Historie Gymnázia Na Pražačce
pruh

Posloupnost učitelů od založení školy

Jedenáctiletá střední škola v Praze 11 - Žižkově, Jeseniova ulice

Pedagogický sbor na 3. stupni ve školním roce 1957 - 1958

Milomír Pacholík – ředitel, Josef Nývlt – zástupce ředitele, Marie Heldová (La-Nj) – zástupce ředitele

Helena Ehlerová, Vojtěch Košťál (M-Fy), Tamara Pokorná (Rj-On), Jiří Špét (Dě-Čj), Marie Vašková (Č-Fj), Miloslava Všetečková (Bi-Ze)

Pedagogický sbor na 3. stupni ve školním roce 1958 - 1959

Milomír Pacholík – ředitel, Marie Petrtýlová – zástupce ředitele, Marie Heldová (La-Nj) – zástupce ředitele

Jiřina Brandejsová (M-Dg), Herza, Nasťa Holá (Bi-Ch), Vojtěch Košťál (M-Fy), Kroužel, Málková, Věra Ostrouchová (Rj), Tamara Pokorná (Rj-On), Vojtěch Sachunský (M-Dg), Jiří Špét (Dě-Čj), Marie Vašková (Č-Fj), Anuše Voráčková (Tv-Fr), Miloslava Všetečková (Bi-Ze)

Jedenáctiletá střední škola v Praze 11 - Žižkově, Pražačka č.p. 1700

Pedagogický sbor ve školním roce 1959 - 1960

Milomír Pacholík – ředitel, Václav Sudek (Vv) – zástupce ředitele

Bohumil Baloun (Tv), František Borovec (M-Dg), Jiřina Brandejsová (M-Dg), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Jan Endlicher (M, Fy), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Marie Heldová (La-Nj), Nasťa Holá (Bi-Ch), Vojtěch Košťál (M-Fy), Eva Kučerová (Bi-Ch), Věra Ostrouchová (Rj), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Tamara Pokorná (Rj-On), Vojtěch Sachunský (M-Dg), Jiřina Špaleová (Rj-Aj), Jiří Špét (Dě-Čj), Marie Vašková (Čj-Fj), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Anuše Voráčková (Tv-Fr), Miloslava Všetečková (Bi-Ze)

Střední všeobecně vzdělávací škola v Praze 3 - Žižkově, Pražačka č.p. 1700

Pedagogický sbor ve školním roce 1960 - 1961

Milomír Pacholík – ředitel, Václav Sudek (Vv) – zástupce ředitele

Bohumil Baloun (Tv), Julius Ehler (Aj-Fj), Věra Fafková (Dě-On), Květa Feigerlová (Čj-Rj), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Marie Heldová (La-Nj), Nasťa Holá (Bi-Ch), Jiří Jenšovský (M-Fy), Bohuslav Kamínek, Vojtěch Košťál (M-Fy), Eva Kučerová (Bi-Ch), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Tamara Pokorná (Rj-On), Vojtěch Sachunský (M-Dg), Jiřina Špaleová (Rj-Aj), Jiří Špét (Dě-Čj), Marie Vašková (Čj-Fj), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Anuše Voráčková (Tv-Fr), Miloslava Všetečková (Bi-Ze)

Pedagogický sbor ve školním roce 1961 - 1962

Milomír Pacholík – ředitel, Václav Sudek (Vv) – zástupce ředitele

Bohumil Baloun (Tv), Julius Ehler (Aj-Fj), Věra Fafková (Dě-On), Květa Feigerlová (Čj-Rj), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Marie Heldová (La-Nj), Nasťa Holá (Bi-Ch), Jiří Jenšovský (M-Fy), Bohuslav Kamínek, Vojtěch Košťál (M-Fy), Miroslav Kruml (M), Eva Kučerová (Bi-Ch), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Tamara Pokorná (Rj-On), Vojtěch Sachunský (M-Dg), Jiřina Špaleová (Rj-Aj), Jiří Špét (Dě-Čj), Marie Vašková (Čj-Fj), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Anuše Voráčková (Tv-Fr), Miloslava Všetečková (Bi-Ze)

Pedagogický sbor ve školním roce 1962 - 1963

Jaroslav Koreš – ředitel, Vojtěch Košťál (M-Fy) – zástupce ředitele

Saša Cikhartová (Čj-Hv), Julius Ehler (Aj-Fj), Věra Fafková (Dě-On), Květa Feigerlová (Čj-Rj), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Marie Heldová (La-Nj), Nasťa Holá (Bi-Ch), Jiří Jenšovský (M-Fy), Miroslav Kruml (M), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Tamara Pokorná (Rj-On), Vojtěch Sachunský (M-Dg), Josef Turek (Dě-Ze), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Anuše Voráčková (Tv-Fr), Miloslava Všetečková (Bi-Ze)

Z kroniky: Anna Blažková

Pedagogický sbor ve školním roce 1963 - 1964

Jaroslav Koreš – ředitel, Vojtěch Košťál (M-Fy) – zástupce ředitele

Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), František Dráb (Bi-Ch), Julius Ehler (Aj-Fj), Věra Fafková (Dě-On), Květa Feigerlová (Čj-Rj), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Zdeňka Hahnová (Čj-Aj), Marie Heldová (La-Nj), Věra Choděrová (Aj-Fj), Jiří Jenšovský (M-Fy), Miroslav Kruml (M), Milada Pistorová (Bi-Ch), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Tamara Pokorná (Rj-On), Vojtěch Sachunský (M-Dg), Josef Turek (Dě-Ze), Věra Vaňková (Tv-Rj), Eva Vavřinová (M-Fy), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Anuše Voráčková (Tv-Fr), Miloslava Všetečková (Bi-Ze)

Pedagogický sbor ve školním roce 1964 - 1965

Jaroslav Koreš – ředitel, Věra Fafková (Dě-On) – zástupce ředitele

Jarmila Bláhová (Bi-Ch), Stanislava Boschková (M-Dg), Eva Břešťáková (Dě-Rj-Hv), Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Julius Ehler (Aj-Fj), Květa Feigerlová (Čj-Rj), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Zdeňka Hahnová (Čj-Aj), Marie Heldová (La-Nj), Věra Choděrová (Aj-Fj), Jaroslav Jung (Čj-Dě), Helena Kádnerová (Čj-Dě), Olga Kolářová (M-Fy), Karel Piskáček (Bi-Ch), Milada Pistorová (Bi-Ch), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Danuše Ratajová (Čj-Rj), Jitka Švestková (M-Fy), Josef Turek (Dě-Ze), Věra Vaňková (Tv-Rj), Eva Vavřinová (M-Fy), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Anuše Voráčková (Tv-Fr), Miloslava Všetečková (Bi-Ze)

Pedagogický sbor ve školním roce 1965 - 1966

Jaroslav Koreš – ředitel, Věra Fafková (Dě-On) – zástupce ředitele

Jarmila Bláhová (Bi-Ch), Stanislava Boschková (M-Dg), Eva Břešťáková (Dě-Rj-Hv), Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Julius Ehler (Aj-Fj), Květa Feigerlová (Čj-Rj), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Zdeňka Hahnová (Čj-Aj), Marie Heldová (La-Nj), Jaroslava Hlaváčková (M-Fy), Věra Choděrová (Aj-Fj), Jaroslav Jung (Čj-Dě), Helena Kádnerová (Čj-Dě), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Karel Piskáček (Bi-Ch), Milada Pistorová (Bi-Ch), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Danuše Ratajová (Čj-Rj), Jitka Švestková (M-Fy), Marie Tobiášová (Čj, Rj), Josef Turek (Dě-Ze), Věra Vaňková (Tv-Rj), Eva Vavřinová (M-Fy), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Anuše Voráčková (Tv-Fr), Miloslava Všetečková (Bi-Ze)

Z kroniky: Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Věra Štěpánová (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1966 - 1967

Jaroslav Koreš – ředitel, Věra Fafková (Dě-On) – zástupce ředitele

Stanislava Boschková (M-Dg), Eva Břešťáková (Dě-Rj-Hv), Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Julius Ehler (Aj-Fj), Květa Feigerlová (Čj-Rj), František Fišer (M-Fy), Alena Fojtová (M-Fy), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Zdeňka Hahnová (Čj-Aj), Marie Heldová (La-Nj), Jaroslava Hlaváčková (M-Fy), Věra Choděrová (Aj-Fj), Jaroslav Jung (Čj-Dě), Helena Kádnerová (Čj-Dě), Irena Novotná (Čj-Rj), Karel Piskáček (Bi-Ch), Milada Pistorová (Bi-Ch), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Danuše Ratajová (Čj-Rj), Josef Turek (Dě-Ze), Věra Vaňková (Tv-Rj), Eva Vavřinová (M-Fy), Jitka Vejvodová (Bi-Ch), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Anuše Voráčková (Tv-Fr), Miloslava Všetečková (Bi-Ze), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Jarmila Šádová, Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Věra Štěpánová (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1967 - 1968

Jaroslav Koreš – ředitel, Jarmila Machová (Dě-On) – zástupce ředitele

Jarmila Bláhová (Bi-Ch), Stanislava Boschková (M-Dg), Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Julius Ehler (Aj-Fj), Květa Feigerlová (Čj-Rj), František Fišer (M-Fy), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Zdeňka Hahnová (Čj-Aj), Marie Heldová (La-Nj), Věra Choděrová (Aj-Fj), Jaroslav Jung (Čj-Dě), Helena Kádnerová (Čj-Dě), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Zdenka Lišková, Irena Novotná (Čj-Rj), Karel Piskáček (Bi-Ch), Milada Pistorová (Bi-Ch), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Danuše Ratajová (Čj-Rj), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Jitka Švestková (M-Fy), Josef Turek (Dě-Ze), Věra Vaňková (Tv-Rj), Eva Vavřinová (M-Fy), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Anuše Voráčková (Tv-Fr), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Charlotte Doubravová (Aj), Magdalena Nováková (Čj), Jana Petersová (Vv), František Pözl (Ze), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Věra Štěpánová (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1968 - 1969

Jaroslav Koreš – ředitel, Jarmila Machová (Dě-On) – zástupce ředitele

Stanislava Boschková (M-Dg), Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Julius Ehler (Aj-Fj), Květa Feigerlová (Čj-Rj), František Fišer (M-Fy), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Zdeňka Hahnová (Čj-Aj), Jitka Hájková (Tv-Bi), Marie Heldová (La-Nj), Věra Choděrová (Aj-Fj), Jaroslav Jung (Čj-Dě), Helena Kádnerová (Čj-Dě), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Zdenka Lišková, Irena Novotná (Čj-Rj), Karel Piskáček (Bi-Ch), Milada Pistorová (Bi-Ch), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Danuše Ratajová (Čj-Rj), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Jitka Švestková (M-Fy), Raul Trojan (Vv-Dg), Alena Trusková (Tv-Bi), Věra Vaňková (Tv-Rj), Věra Vavřinová (M-Fy), Anna Veselá (Čj), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Václav Votava (Ze), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Věra Štěpánová (Bi-Ch)

Gymnázium Na Pražačce, č.p. 1700, Nad Ohradou 23, Praha 3 - Žižkov

Pedagogický sbor ve školním roce 1969 - 1970

Jaroslav Koreš – ředitel, Jarmila Machová (Dě-On) – zástupce ředitele

Stanislava Boschková (M-Dg), Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Julius Ehler (Aj-Fj), Květa Feigerlová (Čj-Rj), František Fišer (M-Fy), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Zdeňka Hahnová (Čj-Aj), Petr Hanousek (Tv-Bi), Marie Heldová (La-Nj), Věra Choděrová (Aj-Fj), Jaroslav Jung (Čj-Dě), Helena Kádnerová (Čj-Dě), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Zdenka Lišková, Irena Novotná (Čj-Rj), Karel Piskáček (Bi-Ch), Milada Pistorová (Bi-Ch), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Danuše Ratajová (Čj-Rj), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Jitka Švestková (M-Fy), Raul Trojan (Vv-Dg), Alena Trusková (Tv-Bi), Věra Vaňková (Tv-Rj), Věra Vavřinová (M-Fy), Anna Veselá (Čj), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Václav Votava (Ze), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Bělíková, Anna Evergetová, Jaroslava Hlaváčková, Vlasta Kinclová, Věra Krauterová, Zdenka Mašitová (Čj-Fj), Jaroslava Šimková, Věra Štěpánová (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1970 - 1971

Jiří Pokorný – ředitel, Jarmila Machová (Čj-Rj) – zástupce ředitele

Stanislava Boschková (M-Dg), Eva Břešťáková (Dě-Rj-Hv), Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Zdeňka Hahnová (Čj-Aj), Petr Hanousek (Tv-Bi), Marie Heldová (Nj-La), Věra Choděrová (Aj-Fj), Helena Kádnerová (Čj-Dě), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Zdeněk Matys (M-Fy-Tv), Irena Novotná (Čj-Rj), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Hana Posseltová (Aj-Fj-Šj), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Eva Tomášková (M-Fy), Raul Trojan (Vv-Dg), Alena Trusková (Tv-Bi), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Ludmila Šplíchalová (Čj-Rj), Věra Štěpánová (Bi-Ch), Věra Vaňková (Tv-Rj), Anna Veselá (Čj-La), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Hana Voráčová (Tv-Bi), Václav Votava (Ze), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Eva Vavřinová (M, F)

Pedagogický sbor ve školním roce 1971 - 1972

Jiří Pokorný – ředitel, Jarmila Machová (Čj-Rj) – zástupce ředitele

Stanislava Boschková (M-Dg), Eva Břešťáková (Dě-Rj-Hv), Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Jiří Fuchs (Tv-Ze), Zdeňka Hahnová (Čj-Aj), Petr Hanousek (Tv-Bi), Marie Heldová (Nj-La), Věra Choděrová (Aj-Fj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ludmila Kulhánková (Tv-Ze), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Božena Lesná (Bi-Ch), Zdeněk Matys (M-Fy-Tv), Irena Novotná (Čj-Rj), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Podlipná (Rj), Hana Posseltová (Aj-Fj-Šj), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Alena Slípková (Čj-Nj), Marie Stamu (Dě-On), Petr Šmíd (Tv-Ze), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Ludmila Šplíchalová (Čj-Rj), Věra Štěpánová (Bi-Ch), Raul Trojan (Vv-Dg), Anna Veselá (Čj-La), Bohuslav Vilím (M-Fy), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Hana Voráčová (Tv-Bi), Václav Votava (Ze-On), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Miluše Šašková (Čj-Rj)

Pedagogický sbor ve školním roce 1972 - 1973

Jiří Pokorný – ředitel, Jarmila Machová (Čj-Rj) – zástupce ředitele

Adlerová Helena (Bi-Ch), Stanislava Boschková (M-Dg), Eva Břešťáková (Dě-Rj-Hv), Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Jiřina Fraňková (M-Fy), Zdeňka Hahnová (Čj-Aj), Eva Hankusová (Čj-Vv), Petr Hanousek (Tv-Bi), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ludmila Kulhánková (Tv-Ze), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Ivana Nedomová (Aj-Rj-Šp), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Hana Posseltová (Aj-Fj-Šj), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Alena Slípková (Čj-Nj), Marie Stamu (Dě-On), Petr Šmíd (Tv-Ze), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Ludmila Šplíchalová (Čj-Rj), Věra Štěpánová (Ch), Raul Trojan (Vv-Dg), Anna Veselá (Čj-La), Bohuslav Vilím (M-Fy), Blažena Vlčková (Čj-Rj), Anna Vopálková (Čj-Nj), Hana Voráčová (Tv-Bi), Václav Votava (Ze-On), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Irena Novotná (Č, R)

Pedagogický sbor ve školním roce 1973 - 1974

Jiří Pokorný – ředitel, Jarmila Machová (Čj-Rj) – zástupce ředitele

Stanislava Boschková (M-Dg), Eva Břešťáková (Dě-Rj-Hv), Ivan Bušek (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ludmila Kulhánková (Tv-Ze), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Ivana Nedomová (Aj-Rj-Šp), Irena Novotná (Čj-Rj), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Hana Posseltová (Aj-Fj-Šj), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Alena Slípková (Čj-Nj), Marie Stamu (Dě-On), Petr Šmíd (Tv-Ze), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Věra Štěpánová (Ch), Anna Veselá (Čj-La), Bohuslav Vilím (M-Fy), Anna Vopálková (Čj-Nj), Hana Voráčová (Tv-Bi), Václav Votava (Ze-On), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1974 - 1975

Jan Malát (Čj) – ředitel, Jindřich Vocelka (M) – zástupce ředitele

Stanislava Boschková (M-Dg), Eva Břešťáková (Dě-Rj-Hv), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Milada Hartlová (Čj), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ludmila Kulhánková (Tv-Ze), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Hana Posseltová (Aj-Fj-Šj), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Ivan Sosna (Nj-Aj), Marie Stamu (Dě-On), Petr Šmíd (Tv-Ze), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Věra Štěpánová (Ch), Anna Veselá (Čj-La), Bohuslav Vilím (M-Fy), Anna Vopálková (Nj), Hana Voráčová (Tv-Bi), Václav Votava (Ze-On), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Alena Slípková (Čj-Nj)

Pedagogický sbor ve školním roce 1975 - 1976

Jan Malát (Čj) – ředitel, Jindřich Vocelka (M) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová (Dě-On), Stanislava Boschková (M-Dg), Helena Černá (M-Fy), Jana Červinková (Čj-Rj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Ivana Lutovská (Čj-Tv), Miloš Macek (Tv-Ze), Olga Matulíková (Rj-Nj), Eva Moravcová (Čj-Rj), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Hana Posseltová (Aj-Fj-Šj), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Anna Veselá (Čj-La), Bohuslav Vilím (M-Fy), Hana Voráčová (Tv-Bi), Václav Votava (Ze-On), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1976 - 1977

Jan Malát (Čj) – ředitel, Jindřich Vocelka (M) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová (Dě-On), Stanislava Boschková (M-Dg), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Jana Červinková (Čj-Rj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Olga Matulíková (Rj-Nj), Eva Moravcová (Čj-Rj), Eva Pelikánová (M-Dg), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Hana Posseltová (Aj-Fj-Šj), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), M. Štrougalová (Rj-Tv), Renata Včelaříková (Rj-Aj), Anna Veselá (Čj-La), Hana Voráčová (Tv-Bi), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1977 - 1978

Jan Malát (Čj) – ředitel, Jindřich Vocelka (M) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová (Dě-On), Stanislava Boschková (M-Dg), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Olga Matulíková (Rj-Nj), Eva Moravcová (Čj-Rj), Eva Pelikánová (M-Dg), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Anna Veselá (Čj-La), Bohuslav Vilím (Ma-Fy), Hana Voráčová (Tv-Bi), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1978 - 1979

Jan Malát (Čj) – ředitel, Jindřich Vocelka (M) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová (Dě-On), Daniela Aksamitová (M-Fy), Stanislava Boschková (M-Dg), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Eva Moravcová (Čj-Rj), Eva Pelikánová (M-Dg), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Olga Sedláčková (Rj-Nj), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Anna Veselá (Čj-La), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Hana Voráčová (Tv-Bi)

Pedagogický sbor ve školním roce 1979 - 1980

Jan Malát (Čj) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová Dě-On), Daniela Aksamitová (M-Fy), Stanislava Boschková (M-Dg), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Eva Moravcová (Čj-Rj), Eva Pelikánová (M-Dg), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Jiří Plachý (ZVOP), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Olga Sedláčková (Rj-Nj), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Blanka Šmídlová (Aj-Fj), Milena Špačková (Tv-Bi), Anna Veselá (Čj-La), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1980 - 1981

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová (Dě-On), Daniela Aksamitová (M-Fy), Stanislava Boschková (M-Dg), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Eva Moravcová (Čj-Rj), Eva Pelikánová (M-Dg), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Jiří Plachý (ZVOP), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Bohuslava Růtová (Bi-Ch), Olga Sedláčková (Rj-Nj), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Milena Špačková (Tv-Bi), Blanka Velová (Vv), Anna Veselá (Čj-La), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1981 - 1982

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová (Dě-On), Daniela Aksamitová (M-Fy), Stanislava Boschková (M-Dg), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jana Karlssonová (Aj), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Eva Moravcová (Čj-Rj), Eva Pelikánová (M-Dg), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Jiří Plachý (ZVOP), Olga Sedláčková (Rj-Nj), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Milena Špačková (Tv-Bi), Marie Šparlová (Aj), Blanka Velová (Vv), Anna Veselá (Čj-La), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Kmochová (Aj)

Pedagogický sbor ve školním roce 1982 - 1983

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová (Dě-On), Stanislava Boschková (M-Dg), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Eva Moravcová (Čj-Rj), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Jiří Plachý (ZVOP), Bohuslava Ryšavá (Bi-Ch), Olga Sedláčková (Rj-Nj), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Milena Špačková (Tv-Bi), Blanka Velová (Vv), Anna Veselá (Čj-La), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1983 - 1984

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová (Dě-On), Stanislava Boschková (M-Dg), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Eva Moravcová (Čj-Rj), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Bohuslava Ryšavá (Bi-Ch), Olga Sedláčková (Rj-Nj), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Milena Špačková (Tv-Bi), Blanka Velová (Vv), Anna Veselá (Čj-La), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1984 - 1985

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová (Dě-On), Stanislava Boschková (M-Dg), Anna Černá (Čj-Aj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Ivana Kašparová (M-Fy), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Bohuslava Ryšavá (Bi-Ch), Olga Sedláčková (Rj-Nj), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Milena Špačková (Tv-Bi), Ilona Vávrová (Rj), Blanka Velová (Vv), Anna Veselá (Čj-La), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Vitoušová

Pedagogický sbor ve školním roce 1985 - 1986

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Libuše Augustinová (Dě-On), Stanislava Boschková (M-Dg), Anna Černá (Čj-Aj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Ivana Kašparová (M-Fy), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Přerovská (Rj), Bohuslava Ryšavá (Bi-Ch), Olga Sedláčková (Nj-La), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Milena Špačková (Tv-Bv), Ilona Vávrová (Rj), Blanka Velová (Vv), Anna Veselá (Čj-La), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Daniela Aksamitová (M-Fy), Saša Cikhartová (Čj-Hv), Ivana Lauterbachová (M-Fy), Eva Moravcová (Čj-Rj), Neumannová (Rj), Šperlová (A)

Pedagogický sbor ve školním roce 1986 - 1987

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Stanislava Boschková (M-Dg), Anna Černá (Čj-Aj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Ivana Kašparová (M-Fy), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Moravová (Aj), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Jaroslava Plajnerová (M-Dg), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Přerovská (Rj), Bohuslava Ryšavá (Bi-Ch), Olga Sedláčková (Rj-Nj), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Milena Špačková (Tv-Bv), Ilona Vávrová (Rj), Blanka Velová (Vv), Anna Veselá (Čj-La), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1987 - 1988

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Stanislava Boschková (M-Dg), Anna Černá (Čj-Aj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jana Jedličková (Ma-IVT), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Ivana Kašparová (M-Fy), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Miloš Macek (Tv-Ze), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg-IVT), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Ivana Riegerová (Tv-Nj), Bohuslava Ryšavá (Bi-Ch), Olga Sedláčková (Rj-Nj), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Ditta Strnadová (Rj-Hv), Petr Šmíd (Tv-Ze), Milena Špačková (Tv-Bv), Blanka Velová (Vv-Čj), Anna Veselá (Čj-La), Jana Zelinková (Dě-On), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Marcela Finferlová (EO)

Pedagogický sbor ve školním roce 1988 - 1989

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Stanislava Boschková (M-Dg), Martina Bezděčná (M-Fy), R. Bušek (IVT), Anna Černá (Čj-Aj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jana Jedličková (Ma-IVT), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Ivana Kašparová (M-Fy), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Z. Kuricová-Nekulová (Nj), Linhartová (Rj), Miloš Macek (Tv-Ze), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg-IVT), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Ivana Riegerová (Tv-Nj), Bohuslava Ryšavá (Bi-Ch), J. Sejkorová-Vávrová (Dě), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Ditta Strnadová (Rj-Hv), Petr Šmíd (Tv-Ze), Milena Špačková (Tv-Bv), Blanka Velová (Vv-Čj), Anna Veselá (Čj-La), Zelinková (Dě), Bohuslav Zezula (Čj-Nj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: M. Absolon (El), Bláha (Kvč-Du), Marcela Finferlová (EO), Kašpar (El), Mandysová (EO), Nenadál (IVT), Novotná (Du), Plachý (St), Rozhoň (St-Tg), Sejkora (St), Swarz (Kp)

Pedagogický sbor ve školním roce 1989 - 1990

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Milada Pistorová (Bi-Ch) – zástupce ředitele

Michaela Bicanová (M-Bv), Stanislava Boschková (M-Dg), Martina Bezděčná (M-Fy), R. Bušek (IVT), Anna Černá (Čj-Aj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Ihnátová (Rj), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Jana Jedličková (Ma-IVT), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Ivana Kašparová (M-Fy), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Kohoutová (Rj), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Jiří Macela (Bi-Ch), Miloš Macek (Tv-Ze), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg), Alena Petrtýlová (Čj-Rj), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Ivana Riegerová (Tv-Nj), Bohuslava Ryšavá (Bi-Ch), Sejkorová (Dě), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Filip Stárek (Tv-Bi), Petr Šmíd (Tv-Ze), Milena Špačková (Tv-Bv), Blanka Velová (Vv), Anna Veselá (Čj-La), Bohuslav Zezula (Nj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Z kroniky: Kulhánková

Pedagogický sbor ve školním roce 1990 - 1991

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Miloš Macek (Tv-Ze) – zástupce ředitele

Michaela Bicanová (M-Bv), Stanislava Boschková (M-Dg), Martina Bezděčná (M-Fy), Blanka Čechová (Bi-Ch), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Irena Dominiková (Rj-Aj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Petr Hanousek (Tv-Bi), Milan Hnátek (Fy), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Ivana Kašparová (M-Fy), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Klímová (Ma-IVT), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Jiří Macela (Bi-Ch), Miloš Macek (Tv-Ze), Martínková (Ze), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg), Alena Petrtýlová (Čj-Rj), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Květa Skoupá (Aj), Alena Slípková (Čj-Nj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Petr Šmíd (Tv-Ze), Švarc (Nj), Blanka Velová (Vv), Bohuslav Zezula (Nj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1991 - 1992

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Miloš Macek (Tv-Ze) – zástupce ředitele

Martina Bezděčná (M-Fy), Jaroslav Bláha (Du), Blanka Čechová (Bi-Ch), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Dombert (Dě), Doubrava (Aj), Englert (Ze), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Milan Hnátek (Fy), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Ivana Kašparová (M-Fy), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Klímová (Ma-IVT), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Gabriele Krüger (Fy)Jiří Macela (Bi-Ch), Modrochová (Hv), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg), Alena Petrtýlová (Čj-Rj), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Prüş (Ch-Bi), Květa Skoupá (Aj), Alena Slípková (Čj-Nj), Filip Stárek (Tv-Bi), Petr Šmíd (Tv-Ze), Špíglová (Nj-Šj), Švarc (Nj), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Blanka Velová (Vv), Bohuslav Zezula (Nj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1992 - 1993

Václav Sudek (Dě-Vv) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele, Miloš Macek (TV-Ze) – zástupce ředitele

Bauer (Nj), Von Der Beck (Dě), Jaroslav Bláha (Du), Blanka Čechová (Bi-Ch), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Alena Floriánová (Nj-Čj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Ivana Kašparová (M-Fy), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Klímová (Ma-IVT), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Gabriele Krüger (Fy), Jiří Macela (Bi-Ch), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Novotný (Hv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), José Gonzales Panama (Šp), Eva Pelikánová (M-Dg), Alena Petrtýlová (Čj-Rj), Bohumil Petříček (Tv-Ze), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Hans Ulrich Raabe (M), Christoph Rommel (Nj), Květa Skoupá (Aj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Filip Stárek (Tv-Bi), Marta Stehlíková (Dě-Ze), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Blanka Velová (Vv), Vogel (Hj), Christa Wolmer (Bi-Ch), Bohuslav Zezula (Nj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1993 - 1994

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Jaroslav Bláha (Du), Blanka Čechová (Bi-Ch), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Pavlína Čudová (Nj), Delfino (Aj), Dräger (Nj-Dě), Färber (Nj), Alena Floriánová (Nj-Čj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Goedert (Nj), Eva Hankusová (Čj-Vv), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Ivana Kašparová (M-Fy), Jarmila Kantová (Bi-Ch), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Alena Kosová (Čj-Rj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Gabriele Krüger (Fy), Jiří Macela (Bi-Ch), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Novotný (Hv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), ), José Gonzales Panama (Šp), Eva Pelikánová (M-Dg), Alena Petrtýlová (Čj-Rj), Bohumil Petříček (Tv-Ze), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Karl Pollmann (Bi), Hans Ulrich Raabe (M), Christoph Rommel (Nj-Dě), Květa Skoupá (Aj), Smith (Ak), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Filip Stárek (Tv-Bi), Marta Stehlíková (Ze), Marek Světlík (Nj), Václav Sudek (Dě-Vv), Elizabeth Tasche (M-Bi), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Blanka Velová (Vv), Weuste (Nj), Christa Wolmer (Bi-Ch), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1994 - 1995

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Blanka Čechová (Bi-Ch), Anna Černá (Čj-Aj), Jana Červinková (Čj-Rj), Delfino (Aj), Thomas Färber, Alena Floriánová (Nj-Čj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Ivana Kašparová (M-Fy), Werner Kleefeld, Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Klímová (M-IVT), Markus Köhler, Jaroslav Krejčí (M-Fy), Gabriele Krüger (Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Novotný (Hv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Eva Pelikánová (M-Dg), Alena Petrtýlová (Čj-Rj), Bohumil Petříček (Tv-Ze), Pearson (Aj), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Karl Pollmann, Hans Ulrich Raabe (M), Christoph Rommel (Nj), Květa Skoupá (Aj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Filip Stárek (Tv-Bi), Marta Stehlíková (Ze), Marek Světlík (Nj), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Elizabeth Tasche (Bi), Václav Sudek (Dě-Vv), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Blanka Velová (Vv), Bernd Weuste (Nj), Karl-Heinz Wilhelm (Nj-Dě), Christa Wolmer (Bi-Ch), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 1995 - 1996

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Jaroslav Bláha (Du), Frank Boucsein (Nj-Dě), Blanka Čechová (Bi-Ch), Jana Červinková (Čj-Rj), Delfino (Aj), Thomas Färber, Alena Floriánová (Nj-Čj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Gavagham (Ak) Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Radek Kalač (Aj), Ivana Kašparová (M-Fy), Werner Kleefeld, Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Klímová (M-IVT), Markus Köhler, Jaroslav Krejčí (M-Fy), Gabriele Krüger (Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Alena Petrtýlová (Čj-Rj), Bohumil Petříček (Tv-Ze), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Karl Pollmann, Hans Ulrich Raabe (M), Christoph Rommel (Nj), Květa Skoupá (Aj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Filip Stárek (Tv-Bi), Marta Stehlíková (Ze), Marek Světlík (Nj), Václav Sudek (Dě-Vv), Elizabeth Tasche (Bi), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Urbanová (Nj), Veronika Válková (Dě), Blanka Velová (Vv), Karl-Heinz Wilhelm (Nj-Dě), Christa Wolmer (Bi-Ch), Jan Žižka (Bi-Ch), Jana Žižková (Hv)

Pedagogický sbor ve školním roce 1996 - 1997

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Frank Boucsein (Nj-Dě), Blanka Čechová (Bi-Ch), Jana Červinková (Čj-Rj), Delfino (Aj), Alena Floriánová (Nj-Čj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Radek Kalač (Aj), Ivana Kašparová (M-Fy), Kitzbergerová (Du), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Markus Köhler (Dě-Nj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Werner Kleefeld (M-Fy), Jiří Macela (Bi-Ch), Gertrud Milthaler (Ch-Bi), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Anke Mutschlerová (M-Fy), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Alena Petrtýlová (Čj-Rj), Bohumil Petříček (Tv-Ze), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Christoph Rommel (Nj), Christina Rösch (Nj), Kathrin Ruder (Nj-Bi-Ch), Květa Skoupá (Aj), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Filip Stárek (Tv-Bi), Marta Stehlíková (Ze), Marek Světlík (Nj), Šefčíková (Psy), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě), Christa Wolmer (Ch-Bi), Jan Žižka (Bi-Ch), Jana Žižková (Hv)

Pedagogický sbor ve školním roce 1997 - 1998

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Markéta Balcarová (Psy), Jaroslav Bláha (Du), Frank Boucsein (Nj-Dě), Blanka Čechová (Bi-Ch), Jana Červinková (Čj-Rj), Alena Floriánová (Nj-Čj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Heidi Hahn (Nj-Aj), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Radek Kalač (Aj), Ivana Kašparová (M-Fy), Werner Kleefeld (M-Fy), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Markus Köhler (Dě-Nj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Susanne Löwer (M-Fy-Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Gertrud Milthaler (Ch-Bi), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Anke Mutschlerová (M-Fy), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Alena Petrtýlová (Čj-Rj), Ivana Pilousová (Rj-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Květa Plajnerová (Aj), Jaroslav Pohunek (Dě-On), Christina Rösch (Nj), Kathrin Ruder (Nj-Bi-Ch), Jaroslava Smolková (Čj-Rj), Filip Stárek (Tv-Bi), Marta Stehlíková (Ze), Marek Světlík (Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Christa Wolmer (Bi-Ch), Jan Žižka (Bi-Ch), Jana Žižková (Hv)

Pedagogický sbor ve školním roce 1998 - 1999

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Markéta Balcarová (Psy), Frank Boucsein (Nj-Dě), Blanka Čechová (Bi-Ch), Jana Červinková (Čj-Rj), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Alena Floriánová (Nj-Čj), Jiřina Fraňková (M-Fy), Heidi Hahn (Nj-Aj), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Radek Kalač (Aj), Debra Kasner (Ak), Ivana Kašparová (M-Fy), Werner Kleefeld (M-Fy), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Markus Köhler (Dě-Nj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Karel Lemfeld (Tv-M), Lenka Libá (Čj-Nj), Susanne Löwer (M-Fy-Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Gertrud Milthaler (Ch-Bi), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Anke Mutschlerová (M-Fy), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Ivana Pilousová (RJ-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Květa Plajnerová (Aj), Ursula Prëtor (Nj), Christina Rösch (Nj), Kathrin Ruder (Nj-Bi-Ch), Marta Stehlíková (Dě-Ze), Marek Světlík (Nj), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jan Ziegler (Tv-Čj), Jan Žižka (Bi-Ch), Jana Žižková (Hv)

Pedagogický sbor ve školním roce 1999 - 2000

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Frank Boucsein (Nj-Dě), Blanka Čechová (Bi-Ch), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Christian Fenner (M-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Heidi Hahn (Nj-Aj), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Radek Kalač (Aj), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Markus Köhler (Dě-Nj), Jitka Kovářová (M-Fy), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Karel Lemfeld (Tv-M), Lenka Libá (Čj-Nj), Susanne Löwer (M-Fy-Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Gertrud Milthaler (Ch-Bi), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Anke Mutschlerová (M-Fy), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Ivana Pilousová (RJ-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Květa Plajnerová (Aj), Ursula Prëtor (Nj), Christina Rösch (Nj), Kathrin Ruder (Nj-Bi-Ch), Marta Stehlíková (Dě-Ze), Marek Světlík (Nj), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jan Ziegler (Tv-Čj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 2000 - 2001

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Ulf Biewusch (Ch-Bi), Tomáš Burda (Dě-Ze), Blanka Čechová (Bi-Ch), Pavlína Čudová (Nj), Šárka Dubová (Čj-ZSV), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Christian Fenner (M-Dě), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Heidi Hahn (Nj-Aj), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Barbara Hromada (Nj), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Radek Kalač (Aj), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jitka Kovářová (M-Fy), Georg Krapp (Nj-Dě), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Karel Lemfeld (Tv-M), Lenka Libá (Čj-Nj), Susanne Löwer (M-Fy-Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Gertrud Milthaler (Ch-Bi), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Anke Mutschlerová (M-Fy), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Ivana Pilousová (RJ-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Květa Plajnerová (Aj), Marta Stehlíková (Dě-Ze), Marek Světlík (Nj), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jakub Vondra (Čj), Jan Ziegler (Tv-Čj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 2001 - 2002

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Jürgen Bader (Nj-Dě), Ulf Biewusch (Ch-Bi), Tomáš Burda (Dě-Ze), Blanka Čechová (Bi-Ch), Pavlína Čudová (Nj), Šárka Dubová (Čj-ZSV), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Antje Eich (Nj-Dě), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Christian Fenner (M-Dě), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Barbara Hromada (Nj), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Tereza Jandová (Fj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Radek Kalač (Aj), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Georg Krapp (Nj-Dě), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Karel Lemfeld (Tv-M), Lenka Libá (Čj-Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Anke Mutschlerová (M-Fy), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Ivana Pilousová (RJ-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Květa Plajnerová (Aj), Lucie Potočkiová (M-Fy), Marta Stehlíková (Dě-Ze), Marek Světlík (Nj), Martina Švehlová (Aj), Zuzana Trösterová (Čj-Vv), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jakub Vondra (Čj), Jan Ziegler (Tv-Čj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 2002 - 2003

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Jürgen Bader (Nj-Dě), Ulf Biewusch (Ch-Bi), Tomáš Burda (Dě-Ze), Blanka Čechová (Bi-Ch), Šárka Dubová (Čj-ZSV), Milan Ducháček (Čj-Dě), Dudáková Vendula (Nj), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Christian Fenner (M-Dě), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Barbara Hromada (Nj), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Tereza Jandová (Fj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Radek Kalač (Aj), Björn Kian (Nj), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Georg Krapp (Nj-Dě), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Zuzana Kurková (Čj-Vv), Karel Lemfeld (Tv-M), Lenka Libá (Čj-Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Anke Mutschlerová (M-Fy), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Iveta Pařízková (Aj), Ivana Pilousová (RJ-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Květa Plajnerová (Aj), Lucie Potočkiová (M-Fy), Marek Světlík (Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jakub Vondra (Čj), Jan Ziegler (Tv-Čj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 2003 - 2004

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Ulf Biewusch (Ch-Bi), Renata Brichcínová (Čj-Vv), Blanka Čechová (Bi-Ch), Šárka Dubová (Čj-ZSV), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Christian Fenner (M-Dě), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Tereza Heiderová (Fj), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Barbara Hromada (Nj), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Radek Kalač (Aj), Björn Kian (Nj), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Georg Krapp (Nj-Dě), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Karel Lemfeld (Tv-M), Lenka Libá (Čj-Nj), Irmgard Lindner (Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Ivana Pilousová (RJ-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Květa Plajnerová (Aj), Michael Plath (Fy), Lucie Potočkiová (M-Fy), Bohumil Říha (Nj-Ze), Heiko Schröder (Fy), Marek Světlík (Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jan Ziegler (Tv-Čj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 2004 - 2005

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Stanislava Boschková (M-Dg) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Ulf Biewusch (Ch-Bi), Renata Brichcínová (Čj-Vv), Tomáš Burda (Dě-Ze), Blanka Čechová (Bi-Ch), Christoph Deselaers (Nj), Šárka Dubová (Čj-ZSV), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Christian Fenner (M-Dě), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Jana Hadravová (Aj), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Tereza Heiderová (Fj), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Lenka Jarešová (Tv-Bi), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Judová Kateřina (Hv), Jan Jurák (M-Fy), Radek Kalač (Aj), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Georg Krapp (Nj-Dě), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Karel Lemfeld (Tv-M), Lenka Libá (Čj-Nj), Irmgard Lindner (Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Ivana Pilousová (RJ-Tv), Michal Plajner (M-Fy), Květa Plajnerová (Aj), Gabriela Procházková (M-IVT), Bohumil Říha (Nj-Ze), Heiko Schröder (Fy), Marek Světlík (Nj), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jan Ziegler (Tv-Čj), Petra Zieroldová (Tv-Ch), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 2005 - 2006

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Michal Plajner (M-Fy) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Jaroslav Bláha (Du), Stanislava Boschková (M-Dg), Renata Brichcínová (Čj-Vv), Tomáš Burda (Dě-Ze), Blanka Čechová (Bi-Ch), Marek Doubrava (Hv), Milan Ducháček (Čj-Dě), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Michal Fiala (M-Ze), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Jana Hadravová (Aj), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Vlasta Chmelíková (M-Dg), Milena Choutková (Tv), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Radek Kalač (Aj), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Kelly Linne Kuest (Aj), Lenka Libá (Čj-Nj), Irmgard Lindner (Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Milena Pacáková (M-Fy), Ivana Pilousová (RJ-Tv), Barbora Pintýřová (Fj-ZSV-Hv), Květa Plajnerová (Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Gabriela Procházková (M-IVT), Jean Jacques Radosa (Fj), Michal Slačík (Tv-Bi), Marek Světlík (Nj), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Anja Voigt (Nj), Andrea Wendlíková (Čj-ZSV), Jan Ziegler (Tv-Čj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 2006 - 2007

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Michal Plajner (M-Fy) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Jaroslav Bláha (Du), Stanislava Boschková (M-Dg), Renata Brichcínová (Čj-Vv), Tomáš Burda (Dě-Ze), Blanka Čechová (Bi-Ch), Marek Doubrava (Hv), Milan Ducháček (Čj-Dě), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Michal Fiala (M-Ze), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Jana Hadravová (Aj), Petr Háj (Vv), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Vlasta Chmelíková (M-Dg), Milena Choutková (Tv), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Hana Jeřábková (Čj-Rj), Radek Kalač (Aj), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Kelly Linne Kuest (Aj), Lenka Libá (Čj-Nj), Jiří Macela (Bi-Ch), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Milena Pacáková (M-Fy), Ivana Pilousová (RJ-Tv), Barbora Pintýřová (Fj-ZSV-Hv), Květa Plajnerová (Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Gabriela Procházková (M-IVT), Jean Jacques Radosa (Fj), Michal Slačík (Tv-Bi), Klaus Stelljes (Nj), Angel Subijana (Nj-Dě), Marek Světlík (Nj), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Anja Voigt (Nj), Andrea Wendlíková (Čj-ZSV), Jan Ziegler (Tv-Čj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 2007 - 2008

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Michal Plajner (M-Fy) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Jaroslav Bláha (Du), Stanislava Boschková (M-Dg), Šimon Brejcha (Vv), Renata Brichcínová (Čj-Vv), Alice Buffard (Fj), Tomáš Burda (Dě-Ze), Blanka Čechová (Bi-Ch), Šárka Dubová (Čj-ZSV), Marek Doubrava (Hv), Barbora Dovčiaková (Fj-ZSV-Hv), Milan Ducháček (Čj-Dě), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Eva Hankusová (Čj-Vv), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Kristina Horníková (ZSV), Vlasta Chmelíková (M-Dg), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Tereza Jelenová (Čj), Radek Kalač (Aj), Štěpánka Kaňková (M-Bi), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Komardinová (Čj-Nj), Martin Kraus (Aj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Jana Marková (Bi-Ch), Jiří Macela (Bi-Ch), Luboš Moravec (M-IVT), Milena Moulisová (Tv), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Milena Pacáková (M-Fy), Lenka Pejčochová (M-Ze), Jana Pešková (Aj), Ivana Pilousová (RJ-Tv), Květa Plajnerová (Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Šárka Pugnerová (Aj-Nj), Klaus Stelljes (Nj), Angel Subijana (Nj-Dě), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Lenka Turnerová (Vv), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Anja Voigt (Nj), Andrea Wendlíková (Čj-ZSV), Jan Ziegler (Tv-Čj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 2008 - 2009

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Michal Plajner (M-Fy) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Jaroslav Bláha (Du), Stanislava Boschková (M-Dg), Šimon Brejcha (Vv), Renata Brichcínová (Čj-Vv), Alice Buffard (Fj), Tomáš Burda (Dě-Ze), Blanka Čechová (Bi-Ch), Jan Čechovský (Tv), Marek Doubrava (Hv), Barbora Dovčiaková (Fj-ZSV-Hv), Sandra Drutjons (Nj), Milan Ducháček (Čj-Dě), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Kristina Horníková (ZSV), Vlasta Chmelíková (M-Dg), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Tereza Jelenová (Čj), Radek Kalač (Aj), Štěpánka Kaňková (M-Bi), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Komardinová (Čj-Nj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Jana Marková (Bi-Ch), Jiří Macela (Bi-Ch), Luboš Moravec (M-IVT), Martina Mourycová (M-Ze), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Milena Pacáková (M-Fy), Lenka Pejčochová (M-Ze), Květa Plajnerová (Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Šárka Pugnerová (Aj-Nj), Klaus Stelljes (Nj), Angel Subijana (Nj-Dě), Petra Šmardová (Tv-Fy), Martina Švehlová (Aj), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Lenka Turnerová (Vv), Diane Tvaroha (Ak), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jan Ziegler (Tv-Čj), Jan Žižka (Bi-Ch)

Pedagogický sbor ve školním roce 2009 - 2010

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Michal Plajner (M-Fy) – zástupce ředitele, Alena Slípková (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Tereza Bláhová (Du), Šimon Brejcha (Vv), Renata Brichcínová (Čj-Vv), Alice Buffard (Fj), Tomáš Burda (Dě-Ze), Blanka Čechová (Bi-Ch), Jan Čechovský (Tv), Marek Doubrava (Hv), Barbora Dovčiaková (Fj-ZSV-Hv), Sandra Drutjons (Nj), Milan Ducháček (Čj-Dě), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Kristina Horníková (ZSV), Vlasta Chmelíková (M-Dg), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Radek Kalač (Aj), Štěpánka Kaňková (M-Bi), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Komardinová (Čj-Nj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Jana Marková (Bi-Ch), Jiří Macela (Bi-Ch), Luboš Moravec (M-IVT), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Milena Pacáková (M-Fy), Lenka Pejčochová (M-Ze), Květa Plajnerová (Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Šárka Pugnerová (Aj-Nj), Angel Subijana (Nj-Dě), Petra Šmardová (Tv-Fy), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Lenka Turnerová (Vv), Diane Tvaroha (Ak), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jan Ziegler (Tv-Čj)

Pedagogický sbor ve školním roce 2010 - 2011

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Michal Plajner (M-Fy) – zástupce ředitele, Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV) – zástupce ředitele

Šimon Brejcha (Vv), Alice Buffard (Fj), Blanka Čechová (Bi-Ch), Marek Doubrava (Hv), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Michael Hofmann (Nj), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Kristina Horníková (ZSV), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Radek Kalač (Aj), Štěpánka Kaňková (M-Bi), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Komardinová (Čj-Nj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Jana Marková (Bi-Ch), Jiří Macela (Bi-Ch), Vlasta Moravcová (M-Dg), Luboš Moravec (M-IVT), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Milena Pacáková (M-Fy), Lenka Pejčochová (M-Ze), Květa Plajnerová (Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Šárka Pugnerová (Aj-Nj), Petr Rams (Tv), Daniela Ropková (Čj-Ze), Jakub Synecký (Du), Petra Šmardová (Tv-Fy), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Diane Tvaroha (Ak), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jana Vrchovecká (Fj), Jana Zvěřinová (ZSV)

Pedagogický sbor ve školním roce 2011 - 2012

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Michal Plajner (M-Fy) – zástupce ředitele, Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV) – zástupce ředitele

Šimon Brejcha (Vv), Alice Buffard (Fj), Christiane Cafourková (Nj), Blanka Čechová (Bi-Ch), Marek Doubrava (Hv), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Libuše Hanušová (Čj), Michael Hofmann (Nj), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Kristina Horníková (ZSV), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Radek Kalač (Aj), Štěpánka Kaňková (M-Bi), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Komardinová (Čj-Nj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Jana Marková (Bi-Ch), Jiří Macela (Bi-Ch), Vlasta Moravcová (M-Dg), Luboš Moravec (M-IVT), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Milena Pacáková (M-Fy), Jiří Pavlíček (Vv), Lenka Pejčochová (M-Ze), Pavla Peroutková (Vv), Květa Plajnerová (Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Šárka Pugnerová (Aj-Nj), Petr Rams (Tv), Daniela Ropková (Čj-Ze), Petra Šmardová (Tv-Fy), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Diane Tvaroha (Ak), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jana Vrchovecká (Fj), Jana Zvěřinová (ZSV)

Pedagogický sbor ve školním roce 2012 - 2013

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Michal Plajner (M-Fy) – zástupce ředitele, Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV) – zástupce ředitele

Šimon Brejcha (Vv), Christiane Cafourková (Nj), Blanka Čechová (Bi-Ch), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Alena Floriánová (Nj-Dě), Jiřina Fraňková (M-Fy), Libuše Hanušová (Čj), Michael Hofmann (Nj), Zora Holanová (Čj-Fj), Josef Holec (Tv-Ze), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Jolana Kahounová (Vv), Radek Kalač (Aj), Štěpánka Kaňková (M-Bi), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Komardinová (Čj-Nj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Jana Marková (Bi-Ch), Jiří Macela (Bi-Ch), Vlasta Moravcová (M-Dg), Luboš Moravec (M-IVT), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Dušan Navařík (Hv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Michaela Otterová (Nj-Fj), Milena Pacáková (M-Fy), Jiří Pavlíček (Vv), Lenka Pejčochová (M-Ze), Květa Plajnerová (Aj), Jana Poddaná (ZSV), Ondřej Poláček (M-Bi), Šárka Pugnerová (Aj-Nj), Petr Rams (Tv), Daniela Ropková (Čj-Ze), Petra Šmardová (Tv-Fy), Jana Tomanová (Vv), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Diane Tvaroha (Ak), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jana Vrchovecká (Fj)

Pedagogický sbor ve školním roce 2013 - 2014

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Michal Plajner (M-Fy) – zástupce ředitele, Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV) – zástupce ředitele

Šimon Brejcha (Vv), Christiane Cafourková (Nj), Černá Pivovarová (Du), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Alena Floriánová (Nj-Dě), Kateřina Fojtíková (Vv), Jiřina Fraňková (M-Fy), Daniela Halamková (Bi-Ch), Michael Hofmann (Nj), Zora Holanová (Čj-Fj), Libuše Izáková (Čj), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Jolana Kahounová (Vv), Radek Kalač (Aj), Štěpánka Kaňková (M-Bi), Martin Kašpar (TV-Ze), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jana Komardinová (Čj-Nj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Eliška Lacinová (Čj-Aj), Lenka Libá (Čj-Nj), Jana Marková (Bi-Ch), Jiří Macela (Bi-Ch), Vlasta Moravcová (M-Dg), Luboš Moravec (M-IVT), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Dušan Navařík (Hv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Michaela Otterová (Nj-Fj), Milena Pacáková (M-Fy), Jiří Pavlíček (Vv), Lenka Pejčochová (M-Ze), Květa Plajnerová (Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Petr Rams (Tv), Petra Šmardová (Tv-Fy), Jana Šolcová (ZSV), Richard Štorc (Ze), Jana Tomanová (Vv), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Diane Tvaroha (Ak), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jana Vrchovecká (Fj)

Pedagogický sbor ve školním roce 2014 - 2015

Miloš Macek (Tv-Ze) – ředitel, Michal Plajner (M-Fy) – zástupce ředitele, Jana Komardinová (Čj-Nj) – zástupce ředitele

Šimon Brejcha (Vv), Christiane Cafourková (Nj), Černá Pivovarová (Du), Zuzana Dvořáková (Čj-ZSV), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Alena Floriánová (Nj-Dě), Kateřina Fojtíková (Vv), Jiřina Fraňková (M-Fy), Daniela Halamková (Bi-Ch), Michael Hofmann (Nj), Zora Holanová (Čj-Fj), Pavel Chaloupecký (Fj), Libuše Izáková (Čj), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Jolana Kahounová (Vv), Radek Kalač (Aj), Štěpánka Kaňková (M-Bi), Martin Kašpar (TV-Ze), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Eliška Lacinová (Čj-Aj), Lenka Libá (Čj-Nj), Jana Marková (Bi-Ch), Jiří Macela (Bi-Ch), Vlasta Moravcová (M-Dg), Luboš Moravec (M-IVT), Jaroslav Musil (M-IVT-Bv), Dušan Navařík (Hv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Michaela Otterová (Nj-Fj), Milena Pacáková (M-Fy), Jiří Pavlíček (Vv), Lenka Pejčochová (M-Ze), Květa Plajnerová (Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Petr Rams (Tv), Petra Šmardová (Tv-Fy), Jana Šolcová (ZSV), Iveta Trunečková (Tv-Nj), Jaroslav Tulka (Čj-Dě-ZSV), Jan Tříska (Ch), Diane Tvaroha (Ak), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (Dě-La), Jana Vrchovecká (Fj), Luděk Zeinert (Ma-Fy)

Pedagogický sbor ve školním roce 2015 - 2016

Martin Kašpar (Tv-Z) - ředitel, Michal Plajner (M-Fy) - zástupce ředitele, Jana Komardinová (Čj-Nj) - zástupkyně ředitele

Šimon Brejcha (Vv), Renáta Brichcínová (Čj-Vv), Christine Cafourková (Nj), Černá Pivovarová (Du), Zuzana Dvořáková (Čj-Zsv), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Alena Floriánová (D-Nj), Kateřina Fojtíková (Vv), Jiřina Fraňková (M-Fy), Daniela Halamková (Bi-Ch), Michael Hofmann (Nj), Zora Holanová (Čj-Fj), Pavel Chaloupecký (Fj), Libuše Izáková (Čj-Rj), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Jolana Kahounová (Vv), Radek Kalač (Aj), Štěpánka Kaňková (M-Bi), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Milan Koblic (Tv), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Eliška Lacinová (Čj-Aj), Lenka Libá (Čj-Nj), Žaneta Lisá (Ap), Jiří Macela (Bi-Ch), Jana Marková (Nj-Ch), Tomáš Měkota (Z), Vlasta Moravcová (M-Dg), Luboš Moravec (M-Ivt), Jaromír Musil (M-Ivt), Dušan Navařík (Hv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Michaela Otterová (Nj-Fj), Milena Pacáková (M-Fy), Jiří Pavlíček (Vv), Lenka Pejčochová (M-Z), Jana Pešková (Aj), Květa Plajnerová (Čj-Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Petr Rams (Tv), Petra Šmardová (Fy-Tv), Jana Šolcová (Zsv), Iveta Trunečková (Nj-Tv), Jan Tříska (Bi-Ch), Jaroslav Tulka (Zsv), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Diane Tvaroha (Ak), Veronika Válková (D-La), Luděk Zeinert (M-Fy)

Pedagogický sbor ve školním roce 2016 - 2017

Martin Kašpar (Tv-Z) - ředitel, Michal Plajner (M-Fy) - zástupce ředitele, Jana Komardinová (Čj-Nj) - zástupkyně ředitele

Šimon Brejcha (Vv), Renáta Brichcínová (Čj-Vv), Christine Cafourková (Nj), Černá Pivovarová (Du), Mária Dobřemyslová (M), Zuzana Dočekalová (Fy), Barbora Dovčiaková (Fj-Hv), Zuzana Dvořáková (Čj-Zsv), Daniela Emanovská (Čj-Hv), Alena Floriánová (D-Nj), Daniela Halamková (Bi-Ch), Michael Hofmann (Nj), Alena Holá (Pt), Zora Holanová (Čj-Fj), Pavel Chaloupecký (Fj), Jana Chladová (Zsv), Libuše Izáková (Čj-Rj), Dobromila Janáčová (Čj-Nj), Jolana Kahounová (Vv), Radek Kalač (Aj), Štěpánka Kaňková (M-Bi), Michaela Kasalová (M), Lukáš Klíma (Tv-Aj), Milan Koblic (Tv), Jaroslav Krejčí (M-Fy), Lenka Libá (Čj-Nj), Žaneta Lisá (Ap), Jiří Macela (Bi-Ch), Jana Marková (Nj-Ch), Tomáš Měkota (Z), Vlasta Moravcová (M-Dg), Luboš Moravec (M-Ivt), Jaromír Musil (M-Ivt), Dušan Navařík (Hv), Sylvie Ošťádalová (Čj-Aj), Milena Pacáková (M-Fy), Jiří Pavlíček (Vv), Jana Pavlíčková (Aj-Hv), Lenka Pejčochová (M-Z), Michaela Pěničková (Ek), Jana Pešková (Aj), Květa Plajnerová (Čj-Aj), Ondřej Poláček (M-Bi), Petr Rams (Tv), Petra Šmardová (Fy-Tv), Iveta Trunečková (Nj-Tv), Jan Tříska (Bi-Ch), Jaroslav Tulka (Zsv), Miroslava Tužová (Tv-Aj), Veronika Válková (D-La), František Wolf (M-Ivt), Akiva Zasman (Ak), Luděk Zeinert (M-Fy)