová Eliška, Matsakyan Naira, Mazur Petr, Mikolášková Klára, Palečková Klára, Pittnerová Kateřina, Pomykal Tomáš, Potočková Kristýna, Rožeň Jakub, Schovánková Lenka, Stehlík Martin, Svatková Kateřina, Svoboda Martin, Šinágl Pavel, Trnka Jaroslav, Vágnerová Alena

Školní rok 2002-2003, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 7902500, třídní profesorka Blanka Čechová

Civínová Veronika, Doležal Tomáš, Duhajský Jan, Filipová Kateřina, Hladká Dominika, Hrdličková Kateřina, Kalábová Lenka, Kaňová Světlana, Machalický Lukáš, Maštálková Marta, Mluvková Barbora, Nedbalová Tereza, Nováková Barbora, Paduanová Jana, Radosa Catherine, Ramešová Magdalena, Schlitzová Andrea, Sieberová Jana, Skálová Anna, Skálová Kateřina, Slunečková Tereza, Spěšná Hana, Starostová Zuzana, Šandová Lenka, Šimrová Markéta, Voráčková Martina, Zámečníková Klára, Zavaďáková Kristýna

Školní rok 2002-2003, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001 třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Blažejovský Josef, Brůnová Kateřina, Cafourek Jiří, Černá Iveta, Doubravová Jana, Dvořáková Petra, Ehlenová Barbara, Glaserová Iva, Hájková Martina, Hampejsová Kateřina, Havlíčková Blanka, Charamzová Alena, Chvílová Martina, Karolová Michaela, Kronďák Jiří, Lückert Andreas, Lukáč David, Matěna Vladimír, Mládková Kateřina, Nahodil Vít, Nečásek Radek, Nešleha Cyril, Pačesová Anna, Schneiderová Lucie, Škábová Zlata, Šlajcherová Kateřina, Štěpánková Monika, Vomočilová Eliška, Wagner Jiří, Žežulková Kateřina

Školní rok 2002-2003, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Lucie Potočkiová

Černá Jana, Dobešová Markéta, Dotřel Jan, Erhartová Terezie, Exnerová Helena, Glas Adam, Hotová Kristina, Hubička Robert, Hutar Max, Jelínková Karolína, Kolátorová Lucie, Kopecká Aneta, Košťál Martin, Kremová Alice, Kudrnáčová Johana, Lanzová Jana, Malaniuk Bohdan, Marek Martin, Müller Lukáš, Novák Marek, Novenková Helena, Pešinová Martina, Rost Tomáš, Rőschlová Irmgard, Růžek Prokop, Schlupková Gabriela, Světlý Radek, Štěrbová Andrea, Větrovcová Iva, Zich Štěpán

Školní rok 2002-2003, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Josef Holec

Benešová Tereza, Berezkinová Liliana, Borecká Martina, Dojavová Kristina, Dudková Kateřina, Havlíková Darja, Havlíčková Jana, Hinke Marek, Hladilová Klára, Horčíková Beatrice, Hujová Petra, Jelínková Vendula, Jeníčková Radka, Kriglová Jana, Matoušková Romana, Pilátová Irena, Rybička Miloš, Schmidtová Zuzana, Sitter Tomáš, Srba Adam, Svobodová Hana, Sýkorová Petra, Trunečková Kateřina, Vančurová Kateřina, Vostal Ondřej, Vostal Radek, Zídková Kateřina, Žampová Tereza, Ždimerová Tereza, Žižková Marcela

Školní rok 2002-2003, třída Tercie D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Daniela Emanovská

Andělová Kristina, Benešová Martina, Bergmann Ondřej, Bořkovcová Adéla, Branická Veronika, Buraltová Veronika, Dekanovská Jana, Džmuráňová Kristýna, Fechterová Iva, Hamr Adam, Hanková Eva, Hochman Tomáš, Charvátová Barbora, Charvátová Veronika, Jakubcová Alena, Kerner Jakub, Kosová Jana, Kriglová Pavla, Lískovcová Marta, Matoušek Jiří, Miňovská Veronika, Nováková Věslava, Opekar Martin, Pucholt Tomáš, Růžička Martin, Šimáková Lucie, Vojtěšek Cyril, Zbuzková Andrea, Zelingerová Markéta

Školní rok 2002-2003, třída Kvarta A, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Lukáš Klíma

Boušková Klára, Cmíralová Markéta, Fantišová Lenka, Hlavička Tomáš, Králová Kristýna, Kratochvíl Jakub, Kratochvílová Kateřina, Kubíniová Andrea, Lisý Marek, Mayerová Zuzana, Meluzín Jan, Mikeš Jan, Popelka Martin, Ryšánek Pavel, Šimůnková Helena, Škapová Zuzana, Šobotníková Petra, Voříšková Martina

Školní rok 2002-2003, třída Kvarta B, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Jan Ziegler

Baranková Klára, Bendlová Kateřina, Burešová Naďa, Falathová Alena, Fedorovič Radim, Holakovská Eva, Janstová Alice, Jeriová Lenka, Jindra Marek, Kunová Markéta, Leitlová Denisa, Machačková Michaela, Matošík Tomáš, Nosek Oliver, Poláková Veronika, Popelka Zdeněk, Rolínek Vojtěch, Rytířová Alena, Vodáček Jaroslav

Školní rok 2002-2003, třída Kvarta C, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Andělová Michaela, Dobiášová Terezie, Felcmanová Alena, Fridrich Tomáš, Glykner Martin, Hašková Běla, Hladil Jan, Housková Jitka, Kareš Michal, Kosíková Kristina, Lupoměský Jan, Malečová Monika, Mejdřická Lenka, Reichelt Martin, Slavík Jan, Šimková Lucie, Skořepa Štěpán, Šolcová Lenka

Školní rok 2002-2003, třída Kvinta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Radek Kalač

Bárta Martin, Brülová Julie, Černikov Dmitrij, Dorňáková Eva, Drexler Jiří, Fahrnerová Marta, Hejna Jan, Chadimová Julie, Jing Liu, Kaplan Petr, Komarová Kristina, Kováčik Petr, Krátká Eva, Kubíková Martina, Kurková Lenka, Manoušek Jan, Mudrová Marie, Novák Petr, Nováková Alena, Odnoha Michal, Pavlíková Monika, Pleštilová Lenka, Reimarová Hana, Rous David, Svatošová Kateřina, Šemberová Kristina, Štrosová Iveta, Tomečková Radka, Vašáková Lenka, Vedral Jan, Větvička Jaroslav, Weingartová Lenka, Zemánek Viktor

Školní rok 2002-2003, třída Sexta A, šestileté všeobecné studium, 7902500, třídní profesorka Veronika Válková

Albrechtová Eva, Ambrož Adam, Antzak Mario, Beroušek Pavel, Černohorský Pavel, Duková Jitka, Hajíčková Zuzana, Holubová Markéta, Karský Daniel, Kopecký Václav, Kosinová Tereza, Mengler Jan, Nejedlá Tereza, Nejedlá Veronika, Němečková Šárka, Novotná Hana, Pol Martin, Pospíšilová Petra, Smrčina Jan, Steffanová Zuzana, Steklíková Barbora, Strnadelová Jana, Svoboda Pavel, Šálová Iveta, Šárová Iveta, Šmídová Lucie, Tlučhoř Martin, Valentová Michaela, Větrovec Milan, Weilová Jana

Školní rok 2002-2003, třída Sexta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Bartlová Daniela, Biriczová Hana, Cermanová Šárka, Daičová Iveta, Frinta David, Gál Ota, Hrabalová Veronika, Hybšová Petra, Konečná Tereza, Kovanicová Helena, Kratochvílová Jana, Lupoměská Kateřina, Mácha Karel, Neubert Jan, Pavlisová Daniela, Rada Jan, Rozhon Pavel, Ruml David, Rusín David, Slavětínský Jan, Šámal Kryštof, Šnajberková Linda, Štern Jan, Vobořilová Tereza, Volf Ondřej, Volfová Soňa, Vondráková Renáta

Školní rok 2003 - 2004     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2003-2004, třída 1.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Bumbová Lucie, Černá Alena, Grecová Anna, Habáň Jakub, Hájková Zuzana, Halmanová Natalie, Hradečný Aleš, Hubáčková Kateřina, Husák Ondřej, Jukl Martin, Klír Michal, Kohoutková Eliška, Kosík Ondřej, Malý Lukáš, Martinek Michal, Michálek Jiří, Mikešová Klára, Mindošová Natálie, Moravcová Lenka, Nemešová Lucie, Přindiš Štěpán, Řemenářová Hana, Siegel Petr, Strenková Anna, Sucháček Ondřej, Svárovský Jakub, Šestáková Adéla, Šulcová Jana, Švenka David, Tesařová Alena, Tran Bich Ngoc, Vodička Stanislav, Zíchová Karolína

Školní rok 2003-2004, třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Karel Lemfeld

Balandová Alžběta, Barešová Barbora, Beldová Viktorie, Bendová Pavla, Benešová Pavla, Bláhová Iveta, Buzková Kateřina, Cimburková Nika, Drašnarová Blanka, Dvořáková Nikola, Filipová Nikola, Francová Nikola, Grau Martin, Hlaváčková Hana, Horáková Eliška, Jarošíková Alice, Justa Štěpán, Kalvodová Nela, Konarovská Kateřina, Koudelová Kristýna, Kristiánová Lenka, Kubelková Kateřina, Němeček Václav, Orlová Markéta, Podroužková Anna, Souček Daniel, Šamšová Kristýna, Škodová Simona, Vycpálková Karolína, Zichová Eva

Školní rok 2003-2004, třída 2.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Antošová Karolína, Brynych Vojtěch, Dordzhyev Arslan, Dušková Tereza, Elšík Tomáš, Franc Tomáš, Hadravová Zlata, Hakobyan Shushanik, Hanuš Petr, Hejtmánková Vendula, Heráková Kateřina, Hnátová Barbara, Hněvkovský Jaroslav, Hrdlička Martin, Janů Klára, Krasulová Šárka, Krátká Anna, Kraus Martin, Krejčová Zuzana, Křístek Matěj, Liptáková Tereza, Mieglová Šárka, Nováčková Lucie, Ondráčková Dominika, Podoba Lukáš, Poprik Anton, Rudnická Růžena, Stejskalová Tereza, Svobodová Kristýna, Sybr Matěj, Štipáková Veronika, Volfová Adéla, Zídek Lukáš

Školní rok 2003-2004, třída 3.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Miroslava Tužová

Arteaga Miguel, Čermák Jan, Černá Anna, Dvořáčková Tereza, Holubec David, Hošek Viktor, Hradečná Alena, Kédlová Kamila, Koldus Miroslav, Krupičková Zuzana, Kvapilová Eliška, Ledinský Jiří, Martínek Jan, Movsessian Artëm, Pokorná Monika, Rataj Aleš, Rázga Michal, Růžičková Zlata, Smolka Jakub, Šlemendová Iva, Šmídová Tereza, Šupová Lucie, Tran Thu Trang, Trunečka Michal, Tuzarová Jana, Vaněčková Anna, Veselka Petr, Vonka Filip, Vybulková Lada

Školní rok 2003-2004, třída 3.B, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zora Holanová

Buriánková Anna, Burianová Adéla, Cigánková Tereza, Drhová Hedvika, Dušková Zora, Helebrantová Klára, Chumlen Jiří, Jašek Tomáš, Jungmann Aleš, Kejlová Martina, Kolenatá Jitka, Lázňovská Hedvika, Materna Adam, Machalovičová Ivana, Nečásek Jiří, Pávková Drahomíra, Pažitová Hana, Petriková Milica, Pittnerová Lucie, Procházková Michaela, Roubíčková Alena, Růžičková Barbora, Schwarzová Ester, Škofová Tereza, Škorpil Marek, Svojan Pavel, Šobotníková Jana, Timofeev Anton, Wang Yifan, Žirko Pavel

Školní rok 2003-2004, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Jan Žižka

Bromová Žofie, Filcíková Kristýna, Hauzrová Daniela, Hřebíčková Jana, Hűbner Petr, Chochola Matyáš, Janda Jakub, Krouz Jarin, Kerouš Jeroným, Lasovský Jiří, Mikhailová Euguenia, Nováková Barbara, Nováková Tereza, Novotná Šárka, Oborský Ladislav, Pošta Daniel, Samsely Jozef, Sedlmeier Aleš, Sekerová Markéta, Selmbacherová Tereza, Slavíková Kateřina, Tausinger Elmar, Urbanová Ludmila, Václavíková Jana, Voděrová Lenka, Zychová Markéta, Žižkovská Eva

Školní rok 2003-2004, třída 4.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Austerlitzová Eliška, Čapek Robin, Daneš Petr, Dufková Zuzana, Elšíková Markéta, Grůza Filip, Hesounová Michaela, Hnátková Zuzana, Houska Petr, Kouba Daniel, Krbaťová Anna, Machalová Jana, Moudrý Jiří, Müller Karel, Oktábec Ondřej, Pernická Martina, Peřinka Tomáš, Pittnerová Monika, Rašková Kristýna, Rettichová Zuzana, Roglová Klára, Rylková Kateřina, Tužová Julie, Tůma Jan, Tůmová Miriam, Vlasatá Marie, Vokůrková Markéta, Volejníková Andrea, Vondra Viktor, Zmatlíková Lucie, Žlábek Jan

Školní rok 2003-2004, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Šárka Dubová

Andrštová Kristýna, Čermáková Lucie, Čulejová Květa, Fiala Ondřej, Háková Adéla, Hermann Richard, Hőferová Jana, Horká Iva, Justová Pavla, Kopečná Monika, Korteová Markéta, Kušiaková Anna, Motyčková Jana, Mráčková Hana, Pazderová Marta, Petáková Tereza, Pippich Jan, Račková Helena, Rubášová Jana, Řápek Marek, Slabá Zdenka, Sobotová Lenka, Svatoš Jan, Šikl Jan, Urbánková Zuzana, Váchová Michaela, Větvička Jaroslav, Vršťalová Tereza

Školní rok 2003-2004, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Libá

Adamová Šárka, Bělíková Anna, Beneš Jonáš, Bubák Jan, Buzková Kristýna, Donátová Martina, Fritschová Zuzana, Hanzlíčková Lucie, Homolková Daniela, Hořenínová Anna, Chmelík Dan, Jindrová Linda, Jirků Magdaléna, Koděrová Kristýna, Loušová Martina, Marek Jan, Petrová Anna, Poesová Jana, Řehořek Tomáš, Řezníček Josef, Sadílková Kateřina, Stádníková Markéta, Svobodová Alena, Šandová Debora, Šenkýřová Eva, Šmíd Martin, Tužová Lucie, Valášková Petra, Valentová Alžběta, Váňová Michaela, Zahrádková Klára

Školní rok 2003 – 2004, třída Prima B, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Dufková Monika, Frankotová Klára, Franková Tereza, Grecká Marie, Harutyunyan Hrant, Horniecká Lenka, Horová Marie, Hron Adam, Jíchová Lucie, Jindrová Věra, Kastnerová Anna, Kinkor Vojtěch, Kováříková Veronika, Král Michal, Kronďáková Eliška, Kučerová Kristýna, Mádle Jakub, Moravcová Aneta, Němcová Tereza, Novotný Ondřej, Popková Markéta, Protivová Hana, Rauvolfová Nicole, Rollerová Anna, Šamša Václav, Štěpánek Tomáš, Štěpánová Tereza, Timura Petr, Tůmová Lenka, Tygl Aleš

Školní rok 2003-2004, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Bohumil Říha

Antošová Michaela, Borecká Markéta, Cejnar Tomáš, Čep Martin, Čiháková Lucie, Garnotová Klára, Helfertová Anna, Holešinský Radek, Hrubešová Tereza, Hrušková Karolína, Hubičková Johana, Jinoch Jindřich, Kocourová Eliška, Kocourová Kateřina, Košťál Jakub, Krátký Adam, Krchová Zuzana, Lukeš Martin, Majtánová Martina, Malinská Barbora, Matunová Alena, Michálková Anna, Nachtigall Jakub, Nováková Andrea, Nováková Eva, Patáková Markéta, Rašková Veronika, Reimarová Anežka, Rong Wen Wei, Svoboda Libor, Sýkorová Kateřina, Šebele Václav, Šlejharová Markéta

Školní rok 2003-2004, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Arazimová Lucie, Blažejovský Josef, Brůnová Kateřina, Černá Iveta, Dvořáková Petra, Ehlenová Barbara, Glaserová Iva, Hájková Martina, Hampejsová Kateřina, Havlíčková Blanka, Charamzová Alena, Chvílová Martina, Karolová Michaela, Kronďák Jiří, Lückert Andreas, Lukáč David, Matěna Vladimír, Mládková Kateřina, Nahodil Vít, Nečásek Radek, Nešleha Cyril, Pačesová Anna, Schneiderová Lucie, Škábová Zlata, Šlajcherová Kateřina, Štěpánková Monika, Vomočilová Eliška, Wagner Jiří, Žežulková Kateřina

Školní rok 2003-2004, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Lucie Potočkiová

Dobešová Markéta, Dotřel Jan, Erhartová Terezie, Exnerová Helena, Glas Adam, Hotová Kristina, Hubička Robert, Hutar Max, Jelínková Karolína, Kolátorová Lucie, Kopecká Aneta, Košťál Martin, Kremová Alice, Kudrnáčová Johana, Lanzová Jana, Malaniuk Bohdan, Marek Martin, Müller Lukáš, Novák Marek, Novenková Helena, Pešinová Martina, Rost Tomáš, Rőschlová Irmgard, Růžek Prokop, Schlupková Gabriela, Světlý Radek, Štěrbová Andrea, Větrovcová Iva, Zich Štěpán

Školní rok 2003-2004, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Josef Holec

Benešová Tereza, Berezkinová Liliana, Borecká Martina, Dojavová Kristina, Dudková Kateřina, Havlíková Darja, Havlíčková Jana, Hinke Marek, Hladilová Klára, Horčíková Beatrice, Hujová Petra, Jelínková Vendula, Jeníčková Radka, Kriglová Jana, Matoušková Romana, Pilátová Irena, Rybička Miloš, Schmidtová Zuzana, Sitter Tomáš, Srba Adam, Svobodová Hana, Sýkorová Petra, Trunečková Kateřina, Vančurová Kateřina, Zídková Kateřina, Žampová Tereza, Ždimerová Tereza, Žižková Marcela

Školní rok 2003-2004, třída Kvarta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Daniela Emanovská

Andělová Kristina, Benešová Martina, Bergmann Ondřej, Bořkovcová Adéla, Branická Veronika, Buraltová Veronika, Dekanovská Jana, Džmuráňová Kristýna, Fechterová Iva, Hamr Adam, Hanková Eva, Hochman Tomáš, Charvátová Barbora, Charvátová Veronika, Kerner Jakub, Kosová Jana, Kriglová Pavla, Lískovcová Marta, Matoušek Jiří, Nováková Věslava, Opekar Martin, Pucholt Tomáš, Růžička Martin, Šimáková Lucie, Vojtěšek Cyril, Zbuzková Andrea, Zelingerová Markéta

Školní rok 2003-2004, třída Kvinta A, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Lukáš Klíma

Boušková Klára, Cmíralová Markéta, Fantišová Lenka, Kratochvíl Jakub, Kratochvílová Kateřina, Kubíniová Andrea, Lisý Marek, Mayerová Zuzana, Meluzín Jan, Mikeš Jan, Popelka Martin, Ryšánek Pavel, Šimůnková Helena, Škapová Zuzana, Šobotníková Petra, Voříšková Martina

Školní rok 2003-2004, třída Kvinta B, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Jan Ziegler

Baranková Klára, Bendlová Kateřina, Burešová Naďa, Falathová Alena, Fedorovič Radim, Holakovská Eva, Janstová Alice, Jeriová Lenka, Jindra Marek, Kunová Markéta, Leitlová Denisa, Machačková Michaela, Matošík Tomáš, Nosek Oliver, Poláková Veronika, Popelka Zdeněk, Rolínek Vojtěch, Rytířová Alena, Vodáček Jaroslav

Školní rok 2003-2004, třída Kvinta C, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Andělová Michaela, Dobiášová Terezie, Felcmanová Alena, Fridrich Tomáš, Glykner Martin, Hašková Běla, Hladil Jan, Housková Jitka, Kareš Michal, Kosíková Kristina, Lupoměský Jan, Malečová Monika, Mejdřická Lenka, Reichelt Martin, Slavík Jan, Šimková Lucie, Skořepa Štěpán, Šolcová Lenka

Školní rok 2003-2004, třída Sexta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Radek Kalač

Bárta Martin, Brülová Julie, Černikov Dmitrij, Dorňáková Eva, Drexler Jiří, Fahrnerová Marta, Hejna Jan, Chadimová Julie, Jing Liu, Kaplan Petr, Komarová Kristina, Kováčik Petr, Krátká Eva, Kubíková Martina, Kurková Lenka, Manoušek Jan, Mudrová Marie, Novák Petr, Nováková Alena, Odnoha Michal, Pavlíková Monika, Pleštilová Lenka, Reimarová Hana, Rous David, Svatošová Kateřina, Šemberová Kristina, Štrosová Iveta, Tomečková Radka, Vašáková Lenka, Vedral Jan, Weingartová Lenka, Zemánek Viktor

Školní rok 2004 - 2005     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2004-2005, třída 1.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Jana Hadravová

Bartáková Anna, Bartoňová Jana, Ditterová Hana, Dostalíková Sandra, Dzvoníková Daniela, Elšík Adam, Hermanová Eva, Hladíková Adriana, Hrnčíř Václav, Hřebačková Eva, Jágrik Michal, Javornický Vojtěch, Kotková Štěpánka, Koževnikovová Valentina, Kušiak Kryštof, Landa Robert, Lípová Maryna, Mikšík Jan, Milner David, Musilová Renata, Nguyen Thuy Linh, Oborský Pavel, Rieger Martin, Rybková Tereza, Řepka Jakub, Sekera Jiří, Sieberová Eva, Stříbrná Kristýna, Šulcová Elena, Švejdová Michala, Vaňková Lucie, Vlček Lukáš, Wolfová Veronika

Školní rok 2004-2005, třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Michal Plajner

Bárta Jan, Beldová Viktorie, Bělohlávková Olga, Boháčová Iva, Cimburová Nika, Čechová Kateřina, Dimitrijević Danica, Drozen Michal, Gnedina Anastasia, Goldmannová Adéla, Habrunová Kateřina, Káchová Eva, Karas Michal, Lukášková Eva, Mačáková Veronika, Mandelíková Lucie, Mildorfová Michaela, Mrva Jozef, Nováková Helena, Peřinka Michal, Podolská Eliška, Retterová Zuzana, Skřivanová Martina, Sládková Barbora, Slavětínská Martina, Staniševská Aneta, Špačková Adéla, Veselá Kateřina, Zedková Barbara, Zemanová Adéla

Školní rok 2004-2005, třída 2.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Bumbová Lucie, Černá Alena, Grecová Anna, Hájková Zuzana, Halmanová Natalie, Hradečný Aleš, Hubáčková Kateřina, Husák Ondřej, Jukl Martin, Klír Michal, Kohoutková Eliška, Kosík Ondřej, Malý Lukáš, Martinek Michal, Mikešová Klára, Moravcová Lenka, Nemešová Lucie, Přindiš Štěpán, Řemenářová Hana, Siegel Petr, Strenková Anna, Sucháček Ondřej, Svárovský Jakub, Šestáková Adéla, Šulcová Jana, Švenka David, Tesařová Alena, Tran Bich Ngoc, Vodička Stanislav, Zíchová Karolína

Školní rok 2004-2005, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Karel Lemfeld

Balandová Alžběta, Barešová Barbora, Bendová Pavla, Benešová Pavla, Bláhová Iveta, Buzková Kateřina, Drašnarová Blanka, Dvořáková Nikola, Filipová Nikola, Francová Nikola, Grau Martin, Hlaváčková Hana, Horáková Eliška, Jarošíková Alice, Justa Štěpán, Kalvodová Nela, Konarovská Kateřina, Koudelová Kristýna, Kristiánová Lenka, Kubelková Kateřina, Němeček Václav, Orlová Markéta, Podroužková Anna, Souček Daniel, Škodová Simona, Vycpálková Karolína, Zichová Eva

Školní rok 2004-2005, třída 3.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Antošová Karolína, Arteaga Miguel, Brynych Vojtěch, Dušková Tereza, Elšík Tomáš, Franc Tomáš, Hadravová Zlata, Hanuš Petr, Hejtmánková Vendula, Heráková Kateřina, Hnátová Barbara, Hněvkovský Jaroslav, Junková Ivona, Krasulová Šárka, Krátká Anna, Kraus Martin, Krejčová Zuzana, Křístek Matěj, Liptáková Tereza, Mieglová Šárka, Nováčková Lucie, Ondráčková Dominika, Podoba Lukáš, Poprik Anton, Rudnická Růžena, Salava Jan, Stejskalová Tereza, Svobodová Kristýna, Sybr Matěj, Štipáková Veronika, Volfová Adéla

Školní rok 2004-2005, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Bočková Anežka, Budilová Gabriela, Cettl Karel, Dousková Eliška, Esserová Kateřina, Hosnédlová Eva, Hrdá Alena, Chmelař Petr, Janková Kristýna, Janků Daniel, Jareš Tomáš, Jouzová Tereza, Kerouš Jeroným, Kratěnová Lucie, Kučerová Zuzana, Lomozová Linda, Makeeva Daria, Makeeva Maria, Nováková Barbara, Nováková Martina, Poláková Klára, Sebastianidesová Tereza, Schlöglová Kateřina, Svobodová Eliška, Svobodová Martina, Szabová Radka, Tomandl Jan, Ulrychová Michaela, Vajdová Štěpánka, Vávrová Hana, Vítková Marie, Zímová Kateřina

Školní rok 2004-2005, třída 4.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Miroslava Tužová

Černá Anna, Dvořáčková Tereza, Holubec David, Hošek Viktor, Hradečná Alena, Kédlová Kamila, Koldus Miroslav, Krupičková Zuzana, Kvapilová Eliška, Ledinský Jiří, Martínek Jan, Movsessian Artëm, Pokorná Monika, Rázga Michal, Růžičková Zlata, Smolka Jakub, Šlemendová Iva, Šmídová Tereza, Šupová Lucie, Tran Thu Trang, Trunečka Michal, Tuzarová Jana, Vaněčková Anna, Veselka Petr, Vonka Filip, Vybulková Lada

Školní rok 2004-2005, třída 4.B, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zora Holanová

Buriánková Anna, Burianová Adéla, Cigánková Tereza, Drhová Hedvika, Dušková Zora, Helebrantová Klára, Chumlen Jiří, Jašek Tomáš, Jungmann Aleš, Kejlová Martina, Lázňovská Hedvika, Materna Adam, Machalovičová Ivana, Mikeš Jan, Nečásek Jiří, Pávková Drahomíra, Pažitová Hana, Petriková Milica, Pittnerová Lucie, Procházková Michaela, Roubíčková Alena, Růžičková Barbora, Schwarzová Ester, Škofová Tereza, Škorpil Marek, Svojan Pavel, Šobotníková Jana, Ter-Gazarian Marina, Timofeev Anton, Wang Yifan, Žirko Pavel

Školní rok 2004-2005, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Jan Žižka

Bromová Žofie, Filcíková Kristýna, Hauzrová Daniela, Hřebíčková Jana, Hűbner Petr, Hyča Jan, Chochola Matyáš, Janda Jakub, Krouz Jarin, Kerouš Jeroným, Lasovský Jiří, Nováková Barbara, Nováková Tereza, Novotná Šárka, Oborský Ladislav, Pošta Daniel, Samsely Jozef, Sedlmeier Aleš, Sekerová Markéta, Selmbacherová Tereza, Slavíková Kateřina, Tausinger Elmar, Urbanová Ludmila, Václavíková Jana, Voděrová Lenka, Zychová Markéta, Žižkovská Eva

Školní rok 2004-2005, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Alena Floriánová

Bouška Filip, Dostalík Mark, Fadrhons Martin, Halamová Lucie, Havel Michal, Hes Lukáš, Junková Kateřina, Keilová Natálie, Knoblochová Dominika, Kopecká Magda, Krylová Lucie, Křížkovský Matyáš, Kuchařová Marta, Kushpil Danila, Mandausová Johana, Matuška Lukáš, Nováková Kateřina, Obenbergerová Lucie, Palma Marek, Pekař Ervín, Procházková Tereza, Raška Jan, Rathousová Linda, Smíšek Matěj, Staňková Marta, Stránská Anna, Šedivý Jakub, Tvarog Michal, Ulrychová Petra, Vochyanová Nastassja

Školní rok 2004-2005, třída Prima D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Babjuková Natálie, Baborová Johana, Boťová Kateřina, Boučková Jana, Fialová Kateřina, Ficková Barbora, Heroldová Karolína, Hlinková Lenka, Chuchro Jan, Líbalová Tereza, Lohnertová Daniela, Lukashyk Yauheniya, Marešová Barbora, Nejedlá Kateřina, Nohejlová Erika, Pavlíčková Jana, Petrová Barbora, Prokš Jan, Rezvukhina Alena, Růžková Johana, Skřivánková Veronika, Straková Zlata, Svobodová Tereza, Šlechtová Magda, Šostý Jan, Tichá Diana, Tomší Adéla, Vávrová Daniela, Votápek Jan, Zusková Michaela

Školní rok 2004-2005, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Libá

Adamová Šárka, Bělíková Anna, Beneš Jonáš, Bubák Jan, Buzková Kristýna, Donátová Martina, Fritschová Zuzana, Hanzlíčková Lucie, Homolková Daniela, Hořenínová Anna, Chmelík Dan, Jindrová Linda, Jirků Magdaléna, Koděrová Kristýna, Loušová Martina, Marek Jan, Petrová Anna, Poesová Jana, Řehořek Tomáš, Řezníček Josef, Sadílková Kateřina, Stádníková Markéta, Svobodová Alena, Šandová Debora, Šenkýřová Eva, Šmíd Martin, Tužová Lucie, Valášková Petra, Valentová Alžběta, Váňová Michaela, Zahrádková Klára

Školní rok 2004-2005, třída Sekunda B, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Dufková Monika, Frankotová Klára, Franková Tereza, Grecká Marie, Harutyunyan Hrant, Horniecká Lenka, Horová Marie, Hron Adam, Jíchová Lucie, Jindrová Věra, Kastnerová Anna, Kinkor Vojtěch, Koubková Evelyne, Kováříková Veronika, Král Michal, Kronďáková Eliška, Kučerová Kristýna, Mádle Jakub, Moravcová Aneta, Němcová Tereza, Novotný Ondřej, Popková Markéta, Protivová Hana, Rauvolfová Nicole, Rollerová Anna, Šamša Václav, Štěpánek Tomáš, Štěpánová Tereza, Timura Petr, Tůmová Lenka, Tygl Aleš

Školní rok 2004-2005, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Bohumil Říha

Antošová Michaela, Borecká Markéta, Cejnar Tomáš, Čep Martin, Čiháková Lucie, Garnotová Klára, Helfertová Anna, Holešinský Radek, Hrubešová Tereza, Hrušková Karolína, Hubičková Johana, Jinoch Jindřich, Kocourová Eliška, Kocourová Kateřina, Košťál Jakub, Krátký Adam, Krchová Zuzana, Lukeš Martin, Majtánová Martina, Malinská Barbora, Matunová Alena, Michálková Anna, Nachtigall Jakub, Nováková Andrea, Nováková Eva, Patáková Markéta, Rašková Veronika, Reimarová Anežka, Rong Wen Wei, Svoboda Libor, Sýkorová Kateřina, Šebele Václav, Šlejharová Markéta

Školní rok 2004-2005, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Arazimová Lucie, Blažejovský Josef, Brůnová Kateřina, Černá Iveta, Dvořáková Petra, Ehlenová Barbara, Glaserová Iva, Hájková Martina, Hampejsová Kateřina, Havlíčková Blanka, Charamzová Alena, Chvílová Martina, Karolová Michaela, Kronďák Jiří, Lückert Andreas, Lukáč David, Matěna Vladimír, Mládková Kateřina, Nahodil Vít, Nečásek Radek, Nešleha Cyril, Pačesová Anna, Schneiderová Lucie, Škábová Zlata, Šlajcherová Kateřina, Štěpánková Monika, Vomočilová Eliška, Wagner Jiří, Žežulková Kateřina

Školní rok 2004-2005, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Dobešová Markéta, Dotřel Jan, Erhartová Terezie, Exnerová Helena, Glas Adam, Hotová Kristina, Hubička Robert, Hutar Max, Jelínková Karolína, Kolátorová Lucie, Kopecká Aneta, Košťál Martin, Kremová Alice, Kudrnáčová Johana, Lanzová Jana, Machová Martina, Malaniuk Bohdan, Marek Martin, Müller Lukáš, Novák Marek, Novenková Helena, Pešinová Martina, Rost Tomáš, Rőschlová Irmgard, Růžek Prokop, Schlupková Gabriela, Světlý Radek, Větrovcová Iva, Zich Štěpán

Školní rok 2004-2005, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Josef Holec

Benešová Tereza, Berezkinová Liliana, Borecká Martina, Dojavová Kristina, Dudková Kateřina, Havlíková Darja, Havlíčková Jana, Hinke Marek, Hladilová Klára, Horčíková Beatrice, Hujová Petra, Jelínková Vendula, Jeníčková Radka, Kriglová Jana, Pilátová Irena, Rybička Miloš, Schmidtová Zuzana, Sitter Tomáš, Srba Adam, Svobodová Hana, Sýkorová Petra, Trunečková Kateřina, Vančurová Kateřina, Zídková Kateřina, Žampová Tereza, Ždimerová Tereza, Žižková Marcela

Školní rok 2004-2005, třída Kvinta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Daniela Emanovská

Andělová Kristina, Benešová Martina, Bergmann Ondřej, Bořkovcová Adéla, Branická Veronika, Buraltová Veronika, Dekanovská Jana, Džmuráňová Kristýna, Fechterová Iva, Hamr Adam, Hanková Eva, Hochman Tomáš, Charvátová Barbora, Charvátová Veronika, Kerner Jakub, Kosová Jana, Kriglová Pavla, Lískovcová Marta, Matoušek Jiří, Nováčková Simona, Nováková Věslava, Opekar Martin, Pucholt Tomáš, Růžička Martin, Šimáková Lucie, Vojtěšek Cyril, Zbuzková Andrea, Zelingerová Markéta

Školní rok 2004-2005, třída Sexta A, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Lukáš Klíma

Boušková Klára, Cmíralová Markéta, Fantišová Lenka, Kerdíková Zuzana, Kratochvíl Jakub, Kratochvílová Kateřina, Kubíniová Andrea, Lisý Marek, Mayerová Zuzana, Meluzín Jan, Popelka Martin, Ryšánek Pavel, Šimůnková Helena, Škapová Zuzana, Šobotníková Petra, Voříšková Martina

Školní rok 2004-2005, třída Sexta B, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesor Jan Ziegler

Baranková Klára, Bendlová Kateřina, Burešová Naďa, Falathová Alena, Fedorovič Radim, Holakovská Eva, Janstová Alice, Jeriová Lenka, Jindra Marek, Kunová Markéta, Leitlová Denisa, Machačková Michaela, Matošík Tomáš, Nosek Oliver, Poláková Veronika, Popelka Zdeněk, Rolínek Vojtěch, Rytířová Alena, Vodáček Jaroslav

Školní rok 2004-2005, třída Sexta C, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Andělová Michaela, Dobiášová Terezie, Felcmanová Alena, Fridrich Tomáš, Glykner Martin, Hašková Běla, Hladil Jan, Housková Jitka, Kareš Michal, Kosíková Kristina, Lupoměský Jan, Malečová Monika, Mejdřická Lenka, Reichelt Martin, Slavík Jan, Šimková Lucie, Skořepa Štěpán, Šolcová Lenka

Školní rok 2005 - 2006     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2005-2006, třída 1.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bastin Thomas, Bláhová Pavlína, Brejchová Eliška, Fischerová Denisa, Gawron Štěpán, Gdovínová Agnes, Holzknecht Michal, Hrubá Barbora, Jíra Pavel, Kapounková Barbara, Katzerová Eva, Kochanova Daria, Kopecký Marek, Koutná Barbora, Nytrová Šárka, Petruželka Benjamin, Plechatý Josef, Rusiňáková Lucie, Sacha Ivan, Seidlová Petra, Sekyrová Lucie, Schwarz Zbyněk, Sirotková Vladimíra, Štěpán Petr, Tesař Jan, Tran Ngoc Anh, Týleová Tereza, Veselý Jan, Vosmíková Veronika, Weiserová Hana

Školní rok 2005-2006, třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Renáta Brichcínová

Bláha Jan, Bubeníková Lucie, Fridrichová Jana, Chňoupková Zuzana, Jakešová Kateřina, Kocán Tomáš, Kolmanová Marta, Kosinová Barbora, Krkošková Markéta, Macková Kateřina, Mottlová Lucie, Mulačová Iveta, Novák Ondřej, Nováková Magdaléna, Pacíková Monika, Panochová Alžběta, Pech Stanislav, Peroutková Tereza, Poloprutská Anna, Rošetzká Dominika, Shin Chee Hee, Šejbová Anna, Šteflová Magdaléna, Tesařová Martina, Tran Le Duc, Veverková Lucie, Voříšková Tereza, Zahornadská Eva, Zámečníková Kateřina

Školní rok 2005-2006, třída 2.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Jana Hadravová

Bartáková Anna, Bartoňová Jana, Ditterová Hana, Dostalíková Sandra, Dzvoníková Daniela, Elšík Adam, Hermanová Eva, Hrnčíř Václav, Hřebačková Eva, Jágrik Michal, Javornický Vojtěch, Kotková Štěpánka, Koževnikovová Valentina, Kušiak Kryštof, Landa Robert, Mikšík Jan, Musilová Renata, Nguyen Thuy Linh, Oborský Pavel, Pham Thi Linh, Rieger Martin, Rybková Tereza, Řepka Jakub, Sekera Jiří, Sklenařík Pavel, Stříbrná Kristýna, Šulcová Elena, Švejdová Michala, Vaňková Lucie, Vlček Lukáš, Wolfová Veronika

Školní rok 2005-2006, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Jaromír Tkadleček

Bárta Jan, Beldová Viktorie, Bělohlávková Olga, Boháčová Iva, Cimburová Nika, Čechová Kateřina, Dimitrijević Danica, Drozen Michal, Gnedina Anastasia, Goldmannová Adéla, Habrunová Kateřina, Káchová Eva, Karas Michal, Lukášková Eva, Mačáková Veronika, Mandelíková Lucie, Mildorfová Michaela, Mrva Jozef, Nováková Helena, Peřinka Michal, Podolská Eliška, Retterová Zuzana, Skřivanová Martina, Sládková Barbora, Slavětínská Martina, Staniševská Aneta, Špačková Adéla, Veselá Kateřina, Zedková Barbara, Zemanová Adéla

Školní rok 2005-2006, třída 3.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Bumbová Lucie, Černá Alena, Grecová Anna, Hájková Zuzana, Halmanová Natalie, Hradečný Aleš, Hubáčková Kateřina, Husák Ondřej, Jukl Martin, Klír Michal, Kohoutková Eliška, Kosík Ondřej, Malý Lukáš, Martinek Michal, Mikešová Klára, Moravcová Lenka, Nemešová Lucie, Přindiš Štěpán, Řemenářová Hana, Siegel Petr, Strenková Anna, Svárovský Jakub, Šestáková Adéla, Šulcová Jana, Švenka David, Tesařová Alena, Tran Bich Ngoc, Vodička Stanislav, Zíchová Karolína

Školní rok 2005-2006, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Jaroslav Tulka

Balandová Alžběta, Barešová Barbora, Bendová Pavla, Benešová Pavla, Bláhová Iveta, Buzková Kateřina, Dolejší Michala, Drašnarová Blanka, Dvořáková Nikola, Filipová Nikola, Francová Nikola, Grau Martin, Hlaváčková Hana, Horáková Eliška, Jarošíková Alice, Kalvodová Nela, Kohoutková Eliška, Konarovská Kateřina, Koudelová Kristýna, Kristiánová Lenka, Kubelková Kateřina, Němeček Václav, Orlová Markéta, Podroužková Anna, Pražmová Tereza, Souček Daniel, Škodová Simona, Vycpálková Karolína, Zichová Eva

Školní rok 2005-2006, třída 4.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Antošová Karolína, Arteaga Miguel, Brynych Vojtěch, Dušková Tereza, Elšík Tomáš, Franc Tomáš, Hadravová Zlata, Hanuš Petr, Hejtmánková Vendula, Heráková Kateřina, Hnátová Barbara, Hněvkovský Jaroslav, Junková Ivona, Krasulová Šárka, Krátká Anna, Kraus Martin, Krejčová Zuzana, Křístek Matěj, Liptáková Tereza, Mieglová Šárka, Nováčková Lucie, Ondráčková Dominika, Podoba Lukáš, Poprik Anton, Rudnická Růžena, Salava Jan, Stejskalová Tereza, Svobodová Kristýna, Sybr Matěj, Štipáková Veronika, Volfová Adéla

Školní rok 2005-2006, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Bočková Anežka, Budilová Gabriela, Cettl Karel, Dousková Eliška, Esserová Kateřina, Hosnédlová Eva, Hrdá Alena, Chmelař Petr, Janková Kristýna, Janků Daniel, Jareš Tomáš, Jouzová Tereza, Kerouš Jeroným, Kratěnová Lucie, Kučerová Zuzana, Lomozová Linda, Makeeva Daria, Makeeva Maria, Nováková Barbara, Nováková Martina, Poláková Klára, Sebastianidesová Tereza, Schlöglová Kateřina, Svobodová Eliška, Svobodová Martina, Szabová Radka, Tomandl Jan, Ulrychová Michaela, Vajdová Štěpánka, Vávrová Hana, Vítková Marie, Zímová Kateřina

Školní rok 2005-2006, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Bělinová Kristýna, Budková Adéla, Bukačová Kateřina, Buzková Klára, Červín Radek, Dejmková Petra, Fiala Martin, Hornová Markéta, Hrdličková Magdalena, Jansa Petr, Jareš Antonín, Jeníček Jan, Kotoučová Kateřina, Kovalčuková Anastasiya, Kryštofová Tereza, Kubát Petr, Kubrová Lucie, Langer Patrik, Ledererová Lucie, Mayr Samuel, Nejedlá Kateřina, Novák Jakub, Nováková Jana, Petrážová Kamila, Soudná Alena, Stejskalová Bára Anna U., Šilhán David, Tyglová Ivana, Václavek Jonáš, Vilím Petr, Volek Daniel, Vrška Vratislav, Zima Michal

Školní rok 2005-2006, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Iveta Trunečková

Bártová Jana, Bučková Aneta, Dvořáková Veronika, Fialová Tereza, Hubinová Aneta, Jašová Michaela, Ješutová Tereza, Jilemnická Emilie, Kellerová Anna, Kirilovskaya Světlana, Kodetová Anna, Krucká Martina, Kuželová Mariana, Láníková Veronika, Líkařová Simona, Májovský Pavel, Mc Enchroe Thomas, Novenková Veronika, Paul Jonáš, Pokorný Hynek, Řežábek Pavel, Skoupilová Barbora, Solilová Marie, Staňková Veronika, Straub Marek, Šillerová Veronika, Šlejharová Veronika, Šorf Jaromír, Ulrychová Barbora, Zikmund Jan

Školní rok 2005-2006, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Alena Floriánová

Bouška Filip, Dostalík Mark, Fadrhons Martin, Halamová Lucie, Havel Michal, Hes Lukáš, Junková Kateřina, Keilová Natálie, Knoblochová Dominika, Kopecká Magda, Kouchpil Daniel, Krylová Lucie, Křížkovský Matyáš, Kuchařová Marta, Mandausová Johana, Matuška Lukáš, Nováková Kateřina, Obenbergerová Lucie, Palma Marek, Pekař Ervín, Procházková Tereza, Raška Jan, Rathousová Linda, Smíšek Matěj, Staňková Marta, Stránská Anna, Šedivý Jakub, Šulc Josef, Tvarog Michal, Ulrychová Petra, Vochyanová Nastassja

Školní rok 2005-2006, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Babjuková Natálie, Baborová Johana, Boťová Kateřina, Boučková Jana, Fialová Kateřina, Ficková Barbora, Heroldová Karolína, Hlinková Lenka, Chuchro Jan, Líbalová Tereza, Lohnertová Daniela, Lukashyk Yauheniya, Marešová Barbora, Nejedlá Kateřina, Nohejlová Erika, Pavlíčková Jana, Petrová Barbora, Prokš Jan, Rezvukhina Alena, Růžková Johana, Skřivánková Veronika, Straková Zlata, Svobodová Tereza, Šlechtová Magda, Šostý Jan, Tichá Diana, Tomší Adéla, Vávrová Daniela, Votápek Jan, Zusková Michaela

Školní rok 2005-2006, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Libá

Adamová Šárka, Bělíková Anna, Beneš Jonáš, Bubák Jan, Buzková Kristýna, Donátová Martina, Fritschová Zuzana, Hanzlíčková Lucie, Homolková Daniela, Hořenínová Anna, Chmelík Dan, Jindrová Linda, Jirků Magdaléna, Koděrová Kristýna, Loušová Martina, Marek Jan, Petrová Anna, Poesová Jana, Řezníček Josef, Sadílková Kateřina, Stádníková Markéta, Svobodová Alena, Šandová Debora, Šenkýřová Eva, Šmíd Martin, Tužová Lucie, Valášková Petra, Valentová Alžběta, Váňová Michaela, Zahrádková Klára

Školní rok 2005-2006, třída Tercie B, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Dufková Monika, Frankotová Klára, Franková Tereza, Grecká Marie, Harutyunyan Hrant, Horniecká Lenka, Horová Marie, Hron Adam, Jíchová Lucie, Jindrová Věra, Kastnerová Anna, Kinkor Vojtěch, Koubková Evelyne, Kováříková Veronika, Král Michal, Kronďáková Eliška, Kučerová Kristýna, Mádle Jakub, Moravcová Aneta, Novotný Ondřej, Popková Markéta, Protivová Hana, Rauvolfová Nicole, Rollerová Anna, Šamša Václav, Štěpánek Tomáš, Štěpánová Tereza, Timura Petr, Tůmová Lenka, Tygl Aleš

Školní rok 2005-2006, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Stanislava Boschková

Antošová Michaela, Cejnar Tomáš, Čep Martin, Čiháková Lucie, Garnotová Klára, Helfertová Anna, Holešinský Radek, Hrubešová Tereza, Hrušková Karolína, Hubičková Johana, Jinoch Jindřich, Kocourová Eliška, Kocourová Kateřina, Košťál Jakub, Krátký Adam, Krchová Zuzana, Lukeš Martin, Majtánová Martina, Malinská Barbora, Matunová Alena, Michálková Anna, Nachtigall Jakub, Nováková Andrea, Nováková Eva, Rašková Veronika, Reimarová Anežka, Rong Wen Wei, Röschlová Irmgard, Svoboda Libor, Sýkorová Kateřina, Šebele Václav, Šlejharová Markéta

Školní rok 2005-2006, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Arazimová Lucie, Blažejovský Josef, Brůnová Kateřina, Černá Iveta, Dvořáková Petra, Glaserová Iva, Hájková Martina, Hampejsová Kateřina, Havlíčková Blanka, Charamzová Alena, Chvílová Martina, Karolová Michaela, Kronďák Jiří, Lückert Andreas, Lukáč David, Matěna Vladimír, Mládková Kateřina, Nahodil Vít, Nečásek Radek, Pačesová Anna, Schneiderová Lucie, Škábová Zlata, Šlajcherová Kateřina, Štěpánková Monika, Vomočilová Eliška, Wagner Jiří, Žežulková Kateřina

Školní rok 2005-2006, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Dobešová Markéta, Dotřel Jan, Erhartová Terezie, Exnerová Helena, Glas Adam, Hotová Kristina, Hubička Robert, Hutar Max, Jelínková Karolína, Kolátorová Lucie, Kopecká Aneta, Košťál Martin, Kremová Alice, Lanzová Jana, Malaniuk Bohdan, Marek Martin, Müller Lukáš, Novák Marek, Novenková Helena, Pešinová Martina, Rost Tomáš, Růžek Prokop, Schlupková Gabriela, Světlý Radek, Větrovcová Iva, Zich Štěpán

Školní rok 2005-2006, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Josef Holec

Benešová Tereza, Berezkinová Liliana, Dojavová Kristina, Dudková Kateřina, Hasalíková Darja, Havlíčková Jana, Hinke Marek, Hladilová Klára, Horčíková Beatrice, Hujová Petra, Charvátová Barbora, Jelínková Vendula, Jeníčková Radka, Kriglová Jana, Pilátová Irena, Rybička Miloš, Schmidtová Zuzana, Sitter Tomáš, Srba Adam, Svobodová Hana, Sýkorová Petra, Trunečková Kateřina, Vančurová Kateřina, Zídková Kateřina, Žampová Tereza, Ždimerová Tereza, Žižková Marcela

Školní rok 2005-2006, třída Sexta D, šestileté studium, výuka některých předmětů v NJ, 79-41-K/610, třídní profesorka Daniela Emanovská

Andělová Kristina, Benešová Martina, Bergmann Ondřej, Bořkovcová Adéla, Branická Veronika, Buraltová Veronika, Dekanovská Jana, Džmuráňová Kristýna, Fechterová Iva, Hamr Adam, Hanková Eva, Hochman Tomáš, Charvátová Veronika, Kerner Jakub, Kosová Jana, Kriglová Pavla, Lískovcová Marta, Matoušek Jiří, Nováčková Simona, Nováková Věslava, Opekar Martin, Pucholt Tomáš, Růžička Martin, Šimáková Lucie, Vojtěšek Cyril, Zbuzková Andrea, Zelingerová Markéta

Školní rok 2006 - 2007     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2006-2007, třída 1.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Bardová Kristýna, Borovičková Kateřina, Čermáková Anna, Čuda Radek, Klumparová Adéla, Mirovský Libor, Mráčková Simona, Opatrná Anna, Opletalová Barbora, Pechmanová Kateřina, Pikard Kryštof, Pleschner Daniel, Prachenská Marie, Rejnová Alena, Říha David, Severa Adam, Schovánková Johana, Smíšek Adam, Stiborová Kateřina, Svojsík Antonín, Šandová Andrea, Špetlová Tereza, Švejda Jan, Tycová Markéta, Uhlířová Adéla, Uhlířová Tereza, Uzlová Nikola, Vitáková Veronika, Vomočilová Zuzana

Školní rok 2006-2007, třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné, s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Emanovská

Andělová Dagmar, Blesková Edita, Boudná Magdalena, Čížková Kamila, Grančičová Klára, Charvátová Tereza, Kaderková Aneta, Kohoutová Alexandra, Kotová Monika, Kotzotová Eliška, Kubelková Kamila, Kulhavá Barbora, Němcová Lucie, Nožička Vojtěch, Oberhelová Barbora, Opletalová Lenka, Paterová Klára, Pavlů Barbora, Peňás Kryštof, Platonová Tatiana, Prokop Daniel, Roubíčková Markéta, Svobodová Karolína, Šaumanová Kristina, Tran Le Duc, Trtíková Jana, Válková Veronika, Vitoušová Anna

Školní rok 2006-2007, třída 2.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bastin Thomas, Bláhová Pavlína, Brejchová Eliška, Fischerová Denisa, Gawron Štěpán, Gdovínová Agnes, Holzknecht Michal, Hrubá Barbora, Jíra Pavel, Kapounková Barbara, Katzerová Eva, Kochanova Daria, Kopecký Marek, Koutná Barbora, Nytrová Šárka, Petruželka Benjamin, Plechatý Josef, Rusiňáková Lucie, Sacha Ivan, Seidlová Petra, Sekyrová Lucie, Schwarz Zbyněk, Sirotková Vladimíra, Štěpán Petr, Tesař Jan, Tran Ngoc Anh, Týleová Tereza, Veselý Jan, Vosmíková Veronika, Weiserová Hana

Školní rok 2006-2007, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Renáta Brichcínová

Bláha Jan, Bubeníková Lucie, Fridrichová Jana, Chňoupková Zuzana, Jakešová Kateřina, Kocán Tomáš, Kolmanová Marta, Kosinová Barbora, Krkošková Markéta, Macková Kateřina, Mottlová Lucie, Mulačová Iveta, Novák Ondřej, Nováková Magdaléna, Pacíková Monika, Panochová Alžběta, Pech Stanislav, Peroutková Tereza, Poloprutská Anna, Rošetzká Dominika, Shin Chee Hee, Šejbová Anna, Šteflová Magdaléna, Tesařová Martina, Tran Le Duc, Veverková Lucie, Voříšková Tereza, Zahornadská Eva, Zámečníková Kateřina

Školní rok 2006-2007, třída 3.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Jana Hadravová

Bartáková Anna, Bartoňová Jana, Ditterová Hana, Dostalíková Sandra, Dzvoníková Daniela, Elšík Adam, Hermanová Eva, Hrnčíř Václav, Hřebačková Eva, Jágrik Michal, Javornický Vojtěch, Kotková Štěpánka, Koževnikovová Valentina, Kušiak Kryštof, Landa Robert, Mikšík Jan, Musilová Renata, Nguyen Thuy Linh, Oborský Pavel, Pham Thi Linh, Rieger Martin, Rybková Tereza, Řepka Jakub, Sekera Jiří, Sklenařík Pavel, Stříbrná Kristýna, Šulcová Elena, Švejdová Michala, Vaňková Lucie, Vlček Lukáš, Wolfová Veronika

Školní rok 2006-2007, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Jaromír Tkadleček

Bárta Jan, Beldová Viktorie, Bělohlávková Olga, Boháčová Iva, Cimburová Nika, Čechová Kateřina, Dimitrijević Danica, Drozen Michal, Gnedina Anastasia, Goldmannová Adéla, Habrunová Kateřina, Káchová Eva, Karas Michal, Lukášková Eva, Mačáková Veronika, Mandelíková Lucie, Mildorfová Michaela, Mrva Jozef, Nováková Helena, Peřinka Michal, Podolská Eliška, Retterová Zuzana, Skřivanová Martina, Sládková Barbora, Slavětínská Martina, Staniševská Aneta, Špačková Adéla, Veselá Kateřina, Zedková Barbara, Zemanová Adéla

Školní rok 2006-2007, třída 4.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Bumbová Lucie, Černá Alena, Grecová Anna, Halmanová Natalie, Hradečný Aleš, Hubáčková Kateřina, Husák Ondřej, Jukl Martin, Klír Michal, Kosík Ondřej, Malý Lukáš, Martinek Michal, Mikešová Klára, Moravcová Lenka, Nemešová Lucie, Přindiš Štěpán, Řemenářová Hana, Siegel Petr, Strenková Anna, Svárovský Jakub, Šestáková Adéla, Šulcová Jana, Švenka David, Tesařová Alena, Tran Bich Ngoc, Vodička Stanislav, Zíchová Karolína

Školní rok 2006-2007, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Jaroslav Tulka

Balandová Alžběta, Barešová Barbora, Bendová Pavla, Benešová Pavla, Bláhová Iveta, Buzková Kateřina, Dolejší Michala, Drašnarová Blanka, Dvořáková Nikola, Filipová Nikola, Francová Nikola, Grau Martin, Hlaváčková Hana, Horáková Eliška, Jarošíková Alice, Kalvodová Nela, Kohoutková Eliška, Konarovská Kateřina, Koudelová Kristýna, Kristiánová Lenka, Kubelková Kateřina, Němeček Václav, Orlová Markéta, Podroužková Anna, Pražmová Tereza, Souček Daniel, Škodová Simona, Vycpálková Karolína, Zichová Eva

Školní rok 2006-2007, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Milena Pacáková

Berka Jakub, Bursová Daniela, David Miroslav, Dobřemyslová Mária, Fidlerová Denisa, Frýdlová Alena, Hemerová Aneta, Hromada Michael, Hurtová Magdaléna, Chvíla Ondřej, Jahoda Jakub, Jelínek Robert, Kahounová Tereza, Knotek Tomáš, Kohoutová Blanka, Koláček Jakub, Majer Michal, Mencl Matouš, Míková Tereza, Pfeifer Dominik, Pivoňková Veronika, Rozen David, Růžička Vít, Rynešová Lucie, Šárová Nicol, Teislerová Hana, Tran Do Tu Anh, Votápková Barbora, Zazhyryey Stanislav, Zítek Štěpán

Školní rok 2006-2007, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Lukáš Klíma

Božovský Vojtěch, Bučková Marie, Fišer Tomáš, Ghlimová Ester, Habětínová Eliška, Holubová Lucie, Hyská Klára, Chaloupková Alena, Jedličková Klára, Jírová Anna, Kadlecová Michaela, Klimová Kateřina, Kolářová Monika, Kozáková Jana, Kriglová Helena, Matuna Viktor, Novák Martin, Nováková Martina, Paříková Zuzana, Roušarová Kristýna, Řezáč Michal, Shevandina Ekaterina, Sinkovičová Eva, Sýs Alan, Šimurdová Zdeňka, Táborský Jakub, Tanevska Simona, Vacín Vojtěch, Vondráčková Kamila, Všetečková Johana, Žampa Miroslav

Školní rok 2006-2007, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Bělinová Kristýna, Budková Adéla, Bukačová Kateřina, Buzková Klára, Červín Radek, Dejmková Petra, Fiala Martin, Hornová Markéta, Hrdličková Magdalena, Jansa Petr, Jareš Antonín, Jeníček Jan, Kotoučová Kateřina, Kovalčuková Anastasiya, Kryštofová Tereza, Kubát Petr, Kubrová Lucie, Langer Patrik, Ledererová Lucie, Mayr Samuel, Nejedlá Kateřina, Novák Jakub, Nováková Jana, Petrážová Kamila, Soudná Alena, Stejskalová Bára Anna U., Šilhán David, Tyglová Ivana, Václavek Jonáš, Vilím Petr, Volek Daniel, Vrška Vratislav, Zima Michal

Školní rok 2006-2007, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Iveta Trunečková

Bártová Jana, Bučková Aneta, Dvořáková Veronika, Fialová Tereza, Hubinová Aneta, Jašová Michaela, Ješutová Tereza, Jilemnická Emilie, Kellerová Anna, Kirilovskaya Světlana, Kodetová Anna, Krucká Martina, Kuželová Mariana, Láníková Veronika, Líkařová Simona, Májovský Pavel, Mc Enchroe Thomas, Novenková Veronika, Paul Jonáš, Pokorný Hynek, Řežábek Pavel, Skoupilová Barbora, Solilová Marie, Staňková Veronika, Straub Marek, Šillerová Veronika, Šlejharová Veronika, Šorf Jaromír, Ulrychová Barbora, Zikmund Jan

Školní rok 2006-2007, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Alena Floriánová

Bouška Filip, Dostalík Mark, Fadrhons Martin, Halamová Lucie, Havel Michal, Hes Lukáš, Junková Kateřina, Keilová Natálie, Knoblochová Dominika, Kopecká Magda, Kouchpil Daniel, Krylová Lucie, Křížkovský Matyáš, Kuchařová Marta, Mandausová Johana, Matuška Lukáš, Nováková Kateřina, Obenbergerová Lucie, Palma Marek, Pekař Ervín, Procházková Tereza, Raška Jan, Rathousová Linda, Smíšek Matěj, Staňková Marta, Stránská Anna, Šedivý Jakub, Šulc Josef, Tvarog Michal, Ulrychová Petra, Vochyanová Nastassja

Školní rok 2006-2007, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Babjuková Natálie, Baborová Johana, Boťová Kateřina, Boučková Jana, Fialová Kateřina, Ficková Barbora, Heroldová Karolína, Hlinková Lenka, Chuchro Jan, Líbalová Tereza, Lohnertová Daniela, Lukashyk Yauheniya, Marešová Barbora, Nejedlá Kateřina, Nohejlová Erika, Pavlíčková Jana, Petrová Barbora, Prokš Jan, Rezvukhina Alena, Růžková Johana, Skřivánková Veronika, Straková Zlata, Svobodová Tereza, Šlechtová Magda, Šostý Jan, Tichá Diana, Tomší Adéla, Vávrová Daniela, Votápek Jan, Zusková Michaela

Školní rok 2006-2007, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Libá

Adamová Šárka, Bělíková Anna, Beneš Jonáš, Bubák Jan, Buzková Kristýna, Donátová Martina, Fritschová Zuzana, Hanzlíčková Lucie, Homolková Daniela, Hořenínová Anna, Chmelík Dan, Jindrová Linda, Jirků Magdaléna, Koděrová Kristýna, Loušová Martina, Marek Jan, Petrová Anna, Poesová Jana, Řezníček Josef, Sadílková Kateřina, Stádníková Markéta, Svobodová Alena, Šandová Debora, Šenkýřová Eva, Šmíd Martin, Tužová Lucie, Valášková Petra, Valentová Alžběta, Váňová Michaela, Zahrádková Klára

Školní rok 2006-2007, třída Kvarta B, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Dufková Monika, Frankotová Klára, Franková Tereza, Grecká Marie, Harutyunyan Hrant, Horniecká Lenka, Horová Marie, Hron Adam, Jíchová Lucie, Jindrová Věra, Kastnerová Anna, Kinkor Vojtěch, Koubková Evelyne, Kováříková Veronika, Král Michal, Kronďáková Eliška, Kučerová Kristýna, Mádle Jakub, Moravcová Aneta, Novotný Ondřej, Popková Markéta, Protivová Hana, Rauvolfová Nicole, Rollerová Anna, Šamša Václav, Štěpánek Tomáš, Štěpánová Tereza, Timura Petr, Tůmová Lenka, Tygl Aleš

Školní rok 2006-2007, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Stanislava Boschková

Antošová Michaela, Cejnar Tomáš, Čep Martin, Čiháková Lucie, Garnotová Klára, Helfertová Anna, Holešinský Radek, Hrubešová Tereza, Hrušková Karolína, Hubičková Johana, Jinoch Jindřich, Kocourová Eliška, Kocourová Kateřina, Košťál Jakub, Krátký Adam, Krchová Zuzana, Lukeš Martin, Majtánová Martina, Malinská Barbora, Matunová Alena, Michálková Anna, Nachtigall Jakub, Nováková Andrea, Nováková Eva, Rašková Veronika, Reimarová Anežka, Rong Wen Wei, Röschlová Irmgard, Svoboda Libor, Sýkorová Kateřina, Šebele Václav, Šlejharová Markéta

Školní rok 2006-2007, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Arazimová Lucie, Blažejovský Josef, Brůnová Kateřina, Černá Iveta, Dvořáková Petra, Glaserová Iva, Hájková Martina, Hampejsová Kateřina, Havlíčková Blanka, Charamzová Alena, Chvílová Martina, Karolová Michaela, Kronďák Jiří, Lückert Andreas, Lukáč David, Matěna Vladimír, Mládková Kateřina, Nahodil Vít, Nečásek Radek, Pačesová Anna, Schneiderová Lucie, Škábová Zlata, Šlajcherová Kateřina, Štěpánková Monika, Vomočilová Eliška, Wagner Jiří, Žežulková Kateřina

Školní rok 2006-2007, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jiřina Fraňková

Dobešová Markéta, Dotřel Jan, Erhartová Terezie, Exnerová Helena, Glas Adam, Hotová Kristina, Hubička Robert, Hutar Max, Jelínková Karolína, Kolátorová Lucie, Kopecká Aneta, Košťál Martin, Kremová Alice, Lanzová Jana, Malaniuk Bohdan, Marek Martin, Müller Lukáš, Novák Marek, Novenková Helena, Pešinová Martina, Rost Tomáš, Růžek Prokop, Schlupková Gabriela, Světlý Radek, Větrovcová Iva, Zich Štěpán

Školní rok 2006-2007, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Josef Holec

Benešová Tereza, Berezkinová Liliana, Dojavová Kristina, Dudková Kateřina, Hasalíková Darja, Havlíčková Jana, Hinke Marek, Hladilová Klára, Horčíková Beatrice, Hujová Petra, Charvátová Barbora, Jelínková Vendula, Jeníčková Radka, Kriglová Jana, Pilátová Irena, Rybička Miloš, Schmidtová Zuzana, Sitter Tomáš, Srba Adam, Svobodová Hana, Sýkorová Petra, Trunečková Kateřina, Vančurová Kateřina, Zídková Kateřina, Žampová Tereza, Ždimerová Tereza, Žižková Marcela

Školní rok 2007 - 2008     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2007-2008, třída 1.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Baštová Veronika, Belzová Barbora, Carda Matěj, Dvořáková Aneta, Dvořáková Eva, Franková Michaela, Hlaváč Kryštof, Hrubá Kateřina, Koželuh Miroslav, Kubíčková Tereza, Navrátilová Karolína, Novotná Tereza, Osoha Karel, Pechmanová Veronika, Podzimková Eliška, Pokorný Matěj, Příhodová Žaneta, Rumlová Anna, Rybářová Veronika, Salibová Dima, Sedláčková Miroslava, Sojková Irena, Součková Lucie, Stejskalová Bára Anna, Šembera Martin, Šnebergerová Lucie, Tláskalová Tereza, Urbanec Josef, Vaněčková Terezie, Voráčková Alžběta

Školní rok 2007-2008, třída 2.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Bardová Kristýna, Borovičková Kateřina, Čermáková Anna, Čuda Radek, Klumparová Adéla, Mirovský Libor, Mráčková Simona, Opatrná Anna, Opletalová Barbora, Pechmanová Kateřina, Pikard Kryštof, Pleschner Daniel, Prachenská Marie, Rejnová Alena, Říha David, Severa Adam, Schovánková Johana, Smíšek Adam, Stiborová Kateřina, Svojsík Antonín, Šandová Andrea, Špetlová Tereza, Švejda Jan, Tycová Markéta, Uhlířová Adéla, Uhlířová Tereza, Uzlová Nikola, Vitáková Veronika, Vomočilová Zuzana

Školní rok 2007-2008, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Emanovská

Andělová Dagmar, Blesková Edita, Boudná Magdalena, Čížková Kamila, Grančičová Klára, Charvátová Tereza, Kaderková Aneta, Kohoutová Alexandra, Kotová Monika, Kotzotová Eliška, Kubelková Kamila, Kulhavá Barbora, Němcová Lucie, Nožička Vojtěch, Oberhelová Barbora, Opletalová Lenka, Paterová Klára, Pavlů Barbora, Peňás Kryštof, Platonová Tatiana, Prokop Daniel, Roubíčková Markéta, Svobodová Karolína, Šaumanová Kristina, Tran Le Duc, Trtíková Jana, Válková Veronika, Vitoušová Anna

Školní rok 2007-2008, třída 3.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bastin Thomas, Bláhová Pavlína, Brejchová Eliška, Fischerová Denisa, Gawron Štěpán, Gdovínová Agnes, Holzknecht Michal, Hrubá Barbora, Jíra Pavel, Kapounková Barbara, Katzerová Eva, Kopecký Marek, Koutná Barbora, Kuštová Tereza, Musilová Renata, Nytrová Šárka, Petruželka Benjamin, Plechatý Josef, Rusiňáková Lucie, Sacha Ivan, Seidlová Petra, Sekyrová Lucie, Schwarz Zbyněk, Sirotková Vladimíra, Štěpán Petr, Tesař Jan, Tran Ngoc Anh, Týleová Tereza, Veselý Jan, Vosmíková Veronika, Weiserová Hana

Školní rok 2007-2008, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Renáta Brichcínová

Bláha Jan, Bubeníková Lucie, Fridrichová Jana, Chňoupková Zuzana, Jakešová Kateřina, Kocán Tomáš, Kolmanová Marta, Kosinová Barbora, Krkošková Markéta, Mottlová Lucie, Mulačová Iveta, Novák Ondřej, Pacíková Monika, Pačesová Anna, Panochová Alžběta, Pech Stanislav, Peroutková Tereza, Poloprutská Anna, Rošetzká Dominika, Shin Chee Hee, Šejbová Anna, Šteflová Magdaléna, Tesařová Martina, Veverková Lucie, Voříšková Tereza, Zahornadská Eva, Zámečníková Kateřina

Školní rok 2007-2008, třída 4.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Jana Pešková

Bartáková Anna, Ditterová Hana, Dostalíková Sandra, Dzvoníková Daniela, Elšík Adam, Hermanová Eva, Hrnčíř Václav, Hřebačková Eva, Koževnikovová Valentina, Kušiak Kryštof, Landa Robert, Mikšík Jan, Nguyen Thuy Linh, Oborský Pavel, Pham Thi Linh, Rieger Martin, Rybková Tereza, Sekera Jiří, Sklenařík Pavel, Stříbrná Kristýna, Šulcová Elena, Švejdová Michala, Vycpálková Karolína, Wolfová Veronika

Školní rok 2007-2008, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Michal Plajner

Bárta Jan, Beldová Viktorie, Bělohlávková Olga, Boháčová Iva, Cimburová Nika, Čechová Kateřina, Dimitrijević Danica, Drozen Michal, Gnedina Anastasia, Goldmannová Adéla, Habrunová Kateřina, Káchová Eva, Kalvodová Nela, Karas Michal, Lukášková Eva, Mačáková Veronika, Mandelíková Lucie, Mildorfová Michaela, Mrva Jozef, Nováková Helena, Peřinka Michal, Podolská Eliška, Retterová Zuzana, Skřivanová Martina, Sládková Barbora, Slavětínská Martina, Staniševská Aneta, Špačková Adéla, Veselá Kateřina, Zedková Barbara, Zemanová Adéla, Zichová Eva

Školní rok 2007-2008, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Štěpánka Kaňková

Haken Jan, Hemer Aleš, Hrachovcová Monika, Jelínková Valerie, Kudla Vojtěch, Maroušková Lucie, Mecerodová Barbara, Medková Lucie, Milerová Natálie, Obruča Jakub, Pažout Stanislav, Petráková Marie, Pištěk Jan, Plíva Ondřej, Rambousek Jan, Staněk Jan, Stibůrek Šimon, Stoneová Sylvie, Stříteský Vladimír, Svoboda Adam, Svoboda Jan, Šidlíková Veronika, Šlaufová Marta, Šorf Jan, Tůmová Zuzana, Vítová Kateřina, Volek Vavřinec, Vršecký Petr, Výška Filip, Zemánek Martin

Školní rok 2007-2008, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Šárka Pugnerová

Babičová Michaela, Bajuszová Gabriela, Bednaříková Michaela, Cidlinský Filip, Červín Jakub, Dedek Viktor, Gabrielová Zdeňka, Hejret Richard, Hrdličková Radka, Charvát Radek, Chládková Kateřina, Jacques Nina, Janíčková Michaela, Jeníčková Markéta, Kazdová Eliška, Klabík Josef, Kodet Jan, Königová Kristýna, Košátko Prokop, Kuklová Mahulena, Labuť Radek, Nohavcová Tereza, Nováková Pavla, Park Yeeun, Smrček Jakub, Šatylov Michael, Šebková Petra, Šemrová Alžběta, Šícha Prokop, Valášek Jaroslav, Vorotnikov Kirill

Školní rok 2007-2008, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Milena Pacáková

Berka Jakub, Bursová Daniela, David Miroslav, Dobřemyslová Mária, Fidlerová Denisa, Frýdlová Alena, Hemerová Aneta, Hromada Michael, Hurtová Magdaléna, Chvíla Ondřej, Jahoda Jakub, Jelínek Robert, Kahounová Tereza, Knotek Tomáš, Kohoutová Blanka, Koláček Jakub, Majer Michal, Mencl Matouš, Míková Tereza, Pfeifer Dominik, Pivoňková Veronika, Rozen David, Růžička Vít, Rynešová Lucie, Šárová Nicol, Teislerová Hana, Tran Do Tu Anh, Votápková Barbora, Zazhyryey Stanislav, Zítek Štěpán

Školní rok 2007-2008, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Lukáš Klíma

Božovský Vojtěch, Bučková Marie, Cejnarová Andrea, Fišer Tomáš, Ghlimová Ester, Habětínová Eliška, Holubová Lucie, Hyská Klára, Chaloupková Alena, Jedličková Klára, Jírová Anna, Kadlecová Michaela, Klimová Kateřina, Kolářová Monika, Kozáková Jana, Kriglová Helena, Matuna Viktor, Novák Martin, Nováková Martina, Paříková Zuzana, Roušarová Kristýna, Řezáč Michal, Shevandina Ekaterina, Sinkovičová Eva, Sýs Alan, Šimurdová Zdeňka, Táborský Jakub, Tanevska Simona, Vacín Vojtěch, Vondráčková Kamila, Všetečková Johana, Žampa Miroslav

Školní rok 2007-2008, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Bělinová Kristýna, Bukačová Kateřina, Buzková Klára, Červín Radek, Fiala Martin, Hornová Markéta, Jansa Petr, Jareš Antonín, Jeníček Jan, Kotoučová Kateřina, Kovalčuková Anastasiya, Kryštofová Tereza, Kubát Petr, Kubrová Lucie, Langer Patrik, Ledererová Lucie, Mayr Samuel, Nejedlá Kateřina, Novák Jakub, Nováková Jana, Nováková Kateřina, Petrážová Kamila, Soudná Alena, Šilhán David, Tyglová Ivana, Václavek Jonáš, Vilím Petr, Vrška Vratislav, Zima Michal

Školní rok 2007-2008, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Iveta Trunečková

Bártová Jana, Bučková Aneta, Dvořáková Veronika, Fialová Tereza, Hubinová Aneta, Jašová Michaela, Ješutová Tereza, Jilemnická Emilie, Kirilovskaya Světlana, Kodetová Anna, Krucká Martina, Kuželová Mariana, Láníková Veronika, Líkařová Simona, Májovský Pavel, Mc Enchroe Thomas, Novenková Veronika, Paul Jonáš, Pokorný Hynek, Řežábek Pavel, Skoupilová Barbora, Solilová Marie, Staňková Veronika, Šillerová Veronika, Šlejharová Veronika, Šorf Jaromír, Ulrychová Barbora, Zikmund Jan

Školní rok 2007-2008, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Alena Floriánová

Bouška Filip, Dostalík Mark, Fadrhons Martin, Halamová Lucie, Havel Michal, Hes Lukáš, Junková Kateřina, Keilová Natálie, Knoblochová Dominika, Kopecká Magda, Kouchpil Daniel, Krylová Lucie, Křížkovský Matyáš, Kuchařová Marta, Mandausová Johana, Matuška Lukáš, Novotný Ondřej, Obenbergerová Lucie, Palma Marek, Pekař Ervín, Procházková Tereza, Raška Jan, Rathousová Linda, Smíšek Matěj, Staňková Marta, Stránská Anna, Šedivý Jakub, Šulc Josef, Tvarog Michal, Ulrychová Petra, Vochyanová Nastassja

Školní rok 2007-2008, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Babjuková Natálie, Baborová Johana, Boťová Kateřina, Boučková Jana, Čiháková Lucie, Fialová Kateřina, Ficková Barbora, Heroldová Karolína, Hlinková Lenka, Chuchro Jan, Líbalová Tereza, Lohnertová Daniela, Lukashyk Yauheniya, Marešová Barbora, Nejedlá Kateřina, Pavlíčková Jana, Petrová Barbora, Prokš Jan, Růžková Johana, Skřivánková Veronika, Straková Zlata, Svobodová Tereza, Šlechtová Magda, Šostý Jan, Tichá Diana, Tomší Adéla, Vávrová Daniela, Zusková Michaela

Školní rok 2007-2008, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Libá

Adamová Šárka, Bělíková Anna, Beneš Jonáš, Bubák Jan, Buzková Kristýna, Donátová Martina, Fritschová Zuzana, Hanzlíčková Lucie, Homolková Daniela, Hořenínová Anna, Chmelík Dan, Jindrová Linda, Jirků Magdaléna, Koděrová Kristýna, Loušová Martina, Marek Jan, Petrová Anna, Poesová Jana, Radosa Béatrice, Sadílková Kateřina, Stádníková Markéta, Šandová Debora, Šenkýřová Eva, Šmíd Martin, Tužová Lucie, Valášková Petra, Valentová Alžběta, Zahrádková Klára

Školní rok 2007-2008, třída Kvinta B, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Dufková Monika, Frankotová Klára, Franková Tereza, Grecká Marie, Harutyunyan Hrant, Horniecká Lenka, Horová Marie, Hron Adam, Jíchová Lucie, Jindrová Věra, Kastnerová Anna, Kinkor Vojtěch, Koubková Evelyne, Kováříková Veronika, Král Michal, Kronďáková Eliška, Kučerová Kristýna, Lückert Andreas, Mádle Jakub, Moravcová Aneta, Nečásek Radek, Popková Markéta, Protivová Hana, Rauvolfová Nicole, Rollerová Anna, Šamša Václav, Štěpánek Tomáš, Štěpánová Tereza, Timura Petr, Tůmová Lenka, Tygl Aleš

Školní rok 2007-2008, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Antošová Michaela, Cejnar Tomáš, Čep Martin, Helfertová Anna, Holešinský Radek, Hrubešová Tereza, Hrušková Karolína, Hubičková Johana, Jinoch Jindřich, Kocourová Eliška, Kocourová Kateřina, Košťál Jakub, Krátký Adam, Krchová Zuzana, Lukeš Martin, Majtánová Martina, Malinská Barbora, Matunová Alena, Michálková Anna, Nachtigall Jakub, Nováková Andrea, Nováková Eva, Rašková Veronika, Reimarová Anežka, Röschlová Irmgard, Růžek Prokop, Schebelle Václav, Svoboda Libor, Sýkorová Kateřina, Šlejharová Markéta

Školní rok 2007-2008, třída Sexta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Arazimová Lucie, Blažejovský Josef, Brůnová Kateřina, Černá Iveta, Dvořáková Petra, Glaserová Iva, Hájková Martina, Hampejsová Kateřina, Charamzová Alena, Chvílová Martina, Karolová Michaela, Kronďák Jiří, Lukáč David, Matěna Vladimír, Mládková Kateřina, Nahodil Vít, Schneiderová Lucie, Škábová Zlata, Šlajcherová Kateřina, Štěpánková Monika, Vomočilová Eliška, Wagner Jiří, Žežulková Kateřina

Školní rok 2007-2008, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jiřna Fraňková

Dobešová Markéta, Dojavová Kristina, Dotřel Jan, Erhartová Terezie, Exnerová Helena, Glas Adam, Hotová Kristina, Hubička Robert, Hutar Max, Jelínková Karolína, Kolátorová Lucie, Kopecká Aneta, Košťál Martin, Kremová Alice, Lanzová Jana, Malaniuk Bohdan, Marek Martin, Müller Lukáš, Novák Marek, Novenková Helena, Pešinová Martina, Rong Wen Wei, Rost Tomáš, Schlupková Gabriela, Světlý Radek, Zich Štěpán

Školní rok 2008 - 2009     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2008-2009, třída 1.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Blanka Čechová

Baziková Hana, Benáčková Tereza, Burianec David, Černý Matyáš, Čumpelík Martin, Exner Jonáš, Havránek Matěj, Horáčková Julie, Horák Michal, Janouš Martin, Krahulcová Adéla, Lerbletierová Sylvie, Leśnik Martyna, Málková Tereza, Moravcová Františka, Nováková Barbora, Olšanská Irena, Platkevič Adam, Pohorská Kristýna, Popovičová Aneta, Rokosová Anna, Roubíčková Michaela, Störzer Martin, Stránská Tereza, Strenk Josef, Šudová Markéta, Trutnovská Terezie, Vildová Tereza, Voborský Jiří, Vojtěchová Petra, Zmátlo Adam

Školní rok 2008-2009, třída 2.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Belzová Barbora, Carda Matěj, Dvořáková Aneta, Dvořáková Eva, Franková Michaela, Hlaváč Kryštof, Hrubá Kateřina, Koželuh Miroslav, Kubelková Kamila, Kubíčková Tereza, Navrátilová Karolína, Novotná Tereza, Osoha Karel, Pechmanová Veronika, Podzimková Eliška, Pokorný Matěj, Příhodová Žaneta, Rumlová Anna, Rybářová Veronika, Salibová Dima, Sedláčková Miroslava, Sojková Irena, Součková Lucie, Stejskalová Bára Anna, Šembera Martin, Šnebergerová Lucie, Tláskalová Tereza, Urbanec Josef, Vaněčková Terezie, Voráčková Alžběta

Školní rok 2008-2009, třída 3.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Bardová Kristýna, Borovičková Kateřina, Čermáková Anna, Čuda Radek, Klumparová Adéla, Marešová Barbora, Mirovský Libor, Mráčková Simona, Opatrná Anna, Opletalová Barbora, Pechmanová Kateřina, Pikard Kryštof, Pleschner Daniel, Prachenská Marie, Rejnová Alena, Říha David, Severa Adam, Schovánková Johana, Smíšek Adam, Stiborová Kateřina, Svojsík Antonín, Šandová Andrea, Špetlová Tereza, Švejda Jan, Tycová Markéta, Uhlířová Adéla, Uhlířová Tereza, Uzlová Nikola, Vitáková Veronika, Vomočilová Zuzana

Školní rok 2008-2009, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Emanovská

Andělová Dagmar, Blesková Edita, Boudná Magdalena, Čížková Kamila, Grančičová Klára, Charvátová Tereza, Kaderková Aneta, Kohoutová Alexandra, Kotová Monika, Kotzotová Eliška, Kulhavá Barbora, Němcová Lucie, Nožička Vojtěch, Oberhelová Barbora, Opletalová Lenka, Paterová Klára, Pavlů Barbora, Platonová Tatiana, Roubíčková Markéta, Svobodová Karolína, Šaumanová Kristina, Trtíková Jana, Válková Veronika, Vitoušová Anna

Školní rok 2008-2009, třída 4.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bastin Thomas, Bláhová Pavlína, Brejchová Eliška, Fischerová Denisa, Gdovínová Agnes, Holzknecht Michal, Hrubá Barbora, Jíra Pavel, Kapounková Barbara, Katzerová Eva, Kopecký Marek, Koutná Barbora, Kuštová Tereza, Musilová Renata, Nytrová Šárka, Petruželka Benjamin, Plechatý Josef, Rusiňáková Lucie, Sacha Ivan, Seidlová Petra, Sekyrová Lucie, Schwarz Zbyněk, Sirotková Vladimíra, Štěpán Petr, Tesař Jan, Týleová Tereza, Veselý Jan, Vosmíková Veronika, Weiserová Hana

Školní rok 2008-2009, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Renáta Brichcínová

Bláha Jan, Bubeníková Lucie, Fridrichová Jana, Chňoupková Zuzana, Jakešová Kateřina, Kocán Tomáš, Kolmanová Marta, Kosinová Barbora, Krkošková Markéta, Mottlová Lucie, Mulačová Iveta, Novák Ondřej, Pacíková Monika, Pačesová Anna, Panochová Alžběta, Pech Stanislav, Peroutková Tereza, Poloprutská Anna, Rošetzká Dominika, Shin Chee Hee, Šejbová Anna, Šteflová Magdaléna, Tesařová Martina, Veverková Lucie, Voříšková Tereza, Zahornadská Eva, Zámečníková Kateřina

Školní rok 2008-2009, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Auzký Tomáš, Ciml Michal, Cisariková Lucie, Čejka Jan, Fořtová Marie, Glaser Jan, Heřmánková Tereza, Chmelík Jan, Janeček Jan, Ješina Vojtěch, Kokešová Klára, Kopáček Martin, Mašek Vojtěch, Meloun Marek, Michal Jiří, Myšková Anna, Pávková Kateřina, Petrážová Alžběta, Pinďáková Eva, Procházka David, Resutík Lukáš, Roll Benjamin, Slivanská Nikola, Srbová Aneta, Stárka Antonín-Šimon, Svoboda Tomáš, Šilhavý Štěpán, Štros Jakub, Táboříková Klára, Vodná Karolína, Vondráčková Michaela, Zittová Michaela

Školní rok 2008-2009, třída Prima C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Pejčochová

Barborová Lucie, Brzobohatá Františka, Burianová Veronika, Čermáková Klára, Davidová Adéla, Dobřemyslová Anna, Honců Anežka, Hrušková Tereza, Hušková Veronika, Jebavý Vít, Jičínská Tereza, Krupanský Kryštof, Kubíková Eliška, Kučerová Pavla, Lexová Johana, Maixnerová Monika, Matoušek Jan, Maxová Dominika, Pánková Natálie, Papáčková Lucie, Pauli Barbora, Pichlík Martin, Rambousková Adéla, Schlitzová Tereza, Stanovská Andrea, Surmová Eliška, Uksová Michaela, Vacková Tereza, Valchářová Tereza, Zmátlo Vít

Školní rok 2008-2009, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Komardinová

Baranová Kateřina, Dvořák Jáchym, Fišerová Anna, Gestingerová Anna, Holubová Anna, Houda Jan, Klabanová Nina, Kopáčová Nikola, Koubková Alena, Koubová Jana, Krátká Zuzana, Láfová Tereza, Melšová Kristina, Michnáčová Anna, Poncová Hanka, Pospíšilíková Tereza, Rührová Kateřina, Řada Jakub, Řehořová Klára, Skočdopolová Jitka, Straková Barbara, Švejdová Petra, Tribulová Kateřina, Ulrychová Kateřina, Urbanová Kateřina, Vácha Dominik, Vampolová Gabriela, Vejdělek Robert, Zikmundová Anna

Školní rok 2008-2009, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné , 79-41-K/001, třídní profesorka Štěpánka Kaňková

Haken Jan, Hemer Aleš, Hrachovcová Monika, Jelínková Valerie, Kudla Vojtěch, Maroušková Lucie, Mecerodová Barbara, Medková Lucie, Milerová Natálie, Obruča Jakub, Pažout Stanislav, Petráková Marie, Pištěk Jan, Plíva Ondřej, Rambousek Jan, Staněk Jan, Stibůrek Šimon, Stoneová Sylvie, Stříteský Vladimír, Svoboda Adam, Svoboda Jan, Šidlíková Veronika, Šlaufová Marta, Šorf Jan, Tůmová Zuzana, Vítová Kateřina, Volek Vavřinec, Vršecký Petr, Výška Filip, Zemánek Martin

Školní rok 2008-2009, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Šárka Pugnerová

Babičová Michaela, Bajuszová Gabriela, Bednaříková Michaela, Cidlinský Filip, Červín Jakub, Dedek Viktor, Gabrielová Zdeňka, Hejret Richard, Hrdličková Radka, Charvát Radek, Chládková Kateřina, Jacques Nina, Janíčková Michaela, Jeníčková Markéta, Kazdová Eliška, Klabík Josef, Kodet Jan, Königová Kristýna, Košátko Prokop, Kuklová Mahulena, Labuť Radek, Nohavcová Tereza, Nováková Pavla, Park Yeeun, Smrček Jakub, Šatylov Michael, Šebková Petra, Šemrová Alžběta, Šícha Prokop, Valášek Jaroslav, Vorotnikov Kirill

Školní rok 2008-2009, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Milena Pacáková

Berka Jakub, Bursová Daniela, David Miroslav, Dobřemyslová Mária, Fidlerová Denisa, Frýdlová Alena, Hemerová Aneta, Hromada Michael, Hurtová Magdaléna, Chvíla Ondřej, Jahoda Jakub, Jelínek Robert, Kahounová Tereza, Knotek Tomáš, Kohoutová Blanka, Koláček Jakub, Mencl Matouš, Míková Tereza, Pfeifer Dominik, Pivoňková Veronika, Rozen David, Růžička Vít, Rynešová Lucie, Šárová Nicol, Teislerová Hana, Tran Do Tu Anh, Votápková Barbora, Zazhyryey Stanislav, Zítek Štěpán

Školní rok 2008-2009, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Lukáš Klíma

Bučková Marie, Cejnarová Andrea, Fišer Tomáš, Ghlimová Ester, Habětínová Eliška, Holubová Lucie, Hyská Klára, Chaloupková Alena, Jedličková Klára, Jírová Anna, Kadlecová Michaela, Klimová Kateřina, Kozáková Jana, Kriglová Helena, Májovský Pavel, Matuna Viktor, Novák Martin, Nováková Martina, Paříková Zuzana, Řezáč Michal, Sinkovičová Eva, Sýs Alan, Šimurdová Zdeňka, Táborský Jakub, Tanevska Simona, Vacín Vojtěch, Vondráčková Kamila, Všetečková Johana, Žampa Miroslav

Školní rok 2008-2009, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Bělinová Kristýna, Bukačová Kateřina, Buzková Klára, Červín Radek, Fiala Martin, Hornová Markéta, Jansa Petr, Jareš Antonín, Jeníček Jan, Kotoučová Kateřina, Kovalčuková Anastasiya, Kryštofová Tereza, Kubát Petr, Kubrová Lucie, Langer Patrik, Ledererová Lucie, Mayr Samuel, Nejedlá Kateřina, Novák Jakub, Nováková Jana, Petrážová Kamila, Soudná Alena, Srstková Olga, Šilhán David, Tyglová Ivana, Václavek Jonáš, Vilím Petr, Vrška Vratislav, Zima Michal

Školní rok 2008-2009, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Iveta Trunečková

Bártová Jana, Bučková Aneta, Dvořáková Veronika, Fialová Tereza, Hubinová Aneta, Jašová Michaela, Ješutová Tereza, Jilemnická Emilie, Kirilovskaya Světlana, Kodetová Anna, Krucká Martina, Kuželová Mariana, Láníková Veronika, Líkařová Simona, Mc Enchroe Thomas, Nohejlová Erika, Novenková Veronika, Paul Jonáš, Pokorný Hynek, Řežábek Pavel, Skoupilová Barbora, Solilová Marie, Staňková Veronika, Šillerová Veronika, Šlejharová Veronika, Šorf Jaromír, Ulrychová Barbora, Zikmund Jan

Školní rok 2008-2009, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Alena Floriánová

Bouška Filip, Dostalík Mark, Fadrhons Martin, Halamová Lucie, Havel Michal, Hes Lukáš, Junková Kateřina, Knoblochová Dominika, Kopecká Magda, Krylová Lucie, Křížkovský Matyáš, Kuchařová Marta, Kushpil Danila, Mandausová Johana, Matuška Lukáš, Novotný Ondřej, Obenbergerová Lucie, Palma Marek, Pekař Ervín, Procházková Tereza, Raška Jan, Rathousová Linda, Řezníček Josef, Smíšek Matěj, Stránská Anna, Šedivý Jakub, Šulc Josef, Tran Ngoc Anh, Tvarog Michal, Ulrychová Petra, Vochyanová Nastassja

Školní rok 2008-2009, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Baborová Johana, Boťová Kateřina, Boučková Jana, Čiháková Lucie, Fialová Kateřina, Ficková Barbora, Heroldová Karolína, Hlinková Lenka, Chuchro Jan, Líbalová Tereza, Lohnertová Daniela, Lukashyk Yauheniya, Nejedlá Kateřina, Pavlíčková Jana, Petrová Barbora, Prokš Jan, Růžková Johana, Skřivánková Veronika, Straková Zlata, Svobodová Tereza, Šlechtová Magda, Šostý Jan, Tichá Diana, Tomší Adéla, Vávrová Daniela, Zusková Michaela

Školní rok 2008-2009, třída Sexta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Libá

Adamová Šárka, Bělíková Anna, Beneš Jonáš, Bubák Jan, Buzková Kristýna, Donátová Martina, Fritschová Zuzana, Hanzlíčková Lucie, Homolková Daniela, Hořenínová Anna, Chmelík Dan, Jindrová Linda, Jirků Magdaléna, Koděrová Kristýna, Kotková Štěpánka, Loušová Martina, Marek Jan, Petrová Anna, Poesová Jana, Sadílková Kateřina, Stádníková Markéta, Šandová Debora, Šenkýřová Eva, Šmíd Martin, Tužová Lucie, Valášková Petra, Valentová Alžběta, Vaňková Lucie, Zahrádková Klára

Školní rok 2008-2009, třída Sexta B, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Frankotová Klára, Franková Tereza, Grecká Marie, Harutyunyan Hrant, Horniecká Lenka, Horová Marie, Hron Adam, Jíchová Lucie, Jindrová Věra, Kastnerová Anna, Kinkor Vojtěch, Koubková Evelyne, Kováříková Veronika, Král Michal, Kronďáková Eliška, Kučerová Kristýna, Lückert Andreas, Mádle Jakub, Moravcová Aneta, Nečásek Radek, Popková Markéta, Protivová Hana, Rauvolfová Nicole, Rollerová Anna, Šamša Václav, Štěpánek Tomáš, Štěpánová Tereza, Timura Petr, Tůmová Lenka, Tygl Aleš

Školní rok 2008-2009, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Jaroslav Krejčí

Antošová Michaela, Cejnar Tomáš, Čep Martin, Helfertová Anna, Holešinský Radek, Hrubešová Tereza, Hrušková Karolína, Hubičková Johana, Jinoch Jindřich, Kocourová Eliška, Kocourová Kateřina, Košťál Jakub, Krátký Adam, Krchová Zuzana, Lukeš Martin, Majtánová Martina, Malinská Barbora, Matunová Alena, Michálková Anna, Nachtigall Jakub, Nováková Andrea, Nováková Eva, Rašková Veronika, Reimarová Anežka, Röschlová Irmgard, Růžek Prokop, Schebelle Václav, Svoboda Libor, Sýkorová Kateřina, Šlejharová Markéta

Školní rok 2009 - 2010     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2009-2010 , třída 2.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Blanka Čechová

Baziková Hana, Benáčková Tereza, Burianec David, Černý Matyáš, Čumpelík Martin, Havránek Matěj, Horáčková Julie, Horák Michal, Janouš Martin, Krahulcová Adéla, Leśnik Martyna, Málková Tereza, Moravcová Františka, Nováková Barbora, Platkevič Adam, Popovičová Aneta, Rokosová Anna, Roubíčková Michaela, Störzer Martin, Stránská Tereza, Strenk Josef, Šudová Markéta, Trutnovská Terezie, Voborský Jiří, Zmátlo Adam

Školní rok 2009-2010, třída 3.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Belzová Barbora, Carda Matěj, Dvořáková Eva, Dvořáková Aneta, Franková Michaela, Hlaváč Kryštof, Hrubá Kateřina, Koželuh Miroslav, Kubelková Kamila, Kubíčková Tereza, Navrátilová Karolína, Novotná Tereza, Pechmanová Veronika, Podzimková Eliška, Pokorný Matěj, Příhodová Žaneta, Rastelli Simone, Rumlová Anna, Rybářová Veronika, Salibová Dima, Sojková Irena, Součková Lucie, Stejskalová Bára Anna, Šembera Martin, Šnebergerová Lucie, Tláskalová Tereza, Urbanec Josef, Vaněčková Terezie, Voráčková Alžběta

Školní rok 2009-2010, třída 4.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Bardová Kristýna, Borovičková Kateřina, Čermáková Anna, Čuda Radek, Klumparová Adéla, Marešová Barbora, Mráčková Simona, Opatrná Anna, Opletalová Barbora, Pechmanová Kateřina, Pikard Kryštof, Pleschner Daniel, Prachenská Marie, Rejnová Alena, Říha David, Severa Adam, Schovánková Johana, Smíšek Adam, Stiborová Kateřina, Svojsík Antonín, Šandová Andrea, Špetlová Tereza, Švejda Jan, Tycová Markéta, Uhlířová Tereza, Uhlířová Adéla, Uzlová Nikola, Vitáková Veronika, Vomočilová Zuzana

Školní rok 2009-2010, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Emanovská

Andělová Dagmar, Blesková Edita, Čížková Kamila, Charvátová Tereza, Kaderková Aneta, Kohoutová Alexandra, Kotová Monika, Kotzotová Eliška, Kulhavá Barbora, Němcová Lucie, Nožička Vojtěch, Oberhelová Barbora, Opletalová Lenka, Paterová Klára, Pavlů Barbora, Roubíčková Markéta, Svobodová Karolína, Šaumanová Kristina, Trtíková Jana, Válková Veronika

Školní rok 2009-2010, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zora Holanová

Altman Lukáš, Bernardová Kateřina, Burdasová Suzanna, Didyk Anna, Dvořáková Renata, Hirsch Jan, Hykyš Jan, Irategeka Kristýna, Jahoda Ondřej, Jelínek David, Jeníček Jan, Kamarád Martin, Kopáňková Nikol, Kraváček Jan, Luňáková Kristýna, Miedzińská Barbora, Naidr Petr, Pechová Tereza, Petrová Natálie, Pirožek Vladimír, Pleskačová Valérie, Ryneš Přemysl, Schwarzová Hana, Skučková Kateřina, Stejskal Jan, Stejskal Tomáš, Švamberová Lucie, Tran Trung Duc, Ungrová Anna, Varhol Sandra, Vitouš Petr, Zůnová Anna

Školní rok 2009-2010, třída Prima C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Bartošová Erika, Bassyová Anežka, Batista Filip, Daněk Adam, Drvota Vojtěch, Havlínová Markéta, Honzáková Johana, Hovorková Marie, Hužvár Matěj, Chaluš Hynek, Jínová Kristina, Kiliánková Dita, Kopecká Marie, Kopecký Šimon, Krajčovičová Olga, Kuba Pavel, Macková Anežka, Mugrauerová Virginie, Nguyen Lan Phuong, Pánková Lada, Puldová Michaela, Reinosová Johana, Starove Jan, Střítezská Johanna, Šmídová Ema, Štěpánková Romana, Tesařová Adéla, Voldřich Antonín, Vrzalíková Kateřina

Školní rok 2009-2010, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Marková

Čudaykin Klim, Hüblová Anna, Junek Jan, Karczubová Isabela, Klement Jan, Koptiš Vavřinec, Lososová Kristýna, Mádle Jan, Major Marek, Masopustová Kateřina, Matějková Martina, Menclová Karolína, Míka Matyáš, Neckels Philipp, Novák Jakub, Nováková Ela, Peterková Helena, Sianchuk Krystsiyan, Skopal Jan, Stará Marie, Strieborný Vojtěch, Šebestová Tereza, Šmejkalová Petra, Šteffelová Kristýna, Štefíková Patricie, Terzičová Nikola, Tesařová Ludmila, Vaníček Tomáš, Vlasák Dominik, Wiesner Ondřej

Školní rok 2009-2010, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Auzký Tomáš, Ciml Michal, Cisariková Lucie, Čejka Jan, Fořtová Marie, Glaser Jan, Heřmánková Tereza, Chmelík Jan, Janeček Jan, Ješina Vojtěch, Kokešová Klára, Kopáček Martin, Mašek Vojtěch, Meloun Marek, Michal Jiří, Myšková Anna, Pávková Kateřina, Petrážová Alžběta, Pinďáková Eva, Procházka David, Resutík Lukáš, Roll Benjamin, Slivanská Nikola, Srbová Aneta, Stárka Antonín-Šimon, Svoboda Tomáš, Šilhavý Štěpán, Štros Jakub, Táboříková Klára, Vodná Karolína, Vondráčková Michaela, Zittová Michaela

Školní rok 2009-2010, třída Sekunda C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Pejčochová

Barborová Lucie, Brzobohatá Františka, Burianová Veronika, Čermáková Klára, Davidová Adéla, Dobřemyslová Anna, Honců Anežka, Hrušková Tereza, Hušková Veronika, Jebavý Vít, Jičínská Tereza, Krupanský Kryštof, Kubíková Eliška, Kučerová Pavla, Lexová Johana, Maixnerová Monika, Matoušek Jan, Maxová Dominika, Pánková Natálie, Papáčková Lucie, Pauli Barbora, Pichlík Martin, Rambousková Adéla, Schlitzová Tereza, Stanovská Andrea, Surmová Eliška, Uksová Michaela, Vacková Tereza, Valchářová Tereza, Zmátlo Vít

Školní rok 2009-2010, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Komardinová

Baranová Kateřina, Dvořák Jáchym, Fišerová Anna, Gestingerová Anna, Holubová Anna, Houda Jan, Klabanová Nina, Kopáčová Nikola, Koubová Alena, Koubová Jana, Krátká Zuzana, Láfová Tereza, Melšová Kristina, Michnáčová Anna, Poncová Hanka, Pospíšilíková Tereza, Rührová Kateřina, Řada Jakub, Řehořová Klára, Skočdopolová Jitka, Straková Barbara, Švejdová Petra, Tribulová Kateřina, Ulrychová Kateřina, Urbanová Kateřina, Vácha Dominik, Vampolová Gabriela, Vejdělek Robert, Zikmundová Anna

Školní rok 2009-2010, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Štěpánka Kaňková

Haken Jan, Hemer Aleš, Hrachovcová Monika, Jelínková Valerie, Košátko Prokop, Kudla Vojtěch, Maroušková Lucie, Mecerodová Barbara, Medková Lucie, Milerová Natálie, Obruča Jakub, Pažout Stanislav, Petráková Marie, Pištěk Jan, Plíva Ondřej, Rambousek Jan, Staněk Jan, Stibůrek Šimon, Stoneová Sylvie, Stříteský Vladimír, Svoboda Adam, Svoboda Jan, Šidlíková Veronika, Šlaufová Marta, Šorf Jan, Tůmová Zuzana, Vítová Kateřina, Volek Vavřinec, Výška Filip, Zemánek Martin

Školní rok 2009-2010, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Šárka Pugnerová

Babičová Michaela, Bajuszová Gabriela, Bednaříková Michaela, Cidlinský Filip, Červín Jakub, Dedek Viktor, Gabrielová Zdeňka, Hejret Richard, Hrdličková Radka, Charvát Radek, Chládková Kateřina, Jacques Nina, Janíčková Michaela, Jeníčková Markéta, Kazdová Eliška, Klabík Josef, Kodet Jan, Königová Kristýna, Kuklová Mahulena, Labuť Radek, Nohavcová Tereza, Nováková Pavla, Park Yeeun, Smrček Jakub, Šatylov Michael, Šebková Petra, Šemrová Alžběta, Šícha Prokop, Valášek Jaroslav, Vorotnikov Kirill

Školní rok 2009-2010, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Milena Pacáková

Berka Jakub, Bursová Daniela, David Miroslav, Dobřemyslová Mária, Fidlerová Denisa, Frýdlová Alena, Hemerová Aneta, Hromada Michael, Hurtová Magdaléna, Chvíla Ondřej, Jahoda Jakub, Jelínek Robert, Kahounová Tereza, Knotek Tomáš, Kohoutová Blanka, Koláček Jakub, Mencl Matouš, Míková Tereza, Pfeifer Dominik, Pivoňková Veronika, Rozen David, Růžička Vít, Rynešová Lucie, Šárová Nicol, Teislerová Hana, Votápková Barbora, Zazhyryey Stanislav, Zítek Štěpán

Školní rok 2009-2010, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Lukáš Klíma

Bučková Marie, Cejnarová Andrea, Fišer Tomáš, Ghlimová Ester, Habětínová Eliška, Holubová Lucie, Hyská Klára, Chaloupková Alena, Jedličková Klára, Jírová Anna, Kadlecová Michaela, Karas Simon, Klimová Kateřina, Kozáková Jana, Kriglová Helena, Májovský Pavel, Matuna Viktor, Novák Martin, Nováková Martina, Paříková Zuzana, Sinkovičová Eva, Sýs Alan, Šimurdová Zdeňka, Táborský Jakub, Tanevska Simona, Vacín Vojtěch, Vondráčková Kamila, Všetečková Johana, Žampa Miroslav

Školní rok 2009-2010, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Bělinová Kristýna, Bukačová Kateřina, Buzková Klára, Červín Radek, Fiala Martin, Hornová Markéta, Jansa Petr, Jareš Antonín, Jeníček Jan, Kotoučová Kateřina, Kovalčuková Anastasiya, Kryštofová Tereza, Kubát Petr, Langer Patrik, Ledererová Lucie, Mayr Samuel, Nejedlá Kateřina, Novák Jakub, Nováková Jana, Petrážová Kamila, Soudná Alena, Srstková Olga, Šilhán David, Tran Ngoc Anh, Tyglová Ivana, Václavek Jonáš, Vilím Petr, Vrška Vratislav, Zima Michal

Školní rok 2009-2010, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Iveta Trunečková

Babjuková Natálie, Bártová Jana, Bučková Aneta, Dvořáková Veronika, Fialová Tereza, Hubinová Aneta, Jašová Michaela, Ješutová Tereza, Jilemnická Emilie, Kirilovskaya Světlana, Kodetová Anna, Krucká Martina, Kuželová Mariana, Láníková Veronika, Líkařová Simona, Mc Enchroe Thomas, Nohejlová Erika, Novenková Veronika, Paul Jonáš, Pokorný Hynek, Řežábek Pavel, Skoupilová Barbora, Solilová Marie, Staňková Veronika, Šillerová Veronika, Šlejharová Veronika, Šostý Jan, Ulrychová Barbora, Zikmund Jan

Školní rok 2009-2010, třída Sexta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Alena Floriánová

Bouška Filip, Buzková Kristýna, Dostalík Mark, Fadrhons Martin, Halamová Lucie, Havel Michal, Hes Lukáš, Junková Kateřina, Knoblochová Dominika, Kopecká Magda, Krylová Lucie, Křížkovský Matyáš, Kuchařová Marta, Kushpil Danila, Mandausová Johana, Matuška Lukáš, Novotný Ondřej, Obenbergerová Lucie, Palma Marek, Pekař Ervín, Procházková Tereza, Raška Jan, Rathousová Linda, Řezníček Josef, Smíšek Matěj, Stránská Anna, Šedivý Jakub, Šulc Josef, Tvarog Michal, Ulrychová Petra, Vochyanová Nastassja

Školní rok 2009-2010, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Baborová Johana, Boťová Kateřina, Boučková Jana, Čiháková Lucie, Fialová Kateřina, Ficková Barbora, Heroldová Karolína, Hlinková Lenka, Chuchro Jan, Lohnertová Daniela, Lukashyk Yauheniya, Nejedlá Kateřina, Pavlíčková Jana, Petrová Barbora, Prokš Jan, Růžková Johana, Skřivánková Veronika, Straková Zlata, Svobodová Tereza, Šlechtová Magda, Tichá Diana, Tomší Adéla, Vávrová Daniela, Zusková Michaela

Školní rok 2010 - 2011     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2010-2011, třída 3.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Blanka Čechová

Baziková Hana, Benáčková Tereza, Burianec David, Čumpelík Martin, Havránek Matěj, Horáčková Julie, Horák Michal, Janouš Martin, Krahulcová Adéla, Leśnik Martyna, Málková Tereza, Moravcová Františka, Nováková Barbora, Platkevič Adam, Popovičová Aneta, Rokosová Anna, Roubíčková Michaela, Störzer Martin, Stránská Tereza, Strenk Josef, Šudová Markéta, Trutnovská Terezie, Voborský Jiří, Zmátlo Adam

Školní rok 2010-2011, třída 4.C, čtyřleté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Belzová Barbora, Carda Matěj, Dvořáková Aneta, Dvořáková Eva, Franková Michaela, Hlaváč Kryštof, Hrubá Kateřina, Koželuh Miroslav, Kubelková Kamila, Kubíčková Tereza, Navrátilová Karolína, Novotná Tereza, Nožička Vojtěch, Pechmanová Veronika, Podzimková Eliška, Pokorný Matěj, Příhodová Žaneta, Rumlová Anna, Rybářová Veronika, Salibová Dima, Sojková Irena, Součková Lucie, Stejskalová Bára Anna, Šembera Martin, Šnebergerová Lucie, Tláskalová Tereza, Urbanec Josef, Vaněčková Terezie, Voráčková Alžběta

Školní rok 2010-2011, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Aksler Ondřej, Alfery Jan, Barun Alina, Bílý Jakub, Brdková Kristýna, Havlová Jana, Hlavsová Lucie, Janata Marek, Jánská Karolína, Junková Anna, Kleníková Iveta, Končická Anna, Kozáková Anna, Křečková Magdalena, Lapka Tomáš, Martyuk Valerij, Mašková Kateřina, Materna Tomáš, Melišová Kristýna, Myška Vojtěch, Nejepsa Jakub, Pikalová Alexandra, Pinkas Martin, Reiser Matěj, Skálová Zuzana, Sobotka Zbyněk, Šindlerová Petra, Tselych Pavlyna, Veselý David, Zahradník Jiří

Školní rok 2010-2011, třída Prima C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Ondřej Poláček

Barková Tereza, Benediktová Vendula, Bílá Pavlína, Bílá Stanislava, Bursová Jana, Drhová Aneta, Dzhabaryan Oxana, Hájíčková Katka, Hradecká Alžběta, Hřebenová Julie, Hužvár Matěj, Chitovová Michaela, Jínová Kristina, Jiřičková Marie, Kalačová Barbora, Kamm Oliver, Kolářová Natálie, Kolihová Natálie, Laňková Eliška, Majerová Marianna, Müller Jonatán, Müllerová Marie, Nováková Lucie, Podzimková Christina Jos., Ptáček Matěj, Roučková Lucie, Řeháková Adéla, Sůvová Klára, Šiklová Tereza, Urban David, Urban Tomáš, Vích Jaroslav, Vráblík Jan

Školní rok 2010-2011, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Batalová Anna, Bauerová Barbora, Brejtr Jan, Cubínek Václav, Černíková Michelle, Davydová Julie, Dietschová Sofie, Dohnalová Kristýna, Durajová Barbora, Fialová Markéta, Heřman Michael, Hrdina Marek, Kováříková Kristina, Křížková Anna, Kuželová Barbora, Mach Pavel, Melníková Jitka, Opočenský Radovan, Pausarová Šárka, Romashko Danylo, Stašáková Anežka, Svoboda Matyáš, Šimek Vojtěch, Textor Jan, Týčová Lucie, Vejsová Aneta, Viplerová Tereza, Zelenka Jan, Zelenková Zuzana

Školní rok 2010-2011, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zora Holanová

Altman Lukáš, Bernardová Kateřina, Burdasová Suzanna, Didyk Anna, Dvořáková Renata, Hirsch Jan, Hykyš Jan, Irategeka Kristýna, Jahoda Ondřej, Jelínek David, Jeníček Jan, Kamarád Martin, Kokešová Klára, Kopáňková Nikol, Kraváček Jan, Luňáková Kristýna, Miedzińská Barbora, Naidr Petr, Pechová Tereza, Petrová Natálie, Pirožek Vladimír, Pleskačová Valérie, Ryneš Přemysl, Schwarzová Hana, Skučková Kateřina, Stejskal Jan, Stejskal Tomáš, Švamberová Lucie, Tran Trung Duc, Ungrová Anna, Varhol Sandra, Vitouš Petr, Zůnová Anna

Školní rok 2010-2011, třída Sekunda C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Bartošová Erika, Bassyová Anežka, Daněk Adam, Drvota Vojtěch, Havlínová Markéta, Honzáková Johana, Hovorková Marie, Chaluš Hynek, Kiliánková Dita, Kopecká Marie, Krajčovičová Olga, Kuba Pavel, Macková Anežka, Mugrauerová Virginie, Nguyen Lan Phuong, Pánková Lada, Puldová Michaela, Reinosová Johana, Střítezská Johanna, Šmídová Ema, Štěpánková Romana, Tesařová Adéla, Urbanová Magdaléna, Voldřich Antonín, Vrzalíková Kateřina

Školní rok 2010-2011, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Marková

Čudaykin Klim, Hüblová Anna, Junek Jan, Klement Jan, Koptiš Vavřinec, Kröhn Maria, Lososová Kristýna, Mádle Jan, Major Marek, Masopustová Kateřina, Matějková Martina, Menclová Karolína, Míka Matyáš, Neckels Philipp, Novák Jakub, Nováková Ela, Peterková Helena, Sianchuk Krystsiyan, Skopal Jan, Stará Marie, Strieborný Vojtěch, Šebestová Tereza, Šmejkalová Petra, Šteffelová Kristýna, Štefíková Patricie, Terzičová Nikola, Tesařová Ludmila, Vaníček Tomáš, Vlasák Dominik, Wiesner Ondřej

Školní rok 2010-2011, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Auzký Tomáš, Ciml Michal, Cisariková Lucie, Čejka Jan, Fořtová Marie, Glaser Jan, Heřmánková Tereza, Chmelík Jan, Janeček Jan, Ješina Vojtěch, Kopáček Martin, Mašek Vojtěch, Meloun Marek, Michal Jiří, Myšková Anna, Pávková Kateřina, Petrážová Alžběta, Pinďáková Eva, Procházka David, Resutík Lukáš, Roll Benjamin, Slivanská Nikola, Srbová Aneta, Stárka Antonín-Šimon, Svoboda Tomáš, Šilhavý Štěpán, Štros Jakub, Táboříková Klára, Vodná Karolína, Vondráčková Michaela, Zittová Michaela

Školní rok 2010-2011, třída Tercie C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Pejčochová

Brzobohatá Františka, Burianová Veronika, Čermáková Klára, Davidová Adéla, Dobřemyslová Anna, Hušková Veronika, Jebavý Vít, Jičínská Tereza, Krupanský Kryštof, Kubíková Eliška, Maixnerová Monika, Matoušek Jan, Maxová Dominika, Pánková Natálie, Papáčková Lucie, Pauli Barbora, Pichlík Martin, Rambousková Adéla, Schlitzová Tereza, Surmová Eliška, Uksová Michaela, Vacková Tereza, Valchářová Tereza, Zmátlo Vít

Školní rok 2010-2011, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Komardinová

Baranová Kateřina, Fišerová Anna, Holubová Anna, Houda Jan, Klabanová Nina, Kopáčová Nikola, Koubová Alena, Koubová Jana, Krátká Zuzana, Láfová Tereza, Michnáčová Anna, Poncová Hanka, Pospíšilíková Tereza, Rührová Kateřina, Řada Jakub, Řehořová Klára, Skočdopolová Jitka, Straková Barbara, Švejdová Petra, Tribulová Kateřina, Ulrychová Kateřina, Urbanová Kateřina, Vácha Dominik, Vampolová Gabriela, Vejdělek Robert, Zikmundová Anna

Školní rok 2010-2011, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Štěpánka Kaňková

Haken Jan, Hemer Aleš, Hrachovcová Monika, Jelínková Valerie, Košátko Prokop, Kudla Vojtěch, Maroušková Lucie, Mecerodová Barbara, Medková Lucie, Milerová Natálie, Obruča Jakub, Pažout Stanislav, Petráková Marie, Pištěk Jan, Plíva Ondřej, Rambousek Jan, Staněk Jan, Stibůrek Šimon, Stoneová Sylvie, Stříteský Vladimír, Svoboda Adam, Svoboda Jan, Šidlíková Veronika, Šlaufová Marta, Šorf Jan, Tůmová Zuzana, Vítová Kateřina, Volek Vavřinec, Výška Filip, Zemánek Martin

Školní rok 2010-2011, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Šárka Pugnerová

Babičová Michaela, Bajuszová Gabriela, Bednaříková Michaela, Cidlinský Filip, Dedek Viktor, Gabrielová Zdeňka, Hejret Richard, Hrdličková Radka, Charvát Radek, Chládková Kateřina, Jacques Nina, Janíčková Michaela, Jeníčková Markéta, Kazdová Eliška, Klabík Josef, Kodet Jan, Königová Kristýna, Kuklová Mahulena, Labuť Radek, Nohavcová Tereza, Nováková Pavla, Smrček Jakub, Šatylov Michael, Šemrová Alžběta, Šícha Prokop, Valášek Jaroslav, Vorotnikov Kirill

Školní rok 2010-2011, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Milena Pacáková

Berka Jakub, Bursová Daniela, David Miroslav, Dobřemyslová Mária, Fidlerová Denisa, Frýdlová Alena, Hemerová Aneta, Hromada Michael, Hurtová Magdaléna, Chvíla Ondřej, Jahoda Jakub, Jelínek Robert, Kahounová Tereza, Knotek Tomáš, Kohoutová Blanka, Koláček Jakub, Mencl Matouš, Míková Tereza, Pfeifer Dominik, Pivoňková Veronika, Rozen David, Růžička Vít, Rynešová Lucie, Šárová Nicol, Teislerová Hana, Votápková Barbora, Zazhyryey Stanislav, Zítek Štěpán

Školní rok 2010-2011, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Lukáš Klíma

Bučková Marie, Cejnarová Andrea, Fišer Tomáš, Ghlimová Ester, Habětínová Eliška, Holubová Lucie, Hyská Klára, Chaloupková Alena, Jedličková Klára, Jírová Anna, Kadlecová Michaela Zoe, Klimová Kateřina, Kozáková Jana, Kriglová Helena, Májovský Pavel, Matuna Viktor, Novák Martin, Nováková Martina, Paříková Zuzana, Sinkovičová Eva, Sýs Alan, Šimurdová Zdeňka, Šorf Jaromír, Táborský Jakub, Tanevska Simona, Vacín Vojtěch, Vondráčková Kamila, Všetečková Johana, Žampa Miroslav

Školní rok 2010-2011, třída Sexta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Bělinová Kristýna, Bukačová Kateřina, Buzková Klára, Červín Radek, Fiala Martin, Hornová Markéta, Jansa Petr, Jareš Antonín, Jeníček Jan, Kotoučová Kateřina, Kovalčuková Anastasiya, Kryštofová Tereza, Kubát Petr, Langer Patrik, Ledererová Lucie, Mayr Samuel, Nejedlá Kateřina, Novák Jakub, Nováková Jana, Petrážová Kamila, Soudná Alena, Srstková Olga, Šilhán David, Tran Ngoc Anh, Tyglová Ivana, Václavek Jonáš, Vilím Petr, Vrška Vratislav, Zima Michal

Školní rok 2010-2011, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Iveta Trunečková

Babjuková Natálie, Bártová Jana, Bučková Aneta, Dvořáková Veronika, Fialová Tereza, Hubinová Aneta, Jašová Michaela, Ješutová Tereza, Jilemnická Emilie, Kirilovskaya Světlana, Kodetová Anna, Krucká Martina, Kuželová Mariana, Láníková Veronika, Líbalová Tereza, Líkařová Simona, Mc Enchroe Thomas, Nohejlová Erika, Novenková Veronika, Paul Jonáš, Pokorný Hynek, Řežábek Pavel, Skoupilová Barbora, Solilová Marie, Staňková Veronika, Šillerová Veronika, Šlejharová Veronika, Šostý Jan, Ulrychová Barbora, Zikmund Jan

Školní rok 2011 - 2012     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2011-2012, třída 4.A, čtyřleté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Blanka Čechová

Baziková Hana, Benáčková Tereza, Burianec David, Čumpelík Martin, Havránek Matěj, Horáčková Julie, Horák Michal, Janouš Martin, Krahulcová Adéla, Leśnik Martyna, Málková Tereza, Moravcová Františka, Nováková Barbora, Pfeifer Dominik, Platkevič Adam, Popovičová Aneta, Rokosová Anna, Roubíčková Michaela, Störzer Martin, Stránská Tereza, Strenk Josef, Šudová Markéta, Trutnovská Terezie, Voborský Jiří, Zmátlo Adam

Školní rok 2011-2012, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Ropková

Andriantsarazo Erica, Báčová Kateřina, Barešová Veronika, Bortlová Agáta, Carev Martin, Čadková Aneta, Dobeš Kryštof, Ferenc Matěj, Fišerová Kateřina, Horáková Lenka, Horáková Radka, Chylík Jiří, Kader Agha Kamil, Karlík Daniel, Kubálek Lukáš, Kubánek Vojtěch, Lukeš Dan, Mordová Markéta, Najmanová Simona, Peršlová Michaela, Pračka Alexandr, Rajmon Ondřej, Rosová Barbora, Savčenko Tomáš, Smělá Marie, Štípská Janette, Theissigová Eliška, Vítek David, Zvonařová Karolína, Žabková Martina

Školní rok 2011-2012, třída Prima C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Emanovská

Bedrnová Klára, Čálková Magdalena, Čech Jan, Dědičová Magdalena, Družkovská Kristina, Formanová Jessica, Frešerová Eliška, Gaudníková Iveta, Hachlová Denisa, Hošková Anna, Hurychová Kristýna, Jebavá Markéta, Klánová Marianna, Lesnichaya Elizaveta, Machanec Vít, Nippertová Nela, Pelková Eliška, Pilař Daniel, Pohorská Monika, Radostová Kristýna, Režná Kateřina, Rout Vojtěch, Stanislavová Faustýna, Stará Karolína, Sudíková Magdalena, Šafka Martin, Šebková Kateřina, Šimánková Jana, Švehla Matěj, Velíšková Michaela, Vích Lukáš, Vrba Tomáš, Zítková Karolína

Školní rok 2011-2012, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bok Martin, Borůvková Therasa, Budková Ann, Černes Michael, Čopáková Hana, Doležalová Kristina, Hamzová Kateřina, Hebká Michaela, Hybner Tomáš, Jun Marek, Kadlecová Anna, Klvaň Jonáš, Kokaislová Alžběta, Kolmašová Petra, Králová Iva, Lei Taylor, Lokočová Barbora, Ludlová Monika, Martin Jan, Melichar Petr, Novotná Eva, Novotný Mikuláš, Perčuk Anna, Prášilová Adéla, Ročková Eliška, Sieglová Anna, Sladovníková Eliška, Straka Mikuláš, Wolf Daniel, Zafarová Johana

Školní rok 2011-2012, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Aksler Ondřej, Alfery Jan, Barun Alina, Bílý Jakub, Brdková Kristýna, Havlová Jana, Hlavsová Lucie, Janata Marek, Jánská Karolína, Junková Anna, Kleníková Iveta, Končická Anna, Kozáková Anna, Křečková Magdalena, Lapka Tomáš, Martyuk Valerij, Mašková Kateřina, Materna Tomáš, Melišová Kristýna, Myška Vojtěch, Nejepsa Jakub, Pikalová Alexandra, Pinkas Martin, Reiser Matěj, Skálová Zuzana, Sobotka Zbyněk, Šindlerová Petra, Tselych Pavlyna, Veselý David, Zahradník Jiří

Školní rok 2011-2012, třída Sekunda C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Ondřej Poláček

Barková Tereza, Benediktová Vendula, Bílá Pavlína, Bílá Stanislava, Bursová Jana, Drhová Aneta, Dzhabaryan Oxana, Hájíčková Katka, Hradecká Alžběta, Hřebenová Julie, Hužvár Matěj, Chitovová Michaela, Jínová Kristina, Jiřičková Marie, Kalačová Barbora, Kamm Oliver, Kolářová Natálie, Kolihová Natálie, Laňková Eliška, Majerová Marianna, Müller Jonatán, Müllerová Marie, Nováková Lucie, Podzimková Christina Jos., Ptáček Matěj, Roučková Lucie, Řeháková Adéla, Sůvová Klára, Šiklová Tereza, Urban David, Urban Tomáš, Vích Jaroslav, Vráblík Jan

Školní rok 2011-2012, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Batalová Anna, Bauerová Barbora, Brejtr Jan, Cubínek Václav, Černíková Michelle, Davydová Julie, Dietschová Sofie, Dohnalová Kristýna, Durajová Barbora, Fialová Markéta, Heřman Michael, Hrdina Marek, Kováříková Kristina, Křížková Anna, Kuželová Barbora, Mach Pavel, Melníková Jitka, Neckels Philipp, Opočenský Radovan, Pausarová Šárka, Romashko Danylo, Stašáková Anežka, Svoboda Matyáš, Šimek Vojtěch, Textor Jan, Týčová Lucie, Vejsová Aneta, Viplerová Tereza, Zelenka Jan, Zelenková Zuzana

Školní rok 2011-2012, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jaroslav Tulka

Antoš Ondřej, Bernardová Kateřina, Dvořáková Renata, Hirsch Jan, Jahoda Ondřej, Jelínek David, Kamarád Martin, Kokešová Klára, Kraváček Jan, Luňáková Kristýna, Miedzińská Barbora, Naidr Petr, Pechová Tereza, Petrová Natálie, Pirožek Vladimír, Pleskačová Valérie, Schwarzová Hana, Skučková Kateřina, Stejskal Jan, Stejskal Tomáš, Švamberová Lucie, Tran Trung Duc, Varhol Sandra, Vitouš Petr, Zůnová Anna

Školní rok 2011-2012, třída Tercie C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Bartošová Erika, Daněk Adam, Drvota Vojtěch, Havlínová Markéta, Honzáková Johana, Hovorková Marie, Chaluš Hynek, Jičínská Tereza, Kiliánková Dita, Kopecká Marie, Krajčovičová Olga, Kuba Pavel, Macková Anežka, Mugrauerová Virginie, Nguyen Lan Phuong, Pánková Lada, Puldová Michaela, Reinosová Johana, Střítezská Johanna Antonie, Šmídová Ema, Štěpánková Romana, Tesařová Adéla, Urbanová Magdaléna, Voldřich Antonín

Školní rok 2011-2012, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Marková

Čudaykin Klim, Hüblová Anna, Junek Jan, Klement Jan, Koptiš Vavřinec, Lososová Kristýna, Mádle Jan, Major Marek, Masopustová Kateřina, Matějková Martina, Menclová Karolína, Novák Jakub, Nováková Ela, Peterková Helena, Sianchuk Krystsiyan, Skopal Jan, Stará Marie, Strieborný Vojtěch, Šebestová Tereza, Šmejkalová Petra, Štefíková Patricie, Terzičová Nikola, Tesařová Ludmila, Vlasák Dominik, Wiesner Ondřej

Školní rok 2011-2012, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Auzký Tomáš, Ciml Michal, Cisariková Lucie, Fořtová Marie, Glaser Jan, Heřmánková Tereza, Chmelík Jan, Janeček Jan, Ješina Vojtěch, Kopáček Martin, Mašek Vojtěch, Meloun Marek, Michal Jiří, Myšková Anna, Pávková Kateřina, Petrážová Alžběta, Pinďáková Eva, Procházka David, Roll Benjamin, Slivanská Nikola, Srbová Aneta, Stárka Antonín-Šimon, Svoboda Tomáš, Šilhavý Štěpán, Štros Jakub, Táboříková Klára, Vodná Karolína, Vondráčková Michaela, Zittová Michaela

Školní rok 2011-2012, třída Kvarta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Pejčochová

Dobřemyslová Anna, Hušková Veronika, Jebavý Vít, Kubíková Eliška, Maixnerová Monika, Maxová Dominika, Papáčková Lucie, Pauli Barbora, Pichlík Martin, Schlitzová Tereza, Surmová Eliška, Uksová Michaela, Vacková Tereza, Valchářová Tereza, Zmátlo Vít

Školní rok 2011-2012, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Komardinová

Baranová Kateřina, Fišerová Anna, Hampel Jennifer, Holubová Anna, Kopáčová Nikola, Koubová Alena, Koubová Jana, Krátká Zuzana, Láfová Tereza, Poncová Hanka, Pospíšilíková Tereza, Rührová Kateřina, Řada Jakub, Řehořová Klára, Skočdopolová Jitka, Straková Barbara, Švejdová Petra, Tribulová Kateřina, Ulrychová Kateřina, Urbanová Kateřina, Vácha Dominik, Vampolová Gabriela, Vejdělek Robert, Zikmundová Anna

Školní rok 2011-2012, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Štěpánka Kaňková

Haken Jan, Hrachovcová Monika, Jelínková Valerie, Košátko Prokop, Kudla Vojtěch, Maroušková Lucie, Mecerodová Barbara, Medková Lucie, Milerová Natálie, Obruča Jakub, Pažout Stanislav, Petráková Marie, Pištěk Jan, Plíva Ondřej, Rambousek Jan, Růžička Vít, Staněk Jan, Stibůrek Šimon, Stoneová Sylvie, Stříteský Vladimír, Svoboda Adam, Svoboda Jan, Šidlíková Veronika, Šlaufová Marta, Tůmová Zuzana, Vítová Kateřina, Volek Vavřinec, Výška Filip, Zemánek Martin

Školní rok 2011-2012, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Šárka Pugnerová

Babičová Michaela, Bajuszová Gabriela, Bednaříková Michaela, Cidlinský Filip, Dedek Viktor, Gabrielová Zdeňka, Hejret Richard, Hrdličková Radka, Charvát Radek, Chládková Kateřina, Jeníčková Markéta, Kazdová Eliška, Klabík Josef, Kodet Jan, Königová Kristýna, Kuklová Mahulena, Labuť Radek, Nohavcová Tereza, Nováková Pavla, Smrček Jakub, Šatylov Michael, Šemrová Alžběta, Šícha Prokop, Valášek Jaroslav, Vorotnikov Kirill

Školní rok 2011-2012, třída Sexta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Milena Pacáková

Berka Jakub, Bursová Daniela, David Miroslav, Dobřemyslová Mária, Fidlerová Denisa, Frýdlová Alena, Hromada Michael, Hurtová Magdaléna, Chvíla Ondřej, Jahoda Jakub, Jelínek Robert, Kahounová Tereza, Knotek Tomáš, Kohoutová Blanka, Koláček Jakub, Mencl Matouš, Míková Tereza, Pivoňková Veronika, Rozen David, Rynešová Lucie, Šárová Nicol, Teislerová Hana, Votápková Barbora, Zazhyryey Stanislav, Zítek Štěpán

Školní rok 2011-2012, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesor Lukáš Klíma

Bučková Marie, Cejnarová Andrea, Fišer Tomáš, Ghlimová Ester, Habětínová Eliška, Holubová Lucie, Hyská Klára, Chaloupková Alena, Jedličková Klára, Jírová Anna, Kadlecová Michaela Zoe, Klimová Kateřina, Kozáková Jana, Kriglová Helena, Májovský Pavel, Matuna Viktor, Novák Martin, Nováková Martina, Paříková Zuzana, Sinkovičová Eva, Sýs Alan, Šimurdová Zdeňka, Šorf Jaromír, Táborský Jakub, Tanevska Simona, Vacín Vojtěch, Vondráčková Kamila, Všetečková Johana, Žampa Miroslav

Školní rok 2012 - 2013     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2012-2013, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Vlasta Moravcová

Bezděková Tereza, Brunclík Filip, Burdová Tereza, Češka Jan, Heřmánek Ladislav, Holmanová Markéta, Hořáková Veronika, Jenčíková Anna, Jirsa Tomáš, Krbec Kryštof, Kubíková Tereza, Mezhlumyan Meri, Michálek Antonín, Myšička David, Nejdlová Karolína, Nicolas Victor, Polák Tomáš, Radová Denisa, Sidejová Hana, Štaflová Markéta, Švácha Dominik, Těšínský Jakub, Tranová Linh Anh Dieu, Ťukalová Lucie, Uldrich Matyáš, Vašků Markéta, Vincurová Pavlína, Vyhnánková Svatava, Zahálka David, Žďánský Zdeněk

Školní rok 2012-2013, třída Prima C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Biskupová Barbora, Bouřilová Mariana, Burdasová Kristína, Čtrnáctá Adéla, Dvořák Adrian, Folprechtová Magdalena, Fukalová Barbora, Hakenová Martina, Hervertová Petra, Heřmánková Klára, Hovorková Jana, Jurion David, Justýn Martin, Krupanský Adam, Kubeš Adam, Lederer Lukáš, Machancová Věra, Marek Hugo, Melounová Tereza, Nováková Barbora, Skálová Linda, Smitka Jakub, Smrčková Lucie, Solarová Julie, Spáčilová Barbora, Šatalíková Adéla, Šebková Kateřina, Šmejcká Veronika, Šochová Anna, Štěpánková Mariana, Taušová Tereza, Typovská Markéta

Školní rok 2012-2013, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Christine Cafourková

Beyerová Daniela, Bílková Simona, Bláhová Kateřina, Bláhová Nikol, Čopáková Hana, Danylyč Julianna, Ghlimová Heda, Hartmanová Kateřina, Hošťálková Anna, Hovorková Terezie, Chrástecká Natálie, Jachnicki Matyáš, Jansová Eliška, Károlyová Adéla, Kopecký Jan-Jakub, Kovář Tomáš, Lesa Martin, Lysykh Alisa, Medalová Anna, Mouček Jan, Mühlová Evelina, Němcová Linda, Pape Lea Martha Dorothea, Pražáková Michaela, Skalníková Veronika, Šteffelová Denisa, Štěpánek Radim, Šubrt Richard, Vyskočil Adam, Zagorulko Alexey

Školní rok 2012-2013, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Ropková

Andriantsarazo Erica, Báčová Kateřina, Barešová Veronika, Bortlová Agáta, Carev Martin, Čadková Aneta, Dobeš Kryštof, Ferenc Matěj, Feštrová Nikola, Fišerová Kateřina, Horáková Lenka, Horáková Radka, Chylík Jiří, Kader Agha Kamil, Karlík Daniel, Kubálek Lukáš, Kubánek Vojtěch, Lukeš Dan, Mordová Markéta, Najmanová Simona, Peršlová Michaela, Pračka Alexandr, Rajmon Ondřej, Rosová Barbora, Savčenko Tomáš, Smělá Marie, Štípská Janette, Theissigová Eliška, Vítek David, Zvonařová Karolína, Žabková Martina

Školní rok 2012-2013, třída Sekunda C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Emanovská

Bedrnová Klára, Čálková Magdalena, Čech Jan, Dědičová Magdalena, Družkovská Kristina, Formanová Jessica, Frešerová Eliška, Gaudníková Iveta, Hachlová Denisa, Hošková Anna, Hurychová Kristýna, Jebavá Markéta, Klánová Marianna, Lesnichaya Elizaveta, Machanec Vít, Nippertová Nela, Pelková Eliška, Pilař Daniel, Pohorská Monika, Radostová Kristýna, Režná Kateřina, Rout Vojtěch, Stanislavová Faustýna, Stará Karolína, Sudíková Magdalena, Šafka Martin, Šimánková Jana, Švehla Matěj, Velíšková Michaela, Vích Lukáš, Vrba Tomáš, Zítková Karolína

Školní rok 2012-2013, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bok Martin, Budková Ann, Černes Michael, Doležalová Kristina, Hamzová Kateřina, Hebká Michaela, Hybner Tomáš, Jun Marek, Kadlecová Anna, Klvaň Jonáš, Kokaislová Alžběta, Kolmašová Petra, Králová Iva, Lei Taylor, Lokočová Barbora, Ludlová Monika, Mach Pavel, Martin Jan, Melichar Petr, Novotná Eva, Novotný Mikuláš, Prášilová Adéla, Ročková Eliška, Sieglová Anna, Sladovníková Eliška, Straka Mikuláš, Svoboda Matyáš, Wolf Daniel, Zafarová Johana

Školní rok 2012-2013, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Alfery Jan, Barun Alina, Bílý Jakub, Brdková Kristýna, Havlová Jana, Janata Marek, Jánská Karolína, Junková Anna, Kleníková Iveta, Končická Anna, Kozáková Anna, Křečková Magdalena, Lapka Tomáš, Martyuk Valerij, Mašková Kateřina, Materna Tomáš, Melišová Kristýna, Myška Vojtěch, Nejepsa Jakub, Reiser Matěj, Sobotka Zbyněk, Šindlerová Petra, Tselych Pavlyna, Veselý David, Zahradník Jiří

Školní rok 2012-2013, třída Tercie C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Ondřej Poláček

Barková Tereza, Benediktová Vendula, Bílá Pavlína, Bílá Stanislava, Bursová Jana, Drhová Aneta, Dzhabaryan Oxana, Hájíčková Katka, Hřebenová Julie, Hužvár Matěj, Chitovová Michaela, Jiřičková Marie, Jínová Kristina, Kalačová Barbora, Kolářová Natálie, Kolihová Natálie, Laňková Eliška, Majerová Marianna, Müller Jonatán, Müllerová Marie, Nováková Lucie, Podzimková Christina Jos., Ptáček Matěj, Roučková Lucie, Řeháková Adéla, Sůvová Klára, Urban David, Urban Tomáš, Vích Jaroslav, Vráblík Jan

Školní rok 2012-2013, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Batalová Anna, Bauerová Barbora, Cubínek Václav, Černíková Michelle, Davydová Julie, Dietschová Sofie, Dohnalová Kristýna, Fialová Markéta, Heřman Michael, Hrdina Marek, Kováříková Kristina, Křížková Anna, Kuželová Barbora, Melníková Jitka, Neckels Philipp, Opočenský Radovan, Pausarová Šárka, Romashko Danylo, Stašáková Anežka, Šimek Vojtěch, Textor Jan, Vejsová Aneta, Viplerová Tereza, Zelenka Jan, Zelenková Zuzana

Školní rok 2012-2013, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jaroslav Tulka

Antoš Ondřej, Auzký Tomáš, Bernardová Kateřina, Burdasová Suzanna, Dvořáková Renata, Hirsch Jan, Jahoda Ondřej, Jelínek David, Kamarád Martin, Kraváček Jan, Luňáková Kristýna, Miedzińská Barbora, Naidr Petr, Pechová Tereza, Petrová Natálie, Pinďáková Eva, Pirožek Vladimír, Pleskačová Valérie, Schwarzová Hana, Stejskal Jan, Stejskal Tomáš, Švamberová Lucie, Tran Trung Duc, Varhol Sandra, Vitouš Petr, Zůnová Anna

Školní rok 2012-2013, třída Kvarta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Daněk Adam, Drvota Vojtěch, Jičínská Tereza, Havlínová Markéta, Honzáková Johana, Hovorková Marie, Chaluš Hynek, Kiliánková Dita, Kopecká Marie, Krajčovičová Olga, Kuba Pavel, Macková Anežka, Mugrauerová Virginie, Nguyen Lan Phuong, Pánková Lada, Puldová Michaela, Reinosová Johana, Střítezská Johanna Antonie, Šmídová Ema, Štěpánková Romana, Tesařová Adéla, Urbanová Magdaléna, Voldřich Antonín

Školní rok 2012-2013, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Marková

Čudaykin Klim, Hüblová Anna, Junek Jan, Klement Jan, Koptiš Vavřinec, Lososová Kristýna, Mádle Jan, Major Marek, Masopustová Kateřina, Matějková Martina, Menclová Karolína, Novák Jakub, Nováková Ela, Peterková Helena, Sianchuk Krystsiyan, Skopal Jan, Stará Marie, Strieborný Vojtěch, Šebestová Tereza, Šmejkalová Petra, Terzičová Nikola, Tesařová Ludmila, Vlasák Dominik, Wiesner Ondřej

Školní rok 2012-2013, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Ciml Michal, Cisariková Lucie, Fořtová Marie, Glaser Jan, Heřmánková Tereza, Chmelík Jan, Janeček Jan, Ješina Vojtěch, Kopáček Martin, Meloun Marek, Michal Jiří, Myšková Anna, Pávková Kateřina, Petrážová Alžběta, Procházka David, Roll Benjamin, Slivanská Nikola, Srbová Aneta, Stárka Antonín-Šimon, Šilhavý Štěpán, Štros Jakub, Táboříková Klára, Vodná Karolína, Vondráčková Michaela, Zittová Michaela

Školní rok 2012-2013, třída Kvinta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Pejčochová

Dobřemyslová Anna, Hušková Veronika, Jebavý Vít, Kubíková Eliška, Maixnerová Monika, Maxová Dominika, Papáčková Lucie, Pauli Barbora, Pichlík Martin, Schlitzová Tereza, Surmová Eliška, Uksová Michaela, Vacková Tereza, Valchářová Tereza, Zmátlo Vít

Školní rok 2012-2013, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Komardinová

Baranová Kateřina, Fišerová Anna, Holubová Anna, Klabanová Nina, Kopáčová Nikola, Košátko Prokop, Koubová Alena, Koubová Jana, Krátká Zuzana, Láfová Tereza, Poncová Hanka, Pospíšilíková Tereza, Rührová Kateřina, Řada Jakub, Řehořová Klára, Skočdopolová Jitka, Straková Barbara, Švejdová Petra, Ulrychová Kateřina, Urbanová Kateřina, Vácha Dominik, Vampolová Gabriela, Vejdělek Robert, Zikmundová Anna

Školní rok 2012-2013, třída Sexta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Štěpánka Kaňková

Haken Jan, Hemerová Aneta, Hrachovcová Monika, Jelínková Valerie, Kudla Vojtěch, Maroušková Lucie, Mecerodová Barbara, Medková Lucie, Milerová Natálie, Obruča Jakub, Pažout Stanislav, Petráková Marie, Pištěk Jan, Plíva Ondřej, Rambousek Jan, Staněk Jan, Stibůrek Šimon, Stoneová Sylvie, Stříteský Vladimír, Svoboda Adam, Svoboda Jan, Šidlíková Veronika, Šlaufová Marta, Tůmová Zuzana, Vítová Kateřina, Volek Vavřinec, Výška Filip, Zemánek Martin

Školní rok 2012-2013, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Šárka Pugnerová

Babičová Michaela, Bajuszová Gabriela, Bednaříková Michaela, Cidlinský Filip, Dedek Viktor, Gabrielová Zdeňka, Hejret Richard, Hrdličková Radka, Charvát Radek, Chládková Kateřina, Jeníčková Markéta, Kazdová Eliška, Klabík Josef, Kodet Jan, Königová Kristýna, Kuklová Mahulena, Labuť Radek, Nohavcová Tereza, Nováková Pavla, Smrček Jakub, Šatylov Michael, Šemrová Alžběta, Šícha Prokop, Valášek Jaroslav, Vorotnikov Kirill

Školní rok 2013 - 2014     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2013-2014, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Milena Pacáková

Brabcová Iva, Brychta Jan, Černá Kateřina, Dobřemysl Josef, Edr Hynek, Erushina Taisia, Hájek Jakub, Haken Tomáš, Handlovičová Katarína, Harant Filip, Hlaváček Karel, Chodounská Anežka, Jiřička Jan, Konaré Oskar, Kornilov Andrej, Lazáková Tereza, Lefner Tomáš, Mácha Jan, Materna Filip, Pham Hoai An, Poláková Lucie, Potůčková Jaroslava, Růžička David, Straka Matěj, Švarc Dominik, Vagnerová Alexandra, Váňa Jakub, Volejníková Veronika, Vrbatová Anna, Waller David

Školní rok 2013-2014, třída Prima C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Bryndová Barbora, Cenková Klára, Černá Ema, Dvořáčková Karolína, Dvořáčková Michaela, Havrdová Johana, Hejnová Vanda, Heneberg Šimon, Hermannová Anna, Houdek David, Kacafírková Hana, Kasalová Tereza, Kašparová Veronika, Kiliánková Aneta, Kozáková Veronika, Martinová Julie, Moravcová Natalie, Nedvěd Tomáš, Ottomanská Evelína, Pavlíková Barbara, Peková Adéla, Pelka Vít, Peruth Jakub, Podzimková Sofie Caroline, Sršňová Hana, Valová Viktorie, Valtonen Zuzana, Vávra Jáchym, Vítová Barbora, Vyskočilová Dominika

Školní rok 2013-2014, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Libuše Izáková

Bačáková Jitka, Batelka Petr, Beloglazova Serafina, Beránková Alžběta, Binar Maximilian, Cranford Tomáš, Dajbov Danil, Dudová Veronika, Foltýnová Eva, Hobzová Kateřina, Hořejší Anna, Houhová Eliška, Jedlička Tomáš, Kosina Vojtěch, Krigl Vladimír, Laflinová Cornelia, Maršíková Jana, Mixa Vladimír, Neradil Dominik, Neuman Tomáš, Podrábská Kristina, Pospíšil Tomáš, Rykr Dominik, Sochor Filip, Stehno Radek, Svoboda Aleš, Šimková Lucie, Tomášková Kateřina, Urban Jakub, Žižková Jarmila

Školní rok 2013-2014, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Vlasta Moravcová

Bezděková Tereza, Brunclík Filip, Burdová Tereza, Češka Jan, Heřmánek Ladislav, Holmanová Markéta, Hořáková Veronika, Jenčíková Anna, Jirsa Tomáš, Krbec Kryštof, Kubíková Tereza, Mezhlumyan Meri, Michálek Antonín, Myšička David, Nejdlová Karolína, Nicolas Victor, Polák Tomáš, Radová Denisa, Sidejová Hana, Štaflová Markéta, Švácha Dominik, Těšínský Jakub, Tranová Linh Anh Dieu, Ťukalová Lucie, Uldrich Matyáš, Vašků Markéta, Vincurová Pavlína, Vyhnánková Svatava, Zahálka David, Žďánský Zdeněk

Školní rok 2013-2014, třída Sekunda C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Biskupová Barbora, Bouřilová Mariana, Burdasová Kristína, Čtrnáctá Adéla, Dvořák Adrian, Folprechtová Magdalena, Fukalová Barbora, Hakenová Martina, Hervertová Petra, Heřmánková Klára, Hovorková Jana, Jurion David, Justýn Martin, Krupanský Adam, Kubeš Adam, Lederer Lukáš, Machancová Věra, Marek Hugo, Melounová Tereza, Nováková Barbora, Skálová Linda, Smitka Jakub, Smrčková Lucie, Solarová Julie, Spáčilová Barbora, Šatalíková Adéla, Šebková Kateřina, Šmejcká Veronika, Šochová Anna, Štěpánková Mariana, Taušová Tereza, Typovská Markéta

Školní rok 2013-2014, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Christine Cafourková

Beyerová Daniela, Bílková Simona, Bláhová Kateřina, Bláhová Nikol, Čopáková Hana, Danylyčová Julianna, Ghlimová Heda, Hartmanová Kateřina, Hošťálková Anna, Hovorková Terezie, Chrástecká Natálie, Jachnicki Matyáš, Károlyová Adéla, Kopecký Jan-Jakub, Kovář Tomáš, Lesa Martin, Lysykh Alisa, Medalová Anna, Mouček Jan, Mühlová Evelina, Němcová Linda, Pape Lea Martha Dorothea, Pražáková Michaela, Skalníková Veronika, Šteffelová Denisa, Štěpánek Radim, Šubrt Richard, Vyskočil Adam, Zagorulko Alexey

Školní rok 2013-2014, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zora Holanová

Andriantsarazo Erica, Barešová Veronika, Bortlová Agáta, Carev Martin, Čadková Aneta, Dobeš Kryštof, Ferenc Matěj, Fišerová Kateřina, Horáková Lenka, Horáková Radka, Chylík Jiří, Kader Agha Kamil, Karlík Daniel, Kubánek Vojtěch, Lukeš Dan, Mordová Markéta, Peršlová Michaela, Pračka Alexandr, Rajmon Ondřej, Rosová Barbora, Savčenko Tomáš, Smělá Marie, Štípská Janette, Vítek David, Zvonařová Karolína, Žabková Martina

Školní rok 2013-2014, třída Tercie C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Emanovská

Bedrnová Klára, Čálková Magdalena, Čech Jan, Dědičová Magdalena, Družkovská Kristina, Formanová Jessica, Frešerová Eliška, Gaudníková Iveta, Hachlová Denisa, Hurychová Kristýna, Jebavá Markéta, Lesnichaya Elizaveta, Machanec Vít, Nippertová Nela, Pelková Eliška, Pilař Daniel, Pohorská Monika, Radostová Kristýna, Režná Kateřina, Rout Vojtěch, Stanislavová Faustýna, Stará Karolína, Sudíková Magdalena, Šafka Martin, Šimánková Jana, Švehla Matěj, Velíšková Michaela, Vích Lukáš, Vrba Tomáš, Zítková Karolína

Školní rok 2013-2014, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bok Martin, Budková Anna, Černes Michael, Doležalová Kristina, Hebká Michaela, Hybner Tomáš, Jun Marek, Kadlecová Anna, Klvaň Jonáš, Kokaislová Alžběta, Kolmašová Petra, Králová Iva, Lei Taylor, Lokočová Barbora, Martin Jan, Melichar Petr, Novotná Eva, Novotný Mikuláš, Prášilová Adéla, Ročková Eliška, Sieglová Anna, Sladovníková Eliška, Straka Mikuláš, Wolf Daniel, Zafarová Johana

Školní rok 2013-2014, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Alfery Jan, Antoš Ondřej, Barun Alina, Bílý Jakub, Brdková Kristýna, Havlová Jana, Janata Marek, Jánská Karolína, Junková Anna, Kleníková Iveta, Končická Anna, Kozáková Anna, Křečková Magdalena, Lapka Tomáš, Le Thu Trang, Martyuk Valerij, Mašková Kateřina, Materna Tomáš, Melišová Kristýna, Myška Vojtěch, Nejepsa Jakub, Reiser Matěj, Sobotka Zbyněk, Šindlerová Petra, Tselych Pavlyna, Veselý David, Zahradník Jiří

Školní rok 2013-2014, třída Kvarta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Ondřej Poláček

Barková Tereza, Benediktová Vendula, Bílá Pavlína, Bílá Stanislava, Brimacombe Morgan Paula Irena, Bursová Jana, Drhová Aneta, Dzhabaryan Oxana, Hájíčková Katka, Hřebenová Julie, Hužvár Matěj, Chitovová Michaela, Jínová Kristina, Jiřičková Marie, Kalačová Barbora, Kalinovská Margarita, Kolářová Natálie, Kolihová Natálie, Laňková Eliška, Majerová Marianna, Müller Jonatán, Müllerová Marie, Nováková Lucie, Ptáček Matěj, Roučková Lucie, Řeháková Adéla, Sůvová Klára, Urban David, Vích Jaroslav, Vráblík Jan

Školní rok 2013-2014, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Batalová Anna, Bauerová Barbora, Cubínek Václav, Černíková Michelle, Davydová Julie, Dietschová Sofie, Dohnalová Kristýna, Fialová Markéta, Heřman Michael, Hrdina Marek, Kováříková Kristina, Křížková Anna, Kuželová Barbora, Melníková Jitka, Neckels Philipp, Pausarová Šárka, Romashko Danylo, Stašáková Anežka, Šebestová Tereza, Šimek Vojtěch, Textor Jan, Vejsová Aneta, Viplerová Tereza, Zelenková Zuzana

Školní rok 2013-2014, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jaroslav Tulka

Bernardová Kateřina, Burdasová Suzanna, Dvořáková Renata, Hirsch Jan, Jahoda Ondřej, Jelínek David, Kamarád Martin, Kraváček Jan, Luňáková Kristýna, Miedzińská Barbora, Naidr Petr, Pechová Tereza, Petrová Natálie, Pinďáková Eva, Pirožek Vladimír, Pleskačová Valérie, Schwarzová Hana, Stejskal Jan, Stejskal Tomáš, Švamberová Lucie, Tran Trung Duc, Trinh Thi Thu Ha, Varhol Sandra, Vitouš Petr, Zůnová Anna

Školní rok 2013-2014, třída Kvinta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Bartošová Kateřina, Daněk Adam, Drvota Vojtěch, Havlínová Markéta, Honzáková Johana, Hovorková Marie, Chaluš Hynek, Jičínská Tereza, Kiliánková Dita, Kopecká Marie, Krajčovičová Olga, Kuba Pavel, Macková Anežka, Mugrauerová Virginie, Nguyen Lan Phuong, Pánková Lada, Reinosová Johana, Střítezská Johanna Antonie, Šmídová Ema, Štěpánková Romana, Urbanová Magdaléna, Voldřich Antonín

Školní rok 2013-2014, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Marková

Čudaykin Klim, Hüblová Anna, Klement Jan, Koptiš Vavřinec, Mádle Jan, Major Marek, Masopustová Kateřina, Matějková Martina, Menclová Karolína, Novák Jakub, Nováková Ela, Sianchuk Krystsiyan, Skopal Jan, Strieborný Vojtěch, Šmejkalová Petra, Terzičová Nikola, Tesařová Ludmila, Wiesner Ondřej

Školní rok 2013-2014, třída Sexta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Ciml Michal, Cisariková Lucie, Fořtová Marie, Glaser Jan, Heřmánková Tereza, Chmelík Jan, Janeček Jan, Ješina Vojtěch, Kopáček Martin, Meloun Marek, Michal Jiří, Myšková Anna, Pávková Kateřina, Petrážová Alžběta, Procházka David, Roll Benjamin, Slivanská Nikola, Srbová Aneta, Stárka Antonín-Šimon, Šilhavý Štěpán, Štros Jakub, Táboříková Klára, Vodná Karolína, Vondráčková Michaela, Zittová Michaela

Školní rok 2013-2014, třída Sexta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Lenka Pejčochová

Dobřemyslová Anna, Hušková Veronika, Jebavý Vít, Kubíková Eliška, Maixnerová Monika, Maxová Dominika, Papáčková Lucie, Pauli Barbora, Pichlík Martin, Schlitzová Tereza, Surmová Eliška, Uksová Michaela, Vacková Tereza, Valchářová Tereza, Zmátlo Vít

Školní rok 2013-2014, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Komardinová

Baranová Kateřina, Fišerová Anna, Holubová Anna, Klabanová Nina, Kopáčová Nikola, Koubová Alena, Koubová Jana, Krátká Zuzana, Láfová Tereza, Poncová Hanka, Pospíšilíková Tereza, Rührová Kateřina, Řada Jakub, Řehořová Klára, Skočdopolová Jitka, Straková Barbara, Švejdová Petra, Ulrychová Kateřina, Urbanová Kateřina, Vácha Dominik, Vampolová Gabriela, Vejdělek Robert, Zikmundová Anna

Školní rok 2014 - 2015     ředitel Miloš Macek


Školní rok 2014-2015, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Halamková

Bambasová Nela, Beránková Veronika, Čamra Lubomír, Denemark Václav, Dvořák Jakub, Fidlerová Kristina, Filek Lukáš, Garassyová Marianna, Jirek František, Kavan Vilém, Kopecký David, Lazáková Adéla, Malá Michaela, Mucha Pavlina, Petrlíková Dominika, Picková Adéla, Prázná Vendula, Půlpán Matyáš, Radotínská Tereza, Rus Martin, Sovová Natálie, Stejskal Jan, Střihavková Lucie, Svejkovský Ondřej, Šebek Šimon, Šíla František, Tomanová Marie, Tvrdík Martin, Vápeník Ondřej, Vidim Kryštof

Školní rok 2014-2015, třída Prima C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Štěpánka Kaňková

Alexandrová Gabriela, Appeltová Emily-Viktoria, Astlová Eliška, Beran Matyáš, Bohuslavová Gabriela, Boková Marie, Brzoň Dominik, Čermáková Růžena, Halvová Michaela, Hanzálková Adéla, Hofmanová Alžběta, Holmanová Klára, Chaloupková Arleta, Kadrmasová Lucie, Krpatová Anna, Kudláčková Barbora, Kůšová Aneta, Málková Anna, Mikušová Adéla, Němečková Věra, Pasáková Denisa, Pravcová Julie Alžběta, Ryabyts Yuliya, Šmejkalová Barbora, Šmídová Anna, Tesař Prokop, Válková Veronika, Vlachová Karolína, Votavová Eliška, Zocherová Julie

Školní rok 2014-2015, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Eliška Lacinová

Alaxinová Eliška, Bartůňková Natali, Berezovskiy Mykhaylo, Berka Tomáš, Bernáthová Lucie, Bukhtiyarov Danil Vasiljevič, Červenková Lucie, Eck Vladimír, Grandová Paula, Hnyková Michaela, Hodoušková Anežka, Jech Josef, Knapovský Jan, Machala Jiří, Majer Tomáš, Mašek Viktor, Moravec František, Mynářová Eliška, Nachtigalová Irena, Schenker Matyas Augustin, Schneiderová Anna, Synáč Vojtěch, Tesař Matouš, Truhlářová Karla, Urazajev Artur, Václavík Ondřej, Vácha Benjamín, Veselá Sára, Voves Vojtěch, Zollmann Daniel

Školní rok 2014-2015, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Milena Pacáková

Brabcová Iva, Brychta Jan, Černá Kateřina, Dobřemysl Josef, Edr Hynek, Hájek Jakub, Haken Tomáš, Handlovičová Katarína, Harant Filip, Hlaváček Karel, Chodounská Anežka, Erushina Taisia, Jiřička Jan, Konaré Oskar, Kornilov Andrej, Lazáková Tereza, Lefner Tomáš, Mácha Jan, Materna Filip, Pham Hoai An, Poláková Lucie, Potůčková Jaroslava, Růžička David, Straka Matěj, Švarc Dominik, Vagnerová Alexandra, Váňa Jakub, Volejníková Veronika, Vrbatová Anna, Waller David

Školní rok 2014-2015, třída Sekunda C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Bryndová Barbora, Cenková Klára, Černá Ema, Dvořáčková Karolína, Dvořáčková Michaela, Havrdová Johana, Hejnová Vanda, Heneberg Šimon, Hermannová Anna, Houdek David, Kacafírková Hana, Kasalová Tereza, Kašparová Veronika, Kiliánková Aneta, Kozáková Veronika, Martinová Julie, Moravcová Natalie, Nedvěd Tomáš, Ottomanská Evelína, Pavlíková Barbara, Peková Adéla, Pelka Vít, Peruth Jakub, Podzimková Sofie Caroline, Sršňová Hana, Valová Viktorie, Valtonen Zuzana, Vávra Jáchym, Vítová Barbora, Vyskočilová Dominika

Školní rok 2014-2015, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Libuše Izáková

Bačáková Jitka, Batelka Petr, Beloglazova Serafina, Beránková Alžběta, Binar Maximilian, Cranford Tomáš, Daybov Danyl, Dudová Veronika, Foltýnová Eva, Hobzová Kateřina, Hořejší Anna, Houhová Eliška, Jedlička Tomáš, Kosina Vojtěch, Krigl Vladimír, Laflinová Cornelia, Maršíková Jana, Mixa Vladimír, Neradil Dominik, Neuman Tomáš, Podrábská Kristina, Pospíšil Tomáš, Rykr Dominik, Sochor Filip, Stehno Radek, Svoboda Aleš, Šimková Lucie, Tomášková Kateřina, Urban Jakub, Žižková Jarmila

Školní rok 2014-2015, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Vlasta Moravcová

Bezděková Tereza, Brunclík Filip, Burdová Tereza, Češka Jan, Heřmánek Ladislav, Holmanová Markéta, Hořáková Veronika, Jenčíková Anna, Jirsa Tomáš, Krbec Kryštof, Kubíková Tereza, Mezhlumyan Meri, Michálek Antonín, Myšička David, Nejdlová Karolína, Nicolas Victor, Polák Tomáš, Radová Denisa, Sidejová Hana, Štaflová Markéta, Švácha Dominik, Těšínský Jakub, Tranová Linh Anh Dieu, Ťukalová Lucie, Uldrich Matyáš, Vašků Markéta, Vincurová Pavlína, Vyhnánková Svatava, Zahálka David, Žďánský Zdeněk

Školní rok 2014-2015, třída Tercie C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Biskupová Barbora, Čtrnáctá Adéla, Dvořák Adrian, Folprechtová Magdalena, Hakenová Martina, Heřmánková Klára, Hovorková Jana, Jurion David, Justýn Martin, Kubeš Adam, Lederer Lukáš, Machancová Věra, Marek Hugo, Melounová Tereza, Nováková Barbora, Skálová Linda, Smitka Jakub, Smrčková Lucie, Solarová Julie, Spáčilová Barbora, Šatalíková Adéla, Šebková Kateřina, Šmejcká Veronika, Šochová Anna, Štěpánková Mariana, Taušová Tereza, Typovská Markéta

Školní rok 2014-2015, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Christine Cafourková

Beyerová Daniela, Bílková Simona, Bláhová Kateřina, Bláhová Nikol, Čopáková Hana, Danylyčová Julianna, Ghlimová Heda, Hartmanová Kateřina, Hassman Nils, Hervertová Petra, Hošťálková Anna, Hovorková Terezie, Chrástecká Natálie, Jachnicki Matyáš, Károlyová Adéla, Kopecký Jan-Jakub, Kovář Tomáš, Lesa Martin, Lysykh Alisa, Medalová Anna, Mouček Jan, Mühlová Evelina, Němcová Linda, Pape Lea Martha Dorothea, Pražáková Michaela, Skalníková Veronika, Šteffelová Denisa, Štěpánek Radim, Šubrt Richard, Zagorulko Alexey

Školní rok 2014-2015, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zora Holanová

Andriantsarazo Erica, Barešová Veronika, Bortlová Agáta, Carev Martin, Čadková Aneta, Dobeš Kryštof, Ferenc Matěj, Fišerová Kateřina, Harrison August Parris, Horáková Lenka, Horáková Radka, Chylík Jiří, Kader Agha Kamil, Karlík Daniel, Kubánek Vojtěch, Lukeš Dan, Mordová Markéta, Peršlová Michaela, Pračka Alexandr, Rajmon Ondřej, Rosová Barbora, Savčenko Tomáš, Smělá Marie, Štípská Janette, Vítek David, Zvonařová Karolína, Žabková Martina

Školní rok 2014-2015, třída Kvarta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Emanovská

Bedrnová Klára, Čech Jan, Dědičová Magdalena, Frešerová Eliška, Gaudníková Iveta, Hachlová Denisa, Hurychová Kristýna, Jebavá Markéta, Lesnichaya Elizaveta, Machanec Vít, Nippertová Nela, Pelková Eliška, Pilař Daniel, Pohorská Monika, Radostová Kristýna, Režná Kateřina, Rout Vojtěch, Stanislavová Faustýna, Stará Karolína, Sudíková Magdalena, Šimánková Jana, Švehla Matěj, Velíšková Michaela, Vích Lukáš, Vrba Tomáš, Zítková Karolína

Školní rok 2014-2015, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bok Martin, Budková Anna, Černes Michael, Doležalová Kristina, Hebká Michaela, Hybner Tomáš, Jun Marek, Kadlecová Anna, Klvaň Jonáš, Kokaislová Alžběta, Kolmašová Petra, Králová Iva, Křížková Anna, Lei Taylor, Lokočová Barbora, Martin Jan, Melichar Petr, Novotná Eva, Prášilová Adéla, Ročková Eliška, Sieglová Anna, Sladovníková Eliška, Straka Mikuláš, Wolf Daniel, Zafarová Johana, Zelenka Jan

Školní rok 2014-2015, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Alfery Jan, Antoš Ondřej, Barun Alina, Bílý Jakub, Brdková Kristýna, Havlová Jana, Janata Marek, Jánská Karolína, Junková Anna, Kleníková Iveta, Končická Anna, Kozáková Anna, Křečková Magdalena, Lapka Tomáš, Martyuk Valerij, Mašková Kateřina, Materna Tomáš, Melišová Kristýna, Myška Vojtěch, Nejepsa Jakub, Reiser Matěj, Sobotka Zbyněk, Šindlerová Petra, Tselych Pavlyna, Veselý David, Zahradník Jiří

Školní rok 2014-2015, třída Kvinta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Ondřej Poláček

Barková Tereza, Benediktová Vendula, Bílá Pavlína, Bílá Stanislava, Bursová Jana, Drhová Aneta, Džabarjan Oksana, Hřebenová Julie, Hužvár Matěj, Chitovová Michaela, Jínová Kristina, Jiřičková Marie, Kalačová Barbora, Kalinovská Margarita, Kolářová Natálie, Kolihová Natálie, Laňková Eliška, Majerová Marianna, Müller Jonatán, Müllerová Marie, Nováková Lucie, Ptáček Matěj, Roučková Lucie, Řeháková Adéla, Sůvová Klára, Vích Jaroslav, Vráblík Jan

Školní rok 2014-2015, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Batalová Anna, Bauerová Barbora, Cubínek Václav, Černíková Michelle, Davydová Julie, Dietschová Sofie, Dohnalová Kristýna, Espinosa Chapa Cecilia, Fialová Markéta, Hrdina Marek, Kováříková Kristina, Kuželová Barbora, Lososová Kristýna, Melníková Jitka, Neckels Philipp, Pausarová Šárka, Peterková Helena, Stará Marie, Stašáková Anežka, Šebestová Tereza, Šimek Vojtěch, Textor Jan, Vejsová Aneta, Viplerová Tereza, Zelenková Zuzana

Školní rok 2014-2015, třída Sexta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jaroslav Tulka

Bernardová Kateřina, Burdasová Suzanna, Dvořáková Renata, Hirsch Jan, Jahoda Ondřej, Jelínek David, Kamarád Martin, Kraváček Jan, Luňáková Kristýna, Miedzińská Barbora, Naidr Petr, Pechová Tereza, Petrová Natálie, Pinďáková Eva, Pirožek Vladimír, Pleskačová Valérie, Schwarzová Hana, Stejskal Jan, Stejskal Tomáš, Švamberová Lucie, Tran Trung Duc, Trinh Thi Thu Ha, Varhol Sandra, Vitouš Petr, Zittová Michaela, Zůnová Anna

Školní rok 2014-2015, třída Sexta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Bartošová Kateřina, Daněk Adam, Drvota Vojtěch, Havlínová Markéta, Honzáková Johana, Hovorková Marie, Chaluš Hynek, Jičínská Tereza, Kiliánková Dita, Kopecká Marie, Krajčovičová Olga, Kuba Pavel, Macková Anežka, Mugrauerová Virginie, Nguyen Lan Phuong, Pánková Lada, Reinosová Johana, Střítezská Johanna Antonie, Šmídová Ema, Štěpánková Romana, Voldřich Antonín, Urbanová Magdaléna

Školní rok 2014-2015, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Marková

Čudaykin Klim, Hüblová Anna, Klement Jan, Koptiš Vavřinec, Mádle Jan, Major Marek, Masopustová Kateřina, Matějková Martina, Menclová Karolína, Novák Jakub, Sianchuk Krystsiyan, Skopal Jan, Strieborný Vojtěch, Šmejkalová Petra, Terzičová Nikola, Tesařová Ludmila, Wiesner Ondřej

Školní rok 2015 - 2016     ředitel Martin Kašpar


Školní rok 2015-2016, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Alaxinová Emílie, Brož Matěj, Hönig Maxim, Chalupová Marie, Chu Duy Quang, Janeba Filip, Kolumpek Lukáš, Líva Jáchym, Modlík Jan, Musilová Natálie, Nevšímal Kryštof, Nováková Beáta, Paulson Andrew, Pištěková Gabriela, Podracká Anna, Pochmann Josef, Polák Otakar, Pračka Martin, Radová Karolína, Raja Vojtěch, Rambousek Jakub, Sedlák Vojtěch, Schenk Jakub, Smetíková Barbora, Stehlík Eduard, Šafaříková Klára, Šťastová Karolína, Vencl Filip, Vícovská Veronika, Zajícová Zuzana

Školní rok 2015-2016, třída Prima C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Baštová Antonie, Bumbová Julie, Černá Josefína, Čurda Jan, Dostálová Dita Mia, Havelková Matylda, Hrdlička Milan, Hrubý Matouš, Chlaňová Doubravka, Janderová Barbora, Kolářová Ludmila, Kostlánová Barbora, Krejčí Nikoleta, Launová Eliška, Opletalová Martina, Osond Richard, Pacovský Pavel, Pedret Maxim, Pechová Julie, Rinn Vojtěch, Řeháková Eliška, Skokanová Barbora, Strnadová Jana, Svozílek Vojtěch, Šťastová Kristýna, Tyller Mikuláš, Vítová Ema, Volynkin Georgy, Zahradníková Klára, Zitková Evelina

Školní rok 2015-2016, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608 , třídní profesorka Michaela Otterová

Drymlová Michaela, Faltová Barbora, Fritsch Kryštof Šimon, Chmelík Karel, Kniha Bartoloměj, Kočí Kateřina, Kotmelová Zoe Anna, Kudrna Matyáš, Láska Josef, Lokočová Gabriela, Ludl Dominik, Malák Cyril, Malčeková Petra, Melicharová Kateřina, Mujdžić Daniel, Osrmanová Martina, Patoková Lucie, Pichugina Ekaterina, Rosa Matyáš, Semerád Radim, Schicková Tereza, Soukupová Markéta, Srbová Tereza, Stranofský Jonáš, Štěpánová Laura, Trunečka Štěpán, Tůma Filip, Urešová Alžběta, Větrovská Aneta, Wolf Eduard

Školní rok 2015-2016, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Halamková

Bambasová Nela, Beránková Veronika, Čamra Lubomír, Denemark Václav, Dvořák Jakub, Fidlerová Kristina, Filek Lukáš, Garassyová Marianna, Jirek František, Kavan Vilém, Kopecký David, Lazáková Adéla, Malá Michaela, Mucha Pavlina, Petrlíková Dominika, Picková Adéla, Prázná Vendula, Půlpán Matyáš, Radotínská Tereza, Rus Martin, Sovová Natálie, Stejskal Jan, Střihavková Lucie, Svejkovský Ondřej, Šebek Šimon, Šíla František, Tomanová Marie, Tvrdík Martin, Vápeník Ondřej, Vidim Kryštof

Školní rok 2015-2016, třída Sekunda C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Štěpánka Kaňková

Alexandrová Gabriela, Appeltová Emily-Viktoria, Astlová Eliška, Beran Matyáš, Bohuslavová Gabriela, Boková Marie, Brzoň Dominik, Čermáková Růžena, Halvová Michaela, Hanzálková Adéla, Hofmanová Alžběta, Holmanová Klára, Chaloupková Arleta, Kadrmasová Lucie, Krpatová Anna, Kudláčková Barbora, Kůšová Aneta, Málková Anna, Mikušová Adéla, Němečková Věra, Pasáková Denisa, Pravcová Julie Alžběta, Ryabyts Yuliya, Šmejkalová Barbora, Šmídová Anna, Tesař Prokop, Válková Veronika, Vlachová Karolína, Votavová Eliška, Zocherová Julie

Školní rok 2015-2016, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Eliška Lacinová

Alaxinová Eliška, Bartůňková Natali, Berezovskiy Mykhaylo, Berka Tomáš, Bernáthová Lucie, Bukhtiyarov Danil Vasiljevič, Červenková Lucie, Eck Vladimír, Grandová Paula, Hnyková Michaela, Hodoušková Anežka, Jech Josef, Knapovský Jan, Le Thu Thuy, Machala Jiří, Majer Tomáš, Mašek Viktor, Moravec František, Mynářová Eliška, Nachtigalová Irena, Schenker Matyas Augustin, Schneiderová Anna, Synáč Vojtěch, Tesař Matouš, Truhlářová Karla, Urazajev Artur, Václavík Ondřej, Vácha Benjamín, Veselá Sára, Voves Vojtěch, Zollmann Daniel

Školní rok 2015-2016, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Milena Pacáková

Brabcová Iva, Brychta Jan, Černá Kateřina, Dobřemysl Josef, Edr Hynek, Erushina Taisia, Hájek Jakub, Haken Tomáš, Harant Filip, Hlaváček Karel, Chodounská Anežka, Jiřička Jan, Konaré Oskar, Kornilov Andrej, Lazáková Tereza, Lefner Tomáš, Mácha Jan, Materna Filip, Pham Hoai An, Poláková Lucie, Potůčková Jaroslava, Růžička David, Straka Matěj, Svoboda Daniel, Švarc Dominik, Vagnerová Alexandra, Váňa Jakub, Vrbatová Anna, Waller David

Školní rok 2015-2016, třída Tercie C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Bryndová Barbora, Cenková Klára, Černá Ema, Dvořáčková Michaela, Hejnová Vanda, Heneberg Šimon, Hermannová Anna, Houdek David, Kacafírková Hana, Kasalová Tereza, Kašparová Veronika, Kiliánková Aneta, Martinová Julie, Moravcová Natalie, Peková Adéla, Peruth Jakub, Podzimková Sofie Caroline, Sršňová Hana, Valová Viktorie, Valtonen Zuzana, Vávra Jáchym, Vítová Barbora, Vyskočilová Dominika

Školní rok 2015-2016, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Libuše Izáková

Bačáková Jitka, Bednaříková Andrea, Beránková Alžběta, Binar Maximilian, Cranford Tomáš, Daybov Danyl, Dudová Veronika, Havrdová Johana, Hobzová Kateřina, Hořejší Anna, Houhová Eliška, Jedlička Tomáš, Kosina Vojtěch, Krigl Vladimír, Laflinová Cornelia, Losmann Oliver, Maršíková Jana, Mixa Vladimír, Neradil Dominik, Neuman Tomáš, Podrábská Kristina, Pospíšil Tomáš, Rykr Dominik, Sochor Filip, Stehno Radek, Svoboda Aleš, Šimková Lucie, Tomášková Kateřina, Urban Jakub, Žižková Jarmila

Školní rok 2015-2016, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Vlasta Moravcová

Bezděková Tereza, Brunclík Filip, Burdová Tereza, Češka Jan, Hejníková Tina, Heřmánek Ladislav, Holmanová Markéta, Hořáková Veronika, Jenčíková Anna, Jirsa Tomáš, Krbec Kryštof, Kubíková Tereza, Michálek Antonín, Myšička David, Nejdlová Karolína, Nejedlá Sára, Nicolas Victor, Polák Tomáš, Radová Denisa, Štaflová Markéta, Švácha Dominik, Těšínský Jakub, Tranová Linh Anh Dieu, Ťukalová Lucie, Uldrich Matyáš, Vašků Markéta, Vincurová Pavlína, Vyhnánková Svatava, Zahálka David, Žďánský Zdeněk

Školní rok 2015-2016, třída Kvarta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Biskupová Barbora, Čtrnáctá Adéla, Dvořák Adrian, Folprechtová Magdalena, Hakenová Martina, Heřmánková Klára, Hovorková Jana, Jurion David, Justýn Martin, Kubeš Adam, Machancová Věra, Marek Hugo, Nováková Barbora, Skálová Linda, Smitka Jakub, Solarová Julie, Spáčilová Barbora, Šatalíková Adéla, Šebková Kateřina, Šmejcká Veronika, Šochová Anna, Štěpánková Mariana, Taušová Tereza, Typovská Markéta, Zotti Amanda

Školní rok 2015-2016, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Christine Cafourková

Beyerová Daniela, Bílková Simona, Bláhová Kateřina, Bláhová Nikol, Danylyčová Julianna, Ghlimová Heda, Hartmanová Kateřina, Hošťálková Anna, Hovorková Terezie, Chrástecká Natálie, Jachnicki Matyáš, Károlyová Adéla, Kmječová Anna, Kopecký Jan-Jakub, Kovář Tomáš, Lesa Martin, Lysykh Alisa, Medalová Anna, Mouček Jan, Němcová Linda, Pražáková Michaela, Skalníková Veronika, Šteffelová Denisa, Štěpánek Radim, Šubrt Richard, Zagorulko Alexey

Školní rok 2015-2016, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zora Holanová

Andriantsarazo Erica, Barešová Veronika, Bortlová Agáta, Carev Martin, Čadková Aneta, Dobeš Kryštof, Ferenc Matěj, Fišerová Kateřina, Horáková Lenka, Horáková Radka, Chaibiová Tina, Chylík Jiří, Kader Agha Kamil, Karlík Daniel, Kubánek Vojtěch, Lukeš Dan, Mordová Markéta, Myška Vojtěch, Peršlová Michaela, Pračka Alexandr, Rajmon Ondřej, Rosová Barbora, Savčenko Tomáš, Smělá Marie, Štípská Janette, Vítek David, Zemanová Kateřina, Zvonařová Karolína, Žabková Martina

Školní rok 2015-2016, třída Kvinta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Emanovská

Baumbrucková Nella, Čech Jan, Dědičová Magdalena, Frešerová Eliška, Gaudníková Iveta, Hachlová Denisa, Hájíčková Katka, Hurychová Kristýna, Jebavá Markéta, Machanec Vít, Nippertová Nela, Pelková Eliška, Pilař Daniel, Pohorská Monika, Radostová Kristýna, Režná Kateřina, Rout Vojtěch, Stanislavová Faustýna, Stará Karolína, Šimánková Jana, Švehla Matěj, Urban David, Velíšková Michaela, Vích Lukáš, Vrba Tomáš, Zítková Karolína

Školní rok 2015-2016, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bok Martin, Budková Anna, Černes Michael, Doležalová Kristina, Hebká Michaela, Hybner Tomáš, Jun Marek, Kadlecová Anna, Klvaň Jonáš, Kokaislová Alžběta, Kolmašová Petra, Králová Iva, Křížková Anna, Lei Taylor, Lokočová Barbora, Martin Jan, Melichar Petr, Novotná Eva, Prášilová Adéla, Richterová Eva, Ročková Eliška, Romashko Danylo, Sieglová Anna, Sladovníková Eliška, Straka Mikuláš, Wolf Daniel, Zafarová Johana, Zelenka Jan, Zelenková Zuzana

Školní rok 2015-2016, třída Sexta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Veronika Válková

Alfery Jan, Antoš Ondřej, Barun Alina, Bílý Jakub, Brdková Kristýna, Celyčová Pavlyna, Havlová Jana, Janata Marek, Jánská Karolína, Junková Anna, Kleníková Iveta, Končická Anna, Kozáková Anna, Křečková Magdalena, Lapka Tomáš, Martyuk Valerij, Mašková Kateřina, Materna Tomáš, Melišová Kristýna, Nejepsa Jakub, Reiser Matěj, Sobotka Zbyněk, Šindlerová Petra, Veselý David, Zahradník Jiří

Školní rok 2015-2016, třída Sexta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Ondřej Poláček

Barková Tereza, Benediktová Vendula, Bílá Pavlína, Bílá Stanislava, Bursová Jana, Drhová Aneta, Džabarjan Oksana, Hřebenová Julie, Hužvár Matěj, Chitovová Michaela, Jínová Kristina, Jiřičková Marie, Kalačová Barbora, Kalinovská Margarita, Kolářová Natálie, Kolihová Natálie, Laňková Eliška, Majerová Marianna, Müller Jonatán, Müllerová Marie, Nováková Lucie, Ptáček Matěj, Roučková Lucie, Řeháková Adéla, Sůvová Klára, Vích Jaroslav, Vráblík Jan

Školní rok 2015-2016, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Dobromila Janáčová

Batalová Anna, Bauerová Barbora, Cubínek Václav, Černíková Michelle, Davydová Julie, Dietschová Sofie, Dohnalová Kristýna, Fialová Markéta, Hrdina Marek, Kováříková Kristina, Kuželová Barbora, Lososová Kristýna, Melníková Jitka, Pausarová Šárka, Peterková Helena, Stará Marie, Stašáková Anežka, Šebestová Tereza, Šimek Vojtěch, Šmíd Marek, Textor Jan, Vejsová Aneta, Viplerová Tereza

Školní rok 2016 - 2017     ředitel Martin Kašpar


Školní rok 2016-2017, třída Prima A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jaroslav Tulka

Bařinová Aneta, Boučková Alžběta Anna, Břicháčková Anita, Čermáková Klára, Demjanovič Petr, Hanzalová Tereza, Hoffman Daniel, Jirglová Anna, Klimešová Julie, Kopecká Iva, Kopecká Vanda, Kotrbová Anna Marie, Kubánková Anna, Kuligová Veronika, Linhart Jan, Mlček Jonáš, Mrkvičková Eliška, Obrdová Adéla, Opletalová Tamara, Pavelka Jonáš, Polák Jakub, Rössler Václav, Sobotka Jáchym, Štěpánek Marek, Štěpánková Agáta, Švagrová Barbora, Tichá Adéla, Trunda Jan, Tupý Kryštof, Vlachovská Martina, Voříšková Anna Tereza, Žák Kryštof

Školní rok 2016-2017, třída Prima C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Lukáš Klíma

Beranová Hana, Bukačová Magdaléna, Drahotová Adéla, Galašová Zuzana, Hladký Tomáš, Hoffmanová Zuzana, Hub Štěpán, Charvátová Eliška, Jenne Dominika, Kejmarová Kateřina, Kocourková Anežka, Maršálová Helena, Matějková Sabina, Mendoza Mateo, Mlček Matyáš, Novák Mikuláš, Novosadová Michaela, Pacnerová Kristýna Anna, Pochmannová Magdaléna, Polláková Anna, Prouzová Michaela, Řičánková Ella Jasmina, Slaninová Kateřina, Svitáková Barbora, Šebková Kateřina, Šípová Kateřina, Šlechtová Ljuba, Teslenko Yeva, Trefný Matěj, Vajrauchová Viola, Vitejčková Kristýna

Školní rok 2016-2017, třída Prima D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Jana Marková

Bednář Tobiáš, Beranová Sylvie, Fiala Jonáš, Galambica Matěj, Hageneder Sebastian, Hartmann Adam, Holubec Jakub, Hrbáček Michal, Jáně Jakub, Kocourková Martina, Lodr Patrik, Loneková Barbora, Loyer Maria Anna, Mařík Karel, Musil Jakub Jan, Nováková Julie, Pittner Adam, Popová Jana, Popová Veronika, Přerovská Magdalena, Rakintsev Viktor, Raška Ondřej, Řadová Lucie, Řeháková Anna, Stránská Julie, Šarochová Klára, Talaš Jakub, Tomšů Jindřiška, Virág György, Yang Kai, Zelená Barbora

Školní rok 2016-2017, třída Sekunda A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesor Jiří Macela

Alaxinová Emílie, Brož Matěj, Hönig Maxim, Chalupová Marie, Chu Duy Quang, Janeba Filip, Jeřábková Adéla, Kolumpek Lukáš, Líva Jáchym, Modlík Jan, Musilová Natálie, Nevšímal Kryštof, Nováková Beáta, Paulson Andrew, Pištěková Gabriela, Podracká Anna, Pochmann Josef, Polák Otakar, Pračka Martin, Radová Karolína, Raja Vojtěch, Rambousek Jakub, Sedlák Vojtěch, Schenk Jakub, Smetíková Barbora, Stehlík Eduard, Šafaříková Klára, Šťastová Karolína, Vencl Filip, Vícovská Veronika, Zajícová Zuzana

Školní rok 2016-2017, třída Sekunda C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Zuzana Dvořáková

Baštová Antonie, Bumbová Julie, Černá Josefína, Čurda Jan, Dalibová Vendula, Dostálová Dita Mia, Havelková Matylda, Hrdlička Milan, Hrubý Matouš, Chlaňová Doubravka, Janderová Barbora, Kolářová Ludmila, Kostlánová Barbora, Krejčí Kryštof, Krejčí Nikoleta, Launová Eliška, Opletalová Martina, Osond Richard, Pacovský Pavel, Pedret Maxim, Pechová Julie, Rinn Vojtěch, Řeháková Eliška, Skokanová Barbora, Strnadová Jana, Svozílek Vojtěch, Šťastová Kristýna, Tyller Mikuláš, Vítová Ema, Volynkin Georgy, Zahradníková Klára, Zitková Evelina

Školní rok 2016-2017, třída Sekunda D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Sylvie Ošťádalová

Drymlová Michaela, Faltová Barbora, Fritsch Kryštof Šimon, Hořejší Alžběta, Chmelík Karel, Kniha Bartoloměj, Kočí Kateřina, Kotmelová Zoe Anna, Kudrna Matyáš, Láska Josef, Lokočová Gabriela, Ludl Dominik, Malák Cyril, Malčeková Petra, Melicharová Kateřina, Mujdžić Daniel, Osrmanová Martina, Patoková Lucie, Pichugina Ekaterina, Rosa Matyáš, Semerád Radim, Schicková Tereza, Soukupová Markéta, Srbová Tereza, Stranofský Jonáš, Štěpánová Laura, Trunečka Štěpán, Tůma Filip, Urešová Alžběta, Větrovská Aneta, Wolf Eduard

Školní rok 2016-2017, třída Tercie A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Halamková

Bambasová Nela, Beránková Veronika, Čamra Lubomír, Denemark Václav, Dvořák Jakub, Fidlerová Kristina, Filek Lukáš, Garassyová Marianna, Jirek František, Kavan Vilém, Kopecký David, Lazáková Adéla, Malá Michaela, Mucha Pavlina, Petrlíková Dominika, Picková Adéla, Prázná Vendula, Půlpán Matyáš, Radotínská Tereza, Rus Martin, Sovová Natálie, Stejskal Jan, Střihavková Lucie, Svejkovský Ondřej, Svoboda Daniel, Šebek Šimon, Šíla František, Tomanová Marie, Tvrdík Martin, Vidim Kryštof

Školní rok 2016-2017, třída Tercie C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Štěpánka Kaňková

Alexandrová Gabriela, Appeltová Emily-Viktoria, Beran Matyáš, Bohuslavová Gabriela, Boková Marie, Brzoň Dominik, Čermáková Růžena, Halvová Michaela, Hanzálková Adéla, Hofmanová Alžběta, Holmanová Klára, Chaloupková Arleta, Kadrmasová Lucie, Krpatová Anna, Kudláčková Barbora, Kůšová Aneta, Málková Anna, Mikušová Adéla, Němečková Věra, Pasáková Denisa, Pospíšilová Barbora, Pravcová Julie Alžběta, Ryabyts Yuliya, Šmejkalová Barbora, Šmídová Anna, Tesař Prokop, Válková Veronika, Vlachová Karolína, Votavová Eliška, Zocherová Julie

Školní rok 2016-2017, třída Tercie D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Lenka Pejčochová

Alaxinová Eliška, Balounová Anna-Marie, Bartůňková Natali, Berezovskiy Mykhaylo, Berka Tomáš, Bernáthová Lucie, Bukhtiyarov Danil Vasiljevič, Červenková Lucie, Eck Vladimír, Grandová Paula, Hnyková Michaela, Hodoušková Anežka, Jech Josef, Knapovský Jan, Le Thu Thuy, Machala Jiří, Majer Tomáš, Mašek Viktor, Moravec František, Mynářová Eliška, Nachtigalová Irena, Peková Anna, Podroužek Adam, Schneiderová Anna, Synáč Vojtěch, Tesař Matouš, Urazajev Artur, Václavík Ondřej, Veselá Sára, Voves Vojtěch, Zollmann Daniel

Školní rok 2016-2017, třída Kvarta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Milena Pacáková

Brabcová Iva, Brychta Jan, Černá Kateřina, Dobřemysl Josef, Drietomská Anna-Marie, Erushina Taisia, Hájek Jakub, Haken Tomáš, Harant Filip, Hlaváček Karel, Chodounská Anežka, Jiřička Jan, Konaré Oskar, Kornilov Andrej, Lazáková Tereza, Lefner Tomáš, Mácha Jan, Materna Filip, Pham Hoai An, Poláková Lucie, Potůčková Jaroslava, Růžička David, Straka Matěj, Švarc Dominik, Vagnerová Alexandra, Váňa Jakub, Vrbatová Anna, Waller David

Školní rok 2016-2017, třída Kvarta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Květa Plajnerová

Bryndová Barbora, Cenková Klára, Černá Ema, Dvořáčková Michaela, Hejnová Vanda, Heneberg Šimon, Hermannová Anna, Houdek David, Kacafírková Hana, Kasalová Tereza, Kašparová Veronika, Kiliánková Aneta, LealFarias Joao Victor, Martinová Julie, Moravcová Natalie, Peková Adéla, Peruth Jakub, Podzimková Sofie Caroline, Sršňová Hana, Tseng Hsin, Valová Viktorie, Valtonen Veronika, Valtonen Zuzana, Vávra Jáchym, Vítová Barbora, Vyskočilová Dominika

Školní rok 2016-2017, třída Kvarta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Libuše Izáková

Bačáková Jitka, Bednaříková Andrea, Beránková Alžběta, Binar Maximilian, Cranford Tomáš, Daybov Danyl, Dudová Veronika, Hobzová Kateřina, Hořejší Anna, Houhová Eliška, Jedlička Tomáš, Kosina Vojtěch, Krigl Vladimír, Laflinová Cornelia, Losmann Oliver, Maršíková Jana, Mixa Vladimír, Mühlová Evelina, Neradil Dominik, Neuman Tomáš, Podrábská Kristina, Pospíšil Tomáš, Reed Alexander, Rykr Dominik, Sochor Filip, Stehno Radek, Svoboda Aleš, Šimková Lucie, Tomášková Kateřina, Urban Jakub, Žižková Jarmila

Školní rok 2016-2017, třída Kvinta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Vlasta Moravcová

Bezděková Tereza, Brunclík Filip, Burdová Tereza, Češka Jan, Hejníková Tina, Heřmánek Ladislav, Hořáková Veronika, Jenčíková Anna, Jirsa Tomáš, Krbec Kryštof, Kubíková Tereza, Myšička David, Nejdlová Karolína, Nejedlá Sára, Nicolas Victor, Polák Tomáš, Radová Denisa, Smrž Filip, Stulíková Ivana, Štaflová Markéta, Švácha Dominik, Těšínský Jakub, Tranová Linh Anh Dieu, Ťukalová Lucie, Uldrich Matyáš, Vašků Markéta, Vida Réka, Vincurová Pavlína, Vyhnánková Svatava, Zahálka David, Žďánský Zdeněk

Školní rok 2016-2017, třída Kvinta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesor Radek Kalač

Bedrnová Klára, Biskupová Barbora, Čtrnáctá Adéla, Dvořák Adrian, Folprechtová Magdalena, Hakenová Martina, Heřmánková Klára, Holmanová Markéta, Hovorková Jana, Jurion David, Justýn Martin, Kubeš Adam, Machancová Věra, Marek Hugo, Nováková Barbora, Skálová Linda, Smitka Jakub, Solarová Julie, Spáčilová Barbora, Šatalíková Adéla, Šebková Kateřina, Šmejcká Veronika, Šochová Anna, Štěpánková Mariana, Taušová Tereza, Typovská Markéta

Školní rok 2016-2017, třída Kvinta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Christine Cafourková

Beyerová Daniela, Bílková Simona, Bláhová Kateřina, Bláhová Nikol, Danylyčová Julianna, Ghlimová Heda, Hošťálková Anna, Hovorková Terezie, Chrástecká Natálie, Jachnicki Matyáš, Károlyová Adéla, Kmječová Anna, Kopecký Jan-Jakub, Kovář Tomáš, Lesa Martin, Lyshenko Alona, Medalová Anna, Mouček Jan, Němcová Linda, Pražáková Michaela, Skalníková Veronika, Šteffelová Denisa, Štěpánek Radim, Šubrt Richard, Zagorulko Alexey

Školní rok 2016-2017, třída Sexta A, šestileté studium všeobecné, 79-41-K/001, třídní profesorka Zora Holanová

Andriantsarazo Erica, Barešová Veronika, Bortlová Agáta, Carev Martin, Čadková Aneta, Dobeš Kryštof, Ferenc Matěj, Fišerová Kateřina, Horáková Lenka, Horáková Radka, Chaibiová Tina, Chylík Jiří, Kader Agha Kamil, Karlík Daniel, Kubánek Vojtěch, Lukeš Dan, Mordová Markéta, Myška Vojtěch, Peršlová Michaela, Pračka Alexandr, Rajmon Ondřej, Rosová Barbora, Savčenko Tomáš, Smělá Marie, Štípská Janette, Vítek David, Zemanová Kateřina, Zvonařová Karolína, Žabková Martina

Školní rok 2016-2017, třída Sexta C, šestileté studium všeobecné s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, 79-41-K/001, třídní profesorka Daniela Emanovská

Baumbrucková Nella, Čech Jan, Dědičová Magdalena, Frešerová Eliška, Gaudníková Iveta, Hachlová Denisa, Hájíčková Katka, Hurychová Kristýna, Jebavá Markéta, Machanec Vít, Nippertová Nela, Pelková Eliška, Pilař Daniel, Pohorská Monika, Radostová Kristýna, Režná Kateřina, Rout Vojtěch, Stanislavová Faustýna, Stará Karolína, Sudíková Magdalena, Šimánková Jana, Švehla Matěj, Urban David, Velíšková Michaela, Vích Lukáš, Vrba Tomáš, Zítková Karolína

Školní rok 2016-2017, třída Sexta D, šestileté studium všeobecné – živé jazyky (rozšířená výuka německého jazyka), 79-41-K/608, třídní profesorka Miroslava Tužová

Bok Martin, Budková Anna, Černes Michael, Doležalová Kristina, Hebká Michaela, Hybner Tomáš, Jun Marek, Kadlecová Anna, Klvaň Jonáš, Kokaislová Alžběta, Kolmašová Petra, Králová Iva, Křížková Anna, Lei Taylor, Lokočová Barbora, Martin Jan, Melichar Petr, Novotná Eva, Prášilová Adéla, Richterová Eva, Ročková Eliška, Sieglová Anna, Sladovníková Eliška, Straka Mikuláš, Wolf Daniel, Zafarová Johana, Zelenka Jan, Zelenková Zuzana